Alternativy Google Adsense pro Post Bitcoin Faucet Apocalypse | Czech.Lamareschale.org

Alternativy Google Adsense pro Post Bitcoin Faucet Apocalypse

Alternativy Google Adsense pro Post Bitcoin Faucet Apocalypse

Bitcoin kohoutky jsou mrtví.

Alespoň, že to, co jsem slyšel za poslední měsíc nebo tak nějak od Bitcoin vlastníky vodovodních po celém webu. Od té doby, Google Adsense rozhodla masivně Slap téměř všechny zbývající major faucetsI nyní říci, 99% jistotou, že nemůžete zpeněžit vaše baterie s Google Adsense v dlouhodobém horizontu.

load...

Na začátku června jsem stále ve vlastnictví Bitcoinker.com (aka 99Satoshis), který byl zakázán od Google AdSense. Vzal jsem si nějaké protiopatření, aby se pokusila udržet Milli od získání zakázán stejně. Mezi tato opatření patří:

 • Deaktivace postoupení programu Milli tak, aby se spammeři nepřinese v nevyžádané provozu
 • Odříznutí všechny „funky“ zdroje návštěvnosti na webu
 • load...

Mým hlavním cílem bylo, aby se zabránilo odhalení Milli web o radaru Google AdSense je.

Milli nepřežila.

Krátce po mém předchozím zaměstnání asi 99Satoshis jsem dostal e-mail od služby AdSense podporou mi říkají, že se pravděpodobně bude zakázat reklamy na Milli stejně. Namísto čekání na ně, aby mi zakázat, jsem odstranil všechny inzeráty od Milli sám.

O několik dní později Milli byl opravdu zakázáno zobrazování Google Adsense reklamy na něj. Nicméně, můj účet je stále aktivní a podařilo se mi mé zbývající prostředky (kolem 4000 $).

Nemám tušení, proč je můj účet zůstal aktivní, přestože Milli byl zakázán, ale mám několik teorií:

load...
 1. Vzhledem k tomu jsem se také zobrazovat reklamy na 99Bitcoins (tj důvěryhodně stránkách Adsense) nechtěli vypnout celý účet.
 2. Vzhledem k tomu, jsem se aktivně opatření k odstranění reklamy před tím, než zakázané místo, které považují za „dělá mi laskavost“ a nechal mě vybrat své zisky.

Tak jsem zůstala s stránek je ve skutečnosti přichází o peníze a má 6 milionů zobrazených stránek každý měsíc. Byl jsem skoro v háji. Myslel jsem, že o prodeji Milli, ale pak jsem se rozhodl, že tam musí být jiný způsob, jak zpeněžit stránky.

Takže června jsem se rozhodl pustit na zpeněžení cestě. V podstatě jsem chtěl vyzkoušet co nejvíce Google Adsense alternativa reklamních sítí je to možné, s cílem udržet Milli naživu.

Proč se chci udržet Milli naživu tak špatně?

Za prvé, Milli rozrostla být součástí rodiny 99Bitcoins. Opravdu se mi líbí provozování tohoto webu a malý komunita byla postavena kolem něj přes sekci komentářů. Tak to nějak stalo koníčkem na mě :)

Za druhé, Milli má dobrou SEO hodnotu (Search Engine Optimization). Což znamená, že mohou vysoké hodnosti na klíčová slova na Googlu. Například v současné době je # 1 pro „Jak vydělat peníze s Bitcoin“. Takže to může být užitečné v budoucnu.

Samozřejmě ne všechny reklamní sítě pracoval pro mě. Snažil jsem se o 15. Celkově lze říci, ale většina „non Bitcoin“ reklamní sítě nepřijal Bitcoin kohoutky. Domnívám se, že je to proto, že považuje za provoz za nízké kvality. Nicméně jsem zjistil, 5-6 sítí, které jsou dobrou volbou pro kohoutky a vytvořit slušný zdroj příjmů.

Chci využít této příležitosti a poděkoval nového vlastníka Bitcoinker je kdo byl velká pomoc v tomto posledním měsíci. Bez něho Nemyslím si, že bych přišel s těmito výsledky jako jeho znalost různých reklamních sítí, byla daleko větší než moje. Takže díky a jít vyzkoušet Bitcoinker.

