5 způsobů, jak koupit Bitcoin s Paypal - Scams a Legit způsoby | Czech.Lamareschale.org

5 způsobů, jak koupit Bitcoin s Paypal - Scams a Legit způsoby

5 způsobů, jak koupit Bitcoin s Paypal - Scams a Legit způsoby

Neexistuje žádná novinka k tomu, že Paypal bylo popírat lidem možnost koupit Bitcoins s jejich službami. Je napsán hlasitě a jasně v PayPal TOSthat nepokrývají digitální zboží a to vede k otázce zúčtování. Z tohoto důvodu někdo snaží prodat Bitcoin s PayPal bude pravděpodobně pozastavena z Paypal.

load...

Který uvedl, že stále existuje několik možností, jak moci koupit Bitcoins pomocí účtu Paypal. Většina z nich nejsou zdaleka dokonalé, ale pokud budete potřebovat získat malé množství, a to jednou věc, kterou budete chtít, aby je zvážila.

Varianta 1 - Nakoupit Bitcoins s Paypal přes Virwox

To je pravděpodobně nejstarší a nejvíce vyzkoušeli systém v knize. Už jsme psali o tomto methodmany časy a zdá se, že funguje docela dobře. Mezi hlavní nevýhody nákupu přes Virwoxis, že poplatky jsou extrémně vysoké (může činit kolem 15%), a někdy prostě nemají dostat schválen. Klady je, že je osvědčený, což znamená nízkou možnost podvod.

load...

Varianta 2 - Nakoupit Bitcoins s Paypal přes Local Bitcoins

Místní Bitcoins je tržiště kupujících a prodávajících z Bitcoin a. Pomocí jejich rozhraní, můžete být schopni najít někoho, kdo prodává Bitcoins přes Paypal. Mezi nevýhody této metody je, že nevíte, kdo máte co do činění s, a většina z tamní prodejci nabízejí stinné pokyny, aby nedošlo k zachycení Paypal. Klady jsou, že vám vaše Bitcoin obvykle rychleji než Virwox a poplatky jsou mnohem nižší. Pro úplné podrobnosti přečíst náš výukový program.

load...

Varianta 3 - Nakoupit Bitcoins s Paypal přes Bitcoin Insanity

Možná jste slyšeli o Bitcoin šílenství. Tvrdí, že vám prodat Bitcoin s Paypal na prémie. Nicméně poté, co jsem udělal nějaký výzkum on-line jsem nemohl najít žádnou online aktivity pro společnost po října 2014. Nemám zkoušet metodu sám, ale z obecných jak to vypadá na Bitcointalk společnost začala dobře a pak už jen plained zmizel. Facebookand Twitterprofile nebyly aktualizovány v téměř rok stejně. Závěr - Já bych zůstat pryč teď...

Možnost 4 - Nakoupit Bitcoins s Paypal přes Brawker

Brawker má jiný přístup k celé problematice zúčtování. Místo aby si koupit Bitcoins s Paypal přímo, to vám shoduje se s někým, kdo chce něco koupit online. Koupíte zboží za nimi s Paypal a pošlou vám Bitcoins na oplátku. Celý proces se zdá docela složitý se mi, jak je znázorněno v tomto krátkém videu.

Možnost 5 - Nakoupit Bitcoin CFD přes Plus500or Avatrade

Máte-li zájem pouze o koupi Bitcoins aby spekuloval o ceně a vytváření zisku si můžete koupit jen Bitcoin CFDs přes Avatrade nebo Plus500. Psal jsem předtím o Bitcoin CFDsand v podstatě to znamená, že se snaží předpovědět Bitcoin své budoucí cenu. To nebude vám aktuální Bitcoins, ale protože nejste skutečně provede nákup Bitcoins můžete použít PayPal pro tuto metodu. Nezapomeňte, že při obchodování s CFD váš kapitál je v ohrožení, a to je většinou vhodné pro zkušené obchodníky.

Tam je ještě žádný jednoduchý způsob, jak koupit Bitcoins s PayPal v roce 2015

Chcete-li součet věci do pořádku, i když téměř 2 roky jste vložili, co jsem napsal svou první tutorial o tomto problému stále neexistuje jednoduchý způsob, jak toho dosáhnout. Paypal ukázala velký zájem v Bitcoin a dokonce i některé partnershipsbut jednoduché řešení tohoto problému je ještě být viděn. Který uvedl, že otázka nákupu Bitcoins s úvěrovými cardhas výrazně, ale o tom v našem příštím příspěvku zlepšila.

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoin analýza ceny: GHash.io, Irák a aukce FBI

Post Bitcoin

Bitcoin jako komodita: Daňová licence?

Post Bitcoin

Průvodce pro začátečníky k těmto bankám

Post Bitcoin

Bitcoin země! Top 10 národů, které milují BTC

Post Bitcoin

Bitcoin selhává jako měna - Engadget

Post Bitcoin

Účinky Bitcoin na systému D - Stínová ekonomika

Post Bitcoin

BTCRobot - Automatizovaný Bitcoin Trading Software Bot recenze

Post Bitcoin

Správná analýza cen Bitcoin: Úvod do ocenění USD do BTC

Post Bitcoin

3 bezpečné způsoby, jak bezpečně ukládat Bitcoins

Post Bitcoin

Jaký je nejlepší procesor pro platby Bitcoin? Coinkite nebo BitPay?

Post Bitcoin

Bitcoin a přechod k penězům

Post Bitcoin

10. dubna 2015