Používání služby Bitcoin anonymně | Czech.Lamareschale.org

Používání služby Bitcoin anonymně

Používání služby Bitcoin anonymně

Všechny transakce Bitcoin jsou uloženy ve veřejné knihy zvané blockchain. Data uložená v každé z těchto transakcí zahrnuje placenou částku Bitcoin a adresy Bitcoin odesilatele a příjemce (mimo jiné). Protože každá transakce používá bitcoins z předchozí transakce a blockchain je veřejná data, každá platba Bitcoin má sledovatelné historii, která může být viděn kýmkoli.

Bitcoin adresy nejsou samy spojeny s fyzickou nebo právnickou osobou. To je důvod, proč Bitcoin je často nazýván pseudonymousor pseudo-anonymní. Nicméně, identita člověka může být spojena s adresou Bitcoin jinými prostředky. Jakmile k tomu dojde, je možné určit transakce tato osoba je dopředu a dozadu přes blockchain historii. Jeden porušení anonymity může odhalit celou Bitcoin transakční historii jednotlivce.

Ale jak je adresa spojená s osobou? Nejčastěji sdružení nastane, když lidé zveřejnit své jméno spolu s jejich adresou Bitcoin online. Ale existuje spousta jiných způsobů (se podívat na Top Sedm způsobů, jak Vaše identita mohou být spojeny s vaší Bitcoin Adresa). Jakmile je sdružení bylo dosaženo, party s dostatečným odhodláním, času a zdrojů by mohlo analyzovat blockchain a zjistit, kolik bitcoins jedinec má, jak je obdrží, a jak tráví jim.

Chcete-li použít Bitcoin anonymně, opatření je třeba přijmout, aby se zabránilo svou pravou identitu před spojená s své transakce a adres.

Tl, dr; Bitcoin není anonymní - ale to může být anonymní stačit, pokud jste opatrní.

Používat novou adresu pro každou příchozí transakci

První a nejjednodušší krok je použít novou, nepoužitou adresu pro každou příchozí transakce. Jednoduše vytváří novou adresu a používat to, aby přijetí platby pomáhá skrýt celkový zůstatek vašeho Bitcoin peněženku. Pokud by každá platba, kterou obdrží přejde na jinou adresu, kterou vlastníte, pak ty bitcoins jsou rozprostřeny mezi několik adres, místo aby byly uloženy ve velkém jednorázově na jednu adresu. To dělá to mnohem těžší, aby někdo vědět, kolik bitcoins vlastníte, protože většina klientů Bitcoin nejsou veřejně odhalit, který se zabývá vlastníte, když se dostanete platbu.

Nicméně, tyto adresy mohou být veřejně spojeny s navzájem při odesílání platby. V případě, že celková částka transakce posíláte je větší než částka, kterou mají na jednu adresu, pak zůstatky některé z vašich adres musí být kombinován jako vstupy pro dosažení celkové částky transakce. Jakmile je tato transakce uložena v blockchain, může to znamenat, ale ne nutně prokázat, že tyto jednotlivé vstupní adresy byly ve vlastnictví jednoho subjektu. Pokud je vaše identita nebyla spojena s některou z vašich adres, vaše anonymita by měl být stále převážně v bezpečí.

Ale pokud již máte několik transakcí souvisejících s vaším jménem, ​​může to být nejlepší začít úplně novou peněženku, který je vyhrazen pro použití Bitcoin anonymně, a přenést bitcoins do nové peněženky spuštěním je přes mixéru. Udržujte své anonymní peněženku a pravidelný peněženku samostatný - neposílají mince mezi nimi bez použití mixéru.

Také stojí za zmínku, je skutečnost, že Bitcoin transakce vždy utratit celý částku uloženou v adrese. To znamená, že pokud jste odesílání 1 Bitcoin z adresy, která obsahuje 2 bitcoins, navíc 1 Bitcoin budou zahrnuty v transakci, ale budou zaslány zpět do jednoho z vašich vlastních adres. V nejjednodušší formě se tato změna se vrátit na původní adresu, ale má to tu hlavní nevýhodu, že bude jasně vidět, jaká adresa patřil přijímající straně. Z tohoto důvodu většina Bitcoin peněženky automaticky vytvoří nová změna adresy přijímat zbytky vašich transakcí. Tato změna adresy mohou pomoci masku, která zamýšleným příjemcem transakce skutečně bylo.

