Úvod do Myriadcoin a stručná historie měny | Czech.Lamareschale.org

Úvod do Myriadcoin a stručná historie měny

Úvod do Myriadcoin a stručná historie měny

Myriadis kryptoměna, duchovní nástupce Bitcointhat usiluje o zlepšení a stavět na základech vytvořených Satoshi Nakamoto. Co nejlépe pochopit, co přesně kryptoměna je a důsledky to má pro společnost, začneme se stručným přehledem sám měny; Pračlověk vynalezl měny jako věc jednoduché nezbytnosti. Pokud jsem pastýř a mají ovce, ale je třeba dřevo, musím najít někoho, kdo má dřevo a je třeba ovce, jinak nemohu získat dřevo. Spíše než jít přes náročný proces obchodování sekvenčně, dokud jeden získává potřebné zboží, lidstvo začalo používat kousky kovu a dalších různých předmětů non-podléhající zkáze zaznamenat transakce a představují obilí vklady, prodeje a obchodu generála. To vedlo ke vzniku raných bank, asyrských a babylonskými institucí, které z obilí úvěry pro zemědělce a obchodníky, kteří provedených zboží do exotických zemí pro obchod.

load...

V průběhu času bylo použito mnoho různých materiálů jako měna, poháněný co bylo považováno za cenný v té době. Ve starém Římě mincí byla použita, ale vojáci se často vyplácí ve formě soli, což je látka obtížné získat, a proto velmi cenné. Papírové peníze byly zavedeny v Číně v 11. Století rozšířila do Evropy prostřednictvím obchodu a výměny. Stejně tak banky vyvíjel s dobou, zavádí směnky a ražení mincí, často na pokyn vlády, kteří ji používají monopolizovat a kontrolovat bohatství. Nicméně, toto vyřešit zásadní problém času; Jak přesunout velké množství bohatství, aniž by přilákat hanebné znaky. V polovině sedmnáctého století evropské banky začaly vydávat bankovky, které jsou rozesílány stejně jako moderní vlád. Ty byly podpořeny skutečných ložisek drahých kovů v bankách, že poznámky mohly být vyměněny za. To vedlo k rychlému šíření bankovnictví a jeho případné kontroly ze strany národních vlád.

load...

Bankovní systém prošel obrovskou změnou implikuje světovou válkou, příliš mnoho, aby zde popisovat s jakoukoli spravedlnosti. Postačí, když řeknu, že Evropa se zhroutil, tak dělal jeho ústřední bankovní systémy. Zatímco banky se vyvinul do elitní skupiny, což způsobilo, že moc hromadit ještě dále. Během 20. Století, bank a vlád, nyní tisk více peněz, než by mohly odstoupit s reálnými výrobky, zastavil praxi vytváření ražení mincí s cennými kovy a šel zlatý standard úplně, což znamená, bankovky byly již uplatnit. Zatím, s výjimkou zvýšení po druhé světové válce, konsolidaci bohatství má postupovat rychlým tempem, vedený průmyslové revoluce začala v devatenáctém století.

load...

To vedlo ke globální finanční krize, kterou dnes čelit. Měny prošly rychlou inflaci a devalvaci, protože vlády tisknout peníze, jak je potřeba, již není nutné, aby ji zpět s hmotného majetku. Měna sama o sobě se stává stále výrazněji soustředit v rukou elitu a horní 1%, kteří i nadále zvyšovat své příjmy, zatímco zbytek světa se vloží do chudoby. Ve hře průchodu-the-Buck, průmysl hledat nové lidi a místa pro využití ve snaze o kapitalismu. Pouze na sloučeninu problém, organizace na starosti nastavení měnové politiky v největší světové ekonomiky, ve Spojených státech, je soukromá organizace, nejsou zastoupeny nebo volený lidmi, jež jsou sužovány bratříčkování, spoluúčast na podvodu na Wall Street. Bankovnictví se stala notoricky známý pro své bující podvodů, pokusí fleece své klientely, a skutečnost, že nikdo stíhán pro některou ze svých zločinů. Pro hloubkové analýzy z posledních tři sta let měny, pařížský profesor ekonomie Thomas Piketty napsal podrobnou knihu s názvem Capital v jednadvacátém století.

Vše je připraveno na změnu - Bitcoin je Born

Zatímco mnohé změnilo společnost, nástup internetu má pravděpodobně největší potenciál navždy změní krajinu lidské historii. Každý, kdo na internetu má stejný hlas, bez ohledu na třídu, vyznání, etnickou příslušnost nebo umístění. Nyní lidé na opačné straně světa, může diskutovat filozofie, spolupracovat na projektech a spolupracovat na společných cílech. Na internetu dokonce byl prohlášen za základní lidské právo Organizace spojených národů - blízkou celé bohatství lidského poznání na dosah ruky, takže život lepší. Jako další použití byly vytvořeny pro internet, to bylo nevyhnutelně použit jako nástroj pro obchod a obchodu. Měna se vyvinul dále s kreditními kartami a online bankovnictví výkazů - teď váš majetek jsou jen číslo na obrazovce jakékoliv vazby na tělesnosti téměř pryč.

