Jak rychle vyskočit zisk Bitcoin s jedním krokem | Czech.Lamareschale.org

Jak rychle vyskočit zisk Bitcoin s jedním krokem

Jak rychle vyskočit zisk Bitcoin s jedním krokem

V mém posledním příspěvku o Bitcoin faucetsI nenapadlo, že bych přestal aktualizovat vás na svém pokroku. Nicméně jsem se dostal tak mnoho žádostí, aby se o vysílání své příjmy, které jsem se rozhodl udělat měsíční aktuální informace o všech svých vodovodních baterií každý měsíc. Pokud budu mít něco cenného podělit budu, a pokud ne, budu jen aktualizovat vás o tom, jak se věci vyvíjejí.

load...

Boční Poznámka: Pokud jste zcela nový tohoto konceptu Bitcoin kohoutky začít tento post.

Minulý měsíc jsem zahájil 99Satoshis. Je to Bitcoin kohoutek podobné Milli s jedním malým rozdílem - to je samo hostitelem. Což znamená, nejsem s použitím 3rd Party procesory Faucetbox nebo Paytoshi spravovat své platby. Na začátku jsem si myslel, by to být dobré pro úsporu 2,5% poplatek na platím na těchto stránkách a také, aby se stal méně závislý na 3. Stran, nicméně jsem zjistil, že něco mnohem cennější...

load...

To, jak věci fungují na stránkách 3. Stran je takhle: Vy vložit peníze na svůj účet, lidé tvrdí, že malé množství Satoshis z kohoutku, a tato částka se odečte z vašeho zůstatku na místě 3. Strany.

Nicméně!!

Pokud budete mít Faucetbox například platí pouze na adresy s více než 13K Satoshis. To je pravděpodobně způsobeno tím, že minimální Bitcoin transakce povolena v rámci sítě by měla být nejméně 5430 Satoshisand některé další faktory. Takže všichni lidé, kteří tvrdili, až 13K Satoshis a nikdy proplaceny out nejsou skutečně zaplaceny, avšak jejich nároky jsou stále odečítat od zůstatku, a to dělá všechny rozdíly.

load...

Z krátké době jsem vlastnit kohoutek jsem se dozvěděl, že tam jsou 2 hlavní typy armatur uživatelů - výkonové Uživatelé, kteří budou tvrdit, kolem 20K Satoshis denně a dočasná uživatelé, kteří jen vyjdou, aby se pokusila kohoutek a většina z nich se ani projít 10K Satoshis ve svém životě.

Například v době psaní tohoto příspěvku, přestože celkové výplaty pro 99Satoshis jsou kolem 0.27BTC počet oprávněných výplat (které překračují 13k Satoshis) vytvoří celkem 0.14BTC. Takže téměř polovina výplaty nejsou odeslány. Ale všichni z nezpůsobilých uživatelé jsou stále dělá vám peníze prostřednictvím Adsense, takže jste generovat příjmy z tohoto provozu bez nákladů.

Takže pokud použijete 3. Strana jako svého poskytovatele se dostanou k udržení všech těchto neaktivních účtů a zůstatku připojen k nim. Pokud vlastníte svůj vlastní hostované kohoutek, pak je to čistý zisk pro vás. Můj odhad je, že většina majitelů kohoutek si nemyslím, že o tom, a pro to dobrý důvod.

Když začínáte se s vaší vlastní baterie, měli byste se měla zaměřit na to, aby jisti, že „Peníze strojíren“. To znamená, když dáte v provozu na jednom konci, budou peníze pocházet z druhého konce. Můžete také chtít, aby to tak rychle, jak je to možné vyzkoušet, a nejlepší způsob, jak to udělat, je pomocí kódu 3. Strany. Takže pokud jste právě zahajuje svůj kohoutek I přesto doporučujeme použít Faucetbox. Ale jak rostou budete muset přesunout pryč od nich.

Mějte na paměti, že hosting své vlastní kohoutek není všechno slunce a duhy. To znamená, že budete muset vytvořit svůj vlastní systém řízení (a to stojí peníze). Budete také muset postarat se o výplaty sami, chrání kohoutek před podvodníky a zajistit finanční prostředky, které používáte pro své výplaty.

Tak to je moje dva centy na řízení kohoutek. A nyní zprávy dubnové.

Vytvořil jsem tabulku Google, že budu vložit na těchto pracovních míst vystavit všechny své příjmy. Jedná se o stejný list I použít pro svůj vlastní vedení, takže nejste chybět na cokoliv. Na vrcholu uvidíš zdroje příjmů v USD a v BTC, na dno jsou moje náklady (i v USD a BTC). Pointa je zisk.

Je tu jiný sloupec pro každý z mých dvou kohoutků. Mějte na paměti, že 99Satoshis bylo v Beta za dva týdny to bylo aktivní v dubnu, takže se nepodařilo nashromáždit spoustu příjmů. Nicméně mohu vám říci, že příští měsíc bude pravděpodobně příjemné překvapení :)

Také mnoho lidí může být překvapeni množstvím výnosu služba Captcha „SolveMedia“ poskytuje. I přesto, že byl opravdu skvělé výsledky v březnu a dubnu příjmy z SolveMedia Zdá se, že klesá a bude pravděpodobně flatline kolem $ 300 za měsíc v květnu, ale počkáme a uvidíme.

Za květen Mám v plánu se pohybovat Milli od Faucetbox a učinit z něj vlastní hostila stejně jako 99Satoshis. Doufejme, že se tím zvýší svůj celkový zisk v důsledku kácení náklady. Jako vždy, pokud máte nějaké dotazy či připomínky, neváhejte a nechat v komentáře části níže.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Coin Brief Weekly Bitcoin Zpráva o cenách: 28. září 2014 - 4. října 2014

Post Bitcoin

Miliardář Richard Branson investuje do procesoru plateb Bitcoin BitPay

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvětleny: IJKs BTC

Post Bitcoin

Správná analýza ceny Bitcoin Část 1: Metodika

Post Bitcoin

Denní zpráva společnosti Bitcoin: Fidor Bank pomocí nástroje Ripple, Huobiho důkazy o rezervách a další

Post Bitcoin

Bitcoin News Today - Nejhorší BTC Round Up!

Post Bitcoin

Bitcoin analýza ceny: GHash.io, Irák a aukce FBI

Post Bitcoin

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs a Robocoin: Chyby v Bitcoin Business

Post Bitcoin

Bitcoin jako komodita: Daňová licence?

Post Bitcoin

Cena Bitcoin: Když jsou zprávy a nejsou důležité

Post Bitcoin

Alibaba IPO zodpovědná za Bitcoin Crash!

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvětleny: MNOs BTC