Nejlepší důlní hardware společnosti Ethereum (2018 aktualizováno) | Czech.Lamareschale.org

Nejlepší důlní hardware společnosti Ethereum (2018 aktualizováno)

Nejlepší důlní hardware společnosti Ethereum (2018 aktualizováno)

Ethereum (ETH) je populární volbou pro grafické karty (GPU) horníků. V roce 2018, ethereum rozbil jeho dlouhodobou $ 400 strop, a dosáhl více než $ 1,000.

Ethereum GPU Mining

Pokud jste nový těžební ethereum, existují 4 důležitých věcí, které byste měli vědět:

load...

Doklad o sázce příchod.

Ethereum v úmyslu přejít na Proof režimu Vklad zvané Casper. Ačkoli tento přepínač byl odložen, je rozumné očekávat, že dojde na konci roku 2018. Těžby ethereum již nebude možné po tom, pokud je implementována hybridní Proof of Work / Proof of Vklad modelu.

Pokud ano, odměny pro horníky bude významně snížen, se snad polovina všech nových mincí odměn bude pro držitele místo.

load...

Dostatečný VRAM je požadováno.

Ethereum těžba v současné době vyžaduje GPU s alespoň 3 GB video paměti RAM (VRAM paměti). Tento požadavek VRAM se očekává růst na 4 koncerty v roce 2018.

Soubor ethereum orientovaný acyklický graf (DAG) je uloženo v paměti VRAM horníků. DAG roste co do velikosti zbývající úměrné těžební obtížnosti. Asi jednou za epoch (nebo 30.000 ethereum bloky), nový DAG je generován, které musí být staženy s cílem pokračovat v těžbě.

Můžete zobrazit aktuální epochu a další ethereum síťové statistiky zde. (V době psaní tohoto článku, epocha byla 162.) Všimněte si, že výkon starších karet bude rozkládat s každou novou epochu.

load...

Až do bodu, bude více VRAM také zlepšit výkon. Současný rozdíl mezi 4 a 8-česat verzi stejného karty může být až 5 MH / s (K objasnění, MH / s znamená megahash za sekundu, a megahash je milion hash pokusy).

Těžební Poptávka pohony se náklady na dobré GPU.

Popularita GPU-based těžby kryptoměna vyhnal nahoru ceny zejména výkonných karet. Výrobci GPU se usilovně snaží vyhovět požadavkům z horníků. Tento boj má za následek nápadný nedostatek některých karet, stejně jako přemrštěné ceny od dodavatelů na „sekundárním trhu“ (jinými slovy, prodejci na místech, jako je eBay).

Ačkoli napájení nemá vést k uspokojení poptávky v čase, nedávný prudký nárůst ethereum cena vedla k čerstvé nedostatku karet a odpovídajícím způsobem vysokými cenami.

Váš systém je hardwaru a softwaru také počítat.

Je tu více úspěšné těžbě ethereum než dostat velkou grafickou kartu. Na straně hardwaru, doporučujeme alespoň následující systémové specifikace:

 • Nejméně 4 GB systémové paměti RAM. (DDR4 bude stačit, protože nemusí být nejrychlejší.)
 • Stoupací kabel pro každou kartu, aby ji spojit s vaší základní desky.
 • Případ s dobrým prouděním vzduchu. (Chcete-li použít více GPU, můžete použít stejně dobře větrané řešení rack).
 • Pevný-state drive je doporučeno. (Toto zařízení urychlí čtecí / zapisovací činnosti tohoto důlního software a operačního systému.)
 • Spolehlivý napájecí zdroj s nějakou volnou kapacitou. (Ujistěte se, že jste pochopili, jak hodnocení napájecích workbefore provedení výběru.)
 • Přiměřeně rychlé připojení k internetu.

