Jak používat Bitcoin peněženku k získání volných mincí | Czech.Lamareschale.org

Jak používat Bitcoin peněženku k získání volných mincí

Jak používat Bitcoin peněženku k získání volných mincí

Jen málo věcí v životě jsou stejně atraktivní jako volné peníze. Z tohoto důvodu, jen málo věcí vyrazil tolik poplach jako příslib volné peníze! Koneckonců, když něco zní příliš dobře, aby to byla pravda, pravděpodobně to je... Je to tak?

load...

My obvykle nemají psát tyto typy pracovních míst, ale v tomto případě je nabídka volných peněz byl testován náš tým, že je opravdový a bezpečné! Částky v nabídce jsou také stojí za váš čas, za předpokladu, že budete držet značné množství bitcoins,

S Metoda 1 (Byteball), můžete za zhruba 50 $ za každý celý Bitcoin kterou vlastníte. S Metoda 2 (škeble), můžete si asi 32 $ za každý aktivní Bitcoin, litecoin nebo dogecoin adresu kterou vlastnil před 13thof května 2014.

load...

Poznámka: částky uvedené výše závisí na currentmarket valueOf Byteball ($ 800) a škeblí ($ 6,90), takže přesný odměna se bude měnit v průběhu času... V obou případech můžete buď ponechat své volné altcoins nebo okamžitě převést do Bitcoin, další altcoin nebo fiat.

Znamená to stále zní příliš dobře, aby to byla pravda? No, existuje několik minorstrings připojeny:

1) Některé zvládnutelné soukromí riziko, které vám ukážeme, jak zmírnit, a

2) Provedení několik středně-pokročilých peněženka funkcí, které vás provedeme v detailu.

Proto jsou projekty rozdává volné peníze?

Jak bootstrapping je nejtěžší zahájení žádný nový kryptoměna, úspěšnou distribuci mincí pro nové uživatele je kritická. Pokud nikdo je pomocí nové mince, pak nezáleží na tom, jestli to má úžasně inovativní technologie, kvalifikovaní vývojáři, nebo jádro komunity vášnivý.

load...

Metcalfe se lawstates že hodnota sítě (telekomunikace) je přímo úměrná druhé mocnině jeho uživatelů a tohoto zákona platí rovněž pro kryptoměna.

 
2 uživatelů = 1 připojení, 5 uživatelé = 10 připojení, 12 uživatelé = 66 spoje, atd.

To je z výše uvedeného grafu, že nejvytíženější síť je nejužitečnější jasné, proto nejcennější as největší pravděpodobností přilákat stále více uživatelů v pozitivním zpětné vazby. Vzhledem k tomu, trh altcoin je mimo nasycen - 756 a counting- soutěž pro uživatele je neuvěřitelně divoký...

Doufejme, že to začíná dávat smysl, proč se některé mince právě dal pryč - a vaše „příliš dobré, aby to byla pravda“ alarm se ztrácí!

Jako způsob distribuce, rozdávání množství nové mince držitelům Bitcoin - jedinci s prokázanou zájem kryptoměna - je asi nejjistější způsob, jak vytvořit počáteční základnu receptivních uživatelů. V případě, že nová mince také nabízí (pokud jde o technologie, ekonomiky, zájem a tak dále), to znamená velkou šanci získat počáteční trakci potřebnou povznést se nad jeho konkurentů.

Jak získat zdarma mince s Byteball

 
příklad „DAG řetězcem“ od theByteball bílého papíru, G bytí genesis jednotka.

Metoda # 1 - Byteball nabídku

Každý měsíc v úplňku, dostanete zdarma bajtů a blackbytes pro všechny Bitcoins, přes které mohou doložit vlastnictví - frakce může počítat stejně. Příští pokles nastane u kolem 4:07 ráno (UTC) v červenci 9th2017. Každý Bitcoin bude vydělávat 0,0625 bajtů (v současné době stojí kolem 50 dolarů) a 0,132 blackbytes (v současné době v hodnotě okolo 2,50 $).

Tyto Byte kapky bude pokračovat až do roku 2017 a možná do roku 2018, dokud GB je udělen. Přibližně 25% bylo rozděleno tak daleko, takže to je střednědobé, opakující se příležitost!

