Je Bitcoin Mining Profitable v roce 2018? | Czech.Lamareschale.org

Je Bitcoin Mining Profitable v roce 2018?

Je Bitcoin Mining Profitable v roce 2018?

Než začneme, pokud jste novým Bitcoin mining a nevědí, co to je dívat se na toto krátké a jednoduché vysvětlení:

load...

"Je Bitcoin Mining ziskový v roce 2017?"

Stručná odpověď by byla „Záleží na tom, kolik jste ochotni utratit.“ Každá osoba, která žádá se tento dostane nepatrně odlišnou odpověď od roku Bitcoin báňského ziskovosti závisí na mnoha různých faktorech. Aby bylo možné zjistit, Bitcoin mining ziskovost různých faktorů, „těžba ziskovosti kalkulačky“ byly vynalezeny.

load...

Tyto kalkulačky vzít v úvahu rozdílný parameterssuch jako nákladů na elektrickou energii, náklady na hardware a dalšími proměnnými a dá vám odhad vaší očekávaným ziskem. Předtím, než jsem vám krátký příklad toho, jak je to vypočítá pojďme ujistěte se, že je obeznámen s různými proměnnými:

Bitcoin hornických podmínek byste měli poznat

Hash Hodnotit -a Hashis matematický problém počítač horníků potřebuje vyřešit. Hash Rate je rychlost, s jakou tyto problémy jsou vyřešeny. Čím více horníci, které se připojí k síti Bitcoin, tím vyšší je síť Hash Rate je.

Hash Rate může také odkazovat se na výkonu vašeho horníků. Dnes Bitcoin horníků (ty super výkonné počítače mluvili ve videu) přicházejí s různými Hash sazby. Výkon horníků se měří v MH / s (mega hash za sekundu), GH / s (Giga hash za sekundu), TH / s (Terra hash za sekundu) a dokonce i pH / s (Peta hash za sekundu).

load...

Bitcoins na blok

# 8211; Pokaždé, když matematický problém je vyřešen, jsou vytvořeny konstantní množství Bitcoins. Počet Bitcoins generovaných každý blok začíná na 50 ° C a na polovinu každých 210.000 bloků (asi čtyři roky). Aktuální počet Bitcoins udělených za bloku 12.5. Poslední blok halvingoccurred července 2016 a ten příští bude v roce 2020.

Bitcoin Obtížnost -Od síti Bitcoin je navržena tak, aby byla zajištěna konstantní množství Bitcoins každých 10 minut, obtíže při řešení matematických úloh musí zvýšit, aby se přizpůsobila Hash Míra růstu sítě. V podstatě to znamená, že čím více horníci, které se připojí, tím těžší to bude skutečně důlní Bitcoins.

Elektřina Rate - Provozování Bitcoin horníka spotřebuje hodně elektřiny. Budete potřebovat, aby zjistili, že vaše rychlost elektřiny pro účely výpočtu ziskovosti. To lze obvykle nalézt na váš měsíční účet za elektřinu.

Spotřeba energie

# 8211; Každý horník spotřebuje různé množství energie. Ujistěte se, zjistit přesnou spotřebu energie vašeho horníka před výpočtem rentability. To lze snadno najít s rychlé vyhledávání na internetu nebo prostřednictvím tohoto seznamu. Spotřeba elektrické energie se měří ve wattech.

Pool poplatky

# 8211; Za účelem dolu budete muset připojit důlní bazén. Důlní bazén je skupina horníků, které se spojily, aby se moje efektivněji. Tato platforma, která je spojuje, se nazývá důlní bazén a odečte nějaký poplatek za účelem udržení svých operací. Jakmile je bazén se podaří důl Bitcoins zisky jsou rozděleny mezi členy bazénu v závislosti na tom, kolik práce každý horník učinila (tj hash míru jejich hornickou).

Časové okno

# 8211; Při výpočtu pokud těžba Bitcoin je ziskový, budete muset definovat časový rámec pro týkat. Vzhledem k tomu více času jste dolu, tím více Bitcoins budete vydělávat.

Ziskovost pokles ročně

# 8211; Toto je pravděpodobně nejdůležitější a nepolapitelný proměnnou z nich. Předpokládá se, že od té doby nikdo nemůže skutečně předpovědět rychlost horníků se připojí k síti nikdo nedokáže předpovědět také, jak těžké to bude těžit za 6 týdnů, 6 měsíců nebo 6 let od této chvíle. To je jeden ze dvou důvodů, nikdo nikdy nebude moci jednou provždy odpovědět „Je Bitcoin mining ziskové?“. Druhým důvodem je míra konverze. V níže uvedeném případě můžete vložit meziroční pokles ziskovosti faktor, který vám pomůže odhadnout rostoucí obtížností.

Míra konverze - Vzhledem k tomu, nikdo neví, co je / USD kurz BTC bude v budoucnosti, je těžké předvídat, zda těžební Bitcoin bude ziskový. Pokud jste do těžby, aby se hromadit Bitcoins teprve pak to nemusí obtěžovat. Ale pokud máte v úmyslu převést tyto Bitcoins v budoucnu jakékoliv jiné měně tento faktor bude mít významný dopad na kurz.

