Za kohoutky | Czech.Lamareschale.org

Za kohoutky

Za kohoutky

Jedna věc, kterou jsem byl zvědavý, je to, co v zákulisí několika Bitcoin faucetlooks líbí.

Jaký druh problémů, čelí ze strany majitelů a provozovatelů, proč to dělají, jaké příběhy a nemají říct. Tak jsem rozhovory s různými lidmi v Bitcoin kohoutek scény.

load...

Když jsem zahájil tuto stránku mým cílem nebylo jen proto, aby hodnocení nýbrž škrábat svědit pro psaní, které mám a zdokonalovat své dovednosti a dále svůj potenciál řemeslo. Po spuštění stránky jsem zamířil k Bitcoin Talk internetového fóra o Bitcoin a rozhodl se zkusit vypátrat některé z majitelů a provozovatelů Bitcoin kohoutky, aby zjistilo, zda některé byli ochotni se mnou mluvit.

load...

Předpokládal jsem, že to bude pomalé děje, protože to je poměrně nový web a já neměl moc příležitostí ke sdílení to mnoho, ale jen pár minut od svých žádostí o rozhovor s vývojáři kohoutky některé odpovědi začaly přicházet.

Byl jsem šíleně nadšená začít kopat do vyprávět příběhy, a dokonce možná dozvědět se o tom, co pohání ostatní, kteří vytvářejí tyto stránky.

Mluvil jsem s devthedev, který slouží k provozování devfaucet který vyvrcholil u více než 2000 uživatelů, Boelens kteří používají k ovládání domácí ananas kohoutek, který měl více než 14.000 unikátních návštěv, a majitel za CoinLearn vidět, jaké to je být na druhé straně kohoutek.

load...

Díky všem z vás na nějaký čas trvá, aby se mnou mluvit.

Jak jste se každý dostat svůj start v cryptocurrencies, jako Bitcoin?

Devthedev: Já mám začít, když mi kamarád představil kryptoměna.

CoinLearn: Můžete mi říkat druhá generace bitcoiner. Stýskalo se mi loď těžby CPU / GPU. Když jsem se připojil k Bitcoin svět, Bitcoin bylo obchodování na svém vrcholu, tj 1000+ USD. Stejně jako většina ostatních mého času, také jsem dostal první pár Satoshis z kohoutků, protože těžba znamená značné investice nyní.

Boelens: Byl jsem zapojen do Bitcoin společenství pro více než rok právě teď, a jsem začal, když jsem udělal investice do BTC a zjistil, Reddit a bitcointalk. Právě jsem odeslal občas potkal nějaké cool lidí, a dostal se pomalu zapojit.

Jaká byla motivace pro začínající Bitcoin kohoutek?

Boelens: Můj hlavní motivací bylo, že to bylo snadné nastavit s TradeFortress' script použitím inputs.io v té době (který dopadal nebýt tak snadné, když jsem musel změnit hodně), ale také se mi zdálo zábavné, ty‘ budete sdílet bohatství s ostatními, získáte zobrazení stránek jít na mých stránkách, což vedlo k zisku z reklamy. Nikdy jsem udělal skutečný zisk, prostě vždycky jsem běžel i s tím, co bylo vyplaceno.

CoinLearn: Něco, co jsem si všiml, že většina z kohoutků je jedna stránka CAPTCHA založená a neposkytuje žádnou přidanou hodnotu pro uživatele a inzerenty. Tak jsem si myslel, proč ne kód něco, kde by se lidé dostat co se učit, stejně jako vydělávat. Tím myšlenka CoinLearn mě napadlo...

Devthedev: Chcete-li dát zpět do komunity a zvýšit povědomí o inovativní měny.

Jaké byly některé z problémů, kterým čelí jste nebo se potýkají spuštěn kohoutek? Jsou adblockers problém?

Boelens: Tam určitě byly některé problémy / výzvy. Na začátku financování byl problém, a TradeFortress (vlastník skriptu) také nepomohlo dobře. Došlo k vulnerablity ve scénáři, který způsobil někdo získat klíč API a ukrást 0,18 BTC, po kterou se obnovuje ji a mít to „pevná“ podle TF, stejná částka byla ukradena a já ztratil 0,36 BTC, který byl obrovský neúspěch. On také odmítl jej vrátit (což je trochu pochopitelné, protože je to moje vlastní nebezpečí). Jinak bych neměl, že mnoho otázek, na rozdíl od odstavení inputs.io, samozřejmě.