Jak nároku vaše bajty

Krok 1 Peněženka instalace

Stáhnout a nainstalovat správný Byteball walletfor systému. Všechny hlavní platformy, včetně mobilních, jsou podporovány. Pokud budete vyzváni rozhodnout pro světlo / rychlé peněženky. Pokud běží na 32-bitové verzi systému Windows, můžete zkusit tento 32-bit testu versionof klientský software Byteball.

Krok 2 - Inicializujte Bot

Po instalaci otevřete peněženku a klikněte na tento odkaz na peněženku stránce Byteball:

To bude přidat „Transition bot“ do vašeho Byteball peněženky. Tento bot zpracovává přiřazení nových bytů a blackbytes k vaší peněžence, na základě vašich Bitcoin podniků (stejně jako všechny existující bajtů nebo blackbyte podíly - se budeme zabývat tento aspekt později).

Krok 3 - Promluvte si s Bot

Počáteční adresa bude automaticky vytvořena vaší peněžence. Nyní je čas mluvit se bot!

Pokud okno botův již není otevřený, klikněte na „chatu“ kartu
v pravém dolním rohu peněženky rozhraní.

Poté zvolte „Transition bot“ jako svého nového partnera konverzace
(neočekáváme probleskujícím pohotová odpověď, ale můžete těšit na volné mince!)

Krok 4 - Odkaz bot s vaší Přijímací adresa

Nyní je iniciován interakcí s bot. Prvním krokem, jak bot vysvětluje, je, aby bota vaši Byteball adresu. Tato adresa se automaticky generovaný a pojmenoval podle vaší peněžence předtím. Kliknutím na elipsy bublinu vedle zadávání textu baru a poté zvolte „Vložte svou adresu...“


32 znak peněženka adresy je rozmazaný z důvodu ochrany osobních údajů. 

Krok 5 - Příprava na znamení pro váš Bitcoin adresy

Bot pak požádá o malou Bitcoin platbu k Bitcoin adresu řízena týmem Byteball. I když se jedná o životaschopný způsob, jak prokázat vlastnictví, je tu jiný způsob, který je zároveň rychlejší andfree- podepisování zpráv.

V tomto bodě, bude seznámení s funkcemi a vlastnostmi vašeho Bitcoin peněženky být velmi užitečné. Protože existuje tolik Bitcoin peněženky k dispozici, to je nemožné, aby tato příručka pokrýt všechny z nich. Budeme demonstrovat, jak se přihlásit na adresu pomocí Bitcoin jaderník plnou walletand světla peněženku electrum. Pokud používáte jiný Bitcoin peněženku, obraťte se na jeho dokumentaci s žádostí o pomoc na následujících 3 kroků...

Krok 6 -display Adresa Váhy

S cílem zjistit, které adresy dát bot a podepsat, že je třeba zkoumat allthe adresy obsažené ve vaší peněžence adres Bitcoin. Všimněte si, že takzvaná změna addressesmay nemusí být zobrazeny ve výchozím nastavení ve vaší peněžence.

Není-li všechny své platby Bitcoin byl jedinou adresu (což se nedoporučuje z důvodu ochrany osobních údajů), obdržel, bude zůstatek vaší peněženky se bude skládat z částky uložené v ovladači různé addressesunder vaše peněženka je.

Je nutné informovat Transition bot každé adresy, který obsahuje značné množství Bitcoin. Tyto částky budou činily u bot zjistit, kolik bytů a blackbytes jste mohli zaznamenat.

Bitcoin Jádro:

Můžete zobrazit všechny své jádro adresy, které jsou držiteli hodnotu otevřením konzoly a zadáním příkazu listunspent:

Kliknutím na tlačítko „Help“, pak zvolte „okno ladění“.

 
vyberte záložku „Console“ zadejte listunspentcommand.

