Jak funguje Bitcoin? | Czech.Lamareschale.org

Jak funguje Bitcoin?

Jak funguje Bitcoin?

Bitcoin je udržován síti typu peer-to-peer, která umožňuje Bitcoin transakce (převod Bitcoin hodnoty z jedné adresy Bitcoin do jiného pomocí šifrovacích algoritmů) dochází přímo mezi kupujícím a prodávajícím. Toto přímé spojení kupujícím a prodávajícím eliminuje potřebu finančního prostředníka, jako například centrální banka nebo Federálního rezervního systému. Místo toho, aby pomocí prostředníka, Bitcoin transakce jsou usnadněny nezávislou kolektivní sítě Bitcoin „horníků“, které zpracovávají transakce a ověřovat pravost Bitcoin a doklad o vlastnictví. Každý, kdo s připojením na internet mohou těžit Bitcoins spuštěním Bitcoin mining software.

load...

Celkový součet kolektivní výpočetního výkonu horníků se nazývá ‚Bitcoin Network.‘ Čím větší je Bitcoin síť, tím bezpečnější to stane. Důvodem pro to je, protože to stane se více výpočetně nepraktické pro škodlivý software napadnout Bitcoin sítě jako síť rozšiřuje své prostředky počítače. Jediný způsob, jak nebezpečný útok by mohl být účinně prováděny na Bitcoin sítě je v případě, že útok přišel ze sítě větší a větší výpočetní výkon než Bitcoin sítě. Zatímco banky účtují poplatky za transakce získat zpět miliardy dolarů investovaných do infrastruktury za účelem usnadnění transakcí, Bitcoin horníci mají možnost získat transakční poplatek za jejich výdaje na výpočetní výkon a elektřiny.

load...

Transakční poplatky mezi nezávislými Bitcoin kupujících a prodávajících jsou dobrovolné a jsou stanoveny stranami; Transakce s nejvyššími poplatky budou téměř vždy zpracovány rychleji, ale nakonec bude zpracována i transakce s žádnými poplatky. Poplatek za transakci je navržen tak, aby motivovala lidi, aby se stal horníky (nebo se připojit k těžební bazén) za účelem rozšíření dostupných počítačových zdrojů Bitcoin sítových, které jsou nutné k ověření transakce. Transakční poplatky za konverzi Bitcoin do jiných měn a obchodních transakcích pracovat odlišně a jsou stanoveny poskytovatelem Bitcoin služby, jako je CoinBase.com a BitPay.com. V současné době je standardní poplatek za transakci je konkurenčně bench-označený na 1%.

load...

Síť Bitcoin horníků plní dvě důležité funkce: IT procesů a ověřuje Bitcoin transakce pomocí sofistikovaných algoritmů a zavádí novou Bitcoin do ekonomiky Bitcoin pomocí procesu známém jako „dobývání“.

Bitcoin Video Crash Course

Více než 99% obyvatel o Bitcoin. Jeden e-mail denně po dobu 7 dní, krátké a vzdělávací (zaručena). 

Související zprávy


Post Bitcoin

Fund Coin Fire na Bitcoin Starter!

Post Bitcoin

Bitcoinův průlom je plný nesnesitelných budoucích platforem část 1

Post Bitcoin

První polovina roku 2014 přináší čtyři konference Bitcoin do Spojených států

Post Bitcoin

První prodejní automaty Bitcoin na Novém Zélandu jsou již v provozu

Post Bitcoin

Proč PayPal Bitcoin integrace není velký úděl přesto

Post Bitcoin

7 Online podniky Momentálně přijímá Bitcoin

Post Bitcoin

Prodáváme Bitcoiny na burze

Post Bitcoin

3 nejlepší způsoby nákupu Bitcoin Cash (Bcash, BCH nebo BCC)

Post Bitcoin

Co je Bitcoin

Post Bitcoin

Jaká bude úloha Bitcoin Exchange v budoucnu?

Post Bitcoin

Bitcoin novináři # 2: účinek záměru na etickosti vlastnictví Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin Scam Alert! Seznam současných podvodů Bitcoin a podvodníků