Jak vytvořit bezpečnou peněženku Bitcoin | Czech.Lamareschale.org

Jak vytvořit bezpečnou peněženku Bitcoin

Jak vytvořit bezpečnou peněženku Bitcoin

Navštivte prosím tuto postfor nejnovějších informací

To je návod k tomu, zcela bezpečný Bitcoin Wallet peněženka budete držet na flash disk. Důvod, proč je to tak bezpečné, že budeme používat Ubuntu vytvořit spouštěcí-schopný operační systém, aby se zabránilo malware, spyware nebo viry. Činíme tak tímto způsobem, protože existují programy, tam venku, kteří se snaží ukrást vaše Bitcoin Wallet. Tam jsou online peněženky, které můžete použít, ale já velmi doporučuji použít pouze ty, pro každodenní transakce a zachovat samostatnou peněženku na spořicí účet.

load...

Než začneme, budete potřebovat 1 nebo 2 flash disky (bude zacházet do podrobností o tom, proč můžete potřebovat 2 později). Nemají být velký. Koupil jsem si 2 GB disky za každých 5 dolarů. Jakmile jste, že můžeme začít.

Operační systém pro bezpečnou Bitcoin Wallet bude Ubuntu. Neboj se, pokud jste použili pouze Windows celý svůj život. Budu tě chodit přes tento krok za krokem.

load...

Přejít na Ubuntu si Pageand klikněte na možnost stahování na pravé straně obrazovky. Ujistěte se, že jej uložit na místo, si budete pamatovat, protože budeme ji potřebovat později. Také si můžete stáhnout to z webu, torrent, pokud víte, jak na to. Pokud jste obeznámeni s přívaly jen stáhnout z odkazu výše.

Nyní musíme provést flash disk boot-schopný. Naštěstí pro nás, je snadno použitelný software, který to udělá za nás. Přejít k USB Instalační Pageand stáhnout program usb instalačního programu. Tento program bude dělat, je, takže si můžete spustit z USB disku. Jakmile je stažen, spusťte program a rozbalte ho do složky si budete pamatovat. Navrhoval bych pomocí složku pro stahování a potom vytvořit novou složku s názvem „USBinstaller“, takže si vzpomenout, kde to je. Jakmile je rozepnula, přejděte do této složky a spuštění softwaru.

load...

Vyberte Ubuntu kroku 1. To by mělo být v horní možnost na rozbalovací menu. Potom klepněte na tlačítko Procházet a vyberte Ubuntu stáhnout z dříve (Pamatuji si, když jsem řekl, že jste si vzpomenout, kde jste uložili to?). Pak vyberte USB flash disk. Pokud jej připojit a to neukáže, nechat zapojený a restartujte program, a to by mělo být tam. Pak vše, co musíte udělat, je kliknout vytvořit a nechat běžet. Nemělo by to trvat příliš dlouho, ale bude to minutu nebo dvě. Zde je to, co moje vypadala.

** Před pokračováním se ujistěte, že si pamatujete naši adresu startbitcoin.com takže se můžete vrátit a dokončit kurz. **

*** Přečtěte si následující pár odstavců před spuštěním z Ubuntu ***

Nyní, když máme Boot-schopný verzi Ubuntu, musíme použít. Udržujte flash disk připojený a restartujte počítač. Pokud se tak nestane automaticky spustit Ubuntu, možná budete muset stisknout klávesu Esc nebo Del jako počítač bootování. Další část je velmi důležitá. ** neinstalujte Ubuntu. Vyberte „Spustit Ubuntu z USB disku“ na obrazovce, která se objeví. Bezpečnost této metody pochází z výroby, zda máte pokaždé, když chcete mít přístup vaši peněženku, takže se nechová žádné informace, které by mohly být škodlivé nový operační systém.

Jakmile běží Ubuntu, jděte do toho a připojení k internetu. Používáte-li připojení drátový Ethernet (ve skutečnosti mají kabel běžící na počítači z vašeho modemu nebo routeru), mělo by to být provedeno za vás již. Pokud tomu tak není klepnutím na tlačítko bezdrátového připojení v pravém horním rohu obrazovky, vyberte router a zadat své heslo.