Jádro se pak seznam non-prázdné adresy a jejich hodnoty. Poznamenejte si, který se zabývá obsahují prostředky (copy-vkládání informací do textového souboru je nejjednodušší způsob). Tento seznam je velmi užitečné pro hledání changeaddresses není automaticky uvedeny do jádra peněženku v kroku 8.

elektrum:

0
Pokud karta „Adresy“ není viditelný, klepněte na nabídku „Peněženka“ a poté klikněte na tlačítko „adresy.“

 

Ujistěte se, že „příjem“ a seznamy „Change“ jsou rozšířeny.

Nyní si můžete prohlédnout allthe adresy, které drží své bitcoins, nejen přijímací adresy, které vaši peněženku pravidelně zobrazuje. Dostáváme se pod kapotu vašeho Bitcoin peněženky zde; pochopení toho, jak změna adresy workwill pomůže zlepšit vaše soukromí v budoucnu.

Krok 7 (nepovinné) - Slučování více Bitcoin Adresy

Spojením více adres do jedné adrese může ušetřit spoustu času, v závislosti na počtu adres, které mají v úmyslu podepsat. To trvá asi jednu minutu na dokončení procesu podpis pro každou adresu, takže rozhodnout podle toho.

Konsolidovat své adresy, jednoduše poslat všechny své bitcoins na adresu pod kontrolou. To by mělo být nové nebo existující přijímací adresa v peněžence, kterou vlastníte.

Upozornění: Tento krok provést v dostatečném předstihu před příštím byte kapky - minimálně týden předem, aby se na bezpečné straně. Je-li vaše konsolidaci transakce nebyla potvrzena v době, kdy dochází k poklesu, budete ujít příležitost. Čekat na klidu v síťové aktivitě Bitcoin - jedná se obvykle objevují v průběhu víkendu - a konzultovat s naším guidefor informace o nastavení vhodného poplatek.

Krok 8 - Registrace textových zpráv Používání Bitcoin Wallet

Stejný soukromý klíč používaný k autorizaci platby z Bitcoin adresy lze také použít k vytvoření un-forgeable kryptografického důkaz, který spojuje tento text s danou adresu. Tento proces je znám jako signingand je to zcela bezpečné - viz následující části „Poznámka k podepisování obavy o bezpečnost.“

Bohužel, některé osobní peněženky a většina výměnných peněženky don'tfeature podpisu funkčnost. Pokud je vaše peněženka nepodporuje podepisování, budete buď muset poslat doporučenou mikroplateb přechodu bota Bitcoin peněženky ortransfer svých bitcoins do peněženky, které nepodporuje podepisování.

To BitcoinTalk diskusní příspěvek, i když mírně zastaralý, poskytuje mnoho užitečných informací, z nichž peněženky podporu podpisu, stejně jako jak se zaregistrovat s nimi. Zde je návod, jak celý proces funguje, ve 3 jednoduchých krocích:

1) První krok vyžaduje trochu kopírování-and-vkládání adres mezi svých bytů a Bitcoin peněženky.

Byteball bot požádá o Bitcoin adresu. Dejte mu jednu, která obsahuje BTC. Bot pak vás požádat, abyste podepsat vaše auto-generované Byteball adresu, pomocí předpokladu Bitcoin adresu.

2

2) Zde je návod, jak podepsat Byteball adresu pomocí Bitcoin adresu (adresy):

Bitcoin Jádro:

3

Zvolte menu „Soubor“, pak „podepsat zprávu...“ nástroj.

4

Pro část 1, klikněte levým tlačítkem pro výběr ze seznamu přijímání Adresy
(listunspentreveals, které obsahují prostředky).

Kliknutím pravého tlačítka se vložit jakoukoli změnu adresy, kterou jste zkopírovali z
listunspentcommand probíhat v peněžence své konzole (krok 6).

elektrum:

5

Zvolte menu „Nástroje“ a poté na „Přihlásit / ověření zpráva“ možnost.

  6
vložit příslušné adresy a klikněte na tlačítko Přihlásit. Nyní zkopírujte výstup.

Podpis je užitečný provoz, v případě, že budete přát, aby prokázal vlastnictví Bitcoin adresu. Nicméně, jak Core peněženka radí, vždy byste měli pojmenovat a datum žádná prohlášení podpisem smlouvy, a to zejména těch s právními důsledky.

