Soukromé klíče: Import proti přehřátí | Czech.Lamareschale.org

Soukromé klíče: Import proti přehřátí

Soukromé klíče: Import proti přehřátí

Znát rozdíl mezi importem soukromý klíč a zametání je důležité, zejména pokud používáte papírové peněženky.

Import

Při importu soukromý klíč, jste jednoduše přidáním do kolekce privátních klíčů v softwarové peněžence. Pokud některý bitcoins patří k soukromému klíči, budou nyní zahrnuty do bilance vašich softwarových Peněženka. Ale ty bitcoins zůstává přidělen k soukromému klíči: například, pokud importujete papírovou tašku, její bitcoins nyní existují jak na papírové peněženky a softwaru peněženku. Jestli někdo dostane do rukou soukromému klíči, že je papír peněženka je, nebo již měly přístup ke svým privátním klíčem, mohou i nadále věnovat své bitcoins. Kromě toho budou všechny bitcoins odeslané papírové peněženky v budoucnu budou připsány jak na papírové peněženky a softwaru peněženku.

load...

Další důležitou věc, kterou byste měli mít na paměti, že pokud některý z privátního klíče je bitcoins jsou vynakládány pomocí softwaru peněženku (tj dělat online nákup), pak soukromý klíč bude zcela vybité jeho bitcoins. I když jen část jejích bitcoins jsou vynakládány. Důvodem je, že Bitcoin transakce strávit celý zůstatek soukromého klíče a odeslat jakýkoliv zbylý změnu do nově vytvořeného soukromého klíče v softwarovém peněžence.

load...

Import může také vést ke vzniku dalších problémů, jako je například nutnost znovu-backup své soukromé klíče při importu do deterministický peněženky.

Kdy byste měli Import soukromého klíče?

Byste měli dělat jen import, pokud generovaný soukromý klíč (nebo papírovou tašku) sami a nikdo jiný nemá vůbec, nebo nikdy mít přístup k němu. Pokud vám někdo jiný dal papíru peněženku, nebo jeho soukromý klíč byl viděn, nebo budou lidé viděli, měli byste ji zamést místo.

Zametat

Zametání soukromý klíč je stejný jako import, ale s extra kroku: všechny bitcoins patřících do soukromého klíče jsou odesílány do nového Bitcoin adresu uvedenou na softwarovém klientovi. To se provádí pomocí Bitcoin transakce, takže je vyžadováno připojení k internetu vyslat transakci a dokončí zatáčku. Po zatáčka je kompletní, papír peněženka zcela vybitá prostředků a všechny soukromý klíč je bitcoins nyní patří nový soukromý klíč v softwarovém peněžence.

load...

Vzhledem k tomu, zametání zahrnuje odeslání transakce (pro sebe), poplatek za horníka z 0,0001 BTC se obvykle odečteny z vašeho zůstatku. V závislosti na klienta, který používáte, je tato částka je nepovinná nebo konfigurovatelné.

Kdy byste měli Sweep soukromého klíče?

Ty by měly zamést soukromý klíč, pokud někdo má nebo bude mít stále přístup k soukromému klíči (jako kdyby vám někdo dal papírovou tašku nebo soukromý klíč byl zveřejněn na internetu). Tím se zabrání zloděje od kdy budou moci strávit bitcoins s ním spojené, a to i v případě, že máte nebo jste někdy získat přístup k němu. Bude-li znovu použít privátní klíč (nebo papír peněženka), v budoucnu pak můžete ponechat a smést její obsah znovu ještě jednou bitcoins jsou odesílány do něj.

Pokud jste stále na pochybách o tom, zda chcete importovat nebo zamést soukromý klíč, asi byste měli zamést. To řeší mnoho problémů, které mohou vzniknout v tom import.

Jaký software Klienti mohou importovat a Sweep

Více než 99% obyvatel o Bitcoin. Jeden e-mail denně po dobu 7 dní, krátké a vzdělávací (zaručena). 

Související zprávy


Post Bitcoin

GAWMiners: Co je HashCoin, HashBase a HashPool?

Post Bitcoin

Hollywood nemocnice zaplatí hackerům 40 Bitcoin za 17 000 dolarů, aby uvolnili počítače

Post Bitcoin

Trucoin oznamuje partnerství s Bitpayem pro Bitcoin St. Petersburg Bowl

Post Bitcoin

Místní Bitcoins: koupit Bitcoin In Person!

Post Bitcoin

Bitcoin přijetí: Progrese mezi top 100 webových stránek

Post Bitcoin

Bitcoin učí libertáře vše, co o hospodářství neví - The Washington Post

Post Bitcoin

Bitcoin směřující na $ 0.00 a mnozí ztratí všechno, když se bublina objeví - varuje investora Peter Schiff - RT

Post Bitcoin

Bitcoin Price se mění směrem nahoru s bankovním záporným zájmem

Post Bitcoin

Multi-Sig Bitcoin Peněženka zajišťuje 12 milionů dolarů z Venture Funding

Post Bitcoin

Caricoin přináší Bitcoin do Karibiku

Post Bitcoin

Co je důkaz o spálení

Post Bitcoin

Jeffrey Tucker: Bitcoin se bude dařit v neúspěšném hospodářství