Průvodce pro začátečníky k těžbě Ethereum v roce 2017 - Jak můj Ethereum na vašem PC? | Czech.Lamareschale.org

Průvodce pro začátečníky k těžbě Ethereum v roce 2017 - Jak můj Ethereum na vašem PC?

Průvodce pro začátečníky k těžbě Ethereum v roce 2017 - Jak můj Ethereum na vašem PC?

Dobrou zprávou je, že začínáte s ethereum Mining je nyní snazší než kdy předtím. Nemusíte stahovat plnou ethereum blockchain, který je nyní více než 20+ GB je a stále roste! Také nemusíte řídit neohrabaný příkazového řádku horníků s návod k obsluze.

load...

Pro účely této příručky budeme dělat podrobný průchozí zřízení a používání velmi populární Claymore Miner. Získat aktuální verzi zde z Claymore původní Bitcointalk threadand pak sledovat spolu s kroky v tomto videu. Celý proces získání nastavení peněženku, stahování tohoto horníka, konfiguraci věci ve Windows a nastavování dávkový soubor pro spuštění by měla trvat méně než 10 minut:

load...

Pokud jste novým k těžbě ethereum, tato příručka se vztahuje na všechny důležité skutečnosti v jednoduché, low-žargonu způsobem. Začněme s několika krátkými odpovědi na nejčastější dotazy týkající se těžby ethereum:

Otázka: Proč bych měl důl ethereum žetony (aka éter nebo ETH)? není výtěžek Ether zabírají hodně elektřiny?

A: Pokud se to udělá správně, více peněz vydělal prodejem vytěžené ETH než činí výdaje na elektřinu. Jinými slovy, je to ziskový! Můžete se podívat na ziskovost naší ethereum těžební kalkulátoru.

load...

Otázka: Mohu důl s mým CPU (procesor osobního počítače) namísto drahé grafické karty (GPU)?

A: GPU jsou tak mnohem rychleji než CPU-mining je již zisková, či užitečné. Dokonce i GPU entry-level je asi 200 krát rychlejší než procesory pro důlní účely.

Otázka: Jaký je nejlepší GPU použít pro získání co nejvíce ETH pro nejmenší elektřinu?

A: AMD karty mají tendenci vytěsnit podobně cenou karty nVidia z hlediska účinnosti. Pokrýváme nejlepší karty a dostane se pod nadpisem „GPU Hardware“ dále v tomto příspěvku.

Otázka: Proč ukážete GPU k hornické činnosti fondu v protikladu k samostatnému těžbou?

A: Pokud hodíte štěstí do důlního hardware, vaše šance na generování ETH sami jsou nízké. Pool-mining vám umožní získat ETH v pravidelném a předvídatelným způsobem.

Otázka: Jak mohu začít s těžebním ethereum?

A: Pokud máte vhodnou GPU s alespoň 3 GB paměti RAM, je to rychlé a bezbolestné otázka dělat nějaké vylepšení v systému Windows, instalace těžební aplikace pak vstupovat několik nastavení fromyour vybrán web bazénu. Další podrobnosti jsou k dispozici v Začínáme s oddílem báňské.

Otázka: Co horník by měly být použity snadno mine ETH?

A: Předchozí verze této příručky odkazoval starou program (AlethOne), který je již v provozu - viz krok X, kde budeme diskutovat s použitím Claymore Miner.

Otázka: Jaké jsou požadavky na OS pro těžbu?

A: Tato příručka se vztahuje na používání systému Windows 10 (ujistěte se, že je to 64 bit). Existují také různé distribucích Linuxu, které lze použít (zde nejsou zahrnuty). Ale Windows je nejjednodušší konfigurace a dostat nahoru a běží rychle. Neexistuje žádný Mac verze v tomto okamžiku.  

Otázka: ethereum Mist peněženka není synchronizací pro mě, mohu použít jakýkoli peněženku adresu Eth k těžbě?  

