Jak si koupit Bitcoin s bankovním účtem. Wire Transfer | Czech.Lamareschale.org

Jak si koupit Bitcoin s bankovním účtem. Wire Transfer

Jak si koupit Bitcoin s bankovním účtem. Wire Transfer

Lidé, kteří chtějí koupit velké množství bitcoinor nemají žádný přístup k kreditních a debetních karet bude pravděpodobně hledat na nákup Bitcoins se svým bankovním účtem.

load...

Vzhledem k tomu, že je podstatně nižší riziko spojené výměn, když lidé kupují Bitcoins se svým bankovním účtu, poplatky za takového procesu jsou podstatně nižší. Bankovní převody jsou považovány za nevratné a snížit riziko zúčtování, na rozdíl od platby kreditní karty pro příklad. Takže pokud chcete koupit $ 1000 od Coinbasevia jejich bankovním převodem byste zaplatili $ 14.9 poplatků, zatímco pokud jste si koupili stejnou částku s kreditem cardyou'd platit $ 39,9 poplatků. Jak můžete vidět, můžete ušetřit až 50% a více při použití bankovního převodu.

load...

Také Bitcoin nákup limity při použití bankovního převodu na váš účet, jsou mnohem vyšší, než s použitím kreditní nebo debetní kartu.

Na druhé straně, bankovní převody jsou obvykle složitější k provedení a trvat delší množství času na zpracování, protože přenos potřebuje vyčistit několik bank na své cestě k výměně. Nicméně, nákup Bitcoins s bankovním převodem, je pravděpodobně nejlepší způsob, jak jít s cílem získat co nejlepší směnný možnou cenu.

Pravděpodobně nejlepší volbou pro nákup Bitcoins v USA s bankovním účtem je Coinbase. Coinbase je jednou z průkopnických společností v Bitcoin ekosystému a byl asi od konce roku 2012. Coinbase umožňuje připojit svůj bankovní účet přes ACH bankovním převodem a může být spojen s 26 různých bank.

load...

Jakmile zadáte své bankovní pověřovací listiny na internetových stránkách Coinbase je můžete snadno koupit Bitcoins prostřednictvím svého bankovního účtu. Poplatek za nákup Bitcoins s bankovním účtem je% 1,49. Dobrou věc, o Coinbase je, že web má velmi vysokou likviditu a nebude „dojdou Bitcoins“. Je také dost intuitivní pro začátečníky.

Na druhou stranu Coinbase bankovní převody jsou pomalejší než kreditní kartou nákupy a může trvat až 5 dní. Také Coinbase bylo známo, že sledovat své uživatelské fundsand může podniknout kroky proti vašemu účtu, pokud se domnívají, že ho používáte pro nelegální nákupy.

Obyvatelé UK mohou také zvážit Coinfloorand financovat svůj účet přes SEPA nebo online bankovním převodem. Nicméně tam je minimální vklad 1000 liber.

Cex.iois další výměnu, který nabízí dopravu SEPA a vysokou likviditu. Na rozdíl od předešlých výměn také umožňuje koupit Bitcoins s vaší kreditní karty, a ne pouze na váš bankovní účet.

Kupovat Bitcoins s bankovním účtem v jiných zemích po celém světě

Pokud nechcete žít v USA nebo EU existují některé mezinárodní Bitcoin cenných papírů, které vám umožní koupit Bitcoins s bankovním účtem především prostřednictvím systému SWIFT (tj bankovní převod).

Nejuznávanějších jsou Bitstamp a Kraken. BTC-eis další výměnu, která bude přijímat zákazníkům po celém světě však jeho pověst je sporná, takže bych k opatrnosti, pokud používáte jej. CEX.iooffers své služby na většině zemí světa. Bifinexmay být také dobrá volba, ale je to trochu těžší procházet, pokud jste nováček.

Dospět k závěru, pokud uvažujete o koupi velké množství Bitcoin nebo nemají žádný přístup ke kreditním kartám asi byste měli používat metody shora. Mějte na paměti, že některé banky mohou vyžadovat další informace o povaze transakce, a mohou také vybírat dodatečné poplatky za samotný převod.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se procesu nebo výměny neváhejte a zeptejte se na komentáře části níže.

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoin Ťažba může být výhodnější brzy

Post Bitcoin

Bitcoin Price Analysis: Zpráva Citi a Aukční aukce Silk Road

Post Bitcoin

Bitcoin úvěr Bubble část 1: Bitcoin Margin Trading

Post Bitcoin

Neměli bychom se snažit přizpůsobit Bitcoin stávajícím právním strukturám

Post Bitcoin

Ministerstvo obrany považuje potenciální teroristickou hrozbu Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin Domain Name BTC.com prodáno za 1 milion dolarů USD!

Post Bitcoin

Co je Bitcoin? Jednoduchý (ale důkladný) Vysvětlení

Post Bitcoin

Deep Web Bitcoin Mixer Nedávné Hack restartoval Debata Darkcoin proti důvěryhodným mixérům a důvěryhodným mixérům

Post Bitcoin

První univerzita k instalaci Bitcoin ATM - Vancouver, Kanada Campus

Post Bitcoin

Jak vytvořit 99,9% bezpečnou peněženku Bitcoin Paper

Post Bitcoin

Bitcoin 2.0 pokroky přinášejí decentralizaci k realitě

Post Bitcoin

Co je 51% útok - zjednodušený výukový program