V tomto případě je váš podpis může být použit pouze přidružit Bitcoin adresy s Byteball adresu. To je nepravděpodobné, že by vám způsobit žádné problémy v budoucnu, když vidím na varovnou poznámku obsažené v níže uvedené části „Poznámka k otázky soukromí.“ 

Krok 9 - Dejte bot Váš podepsané zprávy

Získat podepsanou zprávu a vložte jej do přechodu Bot Byteball. Pokud vše půjde dobře, bude bot dáme vám vědět:

7

Bot teď ví, že vlastní konkrétní Bitcoin adresa, kterou podepsal!

Pokud jste použili konsolidovaný Bitcoin adresu, proces je nyní dokončen! Pokud tomu tak není, opakujte kroky až 6 - 9until jste se přihlásili svou Byteball adresy se všemi svými hodnotou obsahující Bitcoin adres.

Krok 10 - Zkontrolujte, zda váš celkový čekající Byteball a Blackball

Navštivte tento websiteand vložte Byteball adresu do příslušného pole. Během několika málo minut po dokončení procesu podepisování, bude to zobrazí celkový počet bajtů a blackbytes můžete očekávat v Byteball peněžence, když dojde k poklesu.

8

Znásobit svůj počet úplných bitcoins očekávaným byte odměnu a porovnat výsledek celkem zobrazené na této webové stránce. V případě, že webové stránky se zobrazí méně, než se očekávalo, může to znamenat jen to, že jste zapomněli podepsat pro jednu nebo více adres.

Mám mince! Mám prodat nebo bych se měl držet?

Jakmile budete mít svůj volný GB, musíte se rozhodnout, zda jej držet nebo prodat! Níže jsou uvedeny některé body, které vám mohou pomoci se rozhodnout!

9
Všimněte si rozběh do 9. Června (crosshaired) a následného poklesu a oživení.

Důvody Hold

 • Vzor Doposud byla tato Byte cenové poklesy na poklesu jako procento z nově udělených mincí jsou okamžitě prodal, ale pak se zotaví krátce poté. To znamená, že cena bude i nadále růst, alespoň dokud jsou konečné mince uděleny.
 • Držení GB ve svém propojeném peněžence dělá nárok na bonus ve výši 20% ve výši budete přijímat (na základě vašich propojených bitcoins) v příštím distribuční kole. Podobný bonus se vztahuje i na všechny blackbytes držíte.
 • Byteball dosud by měly být uvedeny na hlavní altcoin pouze pro výměnu, Poloniex. Prudkém nárůstu cen lze očekávat, pokud (nebo-li) se dostane tam uvedené, nebo na jiném velkém výměnou.
 • Technologie Byteball je DAG je slibná... Smooth scaling, snadno chytrý kontrakt a rychlé transakce jsou samozřejmostí. Přečíst na webových stránkách a bílý papír pro další podrobnosti.
 • Způsob distribuce Byteball a relativní nedostatek propagační humbuk naznačuje vážný projekt zaměřený na hlavní dlouhodobý úspěch, spíše než krátkodobý zisk. To by znamenalo něco jako uvítací výjimku v altcoin prostoru.

Důvody prodat

 • Pokud opravdu potřebujete bitcoins nebo fiat ve spěchu, pak je lepší prodat bajtů než ledvinu!
 • Byteball Kód nebyl předmětem žádného intenzivního peer review. To může obsahovat chyby nebo tajné činy, které poškozují systém.
 • Koncept DAG, který podpořil svědků uzly, také ještě musí být přezkoumány a napadnout odborníky kryptoměna. Existuje možnost vzniku nesprávně zarovnaný struktuře pobídek nebo neznámého útoku (ů), které by mohly poškodit nebo dokonce zlomit model zabezpečení Byteball je.
 • Byteball je real-world odolnost vůči přetrvávající vidlice - nebo dokonce více souběžných vidlice - má být teprve stanovena.

Je na každém, aby se posoudil výše uvedené body a dospět k rozhodnutí. Hodně štěstí!

