5 000 prodejen z Tchaj-wanu prodá Bitcoin, Coinbase sleduje nákupy klientů a další | Czech.Lamareschale.org

5 000 prodejen z Tchaj-wanu prodá Bitcoin, Coinbase sleduje nákupy klientů a další

5 000 prodejen z Tchaj-wanu prodá Bitcoin, Coinbase sleduje nákupy klientů a další

Vítejte na Bitcoin referenta a našeho posledního týdenního kola až s nejdůležitějšími zprávami z minulého týdne.

Ben Horowitz si myslí, že „peníze jsou příliš slabé metaforou pro Bitcoin“

load...

Ben Horowitz je Bitcoin podporovatel, který založil přední venture podnik Andreesen Horowitz, který byl nedávno sdílel jeho stanovisko k největším kryptoměna na světě. Kromě toho, že prudký Bitcoin advokáta, Horowitz byl také zapletený s několika technologických úspěchů v posledních deseti letech. Tento seznam obsahuje Facebook, GitHub, Pinterest a Twitter.

load...

Horowitz nedávno měl přednášku na Stanfordu a požádal „o aktiva nebo peněz, které kolísá tak bláznivě v hodnotě za posledních pár let, co se skutečně dělá vám tak nadšený kryptoměna obecně?“.

Celý článek

Uživatelé Coins.ph nyní mohou převést Bitcoin pomocí bankomatů na Filipínách

Philippine startup Coins.ph spustila novou službu, která bude dále podporovat v zámoří filipínské pracovníky (OFWs) posílat peníze svým blízkým využitím Bitcoin. Odstoupení přes 450 bankomatů partnerských bank bankovní záruky - bez použití bankomatu karty - je nyní k dispozici možnost pro uživatele Coins.ph.

Společnost podnikla kroky brzy přinést hodnotu remitéry. Zahájila peněženku, která umožňuje OFWs posílat peníze s nižšími náklady než banky nebo převodu peněz firmám, jako je Western Union.

load...

Zdroj: TechInAsia.com

Burning Man přijímá Bitcoin dary pro celoroční činnosti

Burning Man, organizace nejlépe známý pro své každoroční týdenní oslavy špičkové kultury v Nevadě Black Rock Desert, oznámila, že přijímá Bitcoin dary rozšířit svůj dosah.

Zatímco prodeje vstupenka do ‚Black Rock City‘ události obecně pokrýt výrobní náklady, budou dary pomohou Kryt Burning Man rostoucí celoroční program dalších aktivit, včetně globální umění Granty programu, Big Art U menších měst programové a umělecké honoráře. Dary budou zpracovány prostřednictvím Coinbase.

Zdroj: Coindesk

Bitcoiners na Tchaj-wanu mohou nyní koupit BTC z 5,000 samoobsluhách

Téměř 2000 OK Mart a Hi-Life výhodné obchody se nachází na Tchaj-wanu mohou nyní dodávat BTC svým klientům a to díky partnerství mezi Hong Kong-založená platforma pro výměnu KBBEX a místní Bitcoin společnosti BitoEx na. Přidání těchto nových lokalit s více než 3000 FamilyMart obchodů, které již byly povoleny BTC a Taiwan má nyní více než 5000 Bitcoin šetrné malé a střední podniky.

„V návaznosti na stávající 3000 + FamilyMart samoobsluhách, BitoEX podepsala dohody s dalšími dvěma mega výhodného obchodu podniků [OK Mart a Hi-Life], což je nyní celkový počet více než 5000 místech v Tchaj-wanu k dispozici pro celou Bitcoins na konci roku 2014 ?, generální ředitel BitoEX Cheng Kuang Tai řekl.

Celý článek

Bitcoin předpovědi pro rok 2014: Jak se dařilo vědátoři

Kdyby existovala jedno slovo, které by mohly popsat Bitcoin v průběhu minulého roku, bylo by to ‚nepředvídatelné‘. Takže s tím na mysli, a vyzbrojen 20/20 odstupem času na konci roku, je to zábava se vrátit a podívat se na všechny ty lidi, kteří se snažili dělat jen to.

Ať už prognosticated přes vnitřnosti mrtvých zvířat nebo zaniklých výměn Bitcoin, skutečných dat nebo citové investice byly výsledky - možná nepřekvapivě - často daleko od pravdy.

Zdroj: Coindesk

Německá druhá „Bitcoin Boulevard“ se narodil v Hannoveru

Po Bitcoinkiez (který může být přeložen do ‚sousedství Bitcoin‘) v Berlíně, Německo se dostává do své druhé polohy věnován světově nejznámější kryptoměna. A tentokrát Hannover je místo volby.

Bitcoin Boulevard Hannover je již asi tucet obchodníků, kteří mají zájem na přijetí BTC jako způsobu platby. Tento seznam obsahuje restaurace, bary, obchod s elektronikou a dokonce i svatební obchod.