Nyní se musíme stáhnout klienta Bitcoin a začít nový peněženku. Přejít na úředníka Bitcoin Homepageand si uvědomit, že používáte Linux nyní. Takže se nemusíte stáhnout edici systému Windows. Vždycky jsem rozbalte soubor do složky Moje položky ke stažení, ale to nevadí, stačí vzpomenout, kde jste ho rozbalit do. Extrahuje jednou jít do složky pro stažení a otevření Koš> 32> a potom otevřete ikonu Bitcoin. Tím se otevře Bitcoin App. Nyní ji ukončit. Jediným důvodem, proč jsme ho otevřeli bylo vytvořit soubor wallet.dat.

Dalším krokem je, aby se tak můžeme vidět skryté soubory v počítači. Otevřete svůj prohlížeč souborů (vypadá jako dům na složky v horní části menu na levé straně), přesuňte kurzor myši na levém horním rohu monitoru. Měli byste vidět známou nabídku nyní včetně seznamu souborů, upravovat a další. Klepněte na tlačítko Upravit a poté jednu z možností. Viz. Níže -

V horní části okna, které se právě vynořil možnost zobrazit skryté soubory. Zvolte OK a okno by mělo ukončit. Nyní v souboru explorer Ubuntu klikněte v pravém horním rohu okna a vy byste měli být schopni vidět složku s názvem „.bitcoin“.

Jděte do toho a otevřít, že i zde je váš wallet.dat soubor. Klikněte pravým tlačítkem myši a zkopírujte jej.

Nyní ještě v souborovém průzkumníkovi můžete vybrat jiný USB disk z levé části tohoto okna. Klikněte pravým tlačítkem myši a vložte wallet.dat souboru na USB disk. Nyní máte bezpečnou peněženku, která je v bezpečí před malware a virů.

Pokud chcete získat přístup k peněženku budete bootovat Ubuntu a instalace Bitcoin jako ty předtím, ale to budete chtít zkopírovat soubor wallet.dat z USB disku a vložte jej do složky the.bitcoin a ty jsou dobré jít.

Ujistěte se, že nechcete přepsat wallet.dat soubor a doporučil bych dělat více než 1 flash disk jen v případě, něco, co se stane s vaší hlavní. Někteří lidé doporučují šifrování svůj flash disk, ale doporučil bych skrýval na bezpečném místě... Jako bezpečná. Máte-li dostatek Bitcoins kde byste utrpět vážné ztráty, bych jít s bezpečnostní schránkou.

Pokud jste nalezli tento návod užitečné - Přispějte na 1G1ehppEgjiFTUSHFz2xs9KLSQuWLPYF2o a jestli jsem to dostat, budu jej přesunout do mé zabezpečené peněženky.

Bitcoin Video Crash Course

Více než 99% obyvatel o Bitcoin. Jeden e-mail denně po dobu 7 dní, krátké a vzdělávací (zaručena). 

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Debunking Kipochi, Mpesa & Bitcoin ve východní Africe

Post Bitcoin

Bitová cena stále hledá novou podlahu po zprávě EBA

Post Bitcoin

Bitcoin Ceny vzrůst a proč byste se nemuseli starat

Post Bitcoin

Studie: Silk Road byla paradigma Shift v obchodu s drogami

Post Bitcoin

Rise and Rise of Bitcoin vydala po celém světě, ale potřebuje hlavní diváky

Post Bitcoin

Místní Bitcoins: koupit Bitcoin In Person!

Post Bitcoin

Nakonec snadný způsob, jak poslat Bitcoin na Facebooku

Post Bitcoin

Je Bitcoin bezpečný? Ano. To jste vy, nejsem si jistý

Post Bitcoin

NYDFS zadržuje další údaje BitLicense Do prosince, více důkazu, že základem je ztrácet čas

Post Bitcoin

Vyhrajte Bitcoins do New York (27. dubna 2015)

Post Bitcoin

USMS Aukční vítěz spekulace

Post Bitcoin

Tři způsoby, jak snadno koupit Bitcoins ve Velké Británii a novou britskou burzu