Nákup Bitcoinů z bankomatu | Czech.Lamareschale.org

Nákup Bitcoinů z bankomatu

Nákup Bitcoinů z bankomatu

Bitcoin bankomatů (peněžních automatů) se objevují po celém světě. Jsou to pohodlný způsob, jak koupit bitcoins s hotovosti, aniž by on-line nebo interakci s jinou lidskou bytostí. Ale existuje několik důležitých věcí, které je známa Bitcoin bankomatů před nákupem:

load...
 • Mnoho Bitcoin bankomaty jsou jednosměrný: takže si můžete koupit bitcoins, ale lze je (nebo naopak) neprodávají.
 • Nalezení Bitcoin Bankomat blízko vás může být náročné. Mnohé vlády mají přísné finanční předpisy, které určují, kde a za jakých podmínek může být instalován bankomat.
 • Vzhledem k tomu, Bitcoin bankomaty může podléhat předpisům, může být požadováno, aby prokázal svou totožnost tím, že otisky prstů, dlaň, a / nebo občanský průkaz naskenován bankomatem. To vše závisí na modelu bankomatu a jurisdikci, kde je nainstalován.
 • load...

Jak může Bitcoin ATM Works

Bitcoin bankomaty vydávat bitcoins na národní měnu (hotovost), a v případě, že stroj je obousměrný, to může dodatečně vydávat peníze za bitcoins.

Bitcoins jsou vydávány buď kupujícího vlastní Bitcoin peněženky (přes skenovaného QR kódu v mobilním zařízení nebo papírové peněženku kupujícího), nebo na papírový peněženky generované a vytiskl bankomatu v době nákupu. Cena za nákup je závislá na aktuálním Bitcoin kurzu, který bankomat načítá z internetu v reálném čase. Také další procentní poplatek je účtován do bankomatu pro službu a zohledněny v ceně.

ATM má buď určitý Bitcoins prodávat ve vyhrazeném peněžence, nebo se připojí k online výměně ke koupi bitcoins v reálném čase ve prospěch kupujícího. Použitá metoda je založena na tom, jak byl stroj přizpůsobena majitelem, a zda je či není v reálném čase zprostředkování bitcoins nemá jeho zvláštní pravomoc. Například ve státě Texas, Bitcoin bankomaty může být legálně provozovat bez povolení peněžního vysílače v případě, že bankomat dělá notmake reálném čase, nákupy on-demand z výměny 3. Strany jménem kupujícího.

load...

Procesu nákupu

Kupní proces Bitcoin ATM obvykle jde něco takového:

  Budete chodit do bankomatu a skenovat QR kód adresy vašeho Bitcoin peněženky (tj umístěné na mobilním zařízení nebo papírové peněženku) s bankomatu skeneru. Toto je adresa tvé zakoupené bitcoins budou zaslány. Pokud nechcete mít Bitcoin peněženku, v mnoha případech, přístroj nabídne možnost vytvářet a tisknout papírové peněženku pro vás jednou nákup dokončen.

  V závislosti na bankomatu, jak to bylo nakonfigurované a finančními nařízeními dané jurisdikce, můžete být požádáni, aby skenovat své straně, otisky prstů, nebo váš občanský průkaz. To je, jak se vaše identita vázána na transakce a proti praní špinavých peněz nákupu / prodeji limity jsou prosazovány. V některých případech nebudete dotázáni na jakékoliv označení, takže si můžete koupit bitcoins 100% anonymně.

  Vstoupit ve výši bitcoins chcete koupit, nebo množství národní měny, kterou chcete utratit. Částka, kterou lze zakoupit může být omezena na základě finančních předpisů a množství bitcoins dostupných v peněžence stroje.

  Vložit hotovost, a počkejte několik sekund, jak vaše zakoupené bitcoins jsou zaslány na adresu vašeho Bitcoin Wallet je. Pokud jste se rozhodli pro papír peněženka být generován, bude vytištěna a vaše zakoupené bitcoins bude naložen na svou veřejnou adresu.

Nalezení Bitcoin Bankomat

Nejvíce prostředků up-to-date pro nalezení Bitcoin Bankomat je Bitcoin ATM Mapwebsite. To má celosvětovou mapu známých míst Bitcoin ATM ATM je poplatcích a názory uživatelů na každém místě.

Místa mince bankomat Radarand Bitcoin ATM Spotter mít také mapy míst Bitcoin ATM, ale jejich výpisy nezdá být tak nedávno.

Související zprávy


Post Bitcoin

Mince Stručná denní zpráva: Blockstream, Cozy Games, Bitcoin Regulation, a Florida Lawsuits

Post Bitcoin

Seznam zemí, které zakázaly Bitcoin!

Post Bitcoin

Bitcoin Aktualizace ceny: US Marshals Update Aukce silniční silnice

Post Bitcoin

Co je Segwit? (Segregovaný svědek)

Post Bitcoin

Investice s Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Bitcoin platby pro Newegg.ca, Apriva Partneři s GoCoin a další

Post Bitcoin

Týdenní analýza a předpověď cen Bitcoin 1

Post Bitcoin

Jak Mine Dash, pokud jste začátečník: Průvodce Dash Mining s Antminer D3

Post Bitcoin

O Bitcoin Faucets

Post Bitcoin

Proč odborníci Bitcoinové se nebojí útoku 51%

Post Bitcoin

Bitkoinův báječný vzestup nakonec skončí v slzách - South China Morning Post

Post Bitcoin

Mám investovat do společnosti Bitcoin v roce 2018? Zde jsou 4 věci, které musíte vědět