SEC Vyšetřování horníků v GAW probíhá | Czech.Lamareschale.org

SEC Vyšetřování horníků v GAW probíhá

SEC Vyšetřování horníků v GAW probíhá

UPDATE 08/18/15

Mince Fire počáteční podávání zpráv o vyšetřování SEC byla veřejně potvrdil s SEC vydává veřejné prohlášení potvrzující aktivní vyšetřování je v plném proudu.

load...

V rámci svého vyšetřování, pracovníci v Bostonu krajského úřadu SEC sloužil Garza s obsílku vyžadovat jeho svědectví v červenci 2015. Po souhlasu s několika rozšířeními jeho datum svědectví, Garza se objevil v sídle Komise dne 12. Srpna 2015, ale odmítl poskytnout žádnou podstatnou výpověď. Žádost SEC požadovala náhradu z federálního okresního soudu přesvědčivé Garza poskytnout výpověď v reakci na předvolání. Soud schválila usnesení, kterým žádost SEC dne 17. Srpna 2015 - prohlášení SEC

load...

Pan Garza bratr Carlos klíčovým členem společnosti „prodejní tým“ byl obeslán SEC a nebyl kooperativní s agenturou. Veškeré podrobnosti lze číst na CoinDeskor prostřednictvím webových stránek SEC.gov.

Mince Oheň se podařilo exkluzivně potvrdil, že „aktivní“ Šetření Panečku horníků, Josh Garza, Paybase, Paycoin, a několik dalších „provozní names“ pro pana Garza probíhá Spojených států Komisi pro cenné papíry.

Mince Fire získala více než 1000 stránek vyšetřovacího spisu z potvrzené zaměstnance Komise, který má také bombu návrh možného soudního vymáhání žaloby proti společnosti. Doklady uvedené vydavatelům Coin Fire obsahovat několik set odkazů na odstraněné příspěvků Fórum o společnosti vlastněné-a-provozoval Hashtalk fóra, e-maily od potenciálních obětí podvodů s cennými papíry, novinové zprávy z různých internetových stránek, četné sociální média příspěvky, zapečetěný předvolání požadují IP adresy spojené s určitými účty na známém místě, kde Garza a potenciální ponožka loutky byly provozovány, a několik storyboardů z videí nahraných angažovanou firmou, která donucovací právníci se uvádí, obsahují mnoho potvrzení potenciálního provinění.

load...

Dokumenty poskytnuté na mince Fire jsou syrové vyšetřování poznámky se používá k rozhodnutí, zda donucovací opatření vůči společnosti se bude konat. Mnoho položek uvnitř vyšetřování bundy jsou mimo standardní rozsah vyšetřování SEC.

Komise je úřad vlády věnovaná finanční podvody nebo finanční trestné činy, na rozdíl od spotřebitelského podvodu. Zatímco dokumenty obsahují obvinění proti společnosti ze strany spotřebitelů na zpronevěry či jiného možného podvodu, pouze sekce zdůrazněné nebo odkazuje na jiných místech tohoto dokumentu jsou úseky, které obsahují konkrétní informace o nabízení nelegálních cenných papírů.

Jedním ze základních kamenů pro akci šetření a návrh vymáhání souvisí s třemi prohlášení pan Garza z on-line, že Komise je toho názoru kvalifikoval prodeje pana Garza jako ilegální nabídkami cenných papírů. Donucovací právníci strávili několik týdnů shromažďování údajů, které pan Garza několikrát úsilí o „drhnout“ z internetu.

První hlavní tvrzení, že náš redakční tým zažil zvýrazněny v těchto dokumentech je prohlášení od pana Garza v srpnu roku 2014. Pan Garza uvedl, že určité procento ze zisku na ZenPool pocházel z „den obchodování.“ Skutečnost, že on říkal, že to bylo z denního obchodování vytvořil situaci, ve které, podle různých zákonů o cenných papírech, je to jistota. To je první hlavní kámen, že SEC v úmyslu na použití v potenciální donucovacích opatření.

Mince Oheň je schopen poskytnout další dvě prohlášení v tomto okamžiku kvůli potenciálně ohrožena bezpečnost probíhajícího vyšetřování; Nicméně, oba výroky pan Garza jsou velké části šetření.

Komise také podrobně popsány v časové linii stylu účtování události běží až ještě nedávnými událostmi, jako je například neúspěšné „podlahu“ z prohlášení pana Garza, ale později upraven na místě Hashtalk a dalších kryptoměna zpravodajských serverů.