Adblockers nebyl jediný problém pro mě, ve skutečnosti. Dal jsem reklamy v divs, který se používá obraz dodaný zadavatelem a přidal odkaz na něj. Nemyslím si, že blokování reklam detekován ty, které jsou reklamy. Máte-li něco použít jako reklamy Google poskytovat reklamy pro vás, pravděpodobně to je problém.

Devthedev: Jednou z největších výzev bylo neustálé pokusy o průnik.

CoinLearn: 1. Po celé měsíce, když jsem rozvíjet stránky včetně loga, věděl jsem CoinLearn.com byla volná. Se dostal žlutou kartu den předtím, než jsem se snažil skutečně si ji on-line. Takže ještě jednou jsem potřeboval rozhodnout, které domény jsem potřeboval usadit upon a změna loga a texty způsobem.

2. Během několika dnů po uvedení na trh, jsme čelili útoku SQL injection. Takže jsem musel sundat stránky a přidat opravu zastavit v budoucnu.

3. Snažil jsem se mít CAPTCHA pro snadné používání. Ale začali všímat v backendu, že lidé jsou s využitím automatického pilota vydělat mince. Nyní máme CAPTCHA na konci stránky učit.

4. Zpočátku nikdo nebyl zájem o inzerci na webu. Takže jsem musel platit z kapsy. Nyní, protože my jsme jízdě do křivky Alexa a získat tun provozu, inzerenti se valí.

Jsou Bitcoin kohoutky dobrý způsob, jak začít v Bitcoin? Mají sloužit jako brána?

Boelens: Použil jsem kohoutky několikrát, když jsem slyšel o tom v roce 2010-ish, a pak si nemyslel, že hodně z toho. (Oh, jak jsem si přál, abych nebyl formátován, že HDD). Myslím, že jsou to dobrý vstup, je to pomalý způsob, jak vydělávat, ale to vám představili, jak operace funguje, a dá vám malé množství Bitcoin experimentovat s, co všechny možnosti s tím jsou.

Devthedev: Ano, to byl náš hlavní cíl, a věříme, že s sebou přinesl nová Crypto uživatelů.

Mikeovy myšlenky

Jak jsem mluvil s těmito různými kluci to opravdu pomohlo dále mě ujistil, že baterie jsou skvělý způsob, jak pro lidi, kteří mají nulovou zkušenost s Bitcoin alespoň získat pocit, pro jak to všechno funguje.

Jistě, množství mincí skutečně získat, jsou opravdu malé, ale pokud jste jen chtějí mokré nohy trochu a mají svůj první transakce přijít do vaší peněženky je pravděpodobné, že dobrý způsob, jak jít.

Spousta baterií se objevují každý den a my se snažíme držet krok s nimi a dát poctivé hodnocení.

Je jasné, že většina kohoutky jsou jen lámání dokonce i většina nikdy ani to ale poskytují velkou službu.

Každý z lidí, které jsem mluvil s v této části obce byla víc než ochoten odpovědět na otázky, které jsem jim prezentovány a byly zcela otevřený a upřímný. To je v pohodě, aby věděli, že tato komunita existuje!

load...

Související zprávy


Post Dogecoin

17 Malé firmy, které přijímají Bitcoins

Post Dogecoin

13 nejaktivnějších skupin setkání Bitcoin

Post Dogecoin

Primecoin: rychle rostoucí mince, která slouží vědě Infographic

Post Dogecoin

Jak spustit ziskové Bitcoin těžební farma

Post Dogecoin

Tisková zpráva z BitcoinExpo 2014

Post Dogecoin

6 Místa, kde si můžete s Bitcoinem zakoupit auta

Post Dogecoin

7 Musíte sledovat videa Max Keizer Bitcoin

Post Dogecoin

20 Levné věci, které si lidé mohou koupit online s Bitcoin

Post Dogecoin

7 úžasných ASIC Bitcoin horníků

Post Dogecoin

Bitcoin ATM horečka: seznam 8 různých strojů

Post Dogecoin

Bitcoin mapa: stahování podle operačního systému Infographic

Post Dogecoin

Jak Bitcoin porovnává s jinými kryptocurrencí