Demografie Bitcoin | Czech.Lamareschale.org

Demografie Bitcoin

Demografie Bitcoin

Za prvé bych chtěl říci, že podle mého názoru, že údaje potřebné k vytvoření dobrý rozbor demografie v Bitcoinis pravděpodobně v současné době nedosažitelné. Místo toho se budu spoléhat na neoficiální důkazy, aby se pokusili dát dobrý odhad, kdy to bylo a kde by to mohlo jít.

Bitcoin nemá reprezentativní demografie jakéhokoliv jiného existujícího ekonomiky. Na začátku to bylo hackeři a programátoři, rychle následované liberálnosti, drogově závislé, a zřejmě anarchistů. Příliv kapitálu způsobil cena Bitcoin rychle a výrazně zvýšit, čímž se v hráčům, obchodníků a rizikových příjemců. Každý krok na cestě, podnikatelé se také připojil k usnadnění růstu a hrábě ve velkých kousků koláče.

Domnívám se, že současná fáze je místo, kde více či méně „běžní spotřebitelé“ se připojuje v poměru k obchodníkům, které se začínají nabízet běžné zboží a služby pro Bitcoin. To způsobuje další expanze poptávky, av posledních několika týdnech spekulanti se vrátil dát další impuls. Stále více a více Bitcoin vypadá jako zralé, plně fungující ekonomiky (i když určitě ne tam zatím).

I když je to všechno v pořádku a dobře, tam jsou některé rostoucí bolesti přichází (nebo zde). Myslím, že technologický základ pro tento růst je nastavena, ale jako ekonomika prostě nehraje pěkný s sebou. Jeden z mých největších problémů ekonomiky právě teď je také jedním z jejích ctností. To znamená, že obec. Komunita klesá zhruba na liberální spektra se odlehlé hodnoty na obou stranách ji. Největší ironií je, že politická zápal dostane do cesty umožňující růst ekonomiky pomocí jednoduchých principů volného trhu. Mnoho, ne všichni, bitcoiners mít takový živý pohled na to, co by se ekonomika měla vypadat, že odmítnou další modely.

Myslím, že tady je klíč k podpoře experimentování při držení rychle k tomu, že pokud se vám nelíbí něco, vy prostě nemusí účastnit.

Například, Vzpomínám si na rozhovor v Bitcoin chatu o placení daně z příjmu BTC. Tam bylo několik účastníků, aby věřili, že by „zničit vše, co Bitcoin je zkratka pro“ jejich zaplacení. Jsem se zavěsil na frázi Nenechte se zmást „znamená.“; Bitcoin není politickým nástrojem rozvrátit pravomoci, které mohly, ale (šikovný) finanční nástroj.

Pojďme se na politiku a nadsázku z Bitcoin a umožnit mu, aby se stala ekonomikou, jakou si zaslouží.

Bitcoin Video Crash Course

Více než 99% obyvatel o Bitcoin. Jeden e-mail denně po dobu 7 dní, krátké a vzdělávací (zaručena). 

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoin Block velikost ekonomiky a Gavin Andressen

Post Bitcoin

Nákup Bitcoinů z bankomatu

Post Bitcoin

Jak koupit Ethereum - průvodce rychlým začátkem

Post Bitcoin

Top 11 Funniest Bitcoin videa

Post Bitcoin

Google právě zavraždí 99Satoshis (Bitcoin Faucet Update)

Post Bitcoin

US maršálů již zakazuje prodej silikonových silnic

Post Bitcoin

Twitch.tv začal přijímat Bitcoin pro předplatné

Post Bitcoin

Oh hai, Kousek kousky!

Post Bitcoin

Proč Bitcoin jde dolů?

Post Bitcoin

Vyhrát USB Miner 100% zdarma - Můj Bitcoin Litecoin Dogecoin z domova!

Post Bitcoin

Recenze: VisitBit

Post Bitcoin

Koupit věci na Bitcoin tržištích