Tl, dr; generovat nové adresy pro každou platbu, kterou chcete přijímat - pomáhá skrýt svou celkovou bilanci Bitcoin.

Vyhnout tenkých klientů a hostil Peněženky

Téměř všechny tenké clientsleak který se zabývá vlastníte na cokoliv Simple Platební verifikace (SPV) serveru se připojí k. Tencí klienti nemají ukládat blockchain lokálně. Místo toho dotazovat jeden SPV serveru pro operace, které zahrnují adresy ve vaší peněžence. I když tato funkce je mnohem efektivnější a rychlý než analýze blockchain místně, trade-off je, že každý Bitcoin adresu, kterou vlastníte je předložen serveru SPV.

Hostované klienti jsou ještě horší, pokud jde o zachování anonymity. Všechny vaše soukromé a veřejné klíče jsou umístěny na serverech 3. Stran, takže je triviální pro operátor vědět, který Bitcoin řeší vlastníte. Navíc jakékoliv další informace, které jste odeslali ke službě je spojeno s vašimi Bitcoin adres a může být snadno přístupné provozovateli služeb.

Tyto typy peněženek usnadňují provozovatele SPV serveru nebo správce služeb, aby nejen znát, které Bitcoin adresy, které vlastní, ale také spojit je s vaší IP adresou. Operátor by mohly publikovat informace, které by mohly být napadeny hackery a info odcizeno nebo by mohly být subpoenaedor NSL'dto poskytnout protokoly donucovacím nebo vládních agentur.

Jedním ze základů Bitcoin je nemají věřit nějakému jedinému stranu. Pokud jde o zachování anonymity, je nejlepší použít plný klient Bitcoin jako Bitcoin-Qtor zbrojnici a uložit celý blockchain lokálně.

Tl, dr; Thin clientsand hostil peněženky úniku, který se zabývá-li vlastní - použít plnou klienta jako Bitcoin-Qtor Armoryinstead.

Bitcoin a vaše IP adresa

Pokud jste zahájení transakce na počítači, klient odešle Bitcoin potřebná data k jiným klientům, účinně vysílat přenos Bitcoin k síti. Bitcoin nešifruje její provoz, což znamená, že na poskytovatele internetových služeb, majitel veřejné Wi-Fi hotspot jsou vaše použití, nebo NSA může nahlédnout do vašich transakcí a určit své zůstatky Bitcoin s minimálním úsilím. Pro sofistikované třetí straně je docela možné shromáždit velké množství dat o provedl transactionsto odhalit identitu uživatelů Bitcoin zeširoka.

Pokud je vaše potřeba anonymity warranty maření IP sledovatelnost, je třeba připojit k síti Bitcoin prostřednictvím anonymizace vrstvu jako Tor nebo virtuální privátní sítě (VPN).

Tor

Získat Torfrom oficiální webové stránky, nainstalovat klienta Tor a ujistěte se, že je spuštěn. Pak jít do nastavení sítě vašeho Bitcoin klienta a nastavit připojení k Socks Proxy, adresa 127.0.0.1 (také známý jako localhost) prostřednictvím portu 9050 (standardní Tor port) nebo port 9150 (pokud je nainstalován prohlížeč svazek Tor). Tor je samozřejmě pomalejší než vaše přímé připojení k Internetu, takže pokud chcete nastavit plnou klienta pro použití přes Tor, bylo by to být dobrý nápad, aby nejprve stáhnout blockchain bez Tor, a pak použít Tor kdykoli zasláním transakce.

VPN

Kromě Tor je také možné použít VPNto skrýt svou IP adresu. Ale to přijde s tím, že musíte důvěřovat poskytovatele VPN není k přihlášení nebo odhalit své transakce. Většina poskytovatelů VPN poskytuje konfigurace nebo aplikace, které automaticky přesměruje všechny své internetový provoz přes jejich služby, takže to není nutné provádět další konfigurace na klientovi Bitcoin.

