4 způsoby, jak koupit Bitcoin v hotovosti po celém světě | Czech.Lamareschale.org

4 způsoby, jak koupit Bitcoin v hotovosti po celém světě

4 způsoby, jak koupit Bitcoin v hotovosti po celém světě

Když Satoshi vydal jeho whitepaper vysvětlování Bitcoin, titulky byl peer to peer elektronický hotovostní systém. Tam je dobrý důvod, proč Satoshi neměl to říkat „elektronický platební systém.“ Stejně jako hotovost, Bitcoin je určena k použití bez povolení či zprostředkovatelů.

load...

Zde je další podobnost mezi Bitcoin a hotovosti: Ani vyžadovat identifikaci jejich použití. Nicméně, totožnost osoby lze vysledovat pomocí svých prstů (digitální nebo fyzické), v případě, že zvládnout jednu formu směnné hodnoty, aniž by přijetí nezbytných opatření.

Proč si koupit Bitcoin s hotovostí?

Existují dva vynikající důvody:

1. Nákupy v hotovosti jsou mnohem soukromé.

load...

Na rozdíl od použití pravidelnou výměnu Bitcoin, peněžní nákupy obvykle nevyžadují, abyste zbytečně prozradit informace předložením vor skenovaných dokumentů k ověření vaší identity. Tato taktika je mnohem bezpečnější, neboť omylnosti výměn a rostoucí riziko krádeže identity.

A my jsme ani řešit zákroků daňovými úřady. Tento osud nedávno postihl určitým uživatelům Coinbase.

2. Nákupy v hotovosti jsou rychlejší poprvé kupujících.

Z tohoto důvodu existuje hlavně proto, že není třeba čekat na příchod bankovních převodů, nebo pro ověření výměnou. Vklady obvykle trvá 1 až 3 pracovní dny, a může být provedeno ověření 1 až 3 týdny. Peněžní obchody ušetřit spoustu času. Je-li Bitcoin je cena raketovým tempem, a to i několik dní lze přirovnat k hodně peněz!

load...

Peer-to-Peer Trading: Klíčovou součástí Bitcoin ekosystému

Odborníci mají suggestedthat většina objemu obchodů Bitcoin se vyskytuje mimo burzu. Možnost nerušeného, ​​dobrovolná směna má zásadní význam pro zachování robustnosti a decentralizaci Bitcoin.

Pokud kryptoměna stává obchodovatelné se souhlasem státního teprve pak se to sníží se o něco více než novou formou fiat. Proto jsou všechny závažné Bitcoiners by měli získat nějaké zkušenosti s cash obchodování. Pokud váš samospráva vůbec praskliny dole na Bitcoin, je dobré mít plán B na místě...

Snad nejlepší praktický příklad významu peer-to-peer obchodování přišel na konci roku 2017, kdy Čína zakázala výměn Bitcoin. Nicméně OTC obchodování Bitcoin pokračoval. Tyto grafy líčit známý čínský objem dvou populárních služeb, které umožňují peer-to-peer obchodování:

V důsledku zákazu, objem LocalBitcoins' v Číně špičatý alespoň 7x.

Objem Paxful v Číně také výrazně špičatý. V průběhu několika měsíců, nejméně 6x vzrostla.

4 Metody pro nákup Bitcoin s hotovostí

Budeme vás projít čtyř nejpopulárnějších způsobů nákupu Bitcoin v hotovosti:

Peněžní nákupy osobně

Thesepurchases jsou někdy označovány jako face-to-face (F2F) obchodů. In-osoba obchody mohou být příjemné způsoby, jak míchat trochu sociální interakce do své pravidelné Bitcoin podnikání.

Peněžní nákupy od strojů

Tyto nákupy jsou také známé jako Bitcoin bankomatů (BTMS). Některé z těchto strojů vyžadují ověření identity, ale jiní jsou mírnější. BTMS lze nalézt ve většině měst, které mají značný Bitcoin komunitu. Jednou z hlavních výhod je 24/7 dostupnost.

