Základy Dogecoin | Czech.Lamareschale.org

Základy Dogecoin

Základy Dogecoin

Dogecoinhas nejvyšší tržní čepici nějakého vtipu v lidské historii, ale proč? Co drží Doge děje, a co to hodný investice dělá?

Dogecoin je druhý v linii

Není pochyb o tom, že Bitcoinis první v řadě pro firmy a organizace, které chtějí ponořit své prsty v kryptoměna bazénu, ale tam jsou tři důležité vlastnosti dogecoin, které zajišťují její rozsáhlé šíření a učinit z něj nejatraktivnější kryptoměna pro kterékoli strany, kteří chtějí dosáhnout nové lidé:

load...

Doge má za sebou dlouhou, delší období bezcennosti

Dogecoin měl s velkou konzistencí, která je největším počtem obou aktivních addressesand denní unikátních transakcí, aniž by účtování masivní objem tipů off-block-řetězce. Jedná se o funkci své hodnoty. Právě teď, dogecoin je internet legrační peníze, takže lidé držet oni asi tak pevně, protože lpí na svých „rád“ nebo retweety.

load...

Dogecoin má naprostý nedostatek politické ideologie nebo podtextem

Bitcoin, jsou decentralizované, deflační a pseudonymních měnu, přirozeně přitahoval značné míry libertinský uživatelský basefrom start. Dogecoin, navzdory tomu, že každý kousek jako decentralizovaná a pseudonymous, dosahuje mnohem pestřejší a jednoduše průměrné publikum. Odtud dogecoin těží z bytí tak, že je tento akt (Bitcoin, které již získal oddanost na laissez-faire davu) a postrádá explicitní politický nebo ekonomický účel. Dogecoin slouží většinu stejných ekonomických funkcí jakéhokoli jiného kryptoměna, ale tyto funkce nejsou její příčinou. Není to pro některého skupinu- je to pro každého. Vaše děti, rodiče, vy.

load...


Pes. Ano, pes

Shiba inu, tvář dogecoin, dělá dvě věci na velmi osobní úrovni:

  1. To povzbuzuje lidi přijmout Doge oni jsou dány jejich deaktivaci skepticismu, které by jinak za podivné, nevyžádanou, digitálním penězům. Nikdo by se odvážil obvinit Doge bytí zločinný podvod (stejně jako mnoho lidí udělal a směšně, i nadále dělat s Bitcoin), protože nosí svou lehkomyslnost na svém rukávu. Tím se výrazně zvyšuje pravděpodobnost, že někdo, kdo se právě podal papírový peněženku nebo hrotem on-line bude skutečně přijmout Doge.
  2. To dělá lidi usmívat, bez ohledu na peněžní hodnoty mince. To může znít jako banální bodu, ale dogecoin vrozená humor a schopnost učinit svým uživatelům šťastné vzbuzuje úctu a lásku. To zajišťuje, že bez ohledu na to, dogecoin je cena, budou lidé stále chtějí to, i když stejně jako novinka. Dogecoin je hloupé, a lidé reallylike hloupý.

Podpora dogecoin je - lidský faktor

Dogecoin má proaktivní společenství

Každý, kdo někdy otázku: „Co dělá dogecoin zvláštního?“ Téměř jistě měl více než několik dogecoin fanatiků otevřeně odpovídat na „Společenství.“ Jsou to není špatné. V návaznosti na výše uvedených položek, dogecoin přispělo k větší, vášnivé a více oddanou komunitu než jakýkoli jiný altcoin. Mohlo by se zdát jako bezvýznamné úspěch, ale dogecoin komunita je jedním z akce. Je vždy nutné vzít dramatické kroky na podporu dogecoin a neustále prosazuje obchodníci a poskytovatelé služeb přijmout měnu jako způsob platby. Komunita, není spokojen s počtem způsobů, jak strávit svůj Doge, organizovány ve svém úsilí o vybudování a podporovat svou vlastní servisní ekonomiku. Komunita je self-jízdy beranidlo, hledal bariéry prolomit.

Dóžecí Mind Share je obrovský

Dogecoin dostane lví podíl tisku altcoin souvisejících z mainstreamových médií, částečně proto, že komunita často dělá ničím novým věci, a částečně proto, že jeho vlastní existence je příběh sám o sobě. Dogecoin absurdity a odolnost získat pozornost.