Použijte síť Public (WIFI) pro další vrstvu anonymity

Je-li veřejná WIFI používá navíc k Tor nebo VPN, další vrstva zabezpečení je přidán do anonymity. Domácí poskytovatelé internetových služeb vybírat jména zákazníků, adresy a další osobní údaje, kdy se zákazník zaregistruje na služby. Vaše identita je přímo vázána na vaši IP adresu a bez ohledu na internet provoz můžete vygenerovat pomocí svého připojení k internetu.

Veřejné WIFI nevyžaduje, aby vaše osobní údaje k vytvoření připojení k internetu, takže je mnohem obtížnější pro vaše aktivity, které mají být zpětně vysledovat. Nicméně, stále ještě existují i ​​jiné věci, aby zvážila. Vaše adresa MAC bude s největší pravděpodobností zaznamenány ze strany provozovatele veřejných Wi-Fi, které lze použít k identifikaci počítače. Většina operačních systémů umožňuje k podvržení skutečnou MAC adresu síťové karty generováním a použití náhodného MAC adresu namísto. To by mělo být provedeno pokaždé, když před připojením k veřejné WiFi síti. Také zvážit i jiné způsoby, které by mohly být vaše identita spojené s připojením, jako například:

 • Bezpečnostní kamery v okolí
 • S použitím stejného umístění WIFI na základě opakování a uznána zaměstnanci
 • S použitím kreditní karty k nákupu zboží v místě
 • Procházení nešifrované weby, které jste předložené vaše osobní údaje, aby

Pamatujte si, že je vhodné, aby všechny veřejné Wi-Fi provoz šifrovaný s Torem nebo VPN.

Tl, dr; skrýt svou Bitcoin internetový provoz pomocí Torand / nebo VPN. Používat veřejnou WIFI jako dodatečné opatření.

Jak se dostat Bitcoins Anonymně

I když je možné ukrýt Bitcoins později rozbitím identity řetěz, který vás odkazuje na mince, nejlepší způsob, jak zůstat v anonymitě je, že nemá pověření souvisí s transakcí Bitcoin na prvním místě.

Pokud si koupíte bitcoins na výměnném místě, oni jsou nevyhnutelně spojeny s vaším jménem. Většina výměn vyžadují, abyste ověřili svou identitu tím, že poskytuje kontrolu číslo občanského průkazu. Můžete také muset poskytnout skeny účty a výpisy z bankovních účtů, aby prokázala svou fyzickou adresu. Také, mnoho výměn přijímat pouze vnitrostátní převody měn prostřednictvím bankovního účtu nebo kreditní karty, dále dokazuje svou identitu a zanechává papíře, který je snadno dohledat. Jakmile uvedete výměnu s odstoupení Bitcoin adresu posílat své nově zakoupené bitcoins se, že adresa je spojena s vaším jménem v evidenci cenných papírů. Tyto záznamy by mohly být unikly, publikoval, nebo na žádost donucovacích orgánů.

Tl, dr; Bitcoin výměnu vyžadovat doklady a bankovní účty, které dokazují, kdo jste. Se jim vyhnout.

Koupit Bitcoins osobně

Nejlepším řešením koupit bitcoins v anonymním způsobem je setkat tváří v tvář s někým, kdo je ochoten prodat bitcoins fyzické hotovosti. Existuje celá řada websiteswhere najdete lidi, aby obchodovat s, ale nejoblíbenější místo je LocalBitcoins. Chcete-li zůstat v anonymitě, by měla být přijata následující opatření:

 • Neposkytují žádné informace, které by mohly být použity k vaší identifikaci. Neposkytují své skutečné jméno, osobní e-mailovou adresu, telefonní číslo, nebo fyzická adresa.

  Pokud musíte poskytnout své telefonní číslo nebo použijte telefon k koordinovat obchodní koná setkání, získat telefon hořáku. Jsou levné a lze je zakoupit v hotovosti.