Takže tady jsou...

Kompletní Google Adsense Alternativy pro Bitcoin Jeřáby

Rozhodl jsem se seskupit reklamní sítě Zjistil jsem ziskový do 2 skupin - Bitcoin reklamních sítí a non reklamních sítí Bitcoin. Hlavní rozdíly jsou, že Bitcoin reklamní sítě zaplatit v Bitcoins a všichni přijímají kohoutek provoz.

Na konci tohoto seznamu Budu také vám vědět, jaké reklamní sítě Snažil jsem se, že to nevyšlo ani nepřijal Milli jako vydavatele.

Bitcoin reklamní sítě pro Bitcoin kohoutky

Coinad- náběžné reklamní síť Bitcoin

Pros: Nejvyšší Platební síť Bitcoin, vyplnit míra reklamy je dobrá

Nevýhody: Může být přijaty pouze pozvat (směřuje pouze s vysokou intenzitou provozu vodovodní baterie), omezených Statistiky

Ziskovost: vás dostane kolem 0,0001 + BTC CPM, při dnešním kurzu To se rovná 0,07 $ což je hezké. Také Coinad vypočítává své příjmy a platí tě v Bitcoin takže nejste ovlivněn kurzem.

Celkově: Máte-li Bitcoin kohoutek budete muset použít na Coinad. Nemyslím si, že existuje nějaký způsob, jak udržet kohoutek ziskový bez něj. Pokud jste právě začíná a nemají dostatek provoz, budete muset pracovat po dobu několika měsíců na rozpacích, dokud nejste dostatečně velký. Další možností by bylo spustit Adsense na kohoutek s vědomím, dostanete zakázán nakonec, ale alespoň řezání své ztráty.

Mé hodnocení: 95%

Cointraffic- vysoce ziskové reklamní síť Bitcoin

Pros: Pretty ziskový, úžasné podpory

Nevýhody: omezené statistické údaje, platba v Eurech (ovlivněn BTC kurzu), omezené statistiky

Ziskovost: V tuto chvíli nemohu přesně říci, jak výnosné Cointraffic je. Důvodem je to, že v poslední době začaly integrovat pop-up bannery, které jsou vysoce ziskové. Nicméně, tyto pop-up je stále ve fázi beta. Tvrdí, že zaplatí 0,05 € CPM pro prezentaci nápis a € 0.5 CPM pro vyskakovací okna.

Celkově: Pro tuto chvíli jsem ještě testování Cointraffic ven, ale zdá se být velmi legitimní Bitcoin reklamní síť. Zvláště se mi líbí, že jejich podpora je rychlá odpověď a řeší všechny otázky, co mám. Na rozdíl od jiných reklamních sítí, které umožňují pouze jeden prapor za místo (a jeden pop-up). Jejich největší nevýhodou je, že výpočet tržeb ve fiatu, i když vyplácet v BTC. To je důvod, proč v případě, že BTC cena zvedne dostanete méně Bitcoins poslal do cesty. Konečně, oni jsou relativně nový reklamní síť, která je vždy riziko.

Mé hodnocení: 90%

Mellow ADS pěkný doplněk, ale nebude stavět mé naděje na něm

Pros: OK míra naplnění reklam, umožňuje až 5 reklam, které mají být umístěny na místě, veterán na trhu

Nevýhody: Mnoho výpadků, nízké výplaty, zaplatí za unikátními klik / pohledu, omezené Statistiky

Ziskovost: Domnívám se, že nízká ziskovost MellowAds' souvisí s tím, že MellowAds platí pouze pro jedinečné výhledy / kliknutí a většina z kohoutku uživatelů se vracejí uživatelů. Takže i když dáte více reklam na webu by to nepřinese v tom, že mnohem více příjmů. Pro tuto chvíli jsem viděl kolem 0,05 $ CPM z reklam Mellow, ale to se liší hodně.

Celkově: Ve všech poctivost nemám rád MellowAds, že hodně. Je to příliš mnoho potíží pro příliš málo zisku. Reklamy mají spoustu výpadků, která také zpomaluje váš web. I když vím, zakladatel osobně a je to skvělý kluk, myslím, že je ještě možné udělat pro zlepšení této reklamní síť. Hádám, že když se mi podaří stabilizovat příjmy kohoutky proudu budu úplně odstranit MellowAds z kohoutku.