A: Můžete použít jakýkoli peněženku adresa ETH pro těžbu, ale některé ústředny neumožňují těžbu ani neumožňují velmi malá ložiska, takže dvojité kontroly s webu, pokud těžební přímo na web-vkladu adresu. Dobrou alternativou ke stažení plnou Mist peněženku a ethereum blockchain je MyEtherWallet.com, který ještě umožňuje spravovat Ether peněženku adresu a udržet kontrolu nad svými privátních klíčů (což je důležité pro bezpečnost a / nebo zálohování peněženku a obnovu v případě potřeby),  

Otázka: Až na GPU, jaké jsou ostatní požadavky na systém pro mé Windows báňského Rig?

A: Může existovat velmi zdlouhavé příspěvek na všechny požadavky na hardware a úvah, ale na pokrytí důležité věci na vysoké úrovni, zde jsou některé základní aspekty:

 - Počítač se systémem Windows 10 operační systém by měl být 64 bit instalováno

 - Chcete-li získat desku s dostatkem PCI-E slotů pro podporu počet karet, kterou používáte.  

 - Pokud používáte více než jeden GPU, budete chtít získat motorovou pci-e stoupačky za každou další GPU

 - pro zdroje, které chcete zkontrolovat, zda má dostatek PSU připojení k podpoře počtu GPU ve vašem počítači a dostatek celkového příkonu na podporu svého celkového systému odběru elektrické energie (a dát si nějakou vyrovnávací paměti alespoň 10-15% ). Užitečné stránky pro určení, kolik elektrické přípojky 6 nebo 8 pin PCI-E vaše GPU bude vyžadovat, je zde (Realhardtechx.com) a získat pocit vašeho celkového systému příkonu, je to dobrý kalkulačka příkon (outervision). Pro Tip: Je-li budova více soupravy zůstat u stejné značky PSU, jak můžete použít další kabely na svých jiných systémů v případě potřeby (např I používat pouze EVGA G2 PSU, takže když budu mít další VGA, SATA nebo Molex kabely z jednoho sestavení mohu použít je na jiném sestavení).

 - Chcete-li získat jednoduchý low-end CPU a alespoň 4 GB RAM - Tip: ujistěte se, že vaše základní deska, procesor a RAM jsou kompatibilní (tj LGA 1151 desky potřebovat 1151 socket CPU, a DDR4 RAM / LGA 1150 desky potřebovat 1150 CPU a RAM DDR3)

 - Nezapomeňte na tlačítko napájení! Vyzvednout jednoduchý PC napájení Tlačítko spínač, který spojuje do hlaviček na základní desce, takže se můžete obrátit svůj systém zapnuto / vypnuto

 - jsou zapotřebí standardní klávesnice, myši a monitoru. Pokud správu plošinu na dálku (nejsou zahrnuty v tomhle začátečník příručce) budete chtít dostat bezhlavého HDMI záslepky zapojit do stojanu tak, aby boty do Windows správně pro vzdálený přístup.  

Otázka: Jaké jsou další možnosti pro těžbu ethereum jako u specializovaného ASIC hardwaru, herních notebooků či virtualizovaných prostředích?

A: Jak dlouho, jak váš systém splňuje obecné požadavky a obsahuje alespoň jeden grafický procesor s alespoň 3GB RAM, můžete těžit ethereum. Některé herní notebooky přece mají high-end karty, ale se značným tepla generovaného z těžby by mohla být další dopady na vašem notebooku, takže to je nejlepší jít s stolní verzi. Virtualizovaná prostředí, které si můžete pronajmout obvykle nemají dost silný vyhrazené GPU v nich, nebo jsou prostě není rentabilní, pokud to dělají. Momentálně zde nejsou žádné ASIC pro ethereum (jak je navržen tak, aby „ASIC Resistant“ Proof práce hash algorithim, takže když vidíte reklamy pro jedno -. RUN ASIC je stále ziskový pro důlní některých mincí (Bitcoin, Dash a litecoin), ale pro domácí postavené Těžební Soupravy, ethereum a další altcoins jsou ještě výhodnější dolu (zatímco Bitcoin není rentabilní na domácím počítači - a to is řadou výkonných GPU to dělat technologie Bitcoin ASIC k dispozici).

Otázka: Nedaří se mi najít nějaký dobrý GPU je na prodej - mohu jen vyzkoušet jednu z těchto lokalit Cloud Mining vidím?