Na straně softwaru, budete potřebovat následující:

 • Budete potřebovat nejnovější ovladače pro váš konkrétní GPU. (Jakmile se dostanete do výkonu jemného doladění, možná zjistíte, že konkrétní řidič poskytuje nejlepší výkon.)
 • Pokud to není zahrnuta v softwaru ovladače, budete potřebovat nástroj, který monitoruje přetaktování a teploty. (I když přetaktování není určen pro pokročilejší uživatele, může to snížit životnost vašeho GPU, a některé drobné změny může přinést významné zlepšení hash sazeb.)
 • Budete potřebovat správné důlní ethereum software.

Zbytek této příručky se zaměřuje na straně hardwaru. Pro nastavení další pomoc zřizuje ethereum peněženku, připojit se k bazénu, a používat horník. Tyto kroky jsou podrobně popsány v příručce naší začátečníky k těžbě ethereum.

Ethereum Těžební výrobci hardwaru: AMD vs Nvidia

V počátcích těžby GPU AMD karty byly jasné vítěze, pokud jde o výkon. Novější Nvidia karty (například v rozmezí Titan), zápas nebo dokonce vyšší výkon AMD karet. Výkon Mining pro některé mince může být lepší nebo horší, v závislosti na výrobci.

Na této stránce na báňské Pool Hub, který vám umožní třídit AMD nebo Nvidia karet a měřili jejich ziskovost.

AMD karty mají tendenci být levnější a nabídnout větší podporu a potenciál pro modifikaci. Ale Nvidia karty mají lepší přetaktování podporu v rámci systému Windows.

Srovnáme-li nejlepší hardware pro ethereum Mining

Jsme sestavili statistiky z nejlepších dostupných karet, které by měly pomoci se rozhodnout, který z nich vybrat. Zde je stručné vysvětlení těchto podmínek:

Název

Název chipsetu produkovaného Nvidia nebo AMD pro každou kartu zůstává stejný (například RX 480). Všimněte si, že různé modely jsou k dispozici z různých Original Equipment Manufacturers (OEM). Například se můžete setkat s MSI Gaming Radeon RX 480.

Cena a výkon se může výrazně lišit mezi výrobci zařízení (jako je MSI, safír, a XFX). Jejich různé verze vybaveny celou řadou:

 • VRAM rychlosti nebo množství
 • Továrně přetaktovaný ceny pamětí nebo hodinkové
 • Zvláště chladící funkce

Cena

Počáteční cena, kterou zaplatíte určí, jak dlouho trvá, než vaše karta se vyplatí, na základě svých zisků těžby. Tento vzorec bude přesně určit vaši návratnost investic (ROI): Mince získal po odečtení nákladů na elektrickou energii a další náklady. ROI je obvykle vyjádřena v měsících. Ceny by měly být považovány pouze přibližné, protože jsou založeny na současných cenách v době psaní Amazon.

Všimněte si, že pokud si koupíte použitý karty z krypto horníků se nedoporučuje, vzhledem k opotřebení těžebních míst na kartách. Máte-li prodat svou kartu poté, co už to není vhodná pro těžbu, měli byste zmínit, že to bylo používáno pro těžbu, pak ji cenovou způsobem.

Hashrate

Míra karta dosahuje za ideálních důlních podmínkách se Claymore 9,6, ale bez přetaktování.

Power Draw

Tento příkon je množství elektřiny karta spotřebuje, zatímco těžba, která je měřena na výstupu.

Účinnost

Můžete určit hodnocení efektivity vydělením hashrate spotřebou elektrické energie. Novější karty jsou obvykle efektivnější. Toto hodnocení je prvořadý význam, vzhledem k tomu, že elektřina je pevné, průběžné náklady. Jinými slovy, tím účinnější je vaše karta je výhodnější to bude poté, co jste obdrželi ROI.

Zadáním výše uvedené údaje do ethereum báňského kalkulačka, se setkáte s hrubým průvodcem svých očekávaných zisků. Zatímco kalkulátor se automaticky přepne aktuální údaj za obtížnost, mějte na paměti, že potíž je velmi pravděpodobné, že v budoucnu poroste. Ethereum je vysoká cena návnady ve více horníků!