Hotovostní vklady v bance

Tato metoda je pravděpodobně nejvíce fyzicky bezpečný způsob nákupu Bitcoin s hotovostí.

Hotovost v e-mailu 

Nechceme obvykle doporučujeme tuto metodu, díky zvýšené riziko ztráty, odcizení a podvodu. Měla by být použita pouze jako poslední možnost, a to pouze pro odesílání malé částky.

Poznámka: Všechny tyto metody budou pravděpodobně dokázat dražší než nákup Bitcoin od výměny. Můžete zaplatit cenu:

  • Větší anonymita
  • Žádné ověřování
  • Čas a riziko prodávajícího

Kupovat Bitcoin s hotovostí in-osoba

Pokud jste důvěryhodné přátele, kteří vlastní nějaké Bitcoin, kterou jsou ochotni prodat, jste připraveni. Chcete-li takové důvěryhodné přátele, zváží ošetřující Bitcoin konferencí nebo setkání ve vaší oblasti. Chcete-li najít tyto události, hledání koná setkání nebo Facebook pro místní Bitcoin skupin.

Chcete-li rovnou k věci, existují tři populární možnosti pro hledání hotovosti prodejců Bitcoin. Každý vás staví do kontaktu s okolních prodejců a zabezpečuje vaše obchodování přes escrow služby, který je vysvětlen níže.

Pokud jste v plánu setkat v blízkosti bankomatu, ujistěte se, že vám přinese dohodnutou částku v hotovosti. Také si s sebou svůj telefon nebo notebook s instalovaným Bitcoin peněženku. Pokud si jen přinést adresu, nebudete moci ověřit přijetí svých mincí.

Bezpečnost především!

Doporučujeme, abyste pouze obchod tím, že umožňuje úschovy. V tomto případě úschovy znamená, že důvěryhodné služba má prodávajícího Bitcoin.

Nenechte předat žádnou hotovost, až uvidíte, že prodávající uvolnění mince na vás, a vy dostanete potvrzení o příchozích mincí na své vlastní zařízení. Je-li obchod zrušen, bude escrow služby vrátit prodávajícího BTC ke svému účtu.

Ale pokud si předat prodávajícímu své peníze, být připraven k tomu, aby ověřil pravost vašich účtů. Za to, že se prodávající uvolnění escrow a služby pošle BTC přímo k Bitcoin adresu.

Doporučujeme také, že si jen udělat obchody in-osobně na bezpečném místě. Dobrou volbou jsou bankovní haly, foyer policejní stanici a soudní budovy. Při jednání s prodávajícím poprvé nebo při obchodování velké množství, je to moudré zvolit místo s řízení přístupu, detektory kovů, bezpečnostní kamery a stráže.

Celkově lze říci, cvičení zdravý rozum; Ačkoli vzácný, tam byly hlášeny případy přepadení a podvodu.

Dvě velké možnosti pro Escrowed In-Person Trading

Místní Bitcoins kupující / prodávající odpovídající

LocalBitcoins byly běží od poloviny roku 2012, a oni si pěstují do provozu většinu zemí a oblastí. V průběhu této doby, oni založili pověst pro svou spolehlivost, a oni se stali známý jako go-to místo pro OTC obchodování.

Chcete-li koupit BTC tam, navštivte stránky a zaregistrovat. Pak je třeba kliknout na odkaz „rychlý nákup“ v horním menu. Zadejte své místo a zvolte možnost „hotovostí“ jako požadovaný způsob platby:

Zobrazí se seznam prodejců. Pokud ani, budete muset počkat, kdo se objeví, nebo zvážit jinou metodu. Seznam prodávajícího bude zobrazovat počet úspěšných obchodů, stejně jako zpětná vazba skóre pro každou z nich. Pokud je to možné, vyberte si prodejce s mnoha obchody a pozitivní pověst.