A: 99,9% Cloud těžebních lokalit jsou Ponziho schéma nebo částečných rezerv Ponzi je. I když existuje několik, které byly po dlouhou dobu, nedošlo k žádným audity 3. Stran z hash moci prodávané a zisky jsou obvykle velmi nízká, pokud jste podporu těžce a dostat ostatní, aby se připojili (další červenou vlajkou Ponzi souvisejícího aktivita). Krátká odpověď - Naše rada je nekupují do ethereum Cloud těžebních lokalit nebo spřízněných vkladů Investice / HYIP programů.  

Zde je několik dobrých důvodů, proč ke mně ethereum:

 • Mining může být skvělý způsob, jak financovat nákup nové, high-end GPU (nebo dva či tři...).
 • Jako ethereum snadno obchoduje za bitcoins (BTC), je to levný způsob, jak pomalu vybudovat pozici hodling v Bitcoin. Mnoho vlivných peopleare velmi býčí o perspektivách Bitcoin je pro rok 2016 a později.
 • BTC lze snadno prodány za hotovost tak nepřímo, výtěžek ETH může být dobrý způsob, jak naplnit svůj bankovní účet nebo vydělat peníze. ETH mohou být prodávány přímo na několika hlavních burzách, jako Bitfinex, BTC-e, Kraken, Gemini a Coinbase.
 • Mining může být levná vstupenka na ethereum trhy blízké obchodníky pro jejich vysokou volatilitou. Pokud jste dobrý a / nebo štěstí obchodník, můžete maximalizovat své zisky.
 • Vybudování velkého ETH pozici nyní, v Proof of Workmining fáze, vám umožní získat zájem o svých podniků, pokud / když ethereum přepne do Doklad o kůlu
 • Pokud věříte v konceptu ethereum (navzdory selhání theDAOand pochybnosti o životaschopnosti přístupu ethereum podmínek), můžete podpořit a získat hlas v síti ethereum těžbou.

Některé z výše uvedených termínů v tučně pravděpodobně vyžadovat další objasnění pro kryptoměna nováčky. Začněme s ethereum blockchain; distribuovaná digitální kniha, která je skutečně moje.

Ethereum Blockchain Základy

Všechny transakce v ethereum (a dalších cryptocurrencies) jsou zapouzdřeny do samostatných bloků. Tyto bloky jsou srovnatelné s dávkami transakcí, které banky posílají k sobě, s výjimkou ethereum k nim dochází každých 15 sekund (v průměru). Bloky jsou identifikovány „výška“, od 0 ° C a postupně se postupně až do aktuálního bloku.

Zde je návod, jak těžba proces slouží k vytváření, ověřovat a zaznamenávat bloky:

 1. Horníci poslouchat transakce přes síť a shromáždit všechny považují za platné (co se týče poplatků, kód a účetní historii, který ovládá toho mince) do bloků.
 2. Horníci vynaložit elektřiny hashingthat blok s výpočetní výkon svého GPU (y). Úspěšný výsledek hashe vytváří vytvoření unikátního Proof práce (POW) prokazující, že horník pracoval na tomto bloku.
 3. V případě, že zbytek sítě přijímá čárkovaná blok za platnou, blok se stane součástí stálé konsensu o platných transakcí, známý jako blockchain.
 4. Horník obdrží 5 ETH včetně všech transakcí a kód pro zpracování poplatků (aka plyn) obsažených ve svém bloku plus případné bonusy pro všechny unclesthey patří.

Jak ethereum je Blockchain liší od Bitcoin je

Ethereum používá odlišnou hashovací algoritmus pro Bitcoin, díky němuž je neslučitelné s speciální hash hardwaru (ASIC), vyvinuté pro těžbu Bitcoin. Ethereum algoritmus je známý jako Ethash. Je to paměť, pevný algoritmus; což znamená, že je navržen tak, aby odolávaly vývoj ethereum těžebních ASIC. Místo toho, Ethash je záměrně nejlépe hodí pro GPU-hornictví.

