Bitcoin jako komodita: Daňová licence? | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin jako komodita: Daňová licence?

Bitcoin jako komodita: Daňová licence?

US Commodity Futures Trading Komise (CFTC) oficiálně uznal Bitcoin má komoditu, která nabízí ještě další uznání pro nastupující digitální měny. Zda je či není toto uznání bude dopadat být dobrou věc, nicméně, zbývá být viděn.

load...

Je zajímavé, CFTC Uznání měl trochu nadává tónem k ní, s CFTC tvrdí, že stejná pravidla „vztahující se na všechny účastníky na trzích s komoditními deriváty.“

Jinými slovy, jednoduše proto, že Bitcoin je stále ještě poměrně nová, a vlády se plně na to, jak s ní zacházet, měnu (nyní nazvaný komodita) nemohou jednoduše sukni pravidla.

load...

[Tweet_box konstrukce = "box_02"] Zda nebo ne Bitcoin Uznání za zboží bude dopadat být dobrá věc se teprve uvidí. [/ Tweet_box]

Důležité je, že CFTC uznán Bitcoin jako komodita, takže by to mohlo mít pravomoc nad regulací deriváty Bitcoin. Zmatený? Derivát je takový druh smlouvy, která odvozuje svou hodnotu od něčeho jiného. Například smlouva o futures je smlouva koupit dané množství komodity v budoucnu okamžiku. V podstatě se kupující a prodávající z těchto smluv budou oba se snaží uhodnout, kudy trhy budou houpat v budoucnu.

Zatímco většina Bitcoin obchodníci zaměří na obchodování s kryptoměna sám, stále větší počet firem začaly nabízet deriváty Bitcoin. To znamená, že namísto prodeje BTC sami, jsou prodeje finančních nástrojů, které odvozují svoji cenu od hodnoty Bitcoin je. Se vzestupem těchto složitých finančních nástrojů, regulační orgány budou téměř jistě brát nárůst zájmu o Bitcoin, pro lepší nebo horší.

load...

Důležité je, že CFTC jen přesunuta do klasifikovat Bitcoin jako komodita po Coinflip, dnes již zaniklé společnosti, dříve se sídlem v San Francisku, nešla přes normální proces registrace s federálními úřady, aby prodat deriváty. Coinflip věřil, že jelikož deriváty byly založeny na Bitcoin, neměli žádnou povinnost projít běžných státních kanálů. Vláda myslel jinak.

Uznání je dvousečný meč

Obecně lze říci, zvýšila uznání bylo nahlíženo jako dobrou věc ze strany většiny uživatelů Bitcoin. Čím více legitimní měna je, tím větší právní ochrana je to k dispozici.

uznání CFTC, nicméně nemusí dopadat být taková dobrá věc. Za prvé, Komise uznává Bitcoin assomething, že mnoho uživatelů by to tvrdit není: komodita. Nejedná se o boj o čisté sémantiky, a to buď. Zisky z měnových operací jsou obvykle nejsou zdaněny, zatímco zisky z komodit obchodů jsou. S CFTC vykázat jako zboží, bude to jednodušší argumentovat pro jeho snížení o případných zisků dosažených mimo Bitcoin.

Uznání jako zboží bude také snazší pro CFTC a jiné federální úřady regulovat Bitcoin. Dříve kryptoměna upadl do jakési šedé zóně a regulační orgány přiblížil ji opatrně a přemýšlel, který, je-li někdo, měli ji regulovat. Nyní CFTC stupňuje vpřed a tvrdí, že mají pravomoc regulovat Bitcoin, a jak teď to vypadá nepravděpodobné, že by je někdo bude výzvou.

Co to všechno znamená?

Bitcoin svět se rychle vyvíjí a je stále do značné míry šedé zóny. V tomto smyslu je plný dopad tohoto vývoje je stále poněkud neznámá. První na řadě, CFTC vládnoucí není pravděpodobné, že vliv na legislativu celostátní úrovni a další regulátory. CFTC Tvrzení nezdá se, že přichází na úkor ostatních, a zdá se, že se jich řízení týká výhradně s deriváty Bitcoin.

Oficiální „komoditou“ Označení tímto důležitým federální agentury však poskytnout další důvody pro Bitcoin je třeba zacházet jako s komoditou. Jak již bylo uvedeno, může to usnadnit vláda se snaží vybírat daně. Zvýšená uznání by také mohla dovolit Bitcoin zvýšenou ochranu v americkém právním systému. Bitcoin již byla uznána jako něco cenného americkými soudy, ale oficiální komodita označení by měly právní vymáhání různých otázkách jednodušší v budoucnu.

CFTC může teoreticky začít regulovat Bitcoin více closelyas svým širokým zametání orgán nemá udělit mu práva k regulaci a sledování majetku, na nichž jsou založeny deriváty. Zatím však federální agentura uvedla, že nepůjde touto cestou.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoin Arbitrage Opportunities: Krátký průvodce

Post Bitcoin

Bezpečná bitová peněženka: Bitcoin Security Tips

Post Bitcoin

Procesor Bitcoin Platba BitPay denně činí 1 milion dolarů v transakcích!

Post Bitcoin

Jak vzniká scéna Bitcoin Start Up v Africe?

Post Bitcoin

Bitvavý medvěd Peter Schiff se zdvojnásobí: Dokonce i za 4000 dolarů je to stále bublina - Coindesk

Post Bitcoin

Je Bitcoin anonymní? Zde je kompletní odpověď

Post Bitcoin

Bitová banka Centralizace: Trh se sama stanoví

Post Bitcoin

Je Bitcoin Mining Worth It?

Post Bitcoin

Bitcoin nemůže být regulován jako Internet

Post Bitcoin

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs a Robocoin: Chyby v Bitcoin Business

Post Bitcoin

Bitcoin směřující na $ 0.00 a mnozí ztratí všechno, když se bublina objeví - varuje investora Peter Schiff - RT

Post Bitcoin

Bezprecedentní: Bitcoin Mining Network překračuje 100 PH