Uvolnění služby Nxt Multigateway: obchod BTC a LTC v rámci Nxt! | Czech.Lamareschale.org

Uvolnění služby Nxt Multigateway: obchod BTC a LTC v rámci Nxt!

Uvolnění služby Nxt Multigateway: obchod BTC a LTC v rámci Nxt!

Zatímco jádro software NXT pokračuje ve vývoji a začlenění nových funkcí, podnikaví programátoři jsou stavební prvky a nástroje, které využít stávající funkce. Jedním z nejvíce vzrušujících z nich je služba Multigateway (nebo MGW): automatizovaný systém, který vám umožní automaticky přenášet jiné cryptocurrencies do NXT blockchain, kde mohou být obchodovány na plně decentralizovanou výměnu aktiv NXT je.

load...

Několik cryptocurrencies - NXT, Mastercoin a Counterparty, například - vytvořili decentralizované výměny aktiv na jejich platformách. Tyto výměny umožňují uživatelům vydávat majetek, které mohou být obchodovány na trustless, plně decentralizovaného systému. Funkčnost je vzrušující, ale každý implementace čelí stejné základní problém: Uživatelé systému musí věřit, že aktiva jsou obchodující se opírají o něčem skutečném, protože neexistuje žádný způsob, jak dokázat, že osoba, která vydává „Bitcoin“ na jiném kryptoměna je obchodní systém má ve skutečnosti, že Bitcoin. NXT Multigateway řeší tento problém elegantně.

load...

NXT Multigateway byla vytvořena jl777 nxtforum.org je (také známý jako James) s grafickým uživatelským rozhraním vytvořené longzai. Tři bezpečné, nezávisle řízené servery jsou vytvořeny pro každou měnu, která má být obchodovány na burze NXT aktiv. Aby pro minci, které mají být vydány jako aktivum na NXT blockchain třeba mince uloženy na jedinečnou adresou, který je generován pro vás systémem. Vklady na tuto adresu jsou ověřena pomocí multi-značkové obchody, a jsou vydávány na NXT aktiv cenných papírů pouze v případě dvou ze tří serverů se shodují, že mince jsou skutečné. Výběry jsou zpracovány pomocí stejného mechanismu, a každá akce je zpracována pomocí NXT transakce za cenu nízkého poplatku za transakci NXT je. Zde je návod, jak to funguje, s použitím Bitcoin jako příklad:

load...
  1. Přístup k rozhraní MGW rámci klienta NXT a vytvářet jedinečné Bitcoin vkladu adresu.
  2. Pomocí vašeho oblíbeného Bitcoin peněženku, posílat bitcoins do svého vkladu adresu
  3. Jakmile je transakce potvrzena Bitcoin blockchain a ověřena dvěma ze tří bran servery, budou vaše Bitcoins být vydávány a přidal se ke svému účtu jako aktiva „mgwBTC“
  4. Použijte NXT Asset Exchange umístit nákupní a prodejní příkazy se svými bitcoins, nebo je převést na jiné účty NXT.
  5. Pokud chcete zrušit své Bitcoins, stačí zadat cíl Bitcoin adresu v sekci „odstraněním“ rozhraní MGW, a čekat na transakce, které mají být potvrzeny.

V žádném okamžiku během tohoto procesu jsou vaše mince vystavena žádnému člověku nebo centralizované servery. Poprvé v historii kryptoměna, NXT komunita vytvořila téměř trustless způsob stěhování cryptocurrencies z jedné blockchain do druhého tak, že mohou být použity i obchodovány na plně decentralizované platformy. To vám umožní mít úplnou kontrolu nad svým Bitcoin nebo litecoin, a to vylučuje možnost, že budou ztraceny v důsledku zhroucení centralizované výměny nebo hackerský útok.

MGW služba jádro v současné době podporuje Bitcoin a litecoin, ale nový software „univerzální multigateway“ vám umožní vytvořit si vlastní službu MGW pro jakýkoli jiný kryptoměna který podporuje Multisignature transakce. Vše, co musíte udělat, je nastavit tři bezpečné, nezávisle řízené servery na podporu svého bránu.

Service NXT je Multigateway je nyní žijí, a uživatelé NXT mohou obchodovat Bitcoin a litecoin na NXT je Asset burzy po provedení pokynů k instalaci v tomto vlákně fóra. Pokud jste na zbrusu nové NXT a je třeba několik mincí pro pokrytí poplatků pro generování adresy a dostat nastavit, post tady získat nějaké volné mincí začít.

NXT Multigateway tvoří jednu součást většího NxtServices platformbeing postavených jl777. Tato platforma je základem pro řadu přidanou hodnotou NXT služeb, včetně šifrovaného real-time chat, automatický výpočet dividendy a výplaty pro NXT majetku, mince soukromí služby a další. Zůstaňte s námi, jak nové funkce jsou v prodeji!

load...

Související zprávy


Post Dogecoin

22 Nejobtížnější objekty, které si můžete koupit s Bitcoins

Post Dogecoin

13 nejaktivnějších skupin setkání Bitcoin

Post Dogecoin

13 nejslibnějších kryptocurrencí

Post Dogecoin

Šifrovací měnu, která žila dvakrát: Coinye je zpět Infographic

Post Dogecoin

12 nejdůležitějších publikací společnosti Bitcoin

Post Dogecoin

8 Lékaři, kteří se budete cítit lépe výměnou za Bitcoins

Post Dogecoin

Za scénami v BetMoose

Post Dogecoin

Za kohoutky

Post Dogecoin

Dnes byl pomalý, ale tady je to, co očekávat přes víkend

Post Dogecoin

7 úžasných ASIC Bitcoin horníků

Post Dogecoin

Rozhovor: Buďte slyšeni na Bitcoin Megaphone

Post Dogecoin

15 Místa, kde si můžete koupit pivo s Bitcoins