Historie Bitcoin a Litecoin | Czech.Lamareschale.org

Historie Bitcoin a Litecoin

Historie Bitcoin a Litecoin

První zmínka o roce 2008 developer pomocí pseudo-anonymní identitu Satoshi Nakamoto, Bitcoin je open source peer-to-peer digitální měna byl poprvé zahájen v roce 2009 a dosáhl v prosinci 2013 více než 172000 vrstevníky. Bitcoin byl zahájen jako open-source de-centralizovanou platformu virtuální měny, přičemž se zaznamenávají všechny transakce na blockchain jeho provozovatelů - horníky. Ačkoli byl pomalu přijat Bitcoin, se stala inovativní prostředky pro různé digitální obchodu a fiskálních činností, včetně: spekulativní investice prostřednictvím BTC výměny, filantropických aktivit, on-line hazardních her, používání Bitcoin namísto některých národních měn (v Íránu a Argentina například), což vrstevníky, aby vynechal mezinárodní sankce, nebo řešení vysoké míry inflace, a to prostřednictvím různých komerčních využití - v internetových stránkách technologií a v dnešní době - ​​a to i v tradičních podniků. Jako Bitcoin nemá žádnou fyzickou nebo papíru manifest, je běžně dostupný ke koupi bitcoins prostřednictvím kreditních karet a přes Bitcoin Paypalplatforms nebo za použití BTC k aplikacím Paypal.

V současné době mnoho zemí zakázalo Bitcoin, když si můžete koupit Bitcoin nebo Buy Litecoinfor transakce v jiných zemích se soukromými podniky, nevládní organizace a směnáren používat jeho mnoho výhod.

Mnoho firem a korporací přijmout Bitcoin jako měna platby, což představuje svou touhu být vnímá jako inovativní a celosvětově otevřené. Virgin Galactic Airlines je typickým příkladem, který od listopadu 2013 oznámila, že přijímá Bitcoin jako platební prostředek, který umožňuje nákup vstupenek prostřednictvím Bitcoin po zakoupení Bitcoin pomocí kreditní karty nebo BTC na PayPal.

Paralelně k Bitcoin, litecoin byl inspirován tím a podobá se to jako open-source peer-to-peer kryptoměna, který byl zahájen v roce 2011 Charles Lee, se stala druhou největší podle tržní kapitalizace. V listopadu 2013, litecoin získala rozšířené mediální pokrytí významných mediálních kanálů jako Bitcoin altenative. Litecoin hlásá nabídnout několik výhod Bitcoin, mezi něž patří zejména: Blok zpracování každých 2,5 minuty (4 krát rychleji než Bitcoin); Odlišné a prohlásil optimalizovaný algoritmus; Projekce vydání 84 miliard Litecoins, 4 krát více než Bitcoin;

Litecoin mohou být také použity ve většině aplikací, které přijímám Bitcoin nebo jiné kryptokrystalická měn, a je v současné době přijat ve 23 výměn na trhu, z nichž největší je BTC-E. Je možné koupit Litecoineither pomocí kreditní karty nebo přes litecoin Paypalapplication pro použití v BTC / LTC obchodování, LTC / USD a obchodování LTC / EUR, stejně jako způsob platby s mnoha společnostmi, podniky, nevládní organizace, webových stránek a aplikací.

Hlavní výhodou obou Bitcoin a litecoin je nízké poplatky poplatky za transakce. Když si koupíte Bitcoin nebo koupit litecoin, poplatek může být nižší až o X20 než transakční poplatky pravidelných měn, zatímco umožňuje peer zvýšenou bezpečnost, lepší výkon, zlepšení a výhody. Používání Bitcoin a litecoin navíc používat opce Bitcoin Paypal, vytváří snadný a jednoduchý, uživatelsky přívětivý a bezpečný způsob, jak koupit a získat Kup Bitcoins nebo koupit Litecoins.

Budoucnost Bitcoin a litecoin jeví slibně, a to jak digitální obchodní měnou a jako investiční kanál, zvláště když jejich hodnota se stává méně volatilní.

Bitcoin Video Crash Course

Více než 99% obyvatel o Bitcoin. Jeden e-mail denně po dobu 7 dní, krátké a vzdělávací (zaručena). 

Související zprávy


Post Bitcoin

Budoucnost Bitcoin

Post Bitcoin

Recenze: BTCRock

Post Bitcoin

Morgan Stanley říká, že skutečná cena bitky může být nulová - Business Insider

Post Bitcoin

První Ever Bitcoin učebnice vydaná Princetonskou univerzitou - zdarma ke stažení

Post Bitcoin

Ministerstvo obrany považuje potenciální teroristickou hrozbu Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin Ťažba může být výhodnější brzy

Post Bitcoin

Zde je návod, jak získat zdarma Bitcoins

Post Bitcoin

EXCLUSIVE Hack: koupit levné Bitcoins (25% off tržní cena)

Post Bitcoin

Pacienti s rakovinou nuceni používat nelegální online trhy vedené společností Bitcoin k nákupu léků

Post Bitcoin

Jak může Bitcoin urychlit nebo omezit inflaci Fiatu

Post Bitcoin

Nová speciální obchodní platforma BitShares bude spuštěna v říjnu

Post Bitcoin

Získejte svobodnou kopii mé špinavé Bitcoin Secret