Po výběru prodejce, budete moci zadat požadovanou částku nákupu, která se musí pohybovat v rámci svých limitů. Potom uspořádat další detaily vašeho obchodu prostřednictvím zpráv. Pro více informací, nezapomeňte prostudovat dokumentaci o nákupu processfor LocalBitcoins.

Vzhledem k tomu můžete věřit LocalBitcoins poslat mince na vás, není důvod čekat na více potvrzení poté, co prodávající uvolní mince. Můžete se dozvědět více o LocalBitcoins zde.

Mycelium Místní Trader

Populární Podhoubí mobilní walletincludes funkci známou jako místní Trader. Tento nástroj slouží jako cash-only odpovídající a escrow služby pro Bitcoin obchodníky. V závislosti na vaší oblasti, můžete najít více nebo (pravděpodobně) méně prodejců na těchto stránkách, než na

Skoro všechno, co potřebujete vědět o místní Trader procesu je k dispozici internetové stránky věnované guideon mycelium je.

Po zaplacení prodávající uvolní mince z jejich Podhoubí peněženky na vaše. Jinými slovy, Mycelium poskytuje escrow služby, a zaručuje, že prodávající má množství bitcoins že inzerované jako k prodeji. Nicméně, oni neberou skutečné vlastnictví mincí prodávajícího, jak LocalBitcoins dělá. Namísto toho, že mince jsou přímo propuštěn z peněženky prodávajícího na vaše.

Mycelium má algoritmus, který sleduje blockchain, a dává vám odhad pravděpodobnosti vaší transakce je řádně jej potvrzuje. Nicméně, pro větší množství, že bychom radí čekat na skutečné potvrzení.

Kupovat Bitcoin hotovosti z bankomatu Bitcoin (BTM)

Pokud jste na napjatém nebo nepravidelný plánu, organizování setkání s vhodným hotovosti prodejci bitcoins může někdy ukázat jako problematické. Bitcoin Bankomaty jsou pohodlný způsob, jak obchodovat 24/7. Ale při použití pravidelný bankomat, být na pozoru podezřelých znaků, které jsou v záloze.

Přestože BTMS roztrhl pytel od svého zavedení před několika lety, stále existuje mnoho oblastí, aniž by jeden. Nejlepší způsob, jak najít v okolí BTM je použít CoinATMRadar.

Když kliknete na BTM na této stránce, uvidíte displej s jeho přesné umístění, poplatky, limity a požadavky na identifikační číslo (pokud existuje). Na stránkách bude také poskytovat kontaktní údaje pro provozovatele. Měli byste notate tyto informace, v případě, že se vyskytnou nějaké problémy.

Když jdete do BTM, nezapomeňte vzít svůj Bitcoin peněženku nebo adresu!

Vklady hotovosti v bance

Paxful nabízí možnost koupě, které jste narazil na LocalBitcoins nebo podobných peer-to-peer obchodních míst: složením hotovosti. S touto metodou, prodávající poskytuje své bankovní údaje. Poté přejděte na příslušnou banku, a vyplnit formulář vkladu. Prodejci mohou určit konkrétní banku. Potom provést vklad hotovosti na účet prodávajícího prostřednictvím bankovní pokladník.

Tato metoda je spolehlivější a bezpečnější než fyzicky setkání s cizím člověkem. Konkrétně se jedná o prodávající nemá žádnou možnost zjistit, které bankou budete používat. Nevýhodou je, že tyto služby jsou k dispozici pouze v rámci bankovních hodin. A oni jsou pomalejší než face-to-face transactions- zvláště když tam je dlouhá fronta v bance, nebo služba je pomalý k ověření vaší obchod.

Stejně jako v případě hotovostní obchodování face-to-face, byste měli provést pouze bankovním vkladům obchody prostřednictvím renomované escrow služby; Tato akce bude chránit před podvody.