Hashrate, obtížnosti a Cena

Celková síť hashrate rapidně lezení od Q2 2016. Ponorného došlo na zprávy o DAO krize, ale hashrate od té doby zotavil. Všechno bylo relativně klidné až do roku 2017, kdy Q2 vztahující se vše Crypto absolutně strmý růst, a to zejména ethereum neboť usnadnil vlnu nových projektů a ICO aktivity. Tento graf z Etherscantells příběhu:

Takže v případě, že množství hardwaru věnovaná těžbě ethereum roste, proč nejsou kameny těží stále rychleji, takže průměru o 15 podruhé blok se snížil?

Odpověď je obtížnosti. Automatickým nastavením výpočetní náročnost řešení bloku je ethereum blockchain je schopna udržovat ~ 15 sekundových intervalech. Určitě jste si všimli Difficultyclosely sleduje hashrate a to taky zažila exponenciální růst v tomto roce:

Dalším zřejmé Otázkou je, proč hashrate a potíže rostou na prvním místě? K dispozici je jednoduchý ekonomický řidiče; cena!

 
Denní graf hodnoty ethereum je americký dolar, díky obchodování s výhledem

Stánek s jídlem je, že hashrate následoval (s určitým zpožděním znatelné) cenu výbuch ETH, která začala na konci ledna 2016, viděl nějaký pokles na konci roku 2016, ale pak vybuchla znovu ve 2. Čtvrtletí 2017. To je ale úžasná Bull Run! Až téměř $ 400 USD od jen 10 USD za několik málo měsíců.

Výpočet Ether Mining ziskovosti

Jasnější pochopení blockchain ethereum a důležitých pojmů, jako je obtížnost, je čas provést některé ekonomické výpočty:

Za prvé, přes hlavu, aby Etherscan důlní kalkulačka, která poskytuje údaje up-to-date na aktuální ceny, časový blok a síťový hashrate (měřeno v Gigahash za secondaka GH / s; označující billionsof výpočtů za sekundu):

Za druhé, zkopírujte tyto údaje do Cryptowizzard Mining kalkulačka, sofistikovanější kalkulačku, která vám umožní nastavit své náklady na elektrickou energii, které jsou criticalto určování ziskovosti. Bohužel, tato kalkulačka není automaticky načíst aktuální ceny, hashrate a blok čas. Takže jsme kopírovat ty nad:

Za třetí, vyberte Graphics cardyou v úmyslu použít pro těžbu. Kalkulátor automaticky přepne do správného hashrate a spotřebu energie. Je-li vaše karta není uvedena, nebo jste upravilo svůj výkon, vyberte Customoption a zadejte příslušná čísla ručně. Všimněte si, že GPU hashrates zapsána do (Megahash za secondaka MH / s; označuje millionsof výpočtů za sekundu).

Čtvrtým a posledním krokem je zadat cenu elektřiny, jak je znázorněno na účet za elektřinu, nebo to listfor v USA nebo v tomto listfor jinde. Výsledky budou zobrazeny níže:

Tyto hodnoty se mohou měnit v závislosti na tom, kdy spuštění této analýzy, ale pro účely tohoto příkladu zde bychom vsítil 109 ETH ročně. Pokud jsou prodávány za aktuální cenu $ 1537 bude získal, ze kterého odečteme náklady na elektřinu ve výši $ 493. To Síťky na slušný zisk ve výši $ 1045.

Od té 1045 $, může být vyžadováno několik odčítání:

 • Náklady na bazén těžba, které obvykle běží kolem 1% navíc k výplatě poplatek 1 ETH,
 • Kupní cena příklad Radeon HD 7990, což je zhruba 700 $,
 • V závislosti na zamýšlené nastavení, může být nutné koupit nový napájecí jednotku (PSU) ke spuštění vašeho hardware. Elektricky účinný PSU stojí více, ale šetří náklady na elektrárny v dlouhodobém horizontu.

Ziskovost Varování

Potíž je pravděpodobné, že pokračovat ve své zavedené rostoucí trend (a mohl hrot na uvolňování účinnějším GPU) a cena je velmi nepředvídatelná (a může selhat v případě, že trh nemá rád ethereum je řešení pro její průběžné DAO krizi). Dále ethereum je naplánován ke změně do potvrzení o Stakemodel u nějakého blíže neurčeného dne, což znamená, že již nebude vytěžitelných.

