Bitcoin Margin Trading Options pro začátečníky | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin Margin Trading Options pro začátečníky

Bitcoin Margin Trading Options pro začátečníky

Každý koho znám dělá jmění buď držení a obchodování Bitcoin. Ve všech skutečnosti, nákup Bitcoin a držel ho v dlouhodobém horizontu nabízí potenciál pro obrovské zisky, aniž by museli zírat objednávek po celý den.

load...

Nicméně potenciál zdvojnásobit nebo držení trojité něčí je často pouhou obchodní pryč, a to zejména při obchodování marže. To je důvod, proč tolik lidí se vzdát své denní práce obchodu Bitcoin a altcoins na plný úvazek. Obchodování cryptocurrencies je digitální verze 1849 zlaté horečky, kdy počítače a obchodní software nahradily lopaty a propustí.

Každý, kdo je nového na nákup Bitcoinand obchodování Bitcoin na exchangesmay najít to trochu skličující na prvním místě. Avšak obchodování Bitcoin a další cryptocurrencies není všechno tak složité poté, co se kolem zaučení. Takže pojďme se podívat na základy obchodování cryptocurrencies a pak prozkoumat výhody a nevýhody obchodování na margin.

load...

Jak obchodovat na burzách

Proces obchodování je relativně stejná na jakékoliv výměně (s výjimkou shapeshift, což zjednodušuje obchoduje nesmírně). Bude existovat objednávek s oběma nákupní a prodejní příkazy.

Nákup prodejního pokynu

Nejjednodušší strategie zahrnuje celou si kryptoměna na jeho prodejní cenu. To znamená, že jiný subjekt umístil jejich pořadí v knize a je ochoten prodat za tuto cenu. Zatímco cena takového obchodu bude mírně zvýšená oproti straně kupujícího, bude objednávka spouštět téměř okamžitě.

Stačí zadat kolik akcií byste chtěli koupit, podívejte se na celkové pořadí, klepněte na tlačítko „koupit“ a potvrzení objednávky. To je ono: nyní držet tuhle minci.

load...

Umístěním nákupního pokynu

Obchodníci, kteří hledají ke koupi mince za více konkurenceschopnou cenu obecně umístit nákupní příkaz a čekat na někoho prodat do nich. Často se jedná o strategii, aby profesionální obchodníci používají jako trpělivost jim umožňuje zajistit kryptoměna za nižší cenu.

Avšak zajištění minci tímto způsobem zjevně není jisté, jak koupit objednávky může nikdy skončit naplnění, a to zejména v případě, že jsou hluboko do knihy objednávek.

V níže uvedeném příkladu, dívám koupit PoSWfor 0.00001601 místo okamžitě si ho koupím za 0.00001744. Po zadání částky chci koupit, já klikněte na „koupit“ a zobrazí se koupit pořadí za tuto cenu. Teď čekám na obchodníka, aby zaplnil mou objednávku za tuto cenu.

Co je to šíří?

Numerický rozdíl mezi horní nákupního pokynu a horním prodejního pokynu se nazývá spread. Tvůrci trhu, jak se jim říká, umístit oba nákupní příkazy a prodejní příkazy, aby se zvýšila likvidita na trhu, v ideálním případě dělat malý zisk z rozdílu v pomazánce.

Obchodování v těkavých trzích, jako je kryptoměna

Největším důvodem, proč se tolik lidí přilákal k obchodování kryptoměna je jeho nestálost. Ceny houpačka dramaticky nahoru a dolů, někdy během několika vteřin. Tato horská dráha jízda umožňuje obchodníkům velký potenciál dosáhnout zisku, pokud mohou těžit z těchto obrovských výkyvech cen.

Abychom byli úspěšní obchodování Bitcoin a další cryptocurrencies, začátečníci se musí vyhnout stává emocionální, zda jejich portfolia jsou tak nahoru nebo sedí v červených číslech. Obchodníci, kteří používají fundamentální analýzy a technické analýzy a chápou poměr riziko / odměnu mají potenciál, aby logické rozhodnutí, spíše než ty citové. To je to, co odděluje profesionální obchodníky, kteří vydělávají konzistentní zisky, od začátečníků, kteří často ztrácejí peníze.

