Jak koupit Bitcoins v Indii: Rychlý průvodce | Czech.Lamareschale.org

Jak koupit Bitcoins v Indii: Rychlý průvodce

Jak koupit Bitcoins v Indii: Rychlý průvodce

Pokud se nacházíte v Indii a chcete si koupit Bitcoin, jste na správném místě. Podívejte se na náš průvodce k nákupu Bitcoin v Indii, která zkoumá vše od zákonnosti Bitcoin k nejlepším Bitcoin výměn.

load...

Je Bitcoin legální v Indii?

Tam je nějaká nejasnost ohledně legality Bitcoin v Indii. Zatímco indický ministr financí uvedl, že vláda neuznává Bitcoin jako zákonné platidlo, šel na to říct, že země nemá žádné předpisy, jimiž se řídí virtuální měny.

Netřeba říkat, že bez regulace nebo úplnému zákazu, Bitcoin je legalita v Indii je něco šedé zóně. Kdyby nic jiného, ​​tam byl vzduch opatrnosti, s Indická centrální banka vydává warningover Bitcoin stejně jako cryptocurrencies a mezinárodními organizacemi pro suroviny obecně.

load...

V prosinci 2017, indický daňový úřad vpadl indické Bitcoin exchangesin snaze shromáždit údaje o investory a případně vybírat daň na svých investic.

Jak populární je Bitcoin v Indii?

S ohledem na velikost a počet obyvatel Indie má potenciál stát se obrovský trh pro Bitcoin. Bitcoin popularita v Indii roste s objemy obchodů rychle roste, o čemž svědčí objem LocalBitcoins v Indii.

Google Trendsshows zvýšený zájem o Bitcoin v Indii, s hledaným výrazem Bitcoin zažívá obrovský bodec na konci roku 2017.

Řada indických burzách Bitcoin viděli rostoucí poptávku. Ve skutečnosti, Indian Bitcoin výměnu Zebpay viděl více než 500.000 instalacemi Zebpay Bitcoin appby května 2017. Nicméně, Indie je stále se rozvíjející země, a mnoho z nich nemůže dovolit značné množství Bitcoin. A co víc, připojení k internetu a rychlost země jsou velmi pozadu v jiných částech světa.

load...

Jaké jsou hlavní Indian Bitcoin komunity?

Tam je rostoucí počet Indian Bitcoin komunit online. Ty jsou užitečné zejména pro pobyt až do dnešního dne s nejnovější zprávy, stejně jako pro získání poradenství o nejlepších indických Bitcoin výměn a podobně. Zejména stojí za to podívat se na tyto fóra a stránky:

  • Indie subreddit
  • Indie BitcoinTalk nit
  • Bitcoin Indie na Facebooku
  • Bitcoin výměny se sídlem v Indii

Existuje celá řada indických burzách Bitcoin, takže nákup a prodej Bitcoin v Indii rychlé a snadné. Hlavními Bitcoin burzy v Indii jsou regulované a vyžadují ověření ID.

Unocoin

Přední výměna Bitcoin v Indii, Unocoinwas založena v roce 2013 a umožňuje uživatelům koupit Bitcoin s žádným indickým bankovní účet. Opírající se o investory ve Spojených státech, Unocoin je regulovaným společnost v Indii a nabízí nízké 1% poplatků, které spadají do 0,7% se zvýšeným objemem obchodů. Je to snadná výměna Bitcoin používat, ale vyžaduje ověření ID.

Zebpay

Zebpayis indický výměna aplikace založené Bitcoin, který byl zahájen v roce 2015. Stejně jako Unocoin, to je regulovaná společnost, která umožňuje uživatelům nakupovat Bitcoin s připojeným indické bankovní účet. Zebpay má některé dobré bezpečnostní prvky, a jeho aplikace je k dispozici pro Android a iPhone. Stejně jako u Unocoin, je zapotřebí ověření ID. A co víc, transakční poplatky by mohly být více transparentní.