Získat těžební kalkulačku

Nicméně, teď pojďme se podívat na více komplexní příklad, kde budeme zahrnovat další faktory:

V současné době jedním z nejmodernějších horníky tam je Antminer S9. To je to, co je známo jako ASIC těžební plošiny. To má těžební rychlost 14 TH / s. Použijeme-li jednoduchého Bitcoin těžební kalkulátor (viz výše), uvidíte, že v dnešním obtížnost budete vydělávat kolem 0,11 Bitcoins měsíčně.

Ale samozřejmě to nebere v úvahu hardware náklady, náklady na elektřinu, bazénové poplatky, atd. Zkusme spočítat všechny tyto dohromady.

Tato data byla pořízena z pokročilého Bitcoin těžební kalkulátoru pomocí následujících statistiky: 2% výtěžek bazénové poplatky, 12,5 Bitcoins jako blok odměna, 14 TH / s hash rychlost, spotřeba energie 1375W a 0,12 $ za kW. Datum výpočtu - srpen 2017

Takže po 12 měsících bychom měli dělat kolem 4032 $. Nicméně jsme se odečte náklady na hardware dosud, takže je to spíš jako $ 2.032. To však platí pro Bitcoin je aktuálním kurzem (asi 4.000 dolarů). Máte-li počítat to s kurzem 1 před měsícem budete jen lámání ještě.

Tento výsledek může měnit v závislosti na své vlastní elektrické energie náklady, změny v těžebním obtížnosti a co je nejdůležitější změnou cen Bitcoin.

Takže i když domácí těžba je nákladná záležitost stále existuje jiná možnost, která může být relevantní pro vás dostat do těžebního hře při nižších nákladech.

Jak těžit Bitcoins s těžbou cloud

Existuje nový koncept s názvem „cloud dolování“. To znamená, že nemusíte kupovat fyzické těžební plošinu, ale spíše pronajmout výpočetní výkon z jiné firmy a dostat zaplaceno podle toho, kolik energie jste vlastníkem. Zpočátku to zní jako opravdu dobrý nápad, protože nemáte všechny potíží nákupu drahé vybavení, ukládání, ochlazením, atd.

Nicméně, když provedete mathit Zdá se, že žádná z těchto cloud těžebních lokalit jsou rentabilní v dlouhodobém horizontu. Ty, které se zdá být ziskové, jsou většinou podvody, které nemají ani vlastnit těžební zařízení, jsou to jen zpracovat schémata Ponziho.

Pokud si přejete, aby se podívat na těžbu cloud navrhuji pomocí Genesis těžbou jediný mrak těžební společnost, která byla dost dlouho, aby prokázal, že to není podvod. Ale ujistěte se, že si to spočítejte před uvedením své peníze do některého z těchto plánů.

Důlní Altcoins jako alternativa k Bitcoin

Aby bylo možné pochopit, které jsou ziskové Altcoins můžete najít webové stránky indexy, jako CoinChoosethat vám kompletní rozpis Altcoin. Na CoinChoose můžete vidět, že je obtížné pro každou Altocoin, kde si můžete vyměnit a jaké jsou šance k zisku Bitcoins těžbou každé konkrétní Altcoin. 

Takže je Bitcoin Mining vydělává?

Můj odhad je, že v dlouhodobém horizontu byste mohli mít zisk z těžby Bitcoin, ale pouze tehdy, pokud budete investovat značné množství peněz v dobrém těžební plošinu (např Antminer S9). Pokud nemáte čas ani peníze - držet dál od těžby a jen investovat do nákupu Bitcoins z dlouhodobého hlediska.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

BetChain se stává vedoucím kasínem Bitcoin ve vícejazyčné podpoře

Post Bitcoin

Denní zpráva společnosti Bitcoin: Fidor Bank pomocí nástroje Ripple, Huobiho důkazy o rezervách a další

Post Bitcoin

Bitcoin je nyní na Bloombergu a Yelp!

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: Nebezpečí zlomkového rezervního bankovnictví

Post Bitcoin

Bitcoin vysvětlil v 3:30 minutách

Post Bitcoin

Coin Brief Weekly Bitcoin Zpráva o cenách: 28. září 2014 - 4. října 2014

Post Bitcoin

Bitcoin Block velikost ekonomiky a Gavin Andressen

Post Bitcoin

Jak zálohovat Bitcoin peněženku (blockchain.info, Bitcoin QT, MultiBit)

Post Bitcoin

Bitcoin Charts - Co to jsou, jak používat tabulky BTC

Post Bitcoin

Bitcoin Arbitrage Opportunities: Krátký průvodce

Post Bitcoin

Denní zpráva Bitcoin: Partneři BitPay s aplikací Demandware, SpectroCoin přináší pohodlné řešení pro Evropany a další

Post Bitcoin

12 úžasných Bitcoin Memes