Kde bych měl obchodovat Bitcoin?

V průběhu posledních několika let, tam byli množství Bitcoin výměn, které buď šel břichem vzhůru, byly napadeny hackery, nebo čelí nějaké otázkách regulace. Po pravdě řečeno, žádný centrální výměna Bitcoin je bezpečné místo držet své finanční prostředky. To je důvod, proč tlak na renomované decentralizované výměny kryptoměna je velkým tématem diskuse v těchto dnech.

Nicméně, v tomto bodě, většina obchodníků stále držet s několika top-objem Bitcoin výměn, protože nabízejí největší likviditu a snadnost použití. Obchodníci by měli držet dál od čínského bázi výměny, zatímco oni jsou v procesu bytí zavřena čínskou vládou.

Jedinci, kteří chtějí obchodovat Bitcoin jiných cryptocurrencies většinou volí výměnu jako Poloniexor Kraken.

Jak mám začít Trading Bitcoin a ostatní Cryptocurrencies?

Za prvé, nákup Bitcoin a přesunout ji do svého výměnou výběru. Jakmile se objeví v Bitcoin burzy BTC peněžence, může být obchodována-for amerických dolarů, celá řada dalších nekrytých měn, nebo na některých burzách, širokou škálu různých altcoins.

To není doporučeno, aby Bitcoin nebo jiné cryptocurrencies na výměnou za delší dobu, ale den obchodníci nemají jinou možnost. Uvědomte si, že toto je jen jeden z mnoha rizik obchodních cryptocurrencies.

Pojďme přitvrdit s obchodní marže

Jeden mimořádně ziskový dosud riskantní-trading strategií je obchodní marže. To jednoduše znamená, že obchodníci půjčit kapitál na relativně vysoké úrokové sazby zvýšit svůj vliv. Pokud se mi to v pořádku, lze očekávat obrovské zisky. Na druhé straně, špatný krok by mohl skončit lámání obchodníky, jak oni bojují s vysokou úrokové sazby, margin call, a objednávkový likvidace (to znamená, že pozice je uzavřena v úplné ztrátě).

Existuje výměny, které nabízejí 1: 1 pákový efekt, což znamená, že obchodníci mohou půjčit 100% jejich hospodářství. Například obchodník s bilancí 1 BTC bude účinně moci obchodovat 2 BTC, což zvyšuje potenciál ziskovosti. Ostatní burzy nabízejí 2,5: 1, 3,3: 1, 20: 1, a dokonce 100: 1 marže. 100: 1 obchodování marže, jsem se ocitl jeden až 500% během několika minut nebo zlikvidována v mrknutí oka. Je to spíš hraní výherních automatů v kasinu, takže si nemyslím nutně jen doporučit.

Jak marže obchodu

Existují dvě možnosti, kdy obchodní margin: zadání dlouhé pozice (nákup a sázení, že cena jde nahoru) nebo vstup do krátké pozice (sázení, že cena klesá).

Níže je uveden příklad zadání objednávky vstoupit dlouhé pozice:

Níže je uveden příklad zadávání objednávky pro vstup do krátké pozice:

Obchodníci, kteří jsou si docela jistý, že cena se pohybuje v určitém směru lze použít maržové obchodování vydělávat naplno na správné předpovědi.

Jaké jsou výhody obchodní marže?

Když se něco v pořádku, je zřejmé, že obchodníci mají potenciál získat významnou sumu peněz využitím kapitál pomocí maržové obchodování. Obchodníci, kteří pochopili řízení rizik by měly mít možnost, aby se zabránilo ztrátě jejich celé bankrolly v několika obchodech, a mají potenciál vydělat více peněz, jak s využitím kapitálu, než by mohly pouze použitím svých osobních prostředků.

Jaké jsou nevýhody obchodní marže?

Obchodní marže není zadarmo, jak vypůjčených prostředků jsou předmětem vysoké úrokové sazby. Tyto poplatky jsou automaticky stažen v okamžiku, kdy poloha je uzavřen ven. Kromě obchodů, které nejdou podle plánu často skončí v likvidaci, což vede k úplné ztrátě.