Důležité: Následující informace je převzata z výrobců a nebere v úvahu konfiguraci a vlastní, jako přetaktování, undervolting a BIOS modifikací. Skutečné výsledky se liší v závislosti na přizpůsobení. AMD karty umožňují větší přizpůsobení zatímco Nvidia karty jsou zamčené na některých konfiguracích.

Nvidia Etherum Mining karty Hodnotil

Máme zařadil současnou úrodu NVIDIA důlních karet, v závislosti na jejich celkové hodnoty pro těžbu. Starší Nvidia karty s 4 GBS (nebo méně) VRAM jsou vyloučeny. Jejich výkon byl obvykle špatná, a to bude jen zhoršovat více jak epoch předem. Pak zvětší velikost DAG.

GeForce GTX 1070 (zakladatele Edition)

Zvýšená cena: ~ $ 775

Běžná cena: ~ $ 450

Příkon: 225 W

Hashrate: 27,3 MH / s

VRAM: 8 GB GDDR5

Pros: Spousta VRAM, velkým potenciálem pro ladění a rozumné spotřeby energie
Nevýhody: To může být docela předražené, zvláště když ve vysoké poptávce.

Pokud můžete najít tuto kartu za slušnou cenu, je to velmi dobrý umělec. Zvyšováním rychlosti zásoby přes utilitu (jako Afterburner), vaše hashrate může zvýšit z 10% na více než 31 MH / s.

Zde je jedinou skutečnou nevýhodou této karty: Je to všestranný vynikající umělec, takže poptávka těžba řídil svou cenu od pravidelného $ 400 rozsah, aby více než 700 $! Pokud jste schopni najít to za nižší cenu, neváhejte hni sebou.

GeForce GTX 1080 Ti

Zvýšená cena: ~ $ 920

Běžná cena: ~ $ 800

Příkon: 330 W

Hashrate: 31,2 MH / s

VRAM: 11 GB GDDR5X

Výhody: Vysoká částka VRAM a vynikající hash rychlost.
Nevýhody: Relativně drahé, vysoká spotřeba energie, pro její hashrate

S trochou ladění, GTX 1080 může být zvýšena na 32+ MH / s. I když to hashrate je ideální pro ethereum, karta je ještě lepší v dobývání Zcash.

Tato karta má velkou rychlého VRAM, tak to bude zajištěno, že budete moci těžit ethereum pro nadcházející roky. Avšak v době, kdy DAG zvyšuje nad 10 (nebo dokonce 5 nebo 6), GB, je velmi pravděpodobné, že mnohem účinnější horníků bude k dispozici. Vysoké počáteční náklady na karty a značný příkon znamená, že to bude trvat nějaký čas k dosažení ziskovosti.

Tato karta obvykle prodává v rozmezí $ 800, ale poptávka těžba řídil svou cenu na více než $ 1,000 v některých lokalitách. Pokud máte to štěstí, aby si volné energie, pak je tato karta může být skvělou volbou.

Všimněte si, že standardní (Ti) GeForce GTX 1080 má 8 GB VRAM, a tím, že má poměrně slabý hashrate o 22 MH / s.

GeForce Titan Xp

Zvýšená cena: ~ $ 1.430

Běžná cena: ~ $ 1,200

Příkon: 200 W

Hashrate: 35 MH / s

VRAM: 12 GB GDDRX5

Výhody: Vysoká částka VRAM, a velký hash sazba s nízkou spotřebou energie
Nevýhody: Pro srovnání, je to velmi drahé

Titan Xp může být přetaktovaný na 42 MH / s, ale to bude konzumovat 300 W, když tlačil tak těžké. Dosahuje vynikající hash míru, aniž by příliš mnoho výdajů na energie. Mezitím jeho nejvyšší-end AMD soupeř, RX Vega 64, dosahuje velmi podobný výkon asi poloviční cenu.

