Jednoduchá příručka Bitcoin | Czech.Lamareschale.org

Jednoduchá příručka Bitcoin

Jednoduchá příručka Bitcoin

Jedná se o jednoduchý průvodce, který vám pomůže začínáte s Bitcoin. Tato příručka nepokrývá všechny technické detaily které stojí za Bitcoin krypto-měny. Existují i ​​další užitečné články na těchto webových stránkách, které vám může poskytnout všechny technické odpovědi. Bitcoin mohou být použity k výrobě různých nákupů a pokud se vám líbí, jak vydělat peníze on-line, můžete si vybrat, které mají být zaplaceny v Bitcoins. Tento jednoduchý návod je určen pro začátečníky, které si přeje mít snadné a bezpečné Bitcoin peněženku. Zde je jak:

load...
  • Vytvořte si Bitcoin Wallet
  • Přijímat Bitcoins
  • Trávit Bitcoins

1. Vytvořte si Bitcoin Wallet. Přejít na Coinbase.comand na tlačítko "Sign Up". Ujistěte se, že si vyberete velmi silné heslo, které obsahuje velká písmena a malá písmena, číslice a speciální znaky. Udržujte své heslo na bezpečném místě.

Po přihlášení klikněte na „Účty“ na levém postranním panelu a uvidíte svou Bitcoin Wallet. Můžete kliknout na „New konta“ vytvořit další peněženky. Můžete přejmenovat svůj účet kliknutím na „Přejmenovat“ odkaz ( „chequing“ nebo „úspory“ například).

load...

Nyní má Bitcoin peněženku, která je směsicí písmen a čísel, klepněte na tlačítko „Get Bitcoin Adresa“ vidět váš Bitcoin Wallet adresu, budete používat tuto adresu pro zasílání Bitcoins. Je to stejné, jako když dáte váš zaměstnavatel číslo bankovního účtu, aby mohli uložit svou výplatu na svůj účet. Nic se může pocházet z rozdávání vaše Bitcoin Adresa, protože neexistuje žádný osobní informace veřejně k ní připojeny.

2. Příjem Bitcoins. Tak, jak si to může udělat, je v závislosti na zemi, kde máte trvalý pobyt. Za normálních okolností, budete kupovat Bitcoins pomocí služby E-měny výměníku tím, že pošle peníze na výměníku koupit Bitcoins a poté, co jsme obdrželi vaši platbu, které vám zašleme bitcoins minus malý poplatek za směnu. Existují různé způsoby platby přijaté výměníky pro nákup Bitcoins a každý výměník vám řekne, jak se jim poslat platbu. Existují různé výměníky, které můžete použít, klikněte herefor seznam možností.

load...

Ty by mohly mít také šanci najít někoho přímo ve vašem městě, které je ochoten prodat Bitcoins.

Můžete vyhledávat on-line pro Bitcoin kohoutku a / nebo denní Bitcoins přijímat nějaké volné Bitcoins.

3. Strávit Bitcoins. Pokud chcete poslat Bitcoins s někým, klikněte na CoinBase „buy / sell“ odkaz na levé straně. Zadejte adresu Bitcoin, která patří k osobě, na kterou odesíláte Bitcoins, a vložte jej do pole, kde se říká „Příjemce“ zadejte částku, kterou chcete poslat a volitelný osobní zprávu a klikněte na tlačítko „Odeslat fondů“. Budete platit velmi malý poplatek za transakci.

Gratulace! Nyní jste hrdý uživatel Bitcoin. Vítejte v prvním on-line měnového systému, která není řízena jakéhokoli ústředního orgánu, má extrémně nízké poplatky, a mohou být použity kdekoliv po celém světě.

CoinBase slouží jako příklad, můžete vyhledávat on-line pro ostatní Bitcoin peněženky a vyberte si ten, který inspiruje, kterým důvěřujete. Můžete si také vybrat, stáhnout a instalovat Klientský software Bitcoin a aby se vaše peněženky v počítači.

Související zprávy


Post Bitcoin

Platíte bitové daně s LibraTax: Nové automatické registrační software Bitcoin Tax

Post Bitcoin

Bitcoin Mining

Post Bitcoin

Petrovi Schifovi Euro Pacificové drahé kovy přijmou Bitcoin

Post Bitcoin

Začínáme s aplikací Bitcoin

Post Bitcoin

Prodáváme Bitcoiny na burze

Post Bitcoin

Expedia nyní přijímá Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin přijetí: Progrese mezi top 100 webových stránek

Post Bitcoin

Revize aplikací: Pevná Bitcoin Peněženka pro Android (w Built-In App Store)

Post Bitcoin

Hlavní proud Bitcoin část 2: Academia a laici

Post Bitcoin

Jak číst transakci společnosti Ethereum

Post Bitcoin

Bitcoin Ceny vzrůst a proč byste se nemuseli starat

Post Bitcoin

Mince Stručná týdenní zpráva o cenách Bitcoin: 24. - 30. srpna 2014