Za scénami v BetMoose | Czech.Lamareschale.org

Za scénami v BetMoose

Za scénami v BetMoose

Tak jsem viděl spoustu sociálních médií aktivity ze serveru BetMooserecently. BetMoose je první sociální, s mnoha funkcemi, distribuovaný P2P sázení výměna a predikce trhu na světě. BetMoose umožňuje komukoliv na místo, nebo vytvořit sázky o ničem. Pokud jste sportovní fanoušek, můžete si vsadit o svůj oblíbený tým, sport, nebo playoff sezony a vsadit s ostatními na stejné sázky.

load...

Každý si může vytvořit svůj vlastní futures kontrakt nebo „sázky“ na základě svých vlastních navrhovaných podmínek. Během ‚sázení období‘, anonymní a registrovaní uživatelé umístit své sázky na cokoliv možnost předpovídají vyjde aby to byla pravda. Na ‚Bet Termín‘, sázení se zastaví, a čekací doba začíná běžet, dokud není dosaženo času výsledek. V té době výsledek, hostitel nastaví správný výsledek. V tomto bodě, sázející mít až 24 hodin hlásit sázky v případě, že hostitel zvolila nesprávný výsledek.

load...

BetMoose vypadalo jako opravdu zajímavý nápad pro mě, tak jsem se rozhodl sednout s týmem BetMoose a mluvit s nimi o výrobku, Bitcoin a další. Poté, co viděl jejich zveřejnění na Bitcoin Talk, Reddit a okolí jsem natáhl se zprávou, aby se pokusila získat trochu času z nich, zatímco oni jsou zaneprázdněni pracuje dál na výrobku.

Adam CEO v BetMoose byl rád, zavázat a mluvit se mnou ještě o BetMoose.

Adam, proč jste začal BetMoose?

Když jsem se poprvé dozvěděl o Bitcoin loni, jsem šel do výzkumu řádění (jak jsem si jist, že většina z nich, když se nejprve získat nadšeni Bitcoin) na všechno od back-end technologie, na případy použití, které přišly z ní. Všechno to bylo pro mě úplně nové, ale rozhodně jsem viděl budoucnost v tom, tak jsem si koupil nějaký vyzkoušet proces z první ruky. Jak jsem se dozvěděl více o komunitě a projektech každého z nás, skončil jsem narazil BetsofBitco.in (nyní zaniklý) a byla inspirována potenciálem anonymního ‚reálného života sázek na cokoliv‘ platformu. Také jsem byl zklamaný když - to vypadalo jako velmi low-key operace, operoval patrně 1 chlapa někde z domácího serveru, bez vlastností, a masivní škálovatelnost konstrukční chyby. Tehdy jsem se rozhodl, že bych chtěl zlepšit na tomto modelu. Po konzultaci s mým blízkým přítelem, který pracoval na další uvedení do provozu v té době, jsme se dostali na rýsovacím prkně.

load...

Takže jste se budování týmu a vlastně celý uvádění do provozu kolem tohoto nápadu. To je úžasné, jste se zmínil, že jste chtěl postavit něco škálovatelné, můžete mi říci více o vaší škálování a pokud si vzít nějaký druh mimo investice do růstu vašeho týmu?

Máme tým 6, i když se snažíme, aby náš model jako štíhlá a udržitelný, jak je to možné. To pochází z toho, jak náš model funguje - i naše klíčovým rysem. V minulosti INTRADE (slavný fiat predikce trhu) dělal 24 miliard v rámci smlouvy ( ‚sázky umístěné‘ na svých stránkách)), ačkoli oni ještě musel použít některé z těchto peněz (a tedy i provozovat částečných rezerv) udržet nad vodou a tak se nezdařilo. To je částečně způsobeno tím, museli psát, fond, a řešit své vlastní smlouvy.

Jsme raději zaměřili na budování P2P systém pro ostatní k tomu, že samy o sobě, tedy důvod, proč naši hostitelé udělat řez od výplaty To znamená, že teoreticky, pokud jsme se zastavili vývoj a uvedení na trh, můžeme běžet s minimálními režijních nákladů jako distribuované platformy,

To znamená, že máme nějaké jiné spojení, které pomáhají ven, včetně soukromého investora, který jsme pracovali v minulosti a mají plány do budoucna nesouvisejících projektech.