  V závislosti na vašich potřebách anonymitu, možná budete chtít používat anonymní připojení k internetu, jako je Tor pro přístup LocalBitcoins a vaše Jednorázové e-mailového účtu.

  Najít prodejce, který je ochoten obchodovat Bitcoins za hotovost.

  Zkontrolovat historii prodávajícího a zpětné vazby, které získaly od ostatních kupujících, neobchodují s novými prodejci.

  Seznamte se v dobře osídlené, na veřejném místě. To může být užitečné pěšky nebo na kole na místě, aby se zabránilo, že vaše vozidlo nebo jeho poznávací značku identifikovat. Pokud musíte jet na místo, zaparkovat značnou vzdálenost pryč, nebo máte přítele tě odjet a vyzvednout vás.

Tl, dr; Bitcoins zakoupené osobně od cizího člověka s tělesným hotovosti jsou vysoce anonymní.

Koupit Bitcoins v hotovosti na poště

Anonymní převody peněz lze provést také zasláním fyzické hotovosti v e-mailu, nebo s některými poskytovateli platebních jako MoneyPak. V takovém případě bude prodávající poskytovat poštovní adresu a budete očekávat, že zabalit a odeslat platbu na ně. V závislosti na podmínkách uspořádání, může prodávající vyžadovat, abyste nejprve poslat platbu, nebo se mohou dohodnout, že místo aby bitcoins v úschově. Pro zvýšení bezpečnosti, můžete také zvolit odeslání balíčku za doporučenou poštou, pojistit se, nebo požadovat podpis při dodání. Pokud pojištění balíček, můžete zvážit přijetí videa nebo fotografování obsahu balíku, aby prokázal svou hodnotu v případě, že poštovní služby ztrácí nebo krást balíček.

Pokud se rozhodnete poskytnout zpáteční adresu na obalu, bude to s největší pravděpodobností bude označen pomocí poštovní služby pro další inspekci (snad pomocí rentgenu nebo drog psy). Je to také nejlepší nepoužívat zpáteční adresu, která neexistuje, protože balíček bude také označeny. Také v případě, že zásilka nepodaří doručit, a nemůže být odeslán zpět k vám, bude zřejmě ke ztrátě fyzické hotovosti.

Navíc, mnoho prodejců raději používat PGP / GPGencrypted komunikaci tak, že jejich poštovní adresa je odhalena pouze na vás a nikdy uložených na serverech službě v prostém textu. Může to vyplatilo, aby setup PGP / GPG na počítači, inzerovat, že jste jej podporují, a poskytnout svůj veřejný klíč.

Tl, dr; Bitcoins zakoupit prostřednictvím hotovosti zaslané prostřednictvím pošty jsou poněkud anonymní, i když váš návrat adresa (je-li k dispozici) bude znám prodávajícímu.

Koupit Bitcoins z bankomatu

Stále více a více Bitcoin bankomatů se objevují. V některých jurisdikcích žádají o hodně identifikační údaje, než budete moci koupit nějaké mince, ale jiní jsou zcela anonymní a jednoduše vytvářet papírovou tašku nebo převod bitcoins na adresu dle vlastního výběru po krmením jim nějaké peníze. Pokud můžete najít takovou Bitcoin ATM, by měly být dobrou volbou, aby vám bitcoins anonymně a bez větších potíží, i když budete muset zaplatit nad aktuální tržní cenou - ale oni jsou vzácní.

Online Work

Dalším způsobem, jak se dostat Bitcoins anonymně se jim vydělávat s on-line práci. Existuje spousta poněkud pochybné nabídky práce však vždy s náležitou pečlivostí při přijímání zaměstnání a zůstat v anonymitě je to samozřejmě nutné nikdy odhalit svou skutečnou identitu vašich zaměstnavatelů.

Reddit je Jobs4Bitcoinssubreddit je dobré místo pro hledání zaměstnání, které platí Bitcoins. Nabídky práce by měly být označeny [najímání] a záleží jen na vás, aby se kontakt, když najdete něco, co se vám líbí. Samozřejmě si můžete také inzerovat své obchodní dovednosti s poštou, je nutné ji označit [FORHIRE].

