Quick and Dirty Tipy pro nákup Bitcoin S GBP | Czech.Lamareschale.org

Quick and Dirty Tipy pro nákup Bitcoin S GBP

Quick and Dirty Tipy pro nákup Bitcoin S GBP

Podíváme-li vydělat na některých Bitcoins se svým GBP (Britská libra šterlinků)? Pokud tomu tak je, jsme napsal tento krátký článek, aby vám pomohl ven. Existuje několik různých možností, takže budeme zavádět některé z nejoblíbenějších a nejjednodušších způsobů, jak převést liber Bitcoins.

GBP je jedním z nejčastěji používaných a uznávaných měn na světě. Libra byl po staletí a během rozkvětu britského impéria, to byl jeden z nejsilnějších měn na světě. Už jste někdy slyšeli rčení „slunce nezapadá na britského impéria“? Zatímco na jednom místě v době, kdy slunce nikdy nastavena na libru jeden.

A teď, slunce nikdy nezapadá Bitcoin. Z Londýna do Hongkongu a všude mezi tím, Bitcoin se objevuje jako hlavní alternativa k tradičním měn. V tomto okamžiku, nicméně, to může být trochu složitější převést své peníze do Bitcoins. Často budete muset převést peníze z bankovního účtu na burze, a pak zakoupit si Bitcoins. To může trvat i několik dní.

Nebojte se však, vám ukážeme, jak provádět Bitcoin obchodování GBP v ruce!

Získání Místní S Local Bitcoins

Když přijde na nákup Bitcoins s GBP, nebo jakékoliv jiné měně na to přijde, nejlepší možností je místní Bitcoins. Tento skvělý systém umožňuje nastavit prodeje s místními uživateli Bitcoin koupit Bitcoins přímo. Samozřejmě, nákup osobně, může být trochu složitější, protože vždy existuje riziko, že podvedl. Že je místo, kde místní Bitcoins přichází v neboť bude poskytovat úschovy pro Vás a prodávajícím.

Budete mít také možnost vidět uživatelské informace o profilu a zajistit, že osoba, kterou kupujete od má dobrou pověst mezi komunitou Bitcoin. Jakmile najdete ten správný Bitcoin prodejce, je to jen otázka obchodování GBP pro Bitcoin. Můžete také použít PayPal, Western Union a další platební služby, ale obecně Local Bitcoins se používá pro hotovostní transakce.

Stručně řečeno, bude prodávající umístit Bitcoins v úschově. Poté, co odevzdat svůj GBP, prodávající pak může uvolnit Bitcoins. A stejně jako to, že budete mít Bitcoins v ruce! Místní Bitcoins je skvělý způsob, jak vyměnit hotovost za Bitcoins, takže se ujistěte, podívejte se na jejich služby. A nebojte se, poplatky jsou minimální!

Přechod na Bitcoin bankomatu

Dalším velkým možností je hlava na stroji Robocoin v Bitcoin ATM v Londýně. Jeden stroj se nachází v 25. Boswell Street Holborn, Londýn a vám umožní snadno a rychle převést GBP do Bitcoins. V době, kdy budete číst tento článek, může být více!

Stačí vložit svůj GBP do Robocon bankomatu, a budete mít vytištěnou účtenku s řadou čísel na něm. Tato čísla jsou vaše Bitcoins. Potom můžete použít tento doklad pro přístup k Bitcoins a přenést je do vaší peněženky. Celá transakce trvá jen několik minut. Můžete si koupit celou Bitcoins nebo menší porce. Pokud máte Bitcoins, můžete také vybírat GBP!

Nejlepší ze všeho je, nemusíte ani potřebovat bankovní účet nebo starosti s potíží převodů koupit vaše Bitcoins. Zapomeňte na čekání dny na konci, abyste mohli začít v Bitcoin obchodování. S bankomatu Robocoin, můžete začít pracovat během několika okamžiků.

Takže pokud hledáte vydělat svůj GBP Bitcoins, máte několik různých možností. Doporučujeme, abyste se vždy dávat pozor při provádění jakéhokoli typu finanční transakce. Tak dlouho, jak jste opatrní, nicméně, měli byste mít trochu bát.

Bitcoin Video Crash Course

Více než 99% obyvatel o Bitcoin. Jeden e-mail denně po dobu 7 dní, krátké a vzdělávací (zaručena). 

Související zprávy


Post Bitcoin

Cena Bitcoin se zvyšuje o 30%: co se stalo během posledních dvou týdnů?

Post Bitcoin

Co je MultiSig Bitcoin Peněženka a proč byste měli používat jednu?

Post Bitcoin

Hlavní proud Bitcoin část 2: Academia a laici

Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Canabis Road Hacked, Korbit zvyšuje 3 miliony dolarů, Bitcoin výdajů PAC a další

Post Bitcoin

Trucoin - nyní kompatibilní a oprávněný k prodeji Bitcoin v 31 státech

Post Bitcoin

Petrovi Schifovi Euro Pacificové drahé kovy přijmou Bitcoin

Post Bitcoin

Tmavá peněženka Alpha 5 Release

Post Bitcoin

Trezor Bitcoin Safe Giveaway (100% zdarma)!

Post Bitcoin

Časté otázky o Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin novináři: Etika vlastnictví Bitcoin

Post Bitcoin

Twitch.tv začal přijímat Bitcoin pro předplatné

Post Bitcoin

Jak může digitální měna umožnit zemědělcům v Africe?