Coinsecure

Výměna Indian Bitcoin s nízkými buy poplatků jen o 0,3%, Coinsecurehas získává popularitu od svého uvedení na trh v roce 2015. Tato regulovaná výměna Bitcoin v Indii nabízí celou řadu různých možností vkladů, včetně Neft, RTGS, IMPS a hotovosti. Rozhraní není nejvíce začátečník-přátelský, a podobně Unocoin a Zebpay, Coinsecure vyžaduje ověření ID za účelem nákupu Bitcoin.

Mezinárodní výměny jsou k dispozici v Indii

Nejste jen na indických burzách Bitcoin při nákupu a prodeji Bitcoin v Indii. Ve skutečnosti existuje několik dalších možností, které máte k dispozici.

Coinmama

Coinmamamay se sídlem v Izraeli, ale je k dispozici ve velkém počtu zemí, včetně Indie. To bylo vypuštěno v roce 2013, a nabízí pohodlné: můžete koupit Bitcoin s debetní nebo kreditní kartou. Nevýhodou je, že poplatky jsou nadhodnocené o 5,5% na transakci a 5% na kreditní nebo debetní karty transakcí. Můžete si přečíst naši plnou recenzi Coinmama zde.

Changelly

Changellywas která byla založena v roce 2015, a to umožňuje výměnu jednoho kryptoměna za jinou. Přihlášení k účtu nevyžaduje žádné osobní údaje, a budete tak mít rychlý a snadný způsob výměny kryptoměna z jedné peněženky do druhé. K dispozici je fixní poplatek ve výši 0,5%, což je o něco vyšší, než mnoho jiných burzách Bitcoin. Si můžete přečíst zde naši plnou Changelly recenze.

CEX.IO

CEX.IOis k dispozici ve většině zemí po celém světě. Společnost byla založena v roce 2013 se sídlem v Londýně, tato výměna kryptoměna umožňuje uživatelům kupovat a prodávat Bitcoin, stejně jako výběr z altcoins. Obě kreditní karty a bankovní převody jsou přijímány platební metody s nízkými poplatky ve výši 0% -0,2% na obchodů. Mějte na paměti, že výměna má velmi odlišné poplatky než makléřské služby. Si můžete přečíst zde naši plnou CEX.io recenze.

Kolik Bitcoin bankomaty jsou tam v Indii?

Jak 2017, nejsou tam žádné Bitcoin bankomaty v Indii, podle CoinATMRadar.

Neznám dalších způsobů, jak koupit Bitcoin v Indii, nebo mají zkušenosti s těmi, které jsme výše uvedených? Dejte nám vědět v komentáře části níže.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

5 výzvy v současné době čelí Bitcoin (Podle Mika Hearna)

Post Bitcoin

Nejlepší důlní hardware společnosti Ethereum (2018 aktualizováno)

Post Bitcoin

Bitcoinovo místo v příštím ekonomickém zhroucení

Post Bitcoin

Výhodný Bitcoin Cloud Mining: Bitcoin těžba bez potíží

Post Bitcoin

Bitcoin proti Litecoin - velké rozdíly a podobnosti!

Post Bitcoin

Proč odborníci Bitcoinové se nebojí útoku 51%

Post Bitcoin

Neměli bychom se snažit přizpůsobit Bitcoin stávajícím právním strukturám

Post Bitcoin

Bitcoin - kmen Andromedy výzkumu výpočetní techniky - SMBlog

Post Bitcoin

Bitcoin Poplatky vysvětleny - jsou Bitcoin Transakce skutečně zdarma?

Post Bitcoin

BTCRobot - Automatizovaný Bitcoin Trading Software Bot recenze

Post Bitcoin

BitXBay - Bitcoin-založené, decentralizované, anonymní trh

Post Bitcoin

Bitcoin analýza ceny: GHash.io, Irák a aukce FBI