Mé hodnocení: 73%

U-ADS-Nejnovějším hráč kolem

Pros: OK míra naplnění reklam, umožňuje až 5 reklam, které mají být umístěny na webu

Nevýhody: Nové na trhu, omezené statistiky technické problémy

Ziskovost: U-reklamy se zdá fungovat jako "MellowAds" mini-me. Příjmy je velmi nízká (kolem 0,03 $ CPM), ale já jsem jen byl jejich vyzkoušení po dobu 1 týdne, takže nemohu být jistý dosud.

Celkově:-ads U zdá být v pořádku, ale můj největší strach je, že je velmi mladý. To znamená, že se nemohu spolehnout na to, pokud jde o příjmy, neboť může zmizet v každém okamžiku. Pro tuto chvíli, příjmy z U-reklamy není podstatná, tak jsem se mohou odhlásit z nich, jakož i v budoucnu.

Mé hodnocení: 82%

Non Reklamní sítě Bitcoin, které pracují s Bitcoin kohoutky

Vrtule Ads

# 8211; Můj osobní favorit pop-up síť (prozatím...)

Pros: Vysoce CPM, dobrá podpora

Nevýhody: Obtěžující vyskakovací okna, žádný způsob, jak kontrolovat pop up frekvenci, omezené statistiky, žádná možnost odstoupení Paypal

Ziskovost: Byl jsem pomocí vrtule reklamy pro téměř dva týdny a bylo vidět průměrnou CPM ve výši $ 0,16. To je docela dobrý, ale mějte na paměti, že při každém kliknutí po stránce osvěžení otravné pop-up přijde.

Celkově: Kéž bych nemusel sehnout pop up na místě, ale teď to vypadá, jako na jediný způsob, jak se dostat Milli být ani v blízkosti lámání dokonce. PropellerAds zdají být legitimní reklamní síť s decentním CPM. Jsem stále diskutujeme, zda je to lepší než PopAds nebo ne.

Mé hodnocení: 88%

PopAds

# 8211; High příjmy pop-up

Pros: nejvyšší CPM kolem, pop-up konfigurace

Nevýhody: Pomalá podporu, nízké úrovně inzerenti

Ziskovost: PopAds je zdaleka nejziskovější reklamní síť k dispozici tam. CPM může dosáhnout až 0,7 $, což je dost šílené. Máte-li jen o zisk, použijte PopAds.

Celkově: I když PopAds je šíleně ziskový jsem jich nepoužívá v tuto chvíli. Důvodem je, že jejich inzerenti jsou na nejnižší úrovni (tj porno, více vyskakovací okna, atd.). Máte možnost zakázat konkrétní inzerenty a také dát zpoždění mezi vyskakovací okna, ale pro mě je tato možnost nefunguje. Kontaktoval jsem jejich podporu, ale nemají na to přišel. Takže teď jsou z Milli. I lze jim snaží v budoucnu znovu.

Mé hodnocení: 90%

UberCPM

# 8211; Mladý a nadějný reklamních sítí (už nefunguje)

Pros: Good míra obsazení,

Nevýhody: Velmi mladí reklamní sítě nízkého CPM

Ziskovost: Za krátkou dobu jsem používal UberCPM to bylo zobrazeno konzistentní poměr $ 0,03 CPM. I když to není nic světoborného, ​​že je to dobrý doplněk k jakékoliv stránky.

Celkově: UberCPM Zdá se mi to jako „hezké mít“ reklamní sítě. Nešel bych ořechy, jestli to skončilo se mi platit nebo prodlení, a je-li to fungovat, že je to pěkný malý přírůstek do toku příjmů. Vím, že jako fakt, že mají zakázané kohoutky v minulosti v důsledku nelegálních dopravních zdrojů (tj botů), ale pro tuto chvíli Milli se zdá v pořádku.

Mé hodnocení: 82%

SolveMedia- CAPTCHA a reklamní řešení vše v jednom

Výhody: 2 v 1 roztoku (captcah + reklamní síť)

Nevýhody: Výplata net 60, podpora je omezená, neodstraňuje všechny roboty

Ziskovosti: rentabilita SolveMedia lidové značně kolísal v průběhu času. Po jeho použití pro téměř 6 měsíců, mohu říci, že to bude obvykle někde kolem $ 0,05- $ 0,1 na to CPM.