Poznámka k bezpečnostním obavám

Napadlo tohoto autora, že v případě, že Byteball peněženka byly zvláště lstivý kus malware, to by mohlo přimět uživatele k poskytnutí podpisy, které by mohly být použity k autorizovat transakce z Bitcoin peněženky uživatelů - a vypustit je! Nicméně, tyto obavy mohou být bezpečně propuštěn z následujících důvodů:

1) Šest byte distribuce byly dokončeny tak daleko, se žádné zprávy o jakékoli takové škodlivé aktivity.

2) Byteball peněženka generuje text, který má být podepsán (konkrétně váš Byteball adresa) beforerequesting podpisů z Bitcoin peněženky. Muselo by to pozoruhodně sofistikovaný malware vědět, které z vašich

3) V následujícím rozhovoru s Bitcoin jádra developera, Gregory Maxwell, ve kterém potvrzuje, že pro zamezení takovým podpisu útoku byly realizovány v Bitcoin:

HeySteve: to je možné sestrojit zprávu, která bude podepsaný Bitcoin adresu, je taková, že podepsaná zpráva může být také podpis používá pro autorizaci transakce?

Gmaxwell: Pokud by „podepsaný Bitcoin adrese“ Máte na mysli standardní funkce signmessage, pak je odpověď ne, protože jsme velmi pečlivě konstruovány signmessage tak to nikdy nemůže být možné.

Jaký transakce podpisem je SHA2 (SHA2 (maskovaný transakce)) a co signmessage znamení je SHA2 ( ‚Bitcoin podepsal zprávu:‘ || zpráva)

(Možná jsem o přesném řetězci mírně neodpovídají skutečnosti.)

Myslím, že velmi brzy návrh této funkci neudělal že- např SHA2 (zpráva), a někdo (pravděpodobně me nebo Peter Todd) poukázal na to, že byste mohli být podveden do podpisu něco, co bylo ve skutečnosti transakce hash.

HeySteve: ano, to byla moje starost. Podepsal jsem sérii 32 znakových altcoin adres s použitím mé Bitcoin adres

Gmaxwell: Ano, hledáme pro vás. :)

Poznámka k otázky soukromí

Pokud budete postupovat podle výše uvedeného postupu, developer Byteball a nikomu ho sdílí informace s (dobrovolně nebo jinak) budou moci spojovat vaši IP adresu s všechny adresy Bitcoin, pro které podepsaly. Dále by mělo být možné jiné adresy, které vlastníte, aby se stal přiřazené k připojenému adres.

Můžete zmírnit tyto problémy okamžitě afterthe pokles nastane anonymizace své bitcoins.

Metoda # 2 - škeble Nabídka

Škeble / Clamcoin (CLAM) je doklad o Vklad kryptoměna která byla zahájena v květnu roku 2014. V procesu známém jako „kopat“, škeble jsou volně distribuovány do historických majitelům Bitcoin, litecoin a dogecoin. Všechny adresy významné hodnoty, vytvořené před 12thof května 2014, mají nárok na kopání.

Jinými slovy, můžete uplatnit nárok jen na volné škeble, jestliže:

 1. Máte BTC, LTC nebo Doge peněženku (zálohy) z května 2014 nebo dříve, a
 2. Obsažený Hodnota adresa (y) shora „prach“, nebo standardní poplatek za transakci v té době.

Obdržíte 4.6 Clam pro každou vhodnou adresu! Jako hodnota škeblí se pohybovala mezi $ 5 až $ 7 v poslední době, to může přidat až značné neočekávané! Bohužel, je to obtížné vyčíslit předpokládaný škeble odměnu předem. Nicméně, pokud jste aktivním uživatelem Bitcoin v polovině roku 2014 a jsou obeznámeni s postupy řízení peněženka, pak kopat za škeble bude mít velmi pravděpodobně dokázat vyplatí!

Jak nároku své škeble

Krok 1 Peněženka instalace

Navštivte škeblí klienta websiteto stáhnout a nainstalovat příslušný grafický klient pro váš systém.