Před každým vážným vynaložení kapitálu, další výzkum vyhlídky ethereum je oprávněná. Zatímco GPU může být nastavena na dobývání dalších mincí a jejich náklady částečně uhrazeny prostřednictvím prodeje, GPU rychle znehodnocovat. To platí zejména karet kladou na konstantní, intenzivní práce těžby.

Výběrem GPU hardware 

Experimentování s různými GPU výběry v kalkulátoru odhalí karty s nejlepší cenou na výkonu na kombinaci spotřeby energie (vyjádřeno jako MH / s na měnovou jednotku).Keep na paměti, že AMD karty překonat účely těžby kryptoměna NVidiafor.

Karta by měla mít alespoň 3 koncerty RAM nebo nebude schopen správně moje ethereum. To je vzhledem k rostoucí souboru DAG (režie acyklickým grafem) používané v ethereum Důkaz hash procesu práce.  

Pro-tipy: vyzkoušet následující GPU: AMD Rx 470/480 Rx 570/580, rozsah AMD R9, HD 7990/7950 (jsou-li k dispozici použité karty, snaží se je získat z hráč namísto horník, se zárukou Pokud možno). Pro Nvidia, podívejte se na / série 1070/1080 karty 1060. Stejně jako se vším, udělat si vlastní due diligence pro vyhodnocení GPU na základě jejich hashrate, požadavky na výkon, dostupnost a cenu. 

Pro pevné rozpočtu karty, Rx 470 4 koncerty RAM je doporučeno (při doručení a nikoli na směšných pøehuštìné cen v důsledku nedostatku karet, jako vidíme právě teď v létě roku 2017).

AMD RX Series: The Game Changer.

AMD introducedtheir nové 14 nanometrů (nm) RXseries karty jen těžko odolat $ 200 cenu 2016and krypto těžba měna stala mnohem výnosnější as menší proces 14nm výroba dává tato karta působivý výkon a nízkou spotřebu energie.

To se stalo novým standardem v ethereum miningand s obrovským cenovým otřesem poptávka po těchto karet mají daleko outpaced dodávky a vytvořili extrémní GPU nedostatek, což má za následek mnohem vyšší ceny GPU. To znamená, že pokud si koupíte pečlivě nastavit automatické oznámení služby / výstrahy a mít trochu štěstí, můžete získat některé z řady karet AMD RX.

 

Podívejte se na r / AMDfor nejnovější informace a fámy!

Mining ethereum na vašem PC (Windows) - text k obsluze

Pokud čtete návod nováček k těžbě ethereum a mají GPU dost silný, aby se to vyplatilo, budeme předpokládat, že jste se systémem Windows, takže se budeme soustředit na dobývání ethereum na této platformě.

1. Get Your Video karty nainstalované ovladače

AMD GPU: Přes hlavu amd.com stáhnout ovladače GPU. Přejít na amd.com pak zvolte „Podpora a ovladače“ - zadat do vašich informací GPU a klikněte na „Zobrazení výsledků“

Můžete kliknout na tlačítko Download pro aktuální ovladač nebo zvolte „stahování Předchozí ovladačů a programů“ na pravé straně, který vám umožní vybrat starší verze, které jsou známé jako velké ovladače pro těžbu na základě své karty, jako jsou:

R9 a starší - použití 15.12

RX 4XX Series - použijte 16.9.2 nebo 16.10.3

RX 5XX Series - neboť se jedná o novější bych doporučil jít s aktuální ovladač pro tuto chvíli

0

Nvidia GPU: Chcete-li získat nejnovější ovladače Nvidia GeForce jít https://www.geforce.com/driversand pak vstoupit do vašich informací karty a klepněte na tlačítko „Spustit vyhledávání“ a pak stáhnout aktuální verzi z výsledků.  