Coinalityis dobrou práci místo Bitcoin má spoustu pracovních nabídek, které lze filtrovat podle typu zaměstnání, kategorie platby a umístění. Většina nabídek práce na Coinality jsou technologie a internet související a mnoho lze provést on-line odkudkoli na světě. Můžete také poslat svůj životopis na přilákat potenciální zaměstnavatele.

Tam jsou také desítky stránek, které zaplatí nepatrné částky za návštěvu stránek a sledování reklamy, ale oni jsou obvykle nestojí za čas a úsilí.

Tl, dr, můžete získat anonymní bitcoins tím, že pracuje pro ně. Ale vyhnout se úlohy, které budete platit sledovat videa nebo klikání na odkazy - nebudou platit tolik.

Hornictví

Důlní mincovny čerstvé bitcoins, které dosud existovaly dříve a je tedy anonymní způsob, jak získat mince. Hlavní nevýhodou je, že těžba se vyvinul z něčeho, co někdo mohl dělat s komoditním hardwarem na vysoce konkurenčním trhu, kde se specializoval pouze těžební hardware (tzv ASIC), může doufat, že generovat zisk.

Takový Bitcoin horníků nejsou snadno přijít i když, zvláště pokud hledáte ten, který vám přinese více než jeho požadovanou cenu. Obtíže těžit Bitcoins neustále roste díky samoregulačního mechanismu sítě, a docela často Bitcoin horníků je možné zakoupit pouze na pre-order, která má častěji se ukázalo být zklamáním pro důlní nadšence. Obecně platí, že šance získat více Bitcoins s těžbou než od jednoduchého nákupu jsou skoro nulové, pokud investují ve velkém důlním provozu.

Pokud jste stále ještě zvažuje jít touto cestou kvůli anonymitě je, dělat úkoly a výzkum Bitcoin je obtížné Vzestup a související ROI (Return on Investment) výpočty v důlním hardware. Také věnovat zvláštní pozornost pověsti hardwarových výrobců a prodejců.

Tl, dr; Mining je skvělý způsob, jak dostat bitcoins anonymně, ale to vyžaduje velké počáteční investice a není žádná záruka, budete dělat své peníze zpět.

Čištění vašeho zkažené Bitcoins

Pokud máte bitcoins, které již mohly nějakým způsobem poznamenána s odkazem, který vám mohlo identifikovat, je možné přerušit na tento odkaz a efektivně znovu anonymizovat mince. Pokud se to udělá správně, že budoucí transakce od této chvíle nebude připojen k vám ještě.

Za tímto účelem jsou míchadla (také známý jako stavítek). Základní představa je, že jste poslat mince, které chcete mít anonymizovány, aby z míchačky, což zase posílá zpět stejnou částku po odečtení poplatku na novou adresu uvedenou. Mince obdržíte zpět jsou z velké fondu vedeného směšovacím provozu a měly by v ideálním případě nebude mít žádnou souvislost k původnímu mincí.

Hlavní chyba tohoto konceptu je jeho centralizovaná povaha. Musíš věřit směšovací službu vrátit své mince a navíc budete muset věřit, že nevedou žádné záznamy o provedených mísících operací. Zejména poslední bod je složité, protože nikdy nemůže s jistotou vědět, co dělají s daty. V případě, že mixér opravdu nevede žádné záznamy o transakcích, nemají žádný způsob, jak to dokázat. Na druhou stranu, pokud tomu tak není, nebo jsou dokonce nuceni odevzdat své údaje, budete mít žádný způsob, jak vědět.

Významným zlepšením oproti centralizované míchačky jsou tzv CoinJoin transakce. CoinJoin Plovárny řadu transakcí z více uživatelů dohromady takovým způsobem, který znemožňuje říci s naprostou jistotou, kteří poslat kolik mincí, ke kterému adresa. Nejlepší na tom je, že CoinJoin nevyžaduje žádnou důvěru ve třetí osobě, protože to může být provedeno zcela mezi účastníky a na žádném místě, jsou vaše mince v nebezpečí, že byla odcizena.