0

Krok 2 (volitelný) - stáhnout Blockchain Bootstrap soubor

Synchronizovat Clam peněženku s aktuální verzí blockchain může trvat dlouhou dobu, a to zejména pokud máte pomalé internetové connection.To urychlit proces, stáhnout tento ~ 1,5GB blockchain bootstrap jako fileor torrentu. Umístěte tento soubor ve stejné složce jako škeble wallet.datfile - použijte funkci vyhledávání vašeho operačního systému k vyhledání této složky nebo se obraťte na tuto stránku wiki (nahraďte „Bitcoin“ s „škeble“).

Tento volitelný krok umožňuje klientovi Clam synchronizovat především z vašeho pevného disku, spíše než na internetu. Další podrobnosti o tomto procesu je možno prohlédnout zde.

Krok 3 - Připravte si Bitcoin, litecoin nebo dogecoin Wallet pro Kopání

Na rozdíl od procesu Byteball výše popsaného Clams akceptuje adresu podpisy - to vyžaduje své posvátné soukromé klíče! Jako sdílení privátního klíče na adresu umožňuje vynakládání finančních prostředků v něm obsaženy, je vysoce doporučeno, aby všechny finanční prostředky přesunuty do nové peněženky před provedením tohoto procesu!

Sdílení soukromých klíčů vaší peněžence je (i sám Satoshi Nakomoto) je jeden z nejdůležitějších nebezpečnou akci každý uživatel kryptoměna může provádět - blízký sdílet přihlašovací údaje k účtu v internetovém bankovnictví.

To je důvod, proč důrazně doporučujeme nejprve převedení jakékoliv a veškeré finanční prostředky v rámci „dig peněženku“ do nové peněženky. To by bylo skvělý důvod investovat do zabezpečení vašich kryptoměna podniků zakoupením hardwaru peněženku, pokud jste tak již neučinili dostal jeden. Hardwarové peněženky requirethe generování nového peněženku, aby se bezpečně ukládat své prostředky.

Pokud jste oddálit nákup hardwaru peněženku kvůli jejich úkor, zvažte škeble jako způsob, jak dostat jeden se slevou - nebo dokonce zdarma!

Neexistuje žádný časový limit na distribuci škeble

takže budete mít dostatek času na výzkum nejlepší výběr nového wallet.If dáváte přednost své stávající peněženku, můžete být schopni vytvořit další peněženku v rámci stejného programu - Electrum nabízí tuto funkci, například.

Ať už se rozhodnete - buď dostat hardwarovou peněženku nebo vytvoření jiného softwaru peněženku - zajistí, že vaše nová peněženka je správně nastaven a chráněné beforeimporting veškeré finanční prostředky ze starého dig peněženky. Nezapomeňte zálohovat nový wallet.dat soubor nebo šifrovací semeno, a navíc nastavit a záložní heslo.

Jakmile je váš starý dig peněženka je prázdná - a nezapomeňte přesměrovat nějaké nevyřízené platby adresou ve vaší nové peněženky! - to je bezpečné pokračovat s dalším krokem.

Krok 4 - Půdní pro škeble!

Grafický peněženka dělá import vaše staré BTC / LTC / DOGE sáhnout do peněženek je soubor wallet.dat (který obsahuje soukromý klíč) je jednoduchý proces. Před provedením této akce zajistit, že jste import správný soubor - které patří k vaší oldwallet! Pokud si nevíte, kde se nachází tento soubor, viz krok 2 (a zvýšit povědomí o peněženku záložní).

Aby se zabránilo možnému nedorozumění, zvažte přejmenování adresář obsahující vaše staré dig peněženku na něco takového old_Bitcoin_wallet_backup. Tento soubor nemažte ani - nikdy nevíte, kdy by to mohlo vám umožní využít další distribuci altcoin!

Ujistěte se, že vaše peněženka plně synchronizované před pokračováním dále.

Nyní proveďte následující akce ve vaší peněžence Clam:

1 Z nabídky „Soubor“ vyberte „Importovat Peněženka...“

2 Přejděte do umístění vašeho starého dig peněženku a zvolte ji.

Pokud se vám nedaří najít soubor peněženku, nastavit systém tak, aby zobrazoval skryté soubory a složky. Škeble peněženka bude nyní postará o zbytek! Měli byste vidět své čerstvě vykopané Clams objeví krátce.