Celkově: SolveMedia je většina z nich má pro každého vodovodní majitele, protože se dostanete k zpeněžit vlastnost, že každá baterie má mít - CAPTCHA. Psal jsem o nich značně v mých předchozích aktualizacích Bitcoin armatur. V minulosti jsem dělal šílené množství peněz od nich, ale myslím, že je to způsobeno tím, že někdy noví inzerenti přijít do velmi hluboko do kapsy. Avšak i při nejnižších ziskové období to bylo ještě to dobrý doplněk k mé stránky.

Mé hodnocení: 94%

Tak tady to máte, kompletní zdroje příjmů jsem našel vhodný pro Bitcoin kohoutky. Také jsem testoval různé jiné sítě, ale buď nedostal schválen s Milli nebo příjmy byly příliš nízké. Abychom jmenovali alespoň některé:

 • A-reklamy - snažil je ven na krátkou dobu, ale příjmy byly opravdu nízká, takže jsem se zastavil.
 • Coinurl - Tenhle jsem vlastně dosud vyzkoušeli.
 • Bitmedia- Z nějakého důvodu nevysvětlitelné, že nepřijal Milli do svého programu ani oni repond na e-maily jsem odeslaných.

A to jsou non sítě Bitcoin, že neschválila Milli:

 • Chikita - dostal reklamy zobrazovat, ale neviděl žádný příjem. Podpora neodpověděl.
 • Media.net
 • Zedo
 • Clicksor
 • ExoClick - dostal schválen, ale CPM je příliš nízká

Kolik Milli, aby v červnu?

Nic....I vlastně ztracené peníze.

Jako vždy jsem vkládání přesný graf Já používám sledovat moji zisků a ztrát, doufám, že je to dost jasné. Jen procházet přes sloupců červnových.

Takže jak vidíte, jsem ztratil kolem $ 30 v červnu. Já bych ztratil víc, kdybych neměl aroudn 10 dnů od příjmu Adsense na pokrytí pro zbytek měsíce. Ale já jsem na rozpacích, a to nejen proto, že jsem dostal zakázané Adsense. Je to také kvůli stoupající ceně BTC. Jak jsem se již zmínil v minulosti, kdy Bitcoin se cena zvedne kohoutek ziskovost klesá.

Samozřejmě jsem také snížil výplaty trochu na Milli, aby pomohla přežít a oznámí své uživatele, že mohu být vypínání kohoutek. Myslím, že je velmi důležité, aby byly transparentní, a ne jen „utéct“ bez placení. Nicméně, jak můžete vidět z obrázku níže to mělo významný dopad na Milli v provozu.
 

V následujících měsících se budu soustředit na obou udržování Milli v bodu zvratu nebo se ziskem. Když vidím to nemůžu vydržet po 1-2 měsících budu asi vypnout. Ale teď budu pokračovat v aktualizaci vás na svém pokroku. Pokud někdo z vás mít další vstupy na dalších Adsense alternativy bych rád slyšel o tom v komentáře části níže.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

BetChain se stává vedoucím kasínem Bitcoin ve vícejazyčné podpoře

Post Bitcoin

12 úžasných Bitcoin Memes

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: Rozloučení s fraccionálními rezervami

Post Bitcoin

Mince Stručná denní zpráva: Blockstream, Cozy Games, Bitcoin Regulation, a Florida Lawsuits

Post Bitcoin

Hlavní proud Bitcoin část 2: Academia a laici

Post Bitcoin

Armory Technologies uvolňuje aktualizovanou verzi své peněženky Bitcoin po zajištění investice ve výši 600 tisíc dolarů

Post Bitcoin

Bitcoin 2.0 pokroky přinášejí decentralizaci k realitě

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvětleny: ABCs BTC

Post Bitcoin

O Bitcoin Faucets

Post Bitcoin

Bitcoin v hlavním proudu Část 1: Swiss Bitcoin Research Paper

Post Bitcoin

Bitcoin Exchange Rate Chart a Graf předpovědi obtížnosti

Post Bitcoin

Bitcoin Price se mění směrem nahoru s bankovním záporným zájmem