Celý článek

NYC staví Bitcoin v mixu opravit svou proces vstupenek parkovací

New York City se shromažďuje v příjmech více než $ 30 miliard ročně a v současné době umožňuje platby parkovacích lístků on-line, poštou nebo in-osoba. Ale co když Bitcoin mohl dostat kousek tohoto koláče? New York City Department of Finance (DOF) nedávno vydala žádost o informaci najít mobilní řešení pro platby parkovacích lístků. Mezi tyto mobilní platby byly Apple Pay, PayPal - a Bitcoin.

„I když je v současné době více kanály, jimiž mohou jednotlivci platit či spor své parkovací lístky, DOF je zájem dozvědět se o mobilní řešení, které by umožnily platbu a rozhodování o parkovacích lístků prostřednictvím chytrého telefonu nebo jiného mobilního zařízení,“ říká požadavek.

Zdroj: InsideBitcoins.com

Bitcoin by nám mohl pomoci chránit proti vzlínající podvodům karty

Většina lidí nemá ponětí, jak nejisté své kreditní a debetní karty jsou. Scary Fakt: Dítě s videorekordérem zastaralý ji použít k získání informace uložené na magnetickém proužku platební kartou je. Je tak snadné oklamat obou bank a bankovních zákazníků. Nedávná zpráva vydaná Trend Micro nastiňuje problém v grafickém detailu.

Elektronická Návrh snímání (EDC) stroje vstoupil do běžného používání v časných 1990, brát místo starého posuvného mechanismu „koleno busters.“ Určená pro čtení magnetických proužků, které jsou společné na kartách dnes, z kreditních karet se řidičských průkazů, první takové zařízení bylo nesmírně obtížné kompromisy. Ale stejně jako většina technologií, novými často otevřené dveře, které nebyly přítomny, když byly ty staré určen. V případě EDC strojů, tyto nové technologie byly čtečky karet a otevřené internetové uzly.

Zdroj: Coindesk

Coinbase sleduje nákupy klientů a zavírá účty, které porušují pravidla

Bitcoin platforma Coinbase údajně sleduje, jaké jsou jejich zákazníci kupují s Bitcoin, jakož i uzavření všechny účty spojené s transakcí, které poruší pravidla společnosti.

„V poslední den jsme měli hráči, kteří nalezli svůj Coinbase účet uzavřen, protože oni ustoupili mince z SatoshiBet.com ke svému účtu Coinbase. Slyšeli jsme, že podobné příběhy z jiných stránek s hazardními hrami (těsnění s kluby, Betcoin,...). Přepnout na Blockchain.info, lidé“, společnost napsal Reddit pomocí uživatelského účtu‚satoshibet_com‘.

Celý článek

Bitcoin pokračuje pochod do hlavního proudu v St Petersburg Bowl hry

Pokud rozhodnutí BitPay k podpoře Bitcoin prostřednictvím školního fotbalu play off se zdálo divné nebo zvláštní v době, událost nakonec uspěl jako podívaná, propagaci výhod této nově vznikající technologie v mnoha jednání o tom poprvé.

Bitcoin St Petersburg Bowl baleny v odkazech na Bitcoin uprostřed typické školního fotbalu ozdoby, roztleskávaček, pochodové kapely a křiklavě natřené fanoušky, že sestavených na Floridě po celý týden. Bitcoin bylo viditelné na Štědrý den ‚Battle of the Bands‘ soutěže, acommemorative fyzické Bitcoin byl použit během oficiálního losování a BitPay výkonný předseda Tony Gallippi vysvětlil Bitcoin na místní sportovní rádio.

Zdroj: Coindesk

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Recenze Bitcoin Zebra

Post Bitcoin

Správná analýza cen Bitcoin Část 2: Zprávy, trendy, čas

Post Bitcoin

Oh hai, Kousek kousky!

Post Bitcoin

Bitstamp: Stabilní bitová výměna

Post Bitcoin

Vstupy a výstupy - Vysvětlení změny Bitcoin

Post Bitcoin

Přečerpání použít 3% zisku Bitcoin na podporu povědomí Bitcoin

Post Bitcoin

Uživatelé Google a Bitcoin: Kdy Google integruje BTC?

Post Bitcoin

Jak vydělat peníze s Bitcoin pomocí Purse.io

Post Bitcoin

Bitcoin Currency Converter - Jak převést Bitcoin na USD

Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Bitcoin platby pro Newegg.ca, Apriva Partneři s GoCoin a další

Post Bitcoin

Coin Brief Weekly Bitcoin Zpráva o cenách: 28. září 2014 - 4. října 2014

Post Bitcoin

3 bezpečné způsoby, jak bezpečně ukládat Bitcoins