1

Nainstalujte GPU ovladačů, jako byste za normálních okolností by (Next, next, Ok, atd.) A restartujte počítač. Potom víte, že vaše GPU jsou zachyceny správně, pokud jste jít do Správce zařízení (vyhledávání ve Windows vyhledávacího panelu) a nejsou vidět žádné známky varování na vaše GPU a je to vidět je správně takto:  

2

Poradce při potížích Tip: Někteří horníci měli úspěch při instalaci všechny GPU najednou a pak instalaci ovladačů. Jiní dávají přednost instalovat pouze jednu kartu, nainstalovat ovladače, vypněte systém a poté instalovat zbytek z GPU a pak už jen nechat vše být rozpoznána systémem Windows (budete cítit systému opláštění, některé záblesky, nebo krátké černé obrazovky přičemž každá karta je detekována systémem Windows).  

Měl jsem úspěch v obou směrech, takže pokud se dostanete do problému s jedním způsobem odstranit ovladače a vyzkoušet jinou metodu. A pokud je třeba odstranit ovladače pomocí programu DDU (Display Driver Uninstaller) z Guru3d.comto odstranit vše čistě a pak začít znovu.  

2. Získat ethereum Wallet Address- Instalace ethereum

(Nebo přejít ke kroku 5 a pomocí MyEtherWallet.com)

Můžete sledovat kroky 2-4 stáhnout oficiální ethereum Wallet, ale je třeba čekat na plné ethereum blockchain synchronizovat. K tomu přeskočit a jít mnohem rychleji, skočit dolů na krok 5 a vytvořit peněženku pomocí MyEtherWallet místo.  

Pokud nejste zvyklí na příkazovém řádku (aka „DOS“) je doporučeno, aby vám Mist stáhnout, s přátelské a známé GUI (Graphical User Interface):

3

Balíček Mist obsahuje ethereum walletwhich budete muset přijímat žádné těžební zisky. Mist rovněž zahrnuje Ethereumbrowserwith různé funkce, například posílání zpráv a sociální sítě andtutorials.As tip, tyto konzultace a sociální sítě jsou užitečné výukové zdroje. Neboj se požádat Ethereals pokud máte potíže s některou součást tohoto procesu.
Chcete-li stáhnout mlha, zamiřte do https://github.com/ethereum/mist/releasesand vybrat nejnovější vydání. V našem případě je to 0.8.0:

  4 1) Vyberte nejnovější verzi, bude to mít nejvyšší číslo.


  5 2) Přejděte na stažení. Můžete si vybrat Mist Orthe samostatný ethereum Wallet.

  6 3) Vyberte si nezapomenutelný stahování složku pro „ethereum Peněženka“ zip souboru. Rozbalte ho pomocí vhodného nástroje extrakce souborů, přejděte do nové složky extrakční vytváří a poté vyhledejte a spusťte ethereum aplikaci.

3. Získejte Blockchain

Dalším krokem je, aby si pospíšit a čekat, jako ethereum blockchain stahování a synchronizací. Je to více než 10 koncertů, takže tento proces může chvíli trvat...

Když se dokončí, strávit pár minut, aby se seznámili s aplikací Mist; rozhraní je poměrně intuitivní. Mist aplikace není ještě plně leštěné takže očekávejte několik chyb.

4. Setup vaše peněženka

Dále otevřete ethereum peněženku a generovat peněženku nový účet a smlouva na bázi. Tato peněženka bude obsahovat platební adresu, na které budete dostávat těžebních odměnu od svého bazénu nebo přímo z blockchain.

7 1) Přidat nový účet, aby to nezapomenutelný název dolování. Ukládat hesla bezpečně!

8

2) Po vygenerování účtu, přidejte peněženku a zapište nebo zkopírujte do textového souboru adresu unikátních address.This budou začínat znaky „0x“.To je nezbytná pro přijímání důlních ETH odměny!

Poznámka k Gát

Mist rovněž obsahuje Geth, populární rozhraní příkazové řádky. Můžete si vybrat, aby se pouze nejnovější Geth appfor váš systém, je schopen provádět všechny funkce Mist (a více) z příkazového řádku. Geth (zkratka pro „go-ethereum“) umožňuje vy a váš horník komunikovat příměji se sítí ethereum ale Geth rozhodně vyžaduje určité znalosti programování.

Jak jste se více zběhlý v hornictví ethereum a kódování, bude Geth stále užitečné pro vás, ale teď to se nedoporučuje, protože nejsnazší cestu, jak začít s těžbou ethereum.

