Proč by firmy měly vybrat Bitcoin | Czech.Lamareschale.org

Proč by firmy měly vybrat Bitcoin

Proč by firmy měly vybrat Bitcoin

Jedním z klíčů k umožnění udržitelného růstu Bitcoin na měnových trzích je existence silných kanálů pro obchod. Tím mám na mysli potřebujeme více obchodníků akceptujících BTC za své zboží a služby.

load...

Proč by obchodník, který má solidní podnik rozhodne začít přijímat Bitcoins?

Za prvé, Bitcoins eliminovat několik nepříjemných vlastností moderních platebních procesorů. Jedním z nich je zúčtování. Obchodníci ztrácejí obrovské porce příjmů každoročně chargebacks kvůli odcizených platebních karet nebo obtížných zákazníků. Ve většině případů je zboží nenahrazují v těchto situacích. S Bitcoin však podnikatelů si mohou být jisti, že jakmile vidí několik potvrzení v bloku řetězci, peníze je jejich, v dobrém.

load...

Další nepříjemnost je vysoká míra poplatků, které platební procesory, jako společnosti vydávající kreditní karty nebo PayPal poplatek za prodej svého produktu. Prostředky vyplacené z Bitcoin transakce nějaké významné velikosti poplatky jsou zanedbatelné nanejvýš. Tyto poplatky nejsou pro účely šmelinářské bank, ale platit účty za elektřinu o vrstevníky na síti, které přidržují Bitcoin platby. Osobně vidím to jako více než spravedlivé platby za služby, které poskytují (0,0001-0,0005 BTC).

Nejatraktivnější důvod přijmout Bitcoins je marketing moc má. Bitcoin komunita je velmi angažovaná a podpůrná nových obchodníků. Podniky, jako je WordPress a Namecheap dělali vlny přijetím bitcoins pro jejich produkty, se zřejmými finančním ohodnocením. Bitcoiners jsou zvědaví plemeno, protože jsou tak nadšeni, že platit své digitální měny. Ve skutečnosti většina z nich pochopili, jak důležité je mít firmy, které budou přijímat jejich BTC a mohly být ochotni zaplatit prémii odměnami takové rozhodnutí.

load...

Bitcoins nejsou bez nevýhod, samozřejmě. Za prvé, které vyžadují vysokou úroveň technologické gramotnosti efektivně využívat. Zabezpečení vašich privátních klíčů je dosažitelné, ale nováčci mohli skončit dělat nákladné chyby. Druhou nevýhodou je, že měna je stále neuvěřitelně volatilní, což je optimální pro většinu firem s poměrně těsným cashflow. Naštěstí existují způsoby, jak zmírnit oba tyto faktory. Nejviditelnější z nich je zavedení on-line obchodníka, který účtuje poplatek za přijetí platby Bitcoin vaším jménem a poskytne vám spotovou cenou Fiat ve svém bankovním účtu.

Další výhodou použití Bitcoin a dalších cryptocurrencies je vysoká anonymita zapojeni, například Komodo Currenciesprovides Secure & anonymní měny platby (rozuměj jejich bílé paperfor více informací).

V každém případě, pokud jste obchodník jakéhokoli druhu a dosud prozkoumány Bitcoin pro vaši firmu, tak bych vám navrhnout, aby tak učinily.

Bitcoin Video Crash Course

Více než 99% obyvatel o Bitcoin. Jeden e-mail denně po dobu 7 dní, krátké a vzdělávací (zaručena). 

Související zprávy


Post Bitcoin

Nákup Bitcoinů z bankomatu

Post Bitcoin

Nová peněženka Bitcoin společnosti Blocktrail nabízí zajímavý vývoj technologií

Post Bitcoin

Trading Bitcoin smlouvy o rozdílu (CFD)

Post Bitcoin

GAWMiners: Co je HashCoin, HashBase a HashPool?

Post Bitcoin

Proč jsou investoři jako sběratelé známky - Sidney Morning Herald

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvětleny: ABCs BTC (Q - U)

Post Bitcoin

Jste některá z těchto 8 obchodních osobností Bitcoin?

Post Bitcoin

Jamie Dimon říká, že pokud jste hloupí, abyste koupili bitcoin, zaplatíte cenu za jeden den - CNBC

Post Bitcoin

Časté otázky o Bitcoin

Post Bitcoin

Můžete si koupit pas s Bitcoin

Post Bitcoin

NYDFS zadržuje další údaje BitLicense Do prosince, více důkazu, že základem je ztrácet čas

Post Bitcoin

Jak zaplatit daň z bitvy ve Spojených státech