Blockchain.info je wallethas vestavěnou funkci nazvanou „Shared mince“, který používá CoinJoin. Chcete-li to, že v záložce „poslat peníze“ ve svém Blockchain.info peněženky a nastavit typ transakce ke sdíleným mince. Můžete si zvolit, kolik opakování chcete, což je počet kroků, vaše transakce prochází před tím, než dorazí na místo konečného určení. Více opakování se rovná lepší soukromí, protože odkaz na vás slábne s každým krokem.

Mějte na paměti, že Blockchain.info provozuje tuto službu, a není jasné, zda zachovat veškeré protokoly, které jsou spojeny s vaší smíšené transakce (tj IP adresu nebo adresy Bitcoin). Pokud používáte Tor nebo VPN, pak to může být menší obavy, neboť vaše skutečné IP adresa zůstane skryta.

->

Bitmixer je centralizovaná míchací služby. To umožňuje zadat jednu nebo více dopředu adresy, kde budete dostávat své smíšené mince. Můžete také určit zpoždění a procentuální rozdělení mezi adresami dále přizpůsobit proces. Když jste hotovi s nastavením, budete mít vstupní adresu a speciální kód. Kód vám zabrání dostat své vlastní mince z předchozích směsí při použití Bitmixer více než jednou. Bitmixer Poplatky jsou 0,5% plus dalších 0,0005 BTC za každý dopředu adresy použité.

Bitcoin Fog je centralizovaný mixer, který existuje v podobě skrytého služby Tor. Pro přístup k skutečné stránky, které potřebujete Tor umožnil prohlížeč. Nejprve je nutné vytvořit účet, ke kterému posíláte mince, které chcete kombinovat. Pak můžete požádat o výběry a místo bude automaticky náhodně sérii výplat s různým množstvím a zpoždění. Poplatek je náhodně příliš, mezi 1% a 3% vkladu.

Tl, dr; Bitcoin mixéry může pomoci odpojit svou identitu od některých bitcoins tím, že vymění své mincí s mincemi ostatních mnohokrát.

DarkWallet

Bitcoin je stále ještě poměrně nová technologie a snaží se, aby anonymní využití možné s dobrou použitelností jsou ještě mladší. Slibný projekt v tomto ohledu je DarkWallet, který si klade za cíl být Bitcoin peněženka pro masy, která dělá anonymitu a soukromí, jak bez námahy jak je to možné. DarkWallet byl nedávno propuštěn jako alfa software, a ještě není doporučeno pro použití s ​​reálnými bitcoins dokud byla dokončena další testování a vývoj. Konečným cílem je vytvořit peněženku, která je založena na CoinJoin transakcí, stealth adres (které pomáhají skrývat přijímač, i když stealth adresa byla zveřejněn) a přístup přes proxy sítích jako Tor. DarkWallet bude k dispozici jako doplněk pro Chrome a Firefox.

Bitcoin Video Crash Course

Více než 99% obyvatel o Bitcoin. Jeden e-mail denně po dobu 7 dní, krátké a vzdělávací (zaručena). 

Související zprávy


Post Bitcoin

Trucoin - nyní kompatibilní a oprávněný k prodeji Bitcoin v 31 státech

Post Bitcoin

Jak získat nějaké $ 5 položky z Amazon nebo Ebay zdarma pomocí Bitcoin

Post Bitcoin

Deflace Část 2: Je bitová cenová deflace dobrá nebo špatná?

Post Bitcoin

6 Nové Bitcoin bankomaty a kde je najdete

Post Bitcoin

Úvod do technologie Bitcoin a Blockchain

Post Bitcoin

Bitcoin přijetí: Progrese mezi top 100 webových stránek

Post Bitcoin

Jak si koupit Bitcoin s bankovním účtem. Wire Transfer

Post Bitcoin

Masivní seznam přidružených programů Bitcoin, které fungují

Post Bitcoin

Podpora pro Segwit2x, New York Agreement a nadcházející Bitcoin vidlice vysvětlil

Post Bitcoin

Federální rezervní banka vidí jasnou budoucnost pro Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin jako komodita: Daňová licence?

Post Bitcoin

Máte nebo byste neměli investovat do Bitcoins v roce 2016?