5. Instalace peněženka z MyEtherWallet.com

Zamiřte na MyEtherWallet.com (Poznámka:... Prosím, dejte si pozor na phishing webové stránky, nezadávejte klíč na webových stránkách jste se dostali na klepnutím na odkaz Vždy triple-check doménu Skutečné místo je MyEtherWallet dot com)

Zadejte silné heslo a klikněte na „Create New Wallet“:

9

Stáhněte si „soubor úložiště klíčů“ a klikněte na „Chápu. Pokračovat.“Tlačítko.

0

Zachránit svůj soukromý klíč k dispozici. Dobrým řešením je otevřít poznámkový blok a zadejte vaše info - heslo, soukromý klíč a vaši ethereum jinam (který získáte krátce), a kromě toho, že textový soubor spolu s souboru úložiště klíčů, v Encrpted souboru (pomocí WinRar nebo podobný program), a pak uložit kopii, která na USB disku nebo mraku disku a odstranit jednotlivé soubory (ukládání pouze zašifrovaný soubor digitálně).

1

Kliknutím na adresu uložit a poté vyberte přepínač „Keystore Soubor“ a potom klepněte na tlačítko „Vybrat Wallet Soubor“, přejděte do svého nedávno stažený soubor úložiště klíčů (který začíná „UTC...“) a vyberte jej.  

2

Poté budete vyzváni k znovu zadat heslo...

3

A pak ještě jednou odemčena můžete posouvat dolů a zjistit, „vaše adresa“ - toto je vaše ethereum Wallet adresa, kterou budeme používat pro těžbu. Uložit do samostatného poznámkový blok textového souboru a uložit jej na ploše pro snadný přístup (poznámka: to je v pořádku, aby sdílet tuto adresu, protože to je to, jak lidé vám zašleme éteru a jak budete dostávat své těžby výplaty, ale nikdy sdílet svůj soukromý klíč !).  

Mince zaslané na tuto adresu může být poslán z MyEtherWallet na jinou adresu ethereum (na výměny například převést na Bitcoin, peněžních, atd).

4

6. Stáhněte si Claymore ethereum Miner

Budeme používat velmi populární Claymore Miner. Získat aktuální verzi zde z Claymore původní Bitcointalk threadand stáhnout aktuální verzi z Google nebo Mega odkazy na stažení se poskytuje (nepoužívat odkazy jiných lidí). Současná verze jaký byl v době psaní tohoto článku je 9,6 a budete chtít získat katalyzátor a Cuda verzi (nikoli verze Linux).  

5

Všimněte si, když stažením Claymore Miner Windows může poskytnout varování, ale pokud jste použili Claymore je odkaz ke stažení můžete ignorovat. On je uznávaný vývojář, který buduje kryptografických horníky po mnoho let.  

Po stažení, rozbalte složku na plochu pro snadný přístup.  

7. Tweak Některá nastavení Windows před Mining

 • Některá nastavení by měla být změněna v systému Windows, aby vám připraveni na těžbu. Za prvé, nechcete počítač jít spát, jak to bude přerušit těžba tak jít do nastavení napájení a nastavte ji na „Nikdy“ vypnutí / spánek.  
 • Dále budete chtít změnit svůj systém stránkovací soubor a ručně jej nastavte na 16384 MB (to je 16 GB).  
 • Za účelem minimalizace přerušení do svého těžby a nastavení, možná budete chtít zakázat také aktualizací systému Windows. Pokud máte pocit, jistější je ponechat, můžete tak učinit a prostě pochopit, že jsou velmi časté aktualizace, které někdy restart systému, aniž by jste zapojení a tudíž zastavit svou těžbu.   
 • Pokud se systémem Windows Defender nebo jiný antivirový program, přidat výjimku na to tak, že to není příznak Claymore těžební spustitelný „EthDcrMiner64.exe“ jako virus, nebo se snaží zakázat / odstranit.  