Vyrovnání marže

Je-li obchodní marže jde špatným směrem, budou muset jednotlivci přidat prostředky na jejich účty (margin call), aby se zabránilo objednávky likvidaci. Je-li obchodník je schopen poskytnout další finanční prostředky k zajištění objednávky, bude automaticky ukončeny.

Bitfinex, CEX.IO, Whaleclub, GDAX a Bitmex všechny nabízejí obchodování marže. Bitstamp bude nabízet obchodování s marží brzy, ale teď je to ještě v uzavřené BETA fázi.

Margin Trading na Bitfinex

Bitfinex nabízí 3,3: 1 maržové obchodování. Jednoduše řečeno, obchodníci mohou půjčit $ 7 pro každý $ 3 mají na svých účtech. Vzhledem k tomu, Bitfinex je největší burza Bitcoin na světě podle objemu, měli obchodníci začít tam.

Margin Trading On CEX.IO

CEX.IO nabízí 3: 1 marže tradingand je jedním z nejpopulárnějších možností pro obchodníky, ale jejich postup ověřování je náročné.

Margin Trading na Whaleclub

Whaleclub nabízí 50: 1 vliv na cryptocurrenciesand 200: 1 pákový efekt na forexových párů. To je skvělé místo, kde se pro obchodníky, kteří chtějí maximum ze svých maržových obchodů.

Margin Trading na GDAX

GDAX nabízí 3: 1 maržové obchodování. Existuje celá řada obručí budete muset skákat přes než budete moci obchodní marže, a tato platforma je zaměřena spíše na institucionální investory s čistým worths více než $ 1 milion.

Bitmex nabídne 100: 1 obchodní marže

Investoři, kteří chtějí hodit veškerou opatrnost za hlavu a pokusit se maximalizovat své zisky chtít obchodní marže na 100: 1 pákový efekt na Bitmex. Když se něco v pořádku, je to jako raketovou loď zahajuje na měsíc, ještě jeden malý tah v opačném směru bude zcela likvidaci objednávky. Pozor: začít obchodovat malé částky.

Maximalizovat zisk a snížit riziko

Trochu řízení rizik je nutné pro obchodníky, aby zajistily, že jsou stále nejvíce z jejich fondů využívajících pákový efekt. Začátečníci by měli začít obchodovat malé částky na okraji ne více než 2: 1. V ideálním případě by nikdy použít 100% prostředků na transakci. Například umístění $ 1,000 do účtu a za použití pouze 100 $ osobního kapitálu s 2x páky na jednu transakci bude nadále ponechat obchodníka s $ 900, pokud jejich obchodní marže nevyšlo.

Udělat Margin Trading ziskovou strategii

Na konci dne, obchodníci muset rozhodnout, jak agresivní chtějí být, pokud jde o obchodní strategii. Nicméně, pokud jde o obchodování s marží, investoři mají potenciál vydělávat podstatně větší zisk, než by se likvidního kapitálu samotného. Investoři, kteří jsou schopni správně řídit své obchody okrajů mají potenciál profitovat v podstatě od vítězů při psaní off poražené.

Je obchodní marže pro vás? Jediným způsobem, jak skutečně vědět, je to zkusit. Začít v malém a získat pocit, jak na trhu pohybuje.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoin Scam Alert! Seznam současných podvodů Bitcoin a podvodníků

Post Bitcoin

OP-ED: Potřebujeme větší profesionalizaci na trhu analýz cen Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin analýza ceny: Tim Draper vyhrál aukce silniční silnice

Post Bitcoin

Bitcoin Block Velikost ekonomiky: objasnění a revidování argumentů

Post Bitcoin

BetChain se stává vedoucím kasínem Bitcoin ve vícejazyčné podpoře

Post Bitcoin

Bitcoin Mining: Průvodce pro začátečníky

Post Bitcoin

Je Bitcoin anonymní? Zde je kompletní odpověď

Post Bitcoin

Je Bitcoin Mining Worth It?

Post Bitcoin

Bitcon je Geld chce Bitcoin být peníze

Post Bitcoin

Bitcoin obchodních služeb a obchodů s peněžními službami

Post Bitcoin

Antonopoulos Leaves Bitcoin nadace Nad Mgmt

Post Bitcoin

Argentinská centrální banka se bojí Bitcoin