Coin Brief potřebuje více zástupců mincí! | Czech.Lamareschale.org

Coin Brief potřebuje více zástupců mincí!

Coin Brief potřebuje více zástupců mincí!

Nedávno jsme postedan otevřenou výzvu pro mince zástupců z různých digitálních měnových komunit. Odezva z toho byla docela dobrá, a máme alespoň 1 zástupce z více než 10 digitálních měnových komunit v tomto bodě (s některá společenství poskytuje tolik jako 3). Nicméně, toto není dost! Jak rosteme, budeme muset stále více zástupců ze Společenství ukázat našim uživatelům, proč se jejich měny se vyplatí. I když se snažíme pokrýt co nejvíce to půjde, se zaměřením na Bitcoin Je zřejmé, že není možné, abychom pochopili, analyzovat a psát o každém digitální měny.

load...

Takže, prosím, pokud jste členem měnové společenství digitálním že nejsme pravidelně krytiny, a nemá zastoupení (nebo i když se tak stane, a to dělá), neváhejte nás kontaktovat o získání reprezentativní. Samozřejmě, že musíte být skutečným členem komunity, a docela aktivní, aby přesně reprezentovat tuto komunitu. Zde jsou uvedeny obecné pokyny, které používáme při určování souhlas pro zástupce mince:

load...
  1. Jste-li aktivní, podporující člen vaší komunity.
  2. V minulosti jste upustil od útoku příslušníky jiných komunit bezdůvodně (jedná se o pozici propagovat svou měnu volby, a ukázat, že to stojí za to... Ne slam ostatní)
  3. Máte touhu a schopnost, psát o své měně, a pochopit, že dost dobře, aby to přesně.

Obecná pravidla, které jsou poskytovány na našich mince Representativescan naleznete zde, a vysvětlí, co očekáváme, pokud jde o chování z mincí Reps.

Když nás kontaktovat, uveďte vaše mince Stručné uživatelské jméno (vytvořit jednu s tlačítko „Registrace“ v pravém horním rohu obrazovky, pokud nemáte ještě jeden), váš Reddit uživatelské jméno, pokud je nejaktivnější vaší mince komunita v subreddit, nebo uživatelské jméno forum, pokud vaše mince má komunitu, která je soustředěna kolem určitého fóra. Budeme používat tyto informace ověřit, že jste skutečně podpůrný člen vaší komunity a bude zpráva, kterou RedditForum účet ověřit, že emailmessage jsme obdrželi, je legitimní.

load...

Můžeme být kontaktováni prostřednictvím, @CoinBriefon Twitter, nebo můžete zprávu DynamicDKon Reddit.

Související zprávy


Post Dogecoin

Syndicoin vám umožní financovat obsah online

Post Dogecoin

20 Podivné věci, které si můžete koupit na Silk Road

Post Dogecoin

13 nejslibnějších kryptocurrencí

Post Dogecoin

7 Musíte sledovat videa Max Keizer Bitcoin

Post Dogecoin

Tisková zpráva: Společnost Trucoin oznamuje rozpuštění partnerství s NCC a finančním úřadem Presto spolu s plány na oficiální zahájení, které téměř čtyřnásobí pokrytí starého partnerství USA

Post Dogecoin

Bitcoin mapa: stahování podle operačního systému Infographic

Post Dogecoin

19 skutečné místa, kde můžete strávit své Bitcoins

Post Dogecoin

10 Futuristické nebo mimo běžné projekty, které akceptují Bitcoin

Post Dogecoin

Vývojář videohry s využitím technologií Blockchain zvýší o 1 mm

Post Dogecoin

Bitcoin proti USD proti Gold - Zde je důvod, proč Bitcoin vyhrál

Post Dogecoin

Peercoin: Bitcoin beater s nízkou spotřebou energie? Infographic

Post Dogecoin

Jak spustit ziskové Bitcoin těžební farma