Vypadá to, že máte tým a chtějí budovat něco úžasné tady. Můžeš nám říci o některých dalších funkcí, vy a váš tým pracují dál?

Krátkodobý, naším cílem je, aby i nadále budovat naši platformu (bezpečnostní, sociální interakce, UX, etc), a dostat se z beta.

Střednědobým naším cílem je zavést automatizované proof-of-solventnosti zpráv a nástrojů pro naše uživatele, aby se cítili s námi neběží (oba za důvěru a technických důvodů) s mincemi, ani běh částečných rezerv z jakéhokoliv důvodu.

Dlouhodobá máme jeden ze dvou cílů;
2. Přesun do fiat.

Všimněte si, že ‚nebo‘ místo ‚a‘. To je záměrné. Nemáme v současné době přesvědčeni, že je to způsob, jak dělat to, co děláme s přijetím Fiat a pracuje jako DAC. Přijímání fiat přinese významný objem, zatímco pracuje jako DAC přináší významné (ly více) důvěru, snižuje náklady, ale může také snížit objem jako aktuálně dostupných prostředků, aby bylo mnohem uživatelsky nepřátelský.

Zveřejníme neustále aktualizuje na 2 našich závitů na reddit.com/r/betmoose- jeden je changelog s tím, co web byl aktualizován, a druhá je ‚Co pracujeme právě teď‘, která dává tušit co stavíme / zkoušení, jak mluvíme. Stejně tak držíme náš bitcointalk.org závit až do dnešního dne. Mohl bych říct, že více informací o úžasné nové věci pracujeme, ale v době, kdy to dostane zveřejněné / čtení, mám pocit, že budeme pracovat na více úžasné nové věci, takže je nejlepší pro kontrolu těchto 2 zdroje. Zhruba když pracujeme na větší sociální interaktivitu (jako ‚činnost centra‘), mini-hry pro okně chatu, a postoupení program.

Wow, stává DAC?!? Můžeš nám říct své myšlenky, proč byste to udělal a možná vysvětlení pro naše čtenáře, co DAC je?

DACs jsou poměrně složitý pojem podrobně jednat v jednom bodě, ale v podstatě je to společnost s žádnou centralizovanou skupinou filmových režisérů. Místo toho je buď řízeno souborem předem stanovených pravidel a pokynů, a / nebo rozhodnutí se přijímají v rámci decentralizované vedení (o více osob) anonymně.

Stojí za to poznamenat, že DAC jsou vysoce abstraktní, teoretické organizační konstrukty, ty, které nebyly testovány ve skutečnosti v praxi. BetMoose Může to být DAC teoreticky. Neměli bychom splnit všechny technické definice, ale decentralizovaná vlastnictví (prostřednictvím investic nebo jinou cestou) může dělat to možné. To je proto, že hlavní činnosti podle administrátory místě dlouhodobé lze automatizovat decentralizovaným způsobem. Činnosti, jako je rozhodování o tom, aby se odstranily V označeném obsahu a řešit nevyřešené a sporných sázek primárních úkolů.

Tyto prostředky by pak mohly být drženy v multi-podpis peněženky ovládaných hostitele, uživatele a ten, kde je klíč nalezen přes shodu těchto ‚master‘ věštců. To bude zase BetMoose do decentralizované výměny smlouvy. Choulostivé části je zjištění stovky ne-li tisíce (bude pravděpodobně zlomek celkového userbase místa) z těchto důvěryhodných orákul, které zmírní sporné sázky (jako příklad), aniž by došlo k útoku, jako Sybil útoků (aka 1 fyzická osoba působící as 100 věštci a tak houpat hlasování).

Proč to udělal? Pro vědu! (Mimo jiné racionálních obchodních důvodů)

Co je jednou z výzev, se potýkají s BetMoose?

