Mince Brief Site Update: Velké změny přicházejí | Czech.Lamareschale.org

Mince Brief Site Update: Velké změny přicházejí

Mince Brief Site Update: Velké změny přicházejí

Ahoj všichni,

Vím, že věci se pomalu tady v poslední době, ale my jsme v procesu pracují na některých velmi velké věci. Buďte připraveni na spoustu změn v mince Brief v průběhu příštích několika týdnů! Někteří z vás si možná všimli, je několik, které testujeme ven už, ale oni jsou jen špičkou ledovce. Zajistíme trochu podrobněji teď, ale to není ani zdaleka úplný seznam.

load...

Site a Flow Redesign

I když jsme pracovali na mnoha novými funkcemi, řezy, nástrojů a stránek pro docela nějaký čas, hodně z toho je ztraceno pro většinu našich uživatelů. Naše homepage nebo článek stránek, nedělají vše, co máme nabídnout velmi jasný, a to může být někdy obtížné najít přesně to, co hledáte.

Navigace stránek a New Sidebar

K nápravě tohoto problému, jsme začali realizovat a testovat nové navigační nástroje. Někteří z vás si možná všimli na šipku oranžovou v pravém horním rohu obrazovky. Kliknutím na to, nebo na tento odkaz se otevře samostatné okno postranní panel s několika způsobů, jak procházet naše stránky, včetně následujících:

load...

  kalendář pro Navigace Články podle data

To je požadavek, že jsme měli od několika uživatelů, zatímco zpět, a zdá se být poněkud populární tak daleko. Chcete-li procházet nedávných sloupků, je to snadný způsob, jak to udělat.

Pátrání Bar na vyhledávání bude mít každý výraz na mince Brief

Ano, je to pravda. Dřív jsme neměli poskytovat vyhledávací panel. Doufali jsme, aby se navigace snadné, že by bylo nutné, ale jako místo stále roste, se stalo zřejmé, že žádná spolehlivá. Chcete-li se podívat na konkrétní termín na mince Stručně řečeno, vyhledávací panel je místo, kde byste měli jít.

load...

A "full" sitemap mince Brief

Říkám „full“, protože není přímo vypsat všechny naše mince stránek, protože by nepořádek stránku, ale poskytuje odkaz na tomto seznamu. Také, stránky, které ještě nejsou připraveny pro veřejnost, nebo vyžadují, aby uživatel být přihlášeni k jejich používání, nejsou zahrnuty. Nicméně, za to, že byste měli najít všechny stránky, kategorie a článek je k dispozici na mince Brief.

Obsah pro mince Stručná článků

Tento postranní panel také obsahuje obsah pro jakýkoliv výrobek, který právě prohlížíte.

Tento nový sidebar není dokonalá ještě a stále pracujeme na několika dalších funkcí, které budou přidány k němu, jakož i vyzkoušení různých barevných schémat, velikosti písma, styly, a další. Neváhejte nám zanechat komentář na dně, nebo nám napište na [email protected], pokud máte nějaký návrh.

Místo Redesign and Beyond

Máme v plánu poskytnout kompletní generálku na struktuře mince Brief, ale takovým způsobem, který by měl pocit, známé uživatelům, kteří se rozhodli využít naše současné době k dispozici nástroje a informace, a zároveň zefektivnit způsob, jakým nové a vracející se uživatelé podobný přístup náš obsah, V tuto chvíli nemůžeme poskytnout příliš mnoho detailů o tom, ale bude to velký pokrok, když je to hotové!

Mince portfolia (BETA) a doplňkové nástroje Personalizované

To bylo zmíněno jednou předtím, ale naše mince PortfolioBeta je v plném proudu. To lze přistupovat přes vyskakovací okno postranním panelu, nebo v rozbalovacím menu účtu v pravém horním rohu obrazovky.

Jak se mince portfolia Works

Naše mince portfolio vám umožní ručně přidat veřejný klíč a celkovou částku ve svých různých peněženky a portfolio bude sledovat jednotlivce a celkové hodnoty, pokud jde o BTC a USD. V současné době je tento proces stále vyžaduje, abyste ručně aktualizovat jakoukoli změnu v množství mincí, které máte v každém peněžence. Nicméně v blízké budoucnosti, bude upraven tak, aby povolit automatické aktualizace pro peněženky, kterou nám chcete sledovat.