  3 Clam peněženka po úspěšném dig.

Mám prodat nebo bych se měl držet?

Jakmile budete mít své škeble, budete muset rozhodnout, co dělat s nimi! Ačkoli daleko od jeho maximu, stejně jako mnoho altcoins, škeble cena byla na vzestupu v poslední době:

4

Clam-BTC denní graf 2017 zobrazuje jasný uptrend.

Na podporu ve vašem rozhodnutí, zde je celá řada pozitivních a negativních faktorů, vzít v úvahu.

Důvody Hold

 • Škeble je důkazem Vklad mincí tak, jen tím, že drží škeble ve stále otevřené peněženky, budete vydělávat více mincí v průběhu času prostřednictvím procesu měkčení.
 • Populární a dlouhotrvající Just-kostky hazard vás siteallows investovat své škeble v místě, vydělávat část svých stabilních zisků. Na stránkách bude také dát vám měkčení odměny za vaše vložených mincí. Pokud zůstal sám na chvíli, bude vaše investice accrete stabilně - spíše jako perla!
 • Škeble jsou availablefor (leveraged) obchodování na populární výměně altcoin, Poloniex.
 • I když to není technicky inovativní, Škeble je založen na osvědčené technologii blockchain.

Důvody prodat

 • Pokud potřebujete fiat nebo bitcoins, budete pravděpodobně potřebovat více než MSAP.
 • Přestože existují projekty v potrubí, mince není vyvíjen agresivně.
 • Clam ekonomika je soustředěna kolem Just-kostky, s malou jinou činností v současnosti.

Jakékoli další dotazy můžete mít nejlépe požádala v okně chatu Just-Dice. To je nejvíce aktivní diskuzní fórum pro škeble, kde budete pravděpodobně moci získat vaše otázka zodpovězena dooglus sám.

Bonus zdarma Money Metoda - Stellar!

Stellaris plánuje druhou distribuci lumenů držitelům Bitcoin. Distribuce doba je od 27thof června do srpna 27thof. Tento autor se neúčastnil v předchozím Stellar poklesu, takže se nemůže vyjádřit k postupu. Další podrobnosti jsou k dispozici na stránkách Stellar; v zásadě je třeba se přihlásit na aktivní Bitcoin adresy a poskytnout účet na Facebooku, nebo držet mince na zúčastněného výměnu.

Férovost na „Bitcoiner Drop“ Distribution

Efektivita není jediným kritériem pro posuzování rozdělení mince je. Obvinění z nespravedlivého nebo sobecké distribuce může poškodit pověst mince je v dlouhodobém horizontu. Distribuci nových mincí držitelů stávajících mincí je pravděpodobně nejkrásnější způsob, jak distribuovat novou minci, za předpokladu, že původně držené mince byly spravedlivě rozděleny.

Pokud jste vyzkoušeli tuto metodu sami, prosím dejte mi vědět vaše zkušenosti v komentáře části níže!

Hodně štěstí!

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoin jako komodita: Daňová licence?

Post Bitcoin

Jak můj Bitcoins doma v 5 krocích

Post Bitcoin

Hack: koupit Bitcoins s Paypal okamžitě přes kruh (pouze USA)

Post Bitcoin

Coinbase, Gemini a CoinX Bitva, která má být první licencovanou Bitcoin Exchange

Post Bitcoin

Jak převést Satoshi na Bitcoin

Post Bitcoin

Nakonec snadný způsob, jak poslat Bitcoin na Facebooku

Post Bitcoin

Bitcoin Margin Trading Options pro začátečníky

Post Bitcoin

Bitcoin učí libertáře vše, co o hospodářství neví - The Washington Post

Post Bitcoin

Bitcoinové úvěry Bubble Part 2: Rozšíření úvěrů centrální banky

Post Bitcoin

Google, Yahoo Přidat Bitcoin ceny na finanční index!

Post Bitcoin

Co je Bitcoin? Jednoduchý (ale důkladný) Vysvětlení

Post Bitcoin

3 bezpečné způsoby, jak bezpečně ukládat Bitcoins