V roce 2009 anonymní developer jmenoval Satoshi Nakamoto propuštěn Bitcoin - první skutečný kryptoměna. Podstatnější je, že Bitcoin je distribuovaný systém kniha. To znamená, že každý, kdo provozuje software Bitcoin stáhne kopii blockchain, záznamy o všech transakcích Bitcoin vůbec. Jedná se o veřejnou kniha, takže někdo může kontrolovat, že je zajištěn komplexní kryptografické algoritmy, takže nikdo nemůže předstírat, lež, nebo falšovat transakce. Každý po celém světě má stejnou přesnou kopii blockchain. Povoleno internetu, tato kniha systém umožňuje uživatelům posílat bitcoins k sobě, téměř okamžitě, s malý k žádné poplatky. Fueled nabídkou a poptávkou, Bitcoins jsou další abstrakce peněz - není podpořena fyzických produktů, jsou to jen stojí za to, co někdo zaplatí za ně. Tento revoluční kus softwaru znamená, že sevření, že velké instituce mají na měnu lze rozdělit. Už to bude stát $ 80 až $ 200 odeslat ze Spojených států do Uruguaye. Ne víc si banky účtují přemrštěné poplatky za směnárnách. Můžete platit v Kanadě pro zboží z Jižní Afriky s bitcoins a žádná výměna je nutná. Podniky přijímají Bitcoin již nebudou muset platit 3-5%, aby společnosti vydávající kreditní karty účtovat poplatky za využívání služeb. Vláda fiat lze změnit a vytisknout kdykoli vydávající orgán rozhodne, ale nikdo nemůže změnit Bitcoin, pokud všichni uživatelé souhlasit. Bitcoin udělal pro měnu, co internet udělal pro řeč.

Bitcoin je velmi úspěšná a přijetí také vytvořil potřebu jejího vývoje. Bitcoin trvá poměrně dlouho, aby se transakce potvrdit - v průměru 10 minut za potvrzení nebo za hodinu za doporučenou 6! Jako médium obchodu a transakce, což vytváří problémy - jeden by nechtěl čekat 60 minut v potravinářství ke koupi své zboží! Kromě toho způsob, ve kterém jsou vytvořeny bitcoins také dramaticky změnila; Zpočátku to bylo minedby malý počet uživatelů s procesory svého počítače, ale jako hodnota Bitcoin zvýšila, lidé našli lepší způsoby jejich výroby. Tento závod technologické zbraně vytvořila situaci, kdy jen ti nejbohatší lidé mohou získat vedoucí Bitcoin horníků a masivní farmy z nich jsou nastaveny sklízet peníze. Zajímavé je, že závod pro těžbu výkon byl zdůrazněn potenciální chyby v Bitcoin; Pokud horník nebo skupina horníků může získat 51% sítě hashrate, nebo celkovou výpočetní výkon, mohou psát blockchain jak považují za vhodné, potenciálně krádeže mince nebo odmítnutí transakce ostatních. A konečně, protože Bitcoin zvýšil tak dramaticky v hodnotě, a má omezenou zásobu 21 milionů mincí někdy, že již není možná jako způsob obchodování na velké části světa. Přibližně 80% světové populace žije za méně než $ 10USD za den, což je v současné době ekvivalentní 0.015BTC, provedením transakce odměny 0.002BTC významnou část.

Vstoupit Myriadcoin

Myriadcoin se snaží vyřešit některé problémy nalezené v Bitcoin zároveň rozšiřuje a zdokonaluje základní technologii.

Inovativní technologie

Myriadcoin byl první používat multi-algoritmus blockchain - pět samostatných algoritmů, které pracují souběžně, není zřetězeno jako ostatní mince. Tento jedinečný výhledová konstrukce svědčí o konstrukční filozofie Myriadcoin; Vytvářet aplikace technologie, které byly pouze představit a stavět je do užitečných nástrojů, které mohou pomoci všem. Mnoho mincí oznámí nové funkce pro skok na humbuk rozjetého vlaku, nebo jako Bitcoin se obávají přidávání nových funkcí, ale Myriad i nadále hledat nové cesty a provádět věci, které nebyly nikdy předtím. Myriad byl třetí mince k vytvoření elektron peněženku, druhou minci oznámit SMS peněženku, zatímco v současné době pracuje na vývoji barevné mince v masovém měřítku, jakož i postranních řetězců a metalayer technologie. Naše Multi-Algorithm sloučené Mining Pool bude první svého druhu, která je součástí naší větší snaze podpořit sloučený těžby na Myriadcoin blockchain. Náš zejména blockchain design je ideální pro oba stávající mince vysázet na i nové mince má spustit. Několik mincí, inspirované Myriadcoin, již následovaly našeho návrhu vedení. Kromě toho existuje několik projektů v procesu, který jsme odmítají jednat, dokud se důkladně prozkoumány a testovány.