Bohužel, toto není vždy možné s mincemi, které jsou v on-line peněženky, nebo výměny, vzhledem k převládající využívání skladování v chladu a konsolidace finančních prostředků těchto služeb. Jakmile automatické aktualizace je k dispozici, budou naši uživatelé budou mít možnost zvolit automatické nebo ruční pro každou peněženku vstoupil, což umožňuje maximální využitelnost.

Co dál?

Knoflíkové portfolia je ještě v jeho raných fázích. V tomto současném okamžiku nemusí být velmi užitečný pro každého uživatele, zejména pokud používáte pouze několik cryptocurrencies (nebo pouze jeden).

Nicméně, to je jen první krok v mnohem větším souboru nástrojů, které budou přizpůsobené pro každého uživatele, který se rozhodne využít našich služeb. Chceme poskytovat našim uživatelům způsob, jak skutečně kopat do své finance, a okamžitě informován o každé změně, co se děje. Máme mnoho nápady, jak toho dosáhnout, a jsou již pracuje na některé z nich, ale jak už jsem řekl dříve, mince Brief byl vytvořen být řízen komunitou a daří na crowdsourcing. Pokud se vyskytnou nějaké nástroje, které byste chtěli vidět, zpětná vazba, kterou chtěli dát nám, nebo obecné doporučení, neváhejte a dejte nám vědět!

Mince Představitelé a Community Driven Content

Náš program mince Zástupce byla úspěšná tak daleko, a má za následek v některých vysoce motivovaných členů různých číslicového měnových komunit vykročil vpřed, aby reprezentovat svou komunitu a měnu. Budeme pokračovat v pohybu vpřed s tímto programem, a dále zjednodušit proces Onboarding pro jednotlivce, kteří mají zájem o vstup.

Program však mince Zástupce je pouze jednou součástí našeho závazku poskytovat přístup k vysoce kvalitním informacím poskytnutých komunity pro komunitu. Pozor na nové oznámení v blízké budoucnosti o systému, který bude méně pod naší kontrolou, a bude to zábavné, poutavé, a možná dokonce i ziskový, pro jednotlivce, kteří chtějí pomáhat druhým.

Pracovní příležitosti

Existuje souvislost „Jobs“ v naší zápatí již, ale v tuto chvíli máme některé specifické krátkodobé a potenciálně dlouhodobý potřebuje. Pokud se to týká, a máte zájem o spolupráci s námi, prosím, obraťte se na mince Briefvia libovolné metody uvedené.

Vývoj webu / Design

Clay dělá skvělou práci s naším vývojem, ale my bychom rádi, aby mu poskytl trochu pomoci. Redesign jsme prochází bude vyžadovat hodně práce, a pokud máte zkušenosti s HTML, PHP, CSS, UI / UX, grafický design, nebo jiných souvisejících dovedností, a chtěli pomoci, dejte nám prosím vědět.

Spisovatelé / Autoři

Mince Stručná má tým spisovatelů, které produkují kvalitní obsah, a jsou velmi zručný v tom, co dělají. Nicméně, my jsme vždy hledají nové, kvalitní autory k práci s námi. Pokud máte zkušenosti v této oblasti, a rád bych, aby s námi spolupracovat, zašlete nám příklad své dosavadní práce, jakož i jakýchkoli unikátních schopností, vzdělání nebo znalosti, které vlastnit, a odhad, jak často můžete psát. Pokud nemáte příklady předchozí práce, pište ukázkový článek s 600+ slovo ke kontrole.

load...

Související zprávy


Post Dogecoin

Výběr z 10 známých Bitcoin nenávistí

Post Dogecoin

Třetí Crypto Station CryptRadio Spuštění 1. října

Post Dogecoin

11 Historické Bitcoin momenty: obrazové odpočítávání historie kryptocurrency

Post Dogecoin

Top 13 Bitcoin kohoutky

Post Dogecoin

13 nejaktivnějších skupin setkání Bitcoin

Post Dogecoin

8 Mysl fouká Bitcoin loupeže

Post Dogecoin

Uvolnění služby Nxt Multigateway: obchod BTC a LTC v rámci Nxt!

Post Dogecoin

Primecoin: rychle rostoucí mince, která slouží vědě Infographic

Post Dogecoin

Segwit proti Bitcoin Unlimited a Bitcoins Fork vysvětlil jednoduše

Post Dogecoin

10 Malé nebo vzdálené prostory, které používaly Bitcoin

Post Dogecoin

22 Nejobtížnější objekty, které si můžete koupit s Bitcoins

Post Dogecoin

Den otců v Austrálii: Nápady na dárky pro každého otce Bitcoinera