Nová peněženka Bitcoin společnosti Blocktrail nabízí zajímavý vývoj technologií | Czech.Lamareschale.org

Nová peněženka Bitcoin společnosti Blocktrail nabízí zajímavý vývoj technologií

Nová peněženka Bitcoin společnosti Blocktrail nabízí zajímavý vývoj technologií

Aktualizace: Blocktrail chtěli nabídnout speciální promo kód pro čtenáře 99Bitcoins (100 promo kódů na skladě). Pokud si stáhnete aplikaci Peněženka buď iOS nebo Android a zadejte „99bitcoins“ v sekci promo kódu budete receive.01 BTC zdarma.

load...

Drumroll, prosím... Další Bitcoin peněženka, tentokrát by Blocktrail, byla zahájena. S největší pravděpodobností se toto oznámení nebude zvyšovat mnoho obočí, alespoň ne v tuto chvíli. Před několika lety nový peněženka by mohl být velký problém, ale v dnešní době existuje tolik možností, že trh je téměř nasycen.

BlockTrail Nová peněženka, ale nabízí některé zajímavé vývoje, pokud jde o Bitcoin tech jde. To je důvod, proč budeme chvilku podívat se na nové peněženky.

load...

Takže to, co je tak důležité o BlockTrail peněženky? Společnost hledá zahájit peněženku, která má absolutně žádný přístup k vašemu BTC. To je pravda, že chtějí vytvořit peněženku, která není ve skutečnosti mnoho z peněženky vůbec, alespoň v tom smyslu, že kryptoměna nebude uložena přímo samotnou společností. Peněženka je velmi decentralizovaný a firma tvrdí, že neexistuje žádný způsob, jak pro uživatele, aby se vyřazené z jejich Bitcoin skrýš, alespoň ne samotnou společností.

U lidí, kteří stále obávají popáleniny způsobené Mt. Gox, centralizovaný výměna, která viděla stovky milionů dolarů v hodnotě z kryptoměna jednoduše zmizí, myšlenky o věnování BTC z rukou centrálních orgánů musí nepochybně znít přitažlivé. Pokud BlockTrail peněženka splní své sliby, bude existovat žádný způsob, jak jakýkoliv centralizovaný orgán uprchnout s Bitcoin bohatství.

load...

Vzhledem k tomu, že Mt. Bývalý CEO GOX byl nedávno obviněn z zpronevěry více než 2 miliony dolarů v hodnotě z Bitcoin a byl podezřelý z větší Mt. Gox zhroucení, decentralizovaný způsob, jak ukládat Bitcoin a zároveň umožňuje snadné použití může být jen to, co krypto-komunita potřebuje.

Bezpečnější volba

Od roku 2011 někteří 13.000 uživatelů ztratili alespoň 11 milionů $ dollarsin Bitcoin souvisejících s podvody. Mnohé z těchto podvodů zaměřit peněženky, jejich čištění před uživatelé mají šanci reagovat a zajistit jejich majetek. Vysoce decentralizovaná peněženka, která poskytuje uživatelům úplnou kontrolu nad svými prostředky by mohla nabídnout další vrstvu zabezpečení, ale pouze v případě, že uživatelé přijmout dostatečná preventivní opatření.

Pokud jste používali Bitcoin - jste téměř jistě slyšel, ale budeme mít možnost ještě jednou říci -, měli byste udělat vše, co je ve vašich silách, aby chránil svou skrýš. To znamená, že to, že všechna vaše klíče, hesla a něco jiného to dá lidem přístup k vaše Bitcoins jsou přísně důvěrné. Dokonce i bezpečný peněženka jako BlockTrail to nebude moci ochránit, pokud nechcete chránit vaše klíče a další informace.

Samozřejmě, že decentralizace není jediný způsob pro Bitcoin peněženka nabídnout ochranu před podvody. Mnoho velkých peněženky jsou skutečně pojištěna chránit uživatele před těmito podvody. Budete se muset podívat se na každý jednotlivý peněženku, samozřejmě, ale můžete očekávat, že tyto peněženky být dražší než decentralizované verze. Koneckonců, někdo bude muset platit za pojištění, a na konci dne, to znamená, že uživatelé. Decentralizovaný peněženka může být schopen nabídnout podobné úrovně ochrany při zachování nízké náklady.

Dále, decentralizovaná peněženka pravděpodobně hole těsněji spolupracovat s Bitcoin étos. Mnoho lidí používá kryptoměna právě proto, že nechtějí svěřit své bohatství na centralizovaných orgánů a snaží udržet nízké náklady. Pokud se peněženka vám může poskytnout ochranu prostřednictvím centralizovaného systému podporovaný pojišťovny, je to opravdu všechno, hodně odlišný od tradičního banky?

Takže byste měli vypsat aktuální peněženku a začít používat Blocktrail peněženku? Chcete-li být upřímný, to je jiná diskuse na jiný den.

Pro tuto chvíli existuje mnoho možností peněženka venku a mnozí z nich nabízejí konkurenční výhody. Blocktrail peněženka je zajímavé, přinejmenším, a její decentralizovaný charakter by mohl směřovat do budoucnosti vývoje softwaru Bitcoin. Vzhledem k tomu, do jaké míry Bittrail peněženka Zdá se, že zápas s étosem společnosti Bitcoin, a skandály, jako je Mt. Gox zhroucení, zdá se, že na trhu pro společnosti, jako Blocktrail, které mohou poskytnout vysoce zabezpečené, decentralizované služby.

Blocktrail peněženka má také ověřování multi-sig

Společnost byla podpořena € 500,000 v financování spuštění a má již dlouholetou tradici poskytování dalších Bitcoin služby s vysokou přidanou hodnotou, jako jsou API a blockchain zkoumání transakcí.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Jste některá z těchto 8 obchodních osobností Bitcoin?

Post Bitcoin

Jak číst transakci společnosti Ethereum

Post Bitcoin

Mám si teď koupit Bitcoins?

Post Bitcoin

Bezpečná bitová peněženka: Bitcoin Security Tips

Post Bitcoin

Mince Stručná denní zpráva: Blockstream, Cozy Games, Bitcoin Regulation, a Florida Lawsuits

Post Bitcoin

Můžete si koupit pas s Bitcoin

Post Bitcoin

Kolik peněz můžete skutečně vyrobit z Bitcoin Faucets (únor 2016 Update)

Post Bitcoin

2018 Předpovědi: Bitcoin Will Crash- CTech

Post Bitcoin

6 Nové Bitcoin bankomaty a kde je najdete

Post Bitcoin

Jak koupit Bitcoins v Indii: Rychlý průvodce

Post Bitcoin

První univerzita k instalaci Bitcoin ATM - Vancouver, Kanada Campus

Post Bitcoin

Jak koupit Ethereum - průvodce rychlým začátkem