Co je důkaz o spálení | Czech.Lamareschale.org

Co je důkaz o spálení

Co je důkaz o spálení

Blockchain je extrémně inovativní vynález. Nicméně, aby mohla fungovat, musí algoritmus shody, která je efektivní a bezpečné. Takový algoritmus zajišťuje platnost a chrání blockchain před manipulací. Doklad o práci (POW) a doklad o kůlu (POS) jsou nejčastěji používané algoritmy konsensus v kryptoměna.

load...

Nicméně, existuje celá řada alternativních metod, že jen málo lidí slyšelo. Jedna taková metoda konsenzu je důkazem popálení (POB). To vyžaduje, aby uživatel vypálit ražený doklad o pracovní kryptoměna, jako Bitcoin výměnou za těžební výsad nebo mincí nebo žetonů alternativní měny.

Jak tedy důkazem hořet funguje?

Způsob, jakým důkazem hořet funguje tak, že horníci poslat mince na unspendable adresu (také známý jako jedlík adresa) a účinně je spálení. Jakmile jsou mince spáleny, nemohou být přístupné a znovu využity. Vzhledem k tomu, doklad o popálených transakce jsou zaznamenávány na blockchain, že je nutné důkaz, že mince již nemohou být použity, a uživatel může být odměněn jako výsledek.

load...

Myšlenka důkazu hořet, že spálením kryptoměna uživatel je demonstrovat ochotu podstoupit krátkodobou ztrátu pro další dlouhodobou investici. Uživatelé jsou odměněni v průběhu času prostřednictvím dokladu o vypalování odměn mechanismu při těžbě, vydělávat doživotní privilegium dolu v systému. Čím více mincí uživatel Burns, tím větší je šance, on nebo ona bude mít na těžbě další blok.

Doklad o popálení může být realizován různými způsoby. Například mince spálil může být, že nativní měně nebo že alternativní měny. S dokladem o popáleniny, vsazená částka klesá v průběhu času. Podobně jako u Bitcoin a potřebu investovat do stále silným těžební hardware, jak plyne čas, budete chtít vypálit více mincí v průběhu času, aby se udržela své šance být vybrán pro těžbu další blok.

load...

Jedlík adresy

Jedlík adresy se používají v proof-of-hořet algoritmy pro ukládání mincí, které nemůže být nikdy využity. Jedlík adresy jsou platné adresy Bitcoin, které byly generovány náhodně a nikoli ze specifického soukromého klíče. Vzhledem k tomu nelze zpětně vypočítat soukromý klíč z Bitcoin adresu, tyto jedlík adresy jsou v podstatě unspendable. Zde je příklad z jedlík addressthat již nahromaděné velmi velké množství peněz, které je navždy ztracen.

Jaké jsou výhody důkaz hořet?

Dalo by se namítnout, že má proof-of-hořet protokol podporuje dlouhodobé zapojení do projektu. Pokud existuje vyšší procento dlouhodobé investory, cena by mohla mít větší stabilitu. Také doklad o popálení pomáhá určit rozložení kryptoměna spravedlivým a decentralizovaným způsobem. To je v protikladu k prokázání práce používané v likes Bitcoin, kde jsme viděli vzestup ASIC minersand centralizaci těžby. Celkově lze říci, doklad o popálení se zdá být dobrý způsob, jak setí nové měny.

Jaké jsou nevýhody důkaz hořet?

Jedna kritika důkazu popálení je, že stejně jako doklad o práci, to ještě zahrnuje plýtvání zdroji. Také výtěžek energie jde na ty, kteří jsou ochotni se spálit více peněz. Jedná se o problém podobný doklad o sázce, kterou to tvrdil, že bohatí bohatnou. Stejně jako u jiných konsensuálních protokoly, není žádná záruka, že bude uživatel obnovit hodnotu mince hořel, což důkaz hořet poměrně vysoké riziko.

Které cryptocurrencies zavedly důkaz hořet?

Příklady implementací důkaz popáleniny patří Slimcoin (SLM) a protistranou (XCP). V případě Slimcoin důkaz popálení se používá jako jeho algoritmus konsensuální a hornickým způsobem. Naproti tomu, protistrana využívá důkaz popálení pro setí své žetony. Zúčastněné poslal bitcoins na unspendable Bitcoin adresu a přijal protistraně žetony na oplátku.

Měl jste nějaké zkušenosti s proof-of-hořet kryptoměna? Které shoda algoritmus myslíte, že je nejlepší? Dejte nám vědět v komentářích pod!

Související zprávy


Post Bitcoin

Hollywood nemocnice zaplatí hackerům 40 Bitcoin za 17 000 dolarů, aby uvolnili počítače

Post Bitcoin

Bitcoin je nyní na Bloombergu a Yelp!

Post Bitcoin

Anti-BTC hnutí - Rusko Zákazy Bitcoin AGAIN!

Post Bitcoin

Mince Stručná týdenní zpráva Bitcoin Price

Post Bitcoin

5 000 prodejen z Tchaj-wanu prodá Bitcoin, Coinbase sleduje nákupy klientů a další

Post Bitcoin

Bitsquare - Bitcoin Exchange s decentralizací celou cestu dolů

Post Bitcoin

Antonopoulos Leaves Bitcoin nadace Nad Mgmt

Post Bitcoin

Bitcoin Price Analysis: dopad společnosti Dell na cenu Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvětleny: IJKs BTC

Post Bitcoin

Expedia Expedia Hotels.com nabízí nejlepší výběr hotelů blízko místa Bitcoin za bezkonkurenční ceny

Post Bitcoin

Robocoin 2.0 oznámila, nové bankovní funkce pro Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin Value Část 3: Konrad S Grafova teorie hodnot Bitcoin