Naší největší výzvou (jako jiné P2P platforem) je uživatelé a objem. To dostane jednodušší, protože platforma roste (jak jsme byli, což je dobré), a sázky, které jít obvykle pokračovat v rostoucím tempem, ale pokud jste nového hostitele s žádnou výchozí likvidity (i když může mají dobrou sázku!), může to být problém se dostat, že rozhodující trochu začíná likviditu.

Snažíme pomoct, ale je to nakonec až na hostitele minimálně zakládat svou sázku někde získat nějaké vnější pohled na to.

Nakonec jsme byli zabývající se celkový trh Bitcoin pomocí statistik trochu z http://bitinfocharts.com/top-100-richest-bitcoin-addresses.html(as jeden příklad). Z naší analýzy, věříme ~ 500K lidí (u nejvíce) mají Bitcoin, že je 0,01 BTC nebo více (jen $ 3). Realisticky však, že tato částka se sníží na polovinu, když se podíváte na ty, které vlastnit něco víc než 0,1 BTC. Takže i když každý člověk, který měl Bitcoin byl s použitím jej na našich stránkách, měli bychom být nejvýše 250K uživatelů.

Jaké jsou některé z vašich cílů s BetMoose?

Naším cílem jako Bitcoin podnikatelé by mělo být přivést více lidí do Bitcoin ekosystému, ne bojovat přes stávající. Vytvořili jsme něco, co není k dispozici nebo snadno opakovatelný s rozkazem, snad ukázat sílu Bitcoin a cryptocurrencies obecně. Jsme také plánuje rozdávat zdarma mince na nové uživatele (smysluplnému množství, jako je $ 2-3 každý) - chceme, aby se stal prvním, zábava a přátelský krok do Bitcoin pro ně. A na rozdíl od baterie, budou moci použít hned. Doufáme, že více lidí připojit se k nám v naší vizi pro Bitcoin přijetí.

Má nedávné rozsudky v Kanadě mít žádný vliv na to, co vy děláte? Nejsem právník, ale určitě nevypadá, jako by to platit, ale i přesto bych rád slyšel o vás a vaše týmy myšlenky týkající se jeho a co to může-li něco pro BetMoose znamenají.

Ne. Byl to dobrý přehled někde, ale v zásadě (parafrázoval ze souhrnu někoho jiného):

V případě, že obchodní model je fiat BTC dojemné výměna, pak jste MSB a potřebujete licenci.

Pokud je váš obchodní model není o stěhování fiat člověka k člověku, a je Bitcoin obchod, hry, služby apod (jako BetMoose), pak je tu důvod k obavám.

Toto rozhodnutí je všechno o Fiat - kanadské dolary příslušnost Kanady, a tudíž mohou vytvořit toto rozhodnutí.

To vše řekl nám však nefungují v Kanadě (máme 2 servery 2 jurisdikcích (jeden z nich je záložní Fail-Safe, které jsme neměli používat ještě)), a my necílíte Kanaďany přímo. BetMoose je stejně ‚v cloudu‘, jak to dostane, takže žádná fyzická přítomnost je naší silnou stránkou. Také jsme udržet anonymitu právě pro tento účel, se snaží v našich silách, aby replikovat BTC-E je model.

Díky za váš čas Adam! Už se nemůžu dočkat, aby sledoval BetMoose roste!

load...

Související zprávy


Post Dogecoin

7 úžasných ASIC Bitcoin horníků

Post Dogecoin

Bitcoin proti USD proti Gold - Zde je důvod, proč Bitcoin vyhrál

Post Dogecoin

Ultimate Vánoční nákupní seznam pro skutečné Bitcoiners Infographic

Post Dogecoin

8 Mysl fouká Bitcoin loupeže

Post Dogecoin

13 nejaktivnějších skupin setkání Bitcoin

Post Dogecoin

11 Populární obhájci Bitcoin

Post Dogecoin

11 úžasných reklam Bitcoin

Post Dogecoin

Liberté Mining se pokouší něco jiného

Post Dogecoin

21 úžasných Litecoin těžebních závodů

Post Dogecoin

Coin Brief potřebuje více zástupců mincí!

Post Dogecoin

Třetí Crypto Station CryptRadio Spuštění 1. října

Post Dogecoin

Top 9: oblíbené drogy Bitcoiners používající Silk Road