Co je DarkSend? | Czech.Lamareschale.org

Co je DarkSend?

Co je DarkSend?

Takže to, co je DarkSend +? DarkSend + je nejnovější implementace technologie za Darkcoin, ale co to vlastně dělá? Pravděpodobně jste slyšeli, že je v podstatě realizace CoinJoin, směšovací proces původně navržené G. Maxwell. Nicméně, během posledních 6 měsíců, Evan Duffield, hlavní vývojář Darkcoin, již vyzkoušeli několik variant míchacích mincí a nakonec přišel s jednoduchým ale elegantní systém, který skutečně skrývá všechny aspekty transakce.

load...

Tak jak to, že aby se Darkcoin Darksend skutečně anonymní?

No, i když myšlenka se zdá jednoduché, Evan se dostali na tuto konečnou realizaci teprve po dlouhém procesu, se hodně masáží, a několik hrboly na silnici. DarkSend, ve své konečné podobě musí:

1. Smíchejte mince tak, že není možné zjistit jejich původ, a proto je peněženku je připojen k.

2. Hide všechny stopy, kde je mince pochází, jako jsou IP adresy a peněženka adresy atd

load...

3. Proveďte nad decentralizovaným, důvěře méně módy.

4. Proveďte výše tak, že transakce může uživatel může být zpracovány ihned.

Proč Darkcoin vyvíjen být zcela anonymní?

Na samém začátku, pan Duffield plánováno na to, aby jeho mince obtížné, ale ne nemožné vystopovat. Komunita brzy mu uvědomit, že to nestačí. Kdyby tam byl způsob, jak prolomit soukromí, soukromí by bylo přerušeno. Tam je vždy hodně mluví o vládních institucí dešifrování naší soukromé informace.

Nicméně, skutečný problém, a lidé s větší motivací prolomit naše soukromí nejsou vlády, ale spíše hackerské soukromé informace zloději, zloději mince a obchodníci. Jsou to lidé s časem, motivace a talent zničit smysl pro jiné osoby soukromí a bezpečnosti v mnohem větším rozsahu, než státní instituce, ale nechci, aby jim slevu jeden. V každém případě je NSA Spojených států je standardní hrozba, představoval, nebo ne, že máme nějaké řešení proti zjistit, jestli pan Duffield Řešení je dost dobrý.

load...

Je to také vstupní a výzvy mince komunity krypto který tlačil pana Duffield zlepšit Darkcoin, dokud nebudeme mít DarkSend je proud, a podle pana Duffield, konečné podobě. V současné době v testování, DarkSend + úspěšně dosahuje výše uvedené podmínky. Dělá to pouhým předáním „směšování“ přes několik uzlů s názvem „masternodes“, kde, i když masternode je špatný hráč a zaznamenávání údajů o transakcích je zpracování, nebude moci zjistit žádné skutečné informace. To nemůže vědět, zda je transakce již byla zpracována dvakrát, čtyřikrát nebo osm. V případě, že jsou první, kdo obdrží transakci peněženku (což lze odvodit, jak to bude zřejmé, že nepochází od kolegy masternode), ale ještě nebude vědět, že je to konečná podoba (nebo číslo účtu na blockchain), když jej dokončení zpracování.

To dělá žádný pokus o přihlášení marný, a samozřejmě důvěra méně. Šance, že skupina poškozených masternodes ve kontrolou jediného špatného hráče by být schopen shromažďovat informace o minci od začátku do konce se exponenciálně redukován počet míchacích vrstev. Také počet masternodes nevyžaduje, aby byly v rukou jedné entity je finančně nepravděpodobné. Díky tomu je systém prakticky nemožné praskat, a už vůbec nemožné, aby pravidelně crack.

Nejnovější brilantní realizační pan Duffield bylo, že kdyby mince denominované a smíšené, zatímco oni seděli volnoběh v peněžence, tam bude vždy být k dispozici do styku s mincí a nové pre-nazval mincí bude v pohotovosti, když člověk chce poslat. To řeší nepříjemný a případně i fatální chybu, že bude muset počkat, někdy i velmi dlouhou dobu, provést platbu, protože není nikdo jiný kolem provádění plateb do styku s. Mince čeká v pohotovosti již byly provedeny nezjistitelné a změna z této transakce bude v čase, bude poslán na míchání ještě jednou před odesláním v jiné platby. Tímto způsobem, a to i změna nemůže být nikdy spojen s je to předchozí transakce.

Jak bude Darkcoin je masternodes být zaplacena?

Zbytek zlepšení DarkSend + zahrnovat vyplácení prostředků masternodes. To je zlepšení pod-kapuce, která mění hlasovací systém a odmítnutí systém tak, aby horníci, kteří se ukázaly být nespolehlivé týmoví hráči, již nebudou mít na starosti hlasování, pro které dostane masternode placené, a když odmítají platit masternode jejich blok je odmítnut. To se ukazuje při zkouškách na řešení problémů větvení prodělal sítí, kdy síť se pokusil přejít platit masternodes za jejich práci.

Příště: Jak masternodes změnil šifrovací svět.

load...

Související zprávy


Post Dogecoin

13 Firmy, které doufáme, že přijmou Bitcoin (docela prosím?)

Post Dogecoin

13 nejslibnějších kryptocurrencí

Post Dogecoin

17 Malé firmy, které přijímají Bitcoins

Post Dogecoin

21 úžasných Litecoin těžebních závodů

Post Dogecoin

Liberté Mining se pokouší něco jiného

Post Dogecoin

18 úžasných Bitcoin Memes

Post Dogecoin

7 Musíte sledovat videa Max Keizer Bitcoin

Post Dogecoin

20 Levné věci, které si lidé mohou koupit online s Bitcoin

Post Dogecoin

10 Malé nebo vzdálené prostory, které používaly Bitcoin

Post Dogecoin

Výběr z 10 známých Bitcoin nenávistí

Post Dogecoin

7 + 1 Pozoruhodné neziskové organizace, které akceptují Bitcoin

Post Dogecoin

19 skutečné místa, kde můžete strávit své Bitcoins