Dnes byl pomalý, ale tady je to, co očekávat přes víkend | Czech.Lamareschale.org

Dnes byl pomalý, ale tady je to, co očekávat přes víkend

Dnes byl pomalý, ale tady je to, co očekávat přes víkend

Ahoj všichni,

Chtěl jsem, aby zajistily, že máme alespoň jeden příspěvek pro dnešek, i když se zdálo být jinak tichý dnes. Naše normální tým spisovatelé byli všichni svázaný pracuje na různých projektech, ostatní členové týmu byli tvrdě pracuje na prosazování, a já jsem skončil co do činění s mnohem více „business“ straně webu, než bych si přál. Nicméně, tam by měl být přínos pro to na konci! Zde je to, co se dívat přes víkend:

load...

Zefektivnění Digital měny „Coin zástupce“ Onboarding proces

Naše mince Reprezentativní projecthas vcelku dařilo tak daleko, a připravujeme se vzít ji na další úroveň. Často jsme tweet o ITTO naše přívržence, nebo poštou na různých digitálních měnových subreddits, a který pracoval pro zkušební fázi. Tato metoda má za následek v některých velkolepé zástupců a zajímavých postav. Některé z nich jsou od známých digitálních měn, a jiní z neznámých výklenků (viz Tacocoin)!

load...

Během víkendu budeme uvolňovat více zřejmý způsob členy digitálních měnových společenstev k Coin Zástupci a poskytují větší viditelnost všem našim uživatelům o samotného projektu. To bude včetně toho, co to znamená být „mince zástupce“, a proč stále více obcí měly vynaložit alespoň jednoho člena reprezentovat jejich coincommunity. Nicméně, až do té doby, neváhejte a podívejte se na některé z posledních článků z Potcoin, Myriadcoin, litecoin, Darkcoin, Vertcoin, NXT a Monerocommunities!

Mince Stručná rekapitulace týdeník, Dotyk na všech Bitcoin a digitální měny News z minulého týdne

Kristi, který mnozí z vás reagovali prostřednictvím našeho účtu Twitter, byl tweeting krátkou rekapitulaci článků mincí Stručná je v posledních několika týdnech. Myslím, že je skvělý nápad, a chtěl bych to vzít krok dál. Začneme zveřejňovat týdenní článek připomenutí, která nebude jen rekapitulace události, které jsme psali, ale obsahují tolik další relevantní příběhy související s Bitcoinor dalších digitálních měn.

load...

Těšíme se na setkání, které publikoval někdy zítra nebo v neděli nejpozději. V budoucnu se budeme snažit nastavit konkrétní den v týdnu, kdy se uvolňují tyto přehledy.

Mince Stručná nejnovější Podcast a šortky, z Evan a Sean

Evanand Sean

Dva z našich pravidelných autorů, které byly publikování podcast nějakou dobu nyní. Oni dostali výbornou odezvu, a náš YouTube channelis začínají vyzvednout páry (zvláště po rozhovoru s Erikem Voorhees). Jejich poslední práce by měly být k dispozici zítra. Také v průběhu následujících týdnů, budeme uvolňovat řadu dalších rozhovorů, které byly nyní oficiálně naplánované, a měly by být zaznamenány brzy.

Digitální měna portfolia, vám přináší Clay

Zatímco většina z vás pravděpodobně netuší, kdo je Clay (a zdá se, že se mi to takhle), nyní jsem chystá se ho. Je to můj spoluzakladatelem a je boční vývoj mince Brief. Pracuje na mnoha zajímavých nástrojů pro docela nějaký čas, a jeden z nejužitečnějších je téměř dokončena. Aniž bychom se pouštěli do přílišných podrobností, bude naše mince portfolia aby bylo mnohem snazší udržet přehled o všech vašich různých digitálních měn a jejich souhrnné hodnotě, aniž by bylo nutné, aby nám věřit, nebo jakékoli jiné třetí osobě, s Vašimi osobními údaji, nebo samotní mince.

Digitální měny soutěže a dárky!

Byli jsme v plánu na hostování další soutěže po nějakou dobu, protože naše původní slogan contestwent velmi dobře. I když nemůžeme oficiálně zahájena soutěž nebo prozradí přes víkend, očekávají oznámení o tom, co bude příští soutěž nebo prozradí, a jak spojit se!

Bitcoin a digitální měny News

Samozřejmě, že je to stále náš centrální účel, a spolu s ostatními akce, oznámení a upgrady zde bylo oznámeno, očekáváme spoustu našich normálních zpráv, analýz, názorů a stanovisek vyskakování. Opět platí, omlouváme se za nedostatek v něm dodnes. Dokonalá bouře busywork, skutečný život a dalších rušivých vlivů vést k tomuto dolů den.

Jako editor a jednoho ze spoluzakladatelů, beru plnou odpovědnost za to. Měl jsem si toho všiml v dřívějším místě v den, kdy jsem ještě neměl čas, aby s tím něco udělat, a našel způsob, jak se dostat ven alespoň několik článků. Postarám se, aby se více ostražití v budoucnu, a vypracovat systém zvládnout tento typ situace, by mělo vzniknout znovu.

Každopádně doufám, že všichni mají krásný víkend! Nezapomeňte zkontrolovat na nás.

Velmi pozdravem

Dustin O'Bryant

Spoluzakladatel a editor mince Brief

load...

Související zprávy


Post Dogecoin

Uvolnění služby Nxt Multigateway: obchod BTC a LTC v rámci Nxt!

Post Dogecoin

Úvod do Myriadcoin a stručná historie měny

Post Dogecoin

14 úžasných Bitcoin startupů

Post Dogecoin

5 Věcí, které jsem se od Amazonky dozvěděl, že mi odmítají $ 21K v partnerských provizích

Post Dogecoin

Co se děje s Dogecoinem? Infographic

Post Dogecoin

Top 9: oblíbené drogy Bitcoiners používající Silk Road

Post Dogecoin

12 nejdůležitějších publikací společnosti Bitcoin

Post Dogecoin

Šifrovací měnu, která žila dvakrát: Coinye je zpět Infographic

Post Dogecoin

20 Podivné věci, které si můžete koupit na Silk Road

Post Dogecoin

11 Historické Bitcoin momenty: obrazové odpočítávání historie kryptocurrency

Post Dogecoin

Den otců v Austrálii: Nápady na dárky pro každého otce Bitcoinera

Post Dogecoin

12 úžasných poznávacích značek Bitcoin