Rychlá Transakce

Každý Myriadcoin je pět algoritmy vzít v průměru 2,5 minuty najít blok, což znamená, že budete obvykle jen čekat 30 sekund na potvrzení. V důsledku toho Myriadcoin je snadněji použitelný jako Point of Service měně než Bitcoin, který bere 20x déle, stejně jako mnoho dalších cryptocurrencies. Vzhledem k přístupu multi-algoritmus, jsou rychlé časy blokové negativně neovlivní horníky jako pár mincí, které mají jediný algoritmus Proof of Work.

Global Vision a Reach

Můžete platit za zboží v mezinárodním měřítku, zaplatí svého přítele zpět kartě včerejší, nebo poslat svou rodinu peníze z celého světa za 30 sekund. Myriadcoin umožňuje posílat peníze na méně než 1 / 5. Amerického centu, podstatně nižší než náklady na Bitcoin transakce. Zatímco rozdíl může zdát malý teď, pro velkou část světa, žijící na několika USD denně poplatky za Bitcoin může trvat velkou část svého příjmu. Myriadcoin snaží být mince pro každého zacílením lidi to může pomoci nejvíce: Lidé bez přístupu k bankám, nebo kteří mají takové těkavé vládní fiat, že konvenční měna je horší než nic. Snažíme se dostat ven, aby těmto zemím konkrétně pomocí SMS peněženky na klopných telefonů, snadno dostupné a široce používaných, barevné mince projektů a aplikací v reálném použití.

Spravedlivé rozdělení

Myriadcoin nemá pre-minu nebo IPO a byl docela zahájen. A co je nejdůležitější, Myriadcoin používá dlouhé důlní období při přibližně 10 let vyrábět všechny mince, které budou těženy. I když je to podstatně kratší než Bitcoin je výrazně delší než mnoho jiných mincí, jež začíná dnes. Tyto jiné mince pouze velmi krátkou dobu těžby, jedna-čtyřitýden obvykle, mají-li těžební období vůbec, pak se stávají Doklad o sázce. I když je to velmi lukrativní pro lidi, kteří původně ražených nebo vytvořených minci, někdo zájem o mince později musí zaplatit zvyšující se množství získat jakýkoli. To způsobí, že velká část mincí, které mají být sloučeny do rukou jen velmi málo, jeden z velmi věci, snaží se vyhnout v případě decentralizovaného měně.

Zvýšená bezpečnost

Unikátní multi-algoritmus přístup Myriadcoin to znamená, že má zvýšenou nosností až 51% attacksthat může ohrozit sítí jiných mincí. Aby bylo možné provést podobný útok na Myriadcoin by vyžadovalo značné množství hardwaru různých druhů, řízený ve všech pěti algoritmů. Navíc střídavý charakter algoritmů tvořících blockchain znamená, že statistická pravděpodobnost takového útoku je velmi nízká, což vyžaduje blíže k řádově 81%.

Miner Friendly

Vzhledem k tomu, Myriadcoin využívá pět samostatných algoritmů, žádný algoritmus je odměněn s více než 20% mincí vytvořených. Vzhledem k tomu, každý algoritmus je jiný, odlišný hardware mohou specializovat pro každý algoritmus. V současné době podporuje Myriadcoin SHA256, Scrypt, klubko, Groestl a qubit. Vzhledem k zahrnutí SHA256 (algoritmus Bitcoin používá) a Scrypt, ASIC (specializující se těžba hardware) je možné použít k těžbě Myriadcoin zároveň, že váš průměrný hráč může využívat své GPU těžit z přadeno nebo Groestl a CPU horníků můžete použít qubit. Tento all-inclusive přístup znamená, že „ASIC odpor“ je zcela zbytečné pro Myriadcoin. Namísto toho doporučujeme každý a každý používat bez ohledu na stávající hardware musí dolu. To znamená, že lidé, kteří nemají přístup k drahý hardware je stále moje stejně snadno jako lidé tráví desítky tisíc dolarů. V kombinaci s dlouhou hornickou období Myriadcoin vystupuje jako minci, která bude spravedlivě rozděleny a snadno mine-schopný pro nadcházející roky.

load...

Související zprávy


Post Dogecoin

Segwit proti Bitcoin Unlimited a Bitcoins Fork vysvětlil jednoduše

Post Dogecoin

Bitcoin mapa: stahování podle operačního systému Infographic

Post Dogecoin

SEC Vyšetřování horníků v GAW probíhá

Post Dogecoin

8 Lékaři, kteří se budete cítit lépe výměnou za Bitcoins

Post Dogecoin

Názory na šifrovací kriminalitu ze 6 politických kandidátů přátelských pro Bitcoin

Post Dogecoin

Primecoin: rychle rostoucí mince, která slouží vědě Infographic

Post Dogecoin

19 skutečné místa, kde můžete strávit své Bitcoins

Post Dogecoin

Syndicoin vám umožní financovat obsah online

Post Dogecoin

Třetí Crypto Station CryptRadio Spuštění 1. října

Post Dogecoin

Top 9: oblíbené drogy Bitcoiners používající Silk Road

Post Dogecoin

11 Populární obhájci Bitcoin

Post Dogecoin

7 Musíte sledovat videa Max Keizer Bitcoin