Top 10 Bitcoin baterie | Czech.Lamareschale.org

Top 10 Bitcoin baterie

Top 10 Bitcoin baterie

Existuje nespočet Bitcoin kohouty, ale jako se vším ostatním, oni nebyli všichni rovni. To je důvod, proč budeme rozpisu 10 nejlepších Bitcoin kohoutky venku. Krajina se neustále mění, takže nebudeme tento seznam volání komplexní nebo průkazné, ale pravděpodobně nebude pokazit s těmito kohoutky.

load...

My vás varovat však, že výplaty se liší dané reklamní příjmy, dovednosti v určitých zisků a různé další faktory. Jako takový, vaše příjmy se mohou lišit od příjmů uvedených v tomto příspěvku.

1. Milli - Nejlepší kohoutek kolem :)

Takže ano, my jsme trochu zaujatý, ale Milli nabízí jedny z nejvyšších výplaty k dispozici nejen, můžete také získat seniority bonusy a docela slušnou doporučení komise pro podání ve více uživatelů. Milli má také velmi aktivní podpory komentář sekce, kde mohou uživatelé vyjádřit své obavy a získat přímou podporu do 24 hodin.

load...

2. Bitcoin Aliens: Bavte se, jak vydělat peníze

Některé Bitcoin baterie vám nabízejí možnost získat více za hodinu, ale Bitcoin Aliens nabízí jednu z nejvyšších platebních průměry tam venku, v průměru pay-out více než 4300 satoshis za hodinu. Ještě lepší je, nemusíte dělat žádné vyčerpávající úkoly, jako je vyplňování průzkumů. Místo toho dostanete zabít cizince a dostanete zaplaceno za každý kill. Bitcoin Aliens vám zaplatí za hraní hry, a ten, který je zábavné nastartovat.

3. Bonus Bitcoin

Tato webová stránka je vlastně sbírka asi 20 různých Bitcoin kohoutky. Mnoho kohoutky vás nutit čekat určitou dobu, řekněme 10 nebo 15 minut před opakováním úkol, ale na těchto stránkách můžete jednoduše přejít na nové baterie. Někteří uživatelé mohou vydělat 40.000 nebo více satoshis za hodinu, což je jedna z nejvyšších platebních kohoutky na webu!

load...

4. BitcoinZebra

Jeden z nejstarších a většina slušných Bitcoin kohoutky venku. Dostanete se „krmit“ Zebra každých pár minut. Můžete dostat zaplaceno Faucetbox nebo do Xapo peněženky. K dispozici je také velmi štědrý postoupení program pro tento veterán kohoutek.

5. Bitcoinker

To býval jakýmsi dvojče kohoutek na BitcoinZebra, ale v poslední době se to změnilo pár rukou a nyní se stal jakýmsi dvojčetem kohoutek na naší vlastní Milli. Výplaty jsou poměrně vysoké, doporučení komise je dobrá a můžete také získat seniority bonusy za použití kohoutek dlouhodobě. Vysoce doporučeno.

6. Robot mince: Staňte se mistrem, zbohatnout

Zisk moudrý, Robot mince je trochu těžší nárok, nebo přesněji kvantifikovat. To proto, že dostanete zaplaceno za zničení robotů. Jak budete postupovat, budete bojovat přísnější roboty. Pokud se vám podaří porazit nejtěžší robota (což není snadný úkol) vám budou vyplaceny 1.000.000 Satoshi. Ano, čtete tento počet právo: 1 mil.

7. Wonderland mince: Feed zvířátka, krmit vaši peněženku

S Wonderland mince můžete získat až 5000 satoshis každých dvacet minut. My vás varovat však, že se jedná spíše než maximální výplatu záruku. Zjednodušeně řečeno, budete krmit digitální zvířátka z divů a získat odměny výměnou. Čím více se pravidelně krmit zvířátka, tím více peněz dostanete. Můžete také zamknout v nějaké podstatné bonusy za doporučení.

8. Moon Bitcoin: mimo tento svět výplaty

Moon Bitcoin je jedním z nejznámějších a respektovaných Bitcoin kohouty na world wide web. Když se podíváte na reklamy, stejně jako většina Bitcoin kohoutky, ale můžete si vydělat tolik, kolik tisíců satoshis za hodinu. Jak si dokážete představit, že peníze může opravdu přidat až v průběhu času. Ještě lepší je, dostanete se rozhodnout, jak často budete vyplacena, což znamená, že nemusíte nechat své peníze sedět na svých účtech.

9. Satoshi City-pozlacená město?

To je další místo s vysokou postoupení bonus. S Satoshi City máte jen vyřešit CAPTCHA nároku bitcoins (nebo alespoň malé kousky bitcoins). Samozřejmě, někteří lidé opravdu nenávidí captcha věc a raději krmit zvířátka nebo zabíjet cizince, ale na těchto stránkách se můžete dostat až na 400 satoshis každých deset minut.

10. Satoshi Kvíz: Dejte si mozek moc k práci

Favorit brainiacs, Satoshi Kvíz je něco jako „Kdo chce být milionářem“ v tom, že dostanete peněžní peníze za správné zodpovězení otázek. K dispozici je časovač, takže nemůžete použít Google, nebo alespoň budete muset být velmi rychle s Google, ale pokud jste typ člověka, který se těší kvízy a znalosti výzvy, budete určitě potřebovat, aby tento vyzkoušet.

Balil: Zůstaňte na pozoru příležitostí

Bitcoin se neustále vyvíjí. Tam nemusí být teplejší sektor ve světě právě teď, než Bitcoin ekonomiky. Nepochybně bude skvělé nové Bitcoin baterie se objeví v nadcházejících týdnech a měsících, takže se ujistěte, budete mít oči otevřené pro ně a nechte si zase s námi aktualizace!

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Království Doomsday Bitcoin - NYMAG

Post Bitcoin

Beepi jde Bitcoin-Rozhovor se spoluzakladatelem Omer Savir

Post Bitcoin

Coin Brief Weekly Bitcoin Zpráva o cenách: 5. - 11. října 2014

Post Bitcoin

Bitcoin Mining: Průvodce pro začátečníky

Post Bitcoin

Nakonec snadný způsob, jak poslat Bitcoin na Facebooku

Post Bitcoin

Obchodníci přijímání bitcoins pro platbu v africe

Post Bitcoin

Koupit Bitcoins s hotovostí, Western Union - Návod k použití

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: Rozloučení s fraccionálními rezervami

Post Bitcoin

Další Bitcoin bankomaty ve Velké Británii, boty s BTC a nový patent Amazon

Post Bitcoin

Koupit věci s Bitcoin

Post Bitcoin

Bitlanders: Bitcoin se setká s sociálními médii

Post Bitcoin

Je Bitcoin Mining Worth It?