Průvodce pro začátečníky k těmto bankám | Czech.Lamareschale.org

Průvodce pro začátečníky k těmto bankám

Průvodce pro začátečníky k těmto bankám

Jedním z největších problémů, jsem narazil, když jsem se díval na začátek těžby Bitcoin investice a zisku byla většina internetových stránek byly napsány pro pokročilé uživatele. Nejsem profesionální kodér, nemám žádné zkušenosti s Ubuntu, Linux a minimální zkušenosti s Mac. Tak, to je pro jednotlivce nebo skupiny, které chtějí, aby mohli začít jednoduchým způsobem.

load...

1. Získejte Bitcoin těžební plošinu

Bitcoin mining je velmi konkurenční výklenek se dostat do. Jak více a více horníků na palubu s nejnovějším hardwarem těžební obtížnost dolu zvyšuje každý den. Ještě předtím, než vyrazit s těžbou Bitcoin je třeba dělat svou due diligence. To znamená, že je třeba zjistit, zda výtěžek Bitcoin je ještě rentabilní pro vás.

load...

Nejlepší způsob, jak to udělat, je přes použití Bitcoin těžební kalkulačky. Stačí zadat údaje o Bitcoin horníka plánujete na nákup a uvidíme, jak dlouho to bude trvat, abyste zlomit dokonce ani vytvářet zisk. Nicméně, mohu vám říci, z dostat jít, že pokud nemáte pár set dolarů, aby ušetřil pravděpodobně nebude moci těžit nějaké Bitcoins.

Jako vedlejší poznámku, že je důležité uvést, že v minulosti bylo možné těžit Bitcoins s počítačem nebo s grafickou kartou (také známý jako hornictví GPU). V současné době však těžba výklenek se stala natolik konkurenceschopné, že budete muset použít ASIC horníky - speciální počítače postavené výhradně pro důlní Bitcoins.

load...

2. Získat Bitcoin peněženku

První věc, kterou musíte udělat, je dostat „Bitcoin Wallet“. Vzhledem k tomu, Bitcoin je internetový měna an, budete potřebovat místo, aby se vaše Bitcoins. Jakmile budete mít peněženku ujistěte se, že dostat své peněženku adresu. Bude to dlouhá sekvence písmen a číslic. Každá peněženka má jiný způsob, jak získat veřejnou Bitcoin adresu, ale většina peněženky jsou docela rovně vpřed o tom. Všimněte si, že budete muset svůj veřejný Bitcoin adresu a nikoli soukromého klíče (který je jako heslo pro vaši peněženku).

Pokud používáte vlastní hostil peněženku (tj stažený program do počítače a nepoužíváte službu založenou k internetu) je tu ještě jedna další velmi důležitý krok. Ujistěte se, že máte kopii wallet.dat fileon flash disk a vytisknout kopii ven a udržovat ji na bezpečném místě. Si můžete prohlédnout návod, jak vytvořit bezpečnou peněženku zde. Důvodem je, že pokud dojde k selhání počítače a nemáte kopii svého wallet.dat souboru, ztratíte všechny vaše Bitcoins. Nebudou chodit na někoho jiného, ​​budou zmizí navždy. Je to jako pálení hotovost.

3. Najít těžební bazén

Nyní, když máte peněženku jste pravděpodobně řvoucí jít, ale pokud opravdu chcete, aby Bitcoin (peníze), pravděpodobně budete muset připojit důlní bazén. Důlní bazén je skupina Bitcoin horníků, kteří spojují jejich výpočetní výkon, aby se více Bitcoins. Důvodem, proč byste neměli jít sám je, že Bitcoins jsou udělovány v blocích, obvykle 12,5 najednou, a pokud máte velké štěstí, nebudete mít se některý z těchto mincí.

V bazénu, dostanete menší a jednodušší algoritmy pro řešení a všechny vašeho kombinovaného díla z vás udělá větší pravděpodobností řešit větší algoritmus a získat Bitcoins, které jsou rozprostřeny po celém bazénu na základě vašeho vkladu. Zjednodušeně řečeno, budete dělat více konzistentní množství Bitcoins a budou s větší pravděpodobností získat dobrou návratnost investic.

