Jak Prodávat věci pro Bitcoin | Czech.Lamareschale.org

Jak Prodávat věci pro Bitcoin

Jak Prodávat věci pro Bitcoin

Má nějaké osobní věci, které chcete zbavit? Chtějí, aby se nějaké rychlé bitcoins? Pak jste našli ten správný návod k dělá jen to, že partnera!

Jak to funguje?

Prodávat své věci online bitcoins je stejně jako prodávat své věci za hotovost / Paypal / etc. Na Craigslist nebo eBay. Zveřejníte inzerát na webových stránkách popisující položku (y), kterou se snažíte prodat, a potenciální kupci vás nebo přihazovat kontaktovat.

load...

V případě, že položky, které prodáváte, je možné stáhnout nebo dostatečně malé, které mají být odeslány, už nikdy nebudete muset odhalit svou identitu nebo splňují kupujícímu osobně. Pokud prodáváte větší položky (auto, nemovitostí, atd.), Budete pravděpodobně muset naplánovat schůzku splnit kupujícího a dokončit dohodu.

Kdo jde první?

V případě, že kupující poslat bitcoins jako první? Nebo by měl prodávající loď položku jako první? Jako prodejce, dostanete, aby se vaše vlastní podmínky o prodeji. Můžete požadovat, aby kupující posílat bitcoins jako první. Nicméně bych nedoporučoval dělat to, pokud máte zavedenou pověst poctivého prodejce. Pokud jste neznámé prodejce, nebudete mít žádné zainteresované kupce. Bitcoin transakce jsou nevratné, takže tam není žádná ochrana kupující k dispozici proti prodejcům, kteří nemají dodat zboží.

load...

Budování vaši pověst jako Bitcoin prodávajícího

Chcete-li pomoci budovat svou pověst, držet se týče reklamy na webové stránky, které mají vestavěný systém zpětné vazby. Udělat několik společností s již zavedenými kupci. Kde se nabízejí nejprve poslat položky, a umožnit kupujícím posílat bitcoins poté, co jste obdrželi položky, které by mohly učinit několik počátečních prodeje. Pokud se chystáte na první loď své zboží, je to nejlepší, požadovat, aby kupující má pověst snížit své šance na ztráty. Vždycky je tu možnost, že kupující může nikdy poslat bitcoins po obdržení zboží.

Použití Podmíněné

Nejlepším řešením pro nové prodávající a kupující je použití 3. Stranou escrow služby. To může stát malé procento poplatku, ale pomáhá chránit jak kupující a prodávající z podvodníky, protože seriózní a indiferentní třetí strana zpracovává prostředky a řeší spory. Většina kupujících a prodávajících trvají na použití escrow služby pro zabývá novými jednotlivci. Funguje to takto:

load...

  Kupujícím vklady Výše ​​bitcoins pro položky s renomovanou 3. Strana escrow služby. To dokazuje, že mají finanční prostředky na provedení nákupu.

  Escrow služba oznámí prodávajícímu, že bitcoins byly uloženy v plné výši. V tomto okamžiku je escrow služba obvykle trvá jejich poplatek (která může být zaplacena ze strany prodávajícího, kupujícího, nebo padesát padesát rozdělení obou).

  Prodávající lodě nebo předává položky na kupujícího.

  Jakmile kupující obdrží body a kontroluje je, že se obrátit na službu escrow, aby se uvolnil bitcoins prodejci.

  Escrow služba odešle bitcoins prodejci. Hotový obchod.

Pokud se vyskytnou nějaké spory (tj kupující prohlašuje, že zboží, které obdržely byly poškozeny, a to, jak je popsáno, nebo nikdy přišel), je na escrow služby jej vyřešit. Jako prodejce byste měli udělat vše pro to, aby dokument a dokázat, že zboží, které prodáváte, které byly poskytnuty, jak bylo původně popsáno. Nějaké příklady:

 • Fotografie nebo videa zboží a jejich stav před dodáním nebo předá je pryč.
 • Fotografie nebo videa sami obalů zboží pro doručování pošty.
 • Získat sledovací číslo pro balíček, nebo podpis při dodání, nebo proof-of-doručení potvrzení.

Podívejte se některé doporučené escrow služby-každý z nich má dobrou pověst a je obecně důvěřuje komunitou Bitcoin.

Kde prodat své věci online

Více než 99% obyvatel o Bitcoin. Jeden e-mail denně po dobu 7 dní, krátké a vzdělávací (zaručena). 

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitkoinův báječný vzestup nakonec skončí v slzách - South China Morning Post

Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Time Inc. přijímá Bitcoin, Overstock Falls Short na Bitcoin Sales a další

Post Bitcoin

Týdenní analýza a předpověď cen Bitcoin 1

Post Bitcoin

Jeffrey Tucker: Bitcoin se bude dařit v neúspěšném hospodářství

Post Bitcoin

Bitlanders: Bitcoin se setká s sociálními médii

Post Bitcoin

Bitcoin Block velikost ekonomiky a Gavin Andressen

Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Bitcoin platby pro Newegg.ca, Apriva Partneři s GoCoin a další

Post Bitcoin

Bitcoinovo místo v příštím ekonomickém zhroucení

Post Bitcoin

Gamble s Bitcoinem

Post Bitcoin

Jak probíhá Bitcoin Car Tour?

Post Bitcoin

Nyní můžete pomoci nadaci Wikimedia s příspěvky Bitcoin

Post Bitcoin

Přechod AsiaCoin na důkaz sázení