Můžete dokázat, escrow služby, které jste provedli platbu fotografováním nebo skenování vkladu potvrzení banky. Pak v případě sporu, budou uvolňovat mince prodávajícího ke svému Bitcoin adresu. Tak zajistit, že budete mít účtenku. Na rozdíl od bankovním převodem, je to opravdu těžké dokázat, že jste provedli platbu, aniž by to!

Jak již bylo zmíněno, mohou být bankovní vkladům prodejci vyskytuje po celém světě o místních Bitcoins nebo Paxful. Ve Spojených státech, tam jsou další dvě služby, které se specializují na zprostředkování a zajištění bankovních vkladů nákupy: BitQuickand Liberty X (které vyžadují smartphony).

A konečně, Wall of Coinsprovides to stejnou službu v USA, Velké Británii, Argentině, Austrálii, Brazílii, Kanadě, Německu, Lotyšsku, Mexiku, Polsku, na Filipínách a v Rumunsku.

Hotovosti Mail (nedoporučuje se)

LocalBitcoins a Paxful nabízejí služby pro nalezení prodejců, kteří přijímají platby v hotovosti prostřednictvím pošty. Můžete také najít vhodné prodejci na darknet trzích. Stejně jako s nákupy v člověka, snaží se jen o obchod se zavedenými uživatelům, kteří mají dobrou pověst. Výběr spolehlivý prodejce je nejlepší ochrana proti podvodům. A měl by být vždy použity úschovy.

Tato metoda spočívá v některé zjevné nevýhody, jako je pomalost a riziko, že obálka může ztratit nebo odcizení cestě. Doporučujeme balicí účty v několika vrstev papíru, takže nemohou být snadno zjistit bez otevření obálky.

V případě, že vaše obálka nikdy nepřijde, nebo přijde prázdný, může některé prodejci vás kompenzovat. Chcete-li nárok, můžete být požádáni, aby filmovat či fotografovat sami uvedení peněz v obálce, těsnění ji a poštovní ji.

Pro větší bezpečnost doporučujeme používat doporučené zásilky, pak má prodávající podepsat poté, co jej obdržel. Tato metoda vytvoří stupeň důkaz, že jste zaplatili přes úschově, ačkoli objem hotovosti v obálce může být ještě sporný.

Vzhledem k tomu, nevýhody této metody, doporučujeme ji pouze v hotovosti kupující, kteří jsou příliš vzdálená k jiným možnostem nákupu.

Závěr

Některý z výše popsaných metod jsou k dispozici pro nákup Bitcoins s hotovostí dnes. Pokud víte o jiných metod nebo máte otázky či připomínky, nezapomeňte nechat v komentáře části níže.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Co je 51% útok - zjednodušený výukový program

Post Bitcoin

Bitcoin Scam Alert! Seznam současných podvodů Bitcoin a podvodníků

Post Bitcoin

Bitcoin je 2016 poloviny: Co je to a proč byste měli pečovat?

Post Bitcoin

Deflace Část 1: Deflaceční povaha ceny Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin proti USD (dolaru) proti zlatu: Která je lepší investice?

Post Bitcoin

Bitvavý medvěd Peter Schiff se zdvojnásobí: Dokonce i za 4000 dolarů je to stále bublina - Coindesk

Post Bitcoin

Ashley Madison úniky: co dělat, když čelí Bitcoin vydírání

Post Bitcoin

Bitcoin nadace rady volby: Jim Harper, Olivier Janssens, nebo to dokonce záleží?

Post Bitcoin

Bitcoin Block Velikost ekonomiky: objasnění a revidování argumentů

Post Bitcoin

Coin Brief denní zpráva: Bitcoin VeriCoins, IBM Internet věcí, Syscoin proti Moolah, Bitlendingclub a Bitcon

Post Bitcoin

Coin Brief Weekly Bitcoin Zpráva o cenách: 28. září 2014 - 4. října 2014

Post Bitcoin

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs a Robocoin: Chyby v Bitcoin Business