V současné době pouze model Star Wars sběratelské edice se zdá být k dispozici od Nvidia. Zatímco tyto Jedi Order karty jistě vypadat skvěle, kosmetické vlastnosti nepřidávají nic k výkonu hornické.

Titan V

Cena: ~ $ 3,000 (od Nvidia pouze)

Příkon: 215 W

Hashrate: 70 MH / s

VRAM: 12 GB HBM2

Pros: Má bezkonkurenční hashovací sílu, a to je extrémně úsporný.
Nevýhody: Je to masivně drahé!

NVIDIA nejnovější vlajková loď karta, Titan V, je skutečný bestie. Využívá nový typ grafický procesor s názvem Volta, který je také nalezený v Tesla urychlovačů. Karta je určena pro seriózní početně křupání (jako je strojové učení, AI a vysoce výkonných počítačových systémů (HPC) aplikace).

Karta také vyniká při těžbě, dosahující 70 MH / ů s nastavením akcií. Ale zvyšuje až na 82 MH / s, když je to tlačil na hranici svých možností. V hrubou sílu kůly hash, tato karta Nvidia klade daleko dopředu v syrových hash výkonem kůly a poráží nejbližší rival AMD je Radeon RX Vega 64. Až dosáhne asi 45 MH / sa spotřebuje více energie.

Nicméně, Titan V je masivní cenovka oba vloží jej mimo dosah pro průměrné domácí horník, ale zajišťuje, že to bude trvat velmi dlouho, než platit za sebe. Je pravděpodobné, že s nižší cenou, ořezaná herní verze Titan V bude představena v roce 2018. Jedním z těchto karet se může ukázat jako konečný bang-for-the-buck v ethereum těžebním výkonem.

AMD karty

Níže řadíme naše oblíbené AMD karty pro těžbu ethereum podle celkové hodnoty za peníze. Všimněte si, že těžební výkon architektury Polaris je společná pro úctyhodného řady AMD RX, a to rychle ponižující s každou novou epochu.

Například RX 580 je hashrate klesla z 23 MH / s (140 epoch) až 18,5 MH / s (162 epoch). Zatímco řada RX je stále skvělý pro těžbu jiných GPU mince, je to rychle zastarávají pro těžbu ethereum.

AMD Radeon RX Vega 64 Kapalinou chlazený Edition

Zvýšená cena: $ 1,300

Běžná cena: $ 700

Příkon: 210 W

Hashrate: 30 Mh / s

VRAM: 8 GB HBM2

Pros: Vynikající těžební výkon za cenu, a extrémní přetaktování potenciál
Nevýhody: Běží horký, což vyžaduje externí řešení chlazení. Je to velmi vzácné, a to je těžké najít za přiměřenou cenu.

Vega představuje nejnovější AMD GPU architektuře. Zatímco standardní vzduchem chlazený série Vega běží příliš horká pro vážné přetaktování, toto zvláštní vydání zůstává dost v pohodě k dosažení 42 MH / s, zatímco čerpání necelých 300 Wattů! Tato funkce představuje úžasnou hodnotu: To může odpovídat přetaktovaný výkon Nvidia Titan XP, ale stojí pouze poloviční cenu.

Bohužel (a pravděpodobně z výše uvedených důvodů), Kapalinou chlazený Vega 64, je velmi málo. Pokud můžete najít jeden blízko u jeho doporučenou cenu, měli byste si ji koupit bez váhání.

Všimněte si, že Vega karty vyžadují nejnovější ovladače, důlní optimalizovaný tak, aby bylo možné řádně vykonávat.

R9 390 (X)

Zvýšená cena: ~ $ 540

Běžná cena: ~ $ 320

Příkon: 235 W

Hashrate: 30 Mh / s

VRAM: 8 GB GDDRX5

Pros: Pro starší karty, má velmi působivý výkon, a v závislosti na jeho dostupnosti, má velkou cenu.
Nevýhody: Nedostatek řídil cena velmi vysoká, takže starší tech má nižší hodnotu při odprodeji.

