Co jsou Bitcoin Faucets? | Czech.Lamareschale.org

Co jsou Bitcoin Faucets?

Co jsou Bitcoin Faucets?

Svět Bitcoin je naplněn mnoha podmínek, které by se mohlo zdát matoucí, na první pohled. „Horníci“, „bloky“, „kladkostroje“ -to neuvedený těchto podmínek se může zdát matoucí na první pohled. Další stále oblíbenější a důležitým nástrojem je takzvaný „Bitcoin kohoutek“, což je webová stránka, která odměňuje lidi s bitcoins výměnou za provádění jednoduchý úkol.

load...

Jinými slovy, uživatel dostane zaplaceno za vyplnění určitý druh činnosti, jako je například přihlášení k odběru novinek, hraní her nebo sledování reklamy. Webové stránky jsou již dlouho nabídl hotovost výměnou za provádění činností a úkolů, ale Bitcoin platba je rychlý, bezpečný a umožňuje obě strany zachovat vysokou míru autonomie.

Po tom všem, kteří se chtějí podělit o své důležité finanční informace, jako jsou čísla bankovních účtů a adres Paypal, s náhodnými osobami? S Bitcoin kohoutků vám dostat zaplaceno za vaše úsilí při tom všem se těší na anonymitu a bezpečnost Bitcoin sebe. Z tohoto důvodu se stále více webových stránek jsou kopání hotovost a kreditní karty výměnou za Bitcoin.

load...

Existuje mnoho různých typů Bitcoin kohoutky. Některé baterie vás odmění za provedení jednorázové aktivity, jako je poskytování e-mailovou adresu. Mnoho kohoutky však bude odměnou vám za pokračující úsilí, jako je například hraní her nebo při zjišťování.

Bitcoin Jeřáby: Budou vydělávat nějaké peníze, ale nebude platit hypotéku

Pojďme si něco rovnou, než jsme kopat hlouběji do Bitcoin kohoutky: oni se nebude vás bohatý. Výplaty jsou obecně velmi malé a jsou vázány na tržní ceny. Často Bitcoin baterie je jen bude vám pár centů v hodnotě satoshis. Satoshi, mimochodem, je nejmenší v současné době používají pojmenování Bitcoin a je rovna 0.00000001 BTC.

load...

Dále, tím více jste dostali zaplaceno, tím více budete muset pracovat vydělat své satoshis. Pokud jste právě poskytuje e-mailovou adresu, budete pravděpodobně bude ještě malé množství satoshis. Pokud jste vyplňování dlouhé a důkladné šetření, pravděpodobně budete stát, aby se více.

Bez ohledu na to, že jste pravděpodobně nebude vydělávat obrovské množství peněz prostřednictvím Bitcoin kohoutky, takže nejdou odvykání váš pracovní den ještě ne. Jak již bylo řečeno, v průběhu času, že peníze lze přidat až a jste mohli najít sami dělat značné množství peněz navíc, aniž by museli udělat vše, co mnoho práce.

Nemusíte mít vždy „práce“ vydělat Bitcoin

Jeden způsob, jak maximalizovat své zisky Bitcoin přes kohoutky je najít činnosti, které byste dělat tak jako tak. Jinými slovy, odměněn za to, že vás. V některých případech můžete skutečně vydělávat Bitcoin pro hraní her, ve které budete zabíjet cizince, a co jsi. Pokud se stane, aby si tyto typy her, proč nehraje jedno, kam dostat zaplaceno? Samozřejmě, budete muset strávit nějaký čas při pohledu na reklamy, ale internet je plná reklam, takže aspoň tentokrát budete mít se vyplatí podívat se na ně.

Když děláte něco, co byste dělat tak jako tak, nejste opravdu funguje. Jste právě dělá vaše věc. Tyto typy Bitcoin kohoutky jsou pravděpodobně nejlepší iv případě, že výplata není nejlepší.

Koneckonců, když děláte něco, co vás baví, vydělávat trochu peněz navíc rozhodně není na škodu, že? Tímto způsobem, i když nejsou vydělávat obrovské částky peněz z vašeho úsilí, nebudete ztrácet čas, ale místo toho dělat něco, co by dělat zadarmo jen proto, že se vám bude líbit.

Také Bitcoin se ukázala být jedním z nejspolehlivějších investic na světě, neustále nabývá hodnotu. Vzhledem k tomu, že dodávka a výroba měny je pevně omezena, Bitcoin doposud ukázal být jedním z nejvíce odolných investic inflace ve světě.

Pokud si vydělat $ 100 dolarů v hodnotě z bitcoins letos přes vodovodní baterie, mohlo by to být velmi dobře stojí za tisíc dolarů nebo více dále v řadě. Vzhledem k tomu, vydělávat nějaké peníze navíc přes Bitcoin kohoutku by se mohly ukázat jako velmi moudré investice svého času a úsilí.

Bitcoin Video Crash Course

Více než 99% obyvatel o Bitcoin. Jeden e-mail denně po dobu 7 dní, krátké a vzdělávací (zaručena). 

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoin Mining: Průvodce pro začátečníky

Post Bitcoin

Coin Brief Weekly Bitcoin Zpráva o cenách: 21.-27. Září 2014

Post Bitcoin

Výhody investice do Bitcoin a jak investovat do Bitcoins

Post Bitcoin

Konečná dražba silniční Bitcoin aukce - čtyři vítězové odjeli s 44 000 Bitcoins stojí 14,6 milionů dolarů

Post Bitcoin

Cesta jedné bitové kopie od odesílání k přijaté

Post Bitcoin

Morgan Stanley říká, že skutečná cena bitky může být nulová - Business Insider

Post Bitcoin

Pravidelné obchodování s Bitcoinem je povoleno v Indii, říká právní expert

Post Bitcoin

Jak koupit Bitcoins okamžitě S kreditní kartou, kontrola, v hotovosti

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvětleny: ABCs BTC (Q - U)

Post Bitcoin

Rise and Rise Bitcoin # 1 na iTunes

Post Bitcoin

CME futures by měly zastavit, řídit cenu Bitcoin na nulu - Motls

Post Bitcoin

Kompletní průvodce pro začátečníky k vydělávání peněz z Bitcoin Faucets