Jak můj Bitcoins doma v 5 krocích | Czech.Lamareschale.org

Jak můj Bitcoins doma v 5 krocích

Jak můj Bitcoins doma v 5 krocích

Takže jste se rozhodli zahájit těžební Bitcoins, skvělé! ale ne tak rychle...

Ještě předtím, než začít přemýšlet o těžbě Bitcoins budete muset vymyslet nějaké věci ven. Ale nebojte se, tato příručka, že jste pod. Vysvětlím ti to každý a každý krok, co potřebujete, aby se tak na konci se můžete rozhodnout, zda chcete těžit Bitcoins a jak se to dělá stejně.

load...

Krok 1 - Nejsem si jistý, těžba Bitcoin je rentabilní pro vás

load...

První věc, kterou budete muset přijít na to, je-li to i ziskový pro vás těžit Bitcoins. Hádám, že vaším cílem je mít více Bitcoins a to je důvod, proč se snažíte se je těžit. Ale pokud si zjistit, kolik peněz budete muset vynaložit na těžební zařízení a elektrické energie sáhnete na skutečnost, že pokud máte obrovské množství peněz na to - pravděpodobně nebude rentabilní.

Aby bylo možné zjistit, zda výtěžek Bitcoin je ziskové, můžete použít kalkulátor těžba ziskovosti. Proces pomocí tohoto nástroje je vysvětlen zde. Poté, co hrál trochu s daty v kalkulačce si můžete rozhodnout, které důlní byste chtěli koupit. Pokud nemáte dostatek peněz na těžebních plošinách možná je to jen pro vás lepší koupit Bitcoinsinstead z jejich těžby.

load...

Krok 2 - Drahý těžební plošinu je nutností pro domácí těžbu

Na dnešní těžbě difficultyit nemožné mine pomocí osobního počítače nebo dokonce i staré těžební plošinu a vytvářet zisk. A když říkám „starý“ těžební plošinu - mám na mysli plošinu, který nebyl postaven za posledních 6 měsíců.

Pokud jste hledat dobrou soupravu bych doporučil jít s Spondoolies - to dělá opravdu znamenají soupravy (ale také náklady podle toho). Mějte na paměti, že těžební plošinu není vše, co budete potřebovat. Tyto soupravy vyžadují napájení a chlazení fungovat lépe, ale jsou také velmi hlasitý. Tak to je nejlepší najít místo pro jejich, v nichž je v pohodě a může dodávat dostatek elektřiny.

Pokud nechcete mít takové místo můžete i nadále hostit vaše plošinu na Spondoolies za měsíční poplatek. Ty mohou být také schopni najít nějaké vyjednává o Ebayfrom společnostmi nebo jednotlivci, kteří prodávají své použité vybavení.

Pokud stále nemůžete dovolit, můžete se pokusit pomocí důlní společnost cloud - ale o tom více v dalším příspěvku.

Krok 3 - nelze těžit sami, budete potřebovat bazén horníků

I když máte špatnou těžební plošinu zadek se vám stále nedaří dolu vše sami - těžba potíž je příliš vysoká. To je důvod, proč důlní bazény byly vynalezeny - skupiny horníků, kteří těží dohromady a rozdělit odměny. Poté, co oheň se horníka (bude vysvětleno později) - budete mít akcie na vaší straně práce při řešení další blok transakcí.

Při rozhodování, které těžba bazén se připojit, budete muset požádat několik otázek:

  • Jaký je způsob odměna - proporcionální / Pay Per Share / Score Based / PPLNS
  • Jaký poplatek účtují pro těžbu a čerpání prostředků
  • Jak často se zjistí, blok (znamená, jak často jsem odměněn)
  • Jak snadné je k výběru peněz
  • Jaký typ statistiky, které poskytují
  • Do nabízejí BTC + NMC sloučeny těžbu?
  • Jak stabilní je bazén?

Chcete-li odpovědět na většinu těchto otázek, můžete použít tento vynikající příspěvek z BitcoinTalk. Můžete si také najít kompletní srovnání těžby poolsinside o Bitcoin wiki. Za účelem demonstrace budu používat rozbředlého sněhu bazénu při těžbě za Bitcoins. Jakmile jste se zaregistrovali s bazénem dostanete uživatelské jméno a heslo pro tuto konkrétní bazénu, který budeme používat později.

Krok 4 - Získejte důlní program pro váš počítač

Nyní, když máte základy pokryty jsme skoro připraveni dolu. Budete potřebovat důlní klienta pro spuštění v počítači, do které budete moci ovládat a monitorovat své těžební plošinu. V závislosti na tom, co těžební plošinu máte, budete muset najít ten správný software. Mnoho důlní bazény mají svůj vlastní software, jako je Bitminer, ale některé ne. Můžete najít seznam Bitcoin těžební software zde.

Jsem pomocí mac, takže budu používat program s názvem MacMiner. Nejpopulárnější program, který jsem našel na PC jsou BFGMiner a 50Miner. Chcete-li porovnat různé důlní software můžete to udělat zde.

Krok 5 - Je čas začít opět těžit

OK, takže doufejme, že nyní je vše připraveno jít. Připojit vás důlní do zásuvky elektrické sítě a oheň ji. Ujistěte se, že ji připojit také k počítači (obvykle přes USB) a otevřít své těžební softwaru. První věc, kterou budete muset udělat, je zadat své těžební bazén, uživatelské jméno a heslo.

Jakmile je tato nakonfigurována budete v podstatě začít opět těžit na Bitcoins. Budete actaully zahájení sbírek akcie, které představují svůj díl práce při hledání dalšího bloku. Podle bazénu jste si vybrali vám bude vyplacena za svůj podíl na mince - jen ujistit, že zadáte svou adresu v požadovaných polích při registraci do bazénu.

Závěr - Možná byste raději těžbu cloud

Tato příručka vysvětlil základy toho, jak těžit Bitcoins doma. Domnívám se, že pokud jste jako většina lidí - víte pochopit, jak drahé a časově náročné Tento proces může být. Pokud hledáte alternativu budete chtít, aby zvážila těžbu cloud. V příštím příspěvku budeme hodnotit, jak to provést. Máte-li jakékoli další otázky o tom, jak těžit neváhejte a po nich v komentáři níže.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Co je soukromý klíč Bitcoin, jak ho používat, udržet ho v bezpečí!

Post Bitcoin

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs a Robocoin: Chyby v Bitcoin Business

Post Bitcoin

Bitcoin proti USD (dolaru) proti zlatu: Která je lepší investice?

Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Brazílie říká, že je příliš brzy pro Bitcoin nařízení, Charlie Shrem odsouzen na 2 roky ve vězení

Post Bitcoin

Bitcoin Ceny vzrůst a proč byste se nemuseli starat

Post Bitcoin

Bitcoin je bublina, žádné plány na krátký prodej: Japan Post Bank CIO - Reuters

Post Bitcoin

Jak koupit Bitcoins v Indii: Rychlý průvodce

Post Bitcoin

Na Bitcoin a Strach

Post Bitcoin

Bitcoin Block velikost ekonomiky a Gavin Andressen

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvětleny: IJKs BTC

Post Bitcoin

Expedia nyní přijímá Bitcoin

Post Bitcoin

Kapitál jeden najímat výzkumníky Bitcoin