Koupit Bitcoins přímo od osoby | Czech.Lamareschale.org

Koupit Bitcoins přímo od osoby

Koupit Bitcoins přímo od osoby

Včetně bitcoins přímo od jiné osoby může být jedním z nejrychlejších a nejvíce anonymních způsobů, jak získat bitcoins. Ve většině případů nebude nutné poskytovat dokumentaci, která prokáže svoji totožnost nebo počkat po dobu ověřování. A při platbě v hotovosti tváří v tvář s jinou osobou, není nutné zveřejnit své jméno, adresu, nebo osobní údaje.

load...

Úkolem je najít jiné důvěryhodné osoby ochotné prodat množství bitcoins chcete za cenu, kterou jste ochotni platit dohodnuté platební metody. On-line tržiště existují pomoci kupující a prodávající si navzájem, protože jim umožňuje psát inzeráty výši bitcoins jsou nákup nebo prodej, a jejich požadovanou cenu. Navíc, některé z těchto webových stránek, jako je localbitcoins.com, nabízejí úschovy službu, která chrání Bitcoin kupce z podvodných nabídek a všechny 0, potvrzující dvojité pokusy utratit. Kromě toho, vestavěný systém zpětné vazby od uživatelů službě vám může pomoci určit důvěryhodné lidi obchodu s, stejně jako vytvořit svůj vlastní pověst.

load...

Person-to-Person Bitcoin tržiště

Výhody

  • Člověk na člověka obchody jsou obvykle rychlejší než pomocí výměny.
  • Včetně bitcoins hotovosti od jiné osoby je nejvíce anonymní způsob, jak koupit bitcoins.

Nevýhody

  • Prodejci označit svou cenu, takže můžete udělat malý zisk za jejich čas a služby - budete obvykle nakonec zaplatí o něco vyšší cenu za Bitcoin, než byste na burze.

Nějaká rada

  • Obchod s uživateli, kteří mají vysokou zpětnou vazbu skóre a velký počet trades.Most tržištích sledovat pověst obchodníků prostřednictvím zpětné vazby. Pověst je pro obchodníka je jejich pokračující podnikání důležitá, protože stanovuje důvěru. Takže ti obchodníci se osvědčili být důvěryhodný s ostatními bude mít vysokou zpětnovazební skóre (asi 100%) a obvykle velké množství obchodů. Tam je mnohem menší riziko spojené při podnikání se zavedenou obchodníka.
  • load...
  • Nevedou velké množství národní měny nebo bitcoins uložena na marketplace.There vždy existuje riziko, že tato služba může náhle vypnout a vaše finanční prostředky již nebudou k dispozici (viz MtGox debakl). Snažte se jen uložit potřebné množství, a pak vybrat své bitcoins po obchodní nebo nákup dokončen.
  • Použít PGP / GPG šifrované zprávy pro další vrstvu anonymity (rozšířené).Messages které posíláte do jiných obchodníků na těchto trzích jsou uloženy ve formátu prostého textu na serverech služby. Pomocí PGP / GPG šifrování těchto zpráv pomůže omezit viditelnost osobních identifikačních informací (tj meetup adresu, vaše skutečné jméno, váš doručovací adresu, atd) pouze na osoby, kterou obchodování s. Třetí strany, jako například služby tržiště či vynucování práva, bude schopen dešifrovat šifrovaný text. Takže při zahájení živnosti, nejprve zkontrolujte, zda prodávající má klíč veřejný PGP / GPG a požádat je, aby jej poslat na vás. Pak můžete použít k šifrování citlivých text o sobě a obchodu; šifrovaný text bude čitelný prodejci pouze. To je, samozřejmě, pokud se rozhodnou ji sdílet s ostatními.

Bitcoin Video Crash Course

Více než 99% obyvatel o Bitcoin. Jeden e-mail denně po dobu 7 dní, krátké a vzdělávací (zaručena). 

Související zprávy


Post Bitcoin

Místní Bitcoins: koupit Bitcoin In Person!

Post Bitcoin

Deflace Část 2: Je bitová cenová deflace dobrá nebo špatná?

Post Bitcoin

Co je 51% útok - zjednodušený výukový program

Post Bitcoin

BitXBay - Bitcoin-založené, decentralizované, anonymní trh

Post Bitcoin

MasterCard Bitcoin Patent pro nákupní košík po celém světě Soubor!

Post Bitcoin

Bitcoin přijal: eBay integrovat Bitcoin s Paypal!

Post Bitcoin

10. dubna 2015

Post Bitcoin

Oh hai, Kousek kousky!

Post Bitcoin

Bitcoin v hlavním proudu Část 1: Swiss Bitcoin Research Paper

Post Bitcoin

Bitcoin Arbitrage Opportunities: Krátký průvodce

Post Bitcoin

Jak vydělat peníze šířením slova Bitcoin

Post Bitcoin

Nyní můžete pomoci nadaci Wikimedia s příspěvky Bitcoin