Při rozhodování, které těžba bazén se připojit, budete muset požádat několik otázek:

  • Co je to metoda odměna? - proporcionální / Pay Per Share / bodů získanému / PPLNS
  • Jaký poplatek účtují pro těžbu a čerpání prostředků?
  • Jak často se zjistí, blok (znamená, jak často jsem odměněn)?
  • Jak snadné je k výběru peněz?
  • Jaký typ statistiky, které poskytují?
  • Jak stabilní je bazén?

Chcete-li odpovědět na většinu těchto otázek, můžete použít tento vynikající příspěvek z BitcoinTalk. Můžete si také najít kompletní srovnání těžby poolsinside o Bitcoin wiki. Za účelem demonstrace budu používat rozbředlého sněhu bazénu při těžbě za Bitcoins. Jakmile jste se zaregistrovali s bazénem dostanete uživatelské jméno a heslo pro tuto konkrétní bazénu, který budeme používat později.

Klikněte na odkaz jít na jejich stránky a klikněte na odkaz „Přihlaste se zde“ na vrcholu svých stránkách a sledovat jejich krok za krokem. Poté, co jste váš účet zřízený, budete muset přidat „pracovník“. V podstatě pro každý horník, které jste běží, budete muset mít pracovníka ID, takže u bazénu lze sledovat vaše příspěvky.

4. Získejte důlní program pro váš počítač

Nyní, když máte základy pokryty jsme skoro připraveni dolu. Budete potřebovat důlní klienta pro spuštění v počítači, do které budete moci ovládat a monitorovat své těžební plošinu. V závislosti na tom, co těžební plošinu máte, budete muset najít ten správný software. Mnoho důlní bazény mají své vlastní software, ale některé ne. Můžete najít seznam Bitcoin těžební software zde.

Jsem pomocí mac, takže budu používat program s názvem MacMiner. Nejpopulárnější program, který jsem našel na PC jsou BFGMiner a 50Miner. Chcete-li porovnat různé důlní software můžete to udělat zde.

5. Důlní Začátek

OK, takže doufejme, že nyní je vše připraveno jít. Připojit vás důlní do zásuvky elektrické sítě a oheň ji. Ujistěte se, že ji připojit také k počítači (obvykle přes USB) a otevřít své těžební softwaru. První věc, kterou budete muset udělat, je zadat své těžební bazén, uživatelské jméno a heslo.

Jakmile je tato nakonfigurována budete v podstatě začít opět těžit na Bitcoins. Budete skutečně začít sbírek akcie, které představují svůj díl práce při hledání dalšího bloku. Podle bazénu jste si vybrali vám bude vyplacena za svůj podíl na mince - jen ujistit, že zadáte svou adresu v požadovaných polích při registraci do bazénu. Zde je úplný video me těžby v akci:

Závěr - možná je to lepší prostě koupit mince?

Na závěr tohoto článku zde je něco, aby zvážila. Možná by bylo výhodnější pro vás jen koupit Bitcoins s penězi plánujete strávit na těžbu Bitcoin. Mnohokrát jen nákup mincí přinese vyšší návratnost investic (návratnost investic) než těžby. Chcete-li kopat do toho trochu hlouběji tady je příspěvek o přesně to.

Šťastný těžba !!

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Coin Brief Weekly Bitcoin Zpráva o cenách: 31. srpna - 6. září 2014

Post Bitcoin

Bitcoin Mining: Průvodce pro začátečníky

Post Bitcoin

Výhodný Bitcoin Cloud Mining: Bitcoin těžba bez potíží

Post Bitcoin

Bitcoin: Francouzský ekonom předpovídá den počítání - Irish Times

Post Bitcoin

Co je 51% útok - zjednodušený výukový program

Post Bitcoin

Coin Brief Weekly Bitcoin Zpráva o cenách: 28. září 2014 - 4. října 2014

Post Bitcoin

Bitcoin vysvětlil v 3:30 minutách

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvětleny: EFGs BTC

Post Bitcoin

Jak zálohovat Bitcoin peněženku (blockchain.info, Bitcoin QT, MultiBit)

Post Bitcoin

Maják Mikeho Hearna by mohl masivně zlepšit Bitcoin

Post Bitcoin

Argentinská centrální banka se bojí Bitcoin

Post Bitcoin

Deflace Část 2: Je bitová cenová deflace dobrá nebo špatná?