8. Připojit dolování bazén a konfigurovat své těžební Bat soubor

Dalším krokem je nastavení těžby bazénu, jako solo-mining je nepravděpodobné, že si žádný ethereum pokud máte sklad plný GPU. Prvním krokem bude zvolit ethereum těžební bazén. Existuje spousta z čeho vybírat, ale doporučujeme Nanopool orEtheremine. Domovská stránka nebo help část bazénu místa těžební s největší pravděpodobností obsahuje instrukce, jak těžit z jejich bazénu pomocí populární Claymore horníka.  

Přímo na domovské stránce Ethermine.org uvidíte sekci s názvem „Režim Stratum pomocí Claymores Miner“.

Otevři Claymore složku horník na ploše a klepnutím pravým tlačítkem na textový soubor s názvem „Start“ a vyberte „Upravit“.

Pak přejděte na stránky Ethermine a označte a zkopírujte veškerý text v prvním poli pod „pak začít své horníky by...“

6

V závislosti na vaší poloze, které chcete připojit k nejbližšímu serveru pro vás a aktualizovat serveru řetězec textu pro server:

Na nejvhodnější stratum serveru pro vás na základě vaší polohy:

Nyní uložte soubor jako dávkový soubor s příponou BAT. Zvolte Soubor> Uložit jako a potom v poli vybrat jméno pro něj a pak zadejte „BAT“ za jménem, ​​a v poli jako typ, ujistěte se, že zvolíte „All Files“, a potom klepněte na tlačítko Uložit. Gratulujeme, nyní máte dávkový soubor připraven těžit! Vytvoření zástupce pro nový Bat souboru a poslat jej do svého počítače. Poté můžete odstranit verze textového souboru souboru.  

7

9. Začněte Miner!

Dvojitým kliknutím Bat soubor spusťte horníka. Horník začne, spusťte SETX příkazy k nastavení tyto proměnné prostředí, inicializovat každý z vaší GPU, vytvoření souboru DAG na každé ze svých GPU a začít hash pryč. Nech to běžet po dobu asi 20 sekund a potom klepněte na tlačítko „s“, aby to ukázat svou rychlost hešováním. Můžete použít jej zpět do kalkulátoru opět určit přesnější reprezentaci svých příjmů.   

Chcete-li sledovat své příjmy o bazénu, jít zpátky do Ethermine.org a až na vrcholu vložit svou peněženku adresu do okna adresu a klikněte na tlačítko Zkontrolovat stav:

8

Věříme, že vám tato příručka užitečná! Pokud narazíte na nějaké problémy nebo máte otázky, prosím komentář níže a my se pokusíme pomoci. Všimněte si, že nejsme pokrývají pokročilejší kroky těžby, jako je přetaktování a undervolting, bios blikajících, vzdálený přístup a monitorování, nebo Dual těžby. Pokud se chcete-li zájem o svou těžbu na další úroveň Odtud zaregistrovat Crypto báňské akademie, kde jsem jít do masivního hloubky a detailů na každém kroku tohoto procesu v komplexním kurzu. Šťastné Mining!  

  9 Tento článek byl aktualizace července 2017 Ian MacPhee (podrobnosti viz na konci tohoto příspěvku). Pro další informace Moje jméno je Techman34 (na ethereum fóru), nebo kontaktujte mě na  

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Arbitraging Bitcoin - Jak jsem dosáhl ROI 12,12% za 1 hodinu

Post Bitcoin

GAWMiners: Co je HashCoin, HashBase a HashPool?

Post Bitcoin

Evropská komise bude prosazovat nařízení Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin obchodních služeb a obchodů s peněžními službami

Post Bitcoin

Fed dubna Setkání minuty Vydáno: Co znamená politika Future Fed pro Bitcoin

Post Bitcoin

Je Bitcoin Mining Profitable v roce 2018?

Post Bitcoin

Coinbase: Současný vedoucí v přímém nákupu Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin proti Litecoin - velké rozdíly a podobnosti!

Post Bitcoin

Jak přijmout Bitcoin dary na vašem blogu

Post Bitcoin

Cena Bitcoin: Když jsou zprávy a nejsou důležité

Post Bitcoin

Bitcoin by mohl být zde 100 let, ale je pravděpodobné, že se úplně zhroutí, říká laureát Nobelovy ceny - CNBC

Post Bitcoin

3 nejlepší způsoby nákupu Bitcoin Cash (Bcash, BCH nebo BCC)