Jak koupit Bitcoins - 100% bezpečné, podvod zdarma Bitcoin nákup Guide | Czech.Lamareschale.org

Jak koupit Bitcoins - 100% bezpečné, podvod zdarma Bitcoin nákup Guide

Jak koupit Bitcoins - 100% bezpečné, podvod zdarma Bitcoin nákup Guide

Vzhledem k tomu, Bitcoin se stal populární po celém světě v roce 2013, stále se zdá být téměř nemožné zjistit, jak koupit Bitcoins bez hledání na internetu několik hodin. Půjdu přes nejpopulárnějších metod spolu se stručným přehledem každé z nich. Podrobnější instrukce lze nalézt pomocí odkazu na konci každého odstavce.

load...

Koupit Bitcoins s kreditní kartou

Pravděpodobně nejvyhledávanější řešení je, jak si koupit Bitcoins s kreditní kartou. Existuje několik způsobů, jak toho dosáhnout, ale dnes budou obvykle zahrnují vysoké provize. Důvodem pro vysoké provize je proto, že když vás Bitcoins s kreditní kartou někdo prodá mu hrozí riziko podvodu ze svého konce. To je důvod, proč obvykle tyto metody pro nákup Bitcoins bude dražší. Zde je podrobný návod o koupi Bitcoins s kreditní kartou.

load...

Koupit Bitcoin s Paypal

Druhou nejoblíbenější volbou pro nákup Bitcoins je přes Paypal. Opět je zde riziko podvodu při použití této metody, a to je důvod, proč to není tak populární. Virwox, virtuální svět výměna, vám umožní koupit Second Life lip (SLL), což je další virtuální měna na Paypal. Potom můžete vyměnit, aby měnu Bitcoin. Pro úplné vysvětlení o tom, jak to lze udělat podívejte se na tento návod.

Koupit Bitcoin s debetní kartou

Je také možné koupit Bitcoins s debetní kartou. Proces je podobný nákup Bitcoins s kreditní kartou a je detailně popsán v této stránce.

Koupit Bitcoins s bankovním převodem (USA)

load...

To je nejvíce populární metody, které lze nalézt dnes pro nákup Bitcoins. To je používáno většinou obchodních platforem Bitcoin a nejvíce Bitcoin výměn. Důvod, proč je tak populární metoda je proto, že na rozdíl od používání kreditní karty, jakmile se zapojit své peníze do platformy pro výměnu a obchodování jsou již podrobeny podvodu. Pokud se nacházíte v USA, měli byste určitě používat Coinbaseto koupit Bitcoins s bankovním převodem. Zde je kompletní návod.

Koupit Bitcoins s bankovním převodem (SEPA)

Velmi podobný Paypal, Skrill (dříve známý jako Moneybookers) je e-commerce společnost, která umožňuje on-line platby. I když je těžké najít webové stránky, které vás budou prodávat Bitcoin Skrill přímo, to je ještě možné řešení tohoto problému pomocí následující výukový program.

Koupit Bitcoins s hotovostí

Pokud máte pocit, pohodlnější se tváří v tvář setkání máte také možnost nákupu Bitcoins s hotovostí. Místní Bitcoins například, je webová stránka, která vám umožní najít lidi, kteří se snaží prodat Bitcoins u určitých zeměpisných oblastí. Každý člověk má hodnocení důvěryhodnosti a webové stránky také poskytuje escrow serviceso můžete cítit v bezpečí při podnikání. Zde je návod, jak si koupit Bitcoins s hotovostí.

Koupit Bitcoin s Western Union

Pokud Western Union je jediná možnost, kterou opustili, že je stále možné koupit Bitcoins. Společnost s názvem CoinMama přijímá převody Western Union a dodává vám Bitcoins výměnou. Provize jsou vyšší, než je obvyklé, ale je to z dobrého důvodu. Pro úplné vysvětlení o koupi Bitcoins s Western Union se podívat zde.

Bitcoin Video Crash Course

Více než 99% obyvatel o Bitcoin. Jeden e-mail denně po dobu 7 dní, krátké a vzdělávací (zaručena). 

Související zprávy


Post Bitcoin

Inteligentní smlouvy s Bitcoin

Post Bitcoin

Jak funguje Bitcoin?

Post Bitcoin

Správná analýza cen Bitcoin Část 2: Zprávy, trendy, čas

Post Bitcoin

Jak používat PayPal k nákupu a konverzi Bitcoin: Jednoduchý průvodce

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvětleny: MNOs BTC

Post Bitcoin

Bitcoin Price Analysis: Zpráva Citi a Aukční aukce Silk Road

Post Bitcoin

10. dubna 2015

Post Bitcoin

27. dubna 2015

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvětleny: ABCs BTC (Q - U)

Post Bitcoin

Přečerpání 1,6 milionu dolarů stojí za prodej Bitcoin

Post Bitcoin

Nakonec snadný způsob, jak poslat Bitcoin na Facebooku

Post Bitcoin

Jak získat zdarma Bitcoins Bitcoin baterie, které opravdu platit