Pokud jde o těžební výkon ethereum, série R9 je ve věku mnohem elegantně (i když to bylo představeno v roce 2015), než je 400/500 série novější RX (která byla zahájena v roce 2016 a 2017, v uvedeném pořadí).

Poptávka těžba řízený cen vysoko nad své běžné maloobchodní ceny. To znamená, že karta dosahuje hashrate podobný GTX 1079 Ti a 1080 modelů. A to je jen zlomek ceny a nižší spotřebu energie, alespoň ve srovnání s 1080. Je však nutné mít na paměti, že tato starší technologie bude mít nižší prodejní hodnotu, než tyto modely Nvidia (jednou už to není vhodná pro těžbu).

Vzhledem k tomu, R 9S jen 4 GBS RAM, měli byste se jim vyhnout, protože jejich výkon je rychle ponižující s rozvojem epoch.

AMD Radeon RX 580 (a celý RX 400 a 500 série)

Zvýšená cena: $ na 550 +

Běžná cena: ~ $ 340

Příkon: 185 W

Hashrate: 18,5 Mh / s (a padající rychle)

VRAM: 8 GB GDDR5

Pros: Má velkou chlazení a vynikající výkon za cenu
Nevýhody: Polaris architektura je stále chudý pro těžbu ETH, a to předražené, kvůli častému nedostatku.

Dlouho považována za hnací silou při těžbě GPU, nastal čas, bohužel přišel, kdy musí být 400 a 500 řady RX vyhánění na alespoň pro důlní účely ethereum-at pastvu. Pokud nechcete, aby moje další altcoins a může najít RX 580/570/480/470 za dobrou cenu, měli byste se vyhýbat se rip-off ceny, které prodejci často účtují pro tyto karty.

Záplava RX karet může hit na trhu, když jsou již není použitelný pro těžbu ethereum. To pak může být možné vyzvednout nějaké vyjednává, aby se důlních jiných GPU mincí.

Závěr

AMD karty jsou pravděpodobně tou nejlepší volbou pro rozpočet-vědomé. Avšak top-end Nvidia karty překonávají je z hlediska energetické účinnosti. Pečlivě zvážit své možnosti, a mějte na paměti, náklady na rozpočet a energie.

Bez ohledu na karty se rozhodnete, buďte připraveni strávit spoustu času nákupy v různých obchodníků a prodejců. Teprve potom můžete doufat, že najdeme tu minci na „spravedlivé“ ceně. Těžba skutečně nafouknuté ceny GPU přes palubu, což je dobrým indikátorem, že těžba GPU je stále ziskové, pokud budete hrát správnými kartami.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Co je soukromý klíč Bitcoin, jak ho používat, udržet ho v bezpečí!

Post Bitcoin

OP-ED: Potřebujeme větší profesionalizaci na trhu analýz cen Bitcoin

Post Bitcoin

Deflace Část 2: Je bitová cenová deflace dobrá nebo špatná?

Post Bitcoin

První sada bankomatů v Los Angeles tento týden

Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Canabis Road Hacked, Korbit zvyšuje 3 miliony dolarů, Bitcoin výdajů PAC a další

Post Bitcoin

6 Nové Bitcoin bankomaty a kde je najdete

Post Bitcoin

Bitcoin v roce 2014: Ups a Downs roku

Post Bitcoin

Bitcoin obchodních služeb a obchodů s peněžními službami

Post Bitcoin

Miliardář Richard Branson investuje do procesoru plateb Bitcoin BitPay

Post Bitcoin

Ashley Madison úniky: co dělat, když čelí Bitcoin vydírání

Post Bitcoin

O Bitcoin Faucets

Post Bitcoin

Coin Brief denní zpráva: Bitcoin VeriCoins, IBM Internet věcí, Syscoin proti Moolah, Bitlendingclub a Bitcon