Dóže byl tvář Tipping na nějakou dobu

To je technicky přínosem mysli podílu dogecoin, ale je to obzvlášť důležité. Dogecoin je kryptoměna nejvíce neoddělitelně spojeno s myšlenkou vyhazování peněz na lidi přes internet, a to především díky komunitě, která zasahuje do vyklápění s velkým nadšením a pravidelnost. Chicago Sun-Times, poté, co se první hlavní americké noviny přijmout Bitcoin je orání ještě dále do kryptografického pole. Plány Sun-Times Media Group patří nejen přijetí dogecoin jako platební metodu, ale prováděcí dogecoin tippingfor jejích autorů. Podobně Twitch Interactive pracuje již monthsto hlouběji integrovat dogecoin sklápění do jeho streamovací služby. Nic není zastavení těchto skupin z dělají totéž s jiným kryptoměna, ale jejich výběr naznačuje dogecoin je first-in-line status pro organizace, které chtějí implementovat překlopení do svých produktů / služeb.

Šrouby a matice z dogecoin, tím kryptoměna

Dogecoin má malý, praktický přínos

Doge má mimořádně krátké doby letu a zanedbatelné transakční poplatky. Rychlé a levné transakce jsou přesně to, co potřebuje peníze, a jejich přínos pro uživatele nepotřebují žádné vysvětlení. Ale je tu také vybíravost masivní dodávky dogecoin je. Dogecoin zásobu je taková, že nějaká realistická míra úspěšnosti bude i nadále vidět většinu transakcí s použitím celých čísel, na rozdíl od noční můry desetinných míst a nul, které charakterizují průměrné Bitcoin transakce. Jedná se o malé dávky, ale všechny další usnadnění Dóžecí použití jako měnu správný.

Dogecoin je Inflační

Deflační cryptocurrencies jsou navrženy tak, aby, jakmile budou vytěžena, přestat být životaschopná měna. V praxi nejsou měny vůbec, ale spekulativní investice. Ty existují proto, aby se hromadit a nechá se růst hodnoty. Dogecoin, jakmile dosáhne jeho měkký kryt, bude docházet k peněžní inflaci z pěti miliard dóžete ročně. Ujistit se, že jakmile bude dosaženo potenciální hodnotu měny, držení určité osoby nemusí nutně zvýšení hodnoty dává lidem důvod, aby skutečně prožít to, spíše než jen hromadit, dokud slunce spálí. To je rozhodující pro fungování měnu.

Doge má slavnou cyklus

Ta věc o všech těchto položek je, že se živí navzájem. Téměř každý atribut uvedeny zde je důsledkem jiného, ​​a je podnětem k dalším místě. Humor pohání komunity a komunita řídí přijetí. Nízká počáteční hodnota řídí sklápění a vyklápění roste komunitu. Je to mnohostranný cyklus, který se ukázal být soběstačná a neotřesitelnou v obličeji poněkud dramatických cenových úprav a vnitřní drama. Dogecoin bylo zcela náhodou, navržený vydržet.

load...

Související zprávy


Post Dogecoin

10 úžasných Bitcoin triček a doplňků

Post Dogecoin

11 Historické Bitcoin momenty: obrazové odpočítávání historie kryptocurrency

Post Dogecoin

5 Věcí, které jsem se od Amazonky dozvěděl, že mi odmítají $ 21K v partnerských provizích

Post Dogecoin

Bitcoin ATM horečka: seznam 8 různých strojů

Post Dogecoin

20 Levné věci, které si lidé mohou koupit online s Bitcoin

Post Dogecoin

Ultimate Vánoční nákupní seznam pro skutečné Bitcoiners Infographic

Post Dogecoin

Monero Přehled

Post Dogecoin

Uvolnění služby Nxt Multigateway: obchod BTC a LTC v rámci Nxt!

Post Dogecoin

Šifrovací měnu, která žila dvakrát: Coinye je zpět Infographic

Post Dogecoin

Jak spustit ziskové Bitcoin těžební farma

Post Dogecoin

Syndicoin vám umožní financovat obsah online

Post Dogecoin

Primecoin: rychle rostoucí mince, která slouží vědě Infographic