Donucovací právníci, aby Komise rovněž vypracovala zprávy pro potenciální soudní spory budoucí říkat,

„[.] Je naše přesvědčení, že pan Garza byl systematicky za pomoci svých zaměstnanců a‚moderátory‘bylo odstranění velké části potenciálních důkazů ze svých webových stránek a využitím služeb advokátů používají k zastrašení další místa k odstranění potenciální důkazy z veřejných záznamů.“

Bunda obsahuje víc než jen důkaz možného pochybení ze strany společnosti. Má také rozsáhlé návrh soudní dokumenty, které by mohly být později podané proti společnosti a principy společnosti.

Jeden dokument obsahuje informace o Cantor Fitzgerald Stuart Fraser a jeho zapojení s pokračující ságy. Dokument potvrzuje, že pan Fraser se podílí jako investor (prohlášení, které mince Fire a mnoho dalších míst byli schopni ověřit až do tohoto dokumentu) a ukazuje, že některé nežádoucí pozornost SEC by mohla pocházet cestu stejně.

Bunda komise také obsahuje rozsáhlé důkazy archivovaný oběti na internetu a má návrhy dokumentů směřujících obsílky v budoucnu bude požadovat kopie příslušných informací poskytnutých ze strany spotřebitelů a obětí je schválena pro potenciální využití budoucího soudu.

Ostatní úseky vyšetřování bundy jsou relevantní informace o více nedávných událostech s uvedením obchodních platforem nebo nákup obchodních platforem, na kterých se společnost umožňuje zákazníkům nakupovat, prodávat nebo obchodovat Paycoin. Komise se domnívá, že přímé manipulace s trhem se také uskutečnila.

Jako náš redakční tým a právníci probíral stránkami bundy, to stalo se více zřejmé, že se pohybuje pan Garza, aby jak odstranit informace z internetu a ostatním zakázat sdílení informací znamená, že agentura se stala více povzbuzeni hledat další venku informace.

Mince Oheň se pilně pracuje s naším redakčním týmem a právním týmem rozhodnout, které části pláště mohou být sdíleny, aniž by došlo k ohrožení vyšetřování, naše zdroje v rámci Komise pro cenné papíry, nebo potenciální třetí strany od ničit další důkazy. Budeme sdílet tyto dokumenty a informace v průběhu příštích několika měsících v sérii věnovanou tomuto pokračující příběh, jak jsme schopni učinit.

Zatímco SEC ještě do souboru nebo zahájit jakékoli aktivní donucovací opatření vůči panu Garza nebo přidružených společností, které začaly hromadit potenciální důkazy o těchto opatřeních a hledají další informace od těch, na veřejnosti, kteří mají pocit, že se stali obětí podvodu s cennými papíry,

Náš zdroj sdílí tyto informace s naším týmem říkat,

Ti, kteří mají pocit, že jsou potenciální obětí podvodu s cennými papíry by měli neprodleně kontaktovat Komisi pro cenné papíry s co nejvíce relevantních informací, které mají. Správné webové stránky pro to je:

Http://www.sec.gov/complaint/tipscomplaint.shtml

Zatímco zákon o dosažení vyšetřovací bod může trvat několik měsíců nebo dokonce potenciálně roky, tím více informací agentura má potenciální darebáctví, tím více zdrojů mohou být věnováno zkoumání a případné vymáhání.

Tento příspěvek a série je výsledkem práce Lva, Mike, a Christina od Coin Fire týmu.

Image poskytuje Scott S.

load...

Související zprávy


Post Dogecoin

Mince Brief Site Update: Velké změny přicházejí

Post Dogecoin

Za kohoutky

Post Dogecoin

11 Historické Bitcoin momenty: obrazové odpočítávání historie kryptocurrency

Post Dogecoin

6 Místa, kde si můžete s Bitcoinem zakoupit auta

Post Dogecoin

22 Nejobtížnější objekty, které si můžete koupit s Bitcoins

Post Dogecoin

Názory na šifrovací kriminalitu ze 6 politických kandidátů přátelských pro Bitcoin

Post Dogecoin

10 nejdražších položek, které můžete koupit s Bitcoins

Post Dogecoin

21 úžasných Litecoin těžebních závodů

Post Dogecoin

Den otců v Austrálii: Nápady na dárky pro každého otce Bitcoinera

Post Dogecoin

Tisková zpráva z BitcoinExpo 2014

Post Dogecoin

Výběr z 10 známých Bitcoin nenávistí

Post Dogecoin

Co je DarkSend?