Bitcoin je 2016 poloviny: Co je to a proč byste měli pečovat? | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin je 2016 poloviny: Co je to a proč byste měli pečovat?

Bitcoin je 2016 poloviny: Co je to a proč byste měli pečovat?

Brzy velká událost se bude dít v Bitcoin ekosystému - The Block polovinu. Ačkoli to může znít jako pohanský rituál, který zahrnuje obětování panen a otevření bran na paralelní světy, akce blok půlení je skutečné a je to důležité.

load...

Nech mě to vysvětlit.

Zásoba Bitcoin je konečný

Kdykoliv horník řeší blok Bitcoin mu dostane Bitcoins za odměnu, která je, jak Bitcoins přijít do tohoto světa. Pokud jste obeznámeni s těžbou Bitcoin toto krátké video se dostanete až na rychlost:


Při Satoshi Nakamoto nastavte zařízení pravidlapro protokolu Bitcoin uvedl, že počet generovaných bitcoins každý blok je nastaven na snížení geometricky (o 50%), každý 210,000 bloky. Vzhledem k tomu, 6 bloků se nacházejí v průměru během jedné hodiny a rozpůlení se stane jednou za 210.000 bloky, to znamená, že každé 4 roky (plus mínus) bude událost půlení.

load...

To v podstatě znamená, že odměna bude horníci být snížena na 50% toho, co bývala. Takže pokud dnes každý horník obdrží 25 Bitcoins pro řešení bloku, po půlící případě, že obdrží pouze 12.5BTC. V návaznosti na tento matematiky, konečný počet Bitcoins bude zhruba 21 milionů (20999999,9769 abych byl přesný), v roce 2140.

Samozřejmě k tomu, že 21 milionů Bitcoins byly vytvořeny neznamená, že tam jsou vlastně 21 milionů Bitcoins, které mohou být využity. Je třeba vzít v úvahu, že existuje mnoho ztracených Bitcoins které nikdy nebudou získány zpět (to je předpokládal, že 1/3 Bitcoins ražených do todaywere ztracena).

Proč byste měli mít i události na polovinu?

load...

„Hlavním důvodem, proč se tak děje, je udržet inflaci pod kontrolou. Jedním z hlavních chyb tradiční,‚fiat‘, měny ovládané centrální banky je, že banky mohou tisknout tolik měny, jak chtějí, a pokud se tisknout příliš mnoho, zákony nabídky a poptávky zajistilo, že hodnota měny začne svržení rychle. 

Bitcoin, na druhou stranu, je určen pro simulaci komodity, jako je zlato. K dispozici je pouze omezené množství zlata na světě, a každý gram zlata, které se těžilo, zlato, že stále se stává těžší a těžší získat. Důsledkem této omezené dodávky, zlato udržuje svou hodnotu jako mezinárodní prostředek směny a uchovatele hodnoty za více než šest tisíc let, a doufám, že Bitcoin učiní totéž.“~ Vitalik Buterin, Bitcoin Magazine.

Takže když bude další půlení nastat?

No, protože víme, že průměrná doba generace blok (10 minut), můžeme odhadnout, že další půlení událost by mělo dojít v červenci / srpnu roku 2016. Existují webové stránky, jako je BitcoinClockwhich ukáže odpočítávání do další akce.

Který uvedl, že někteří členové komunity si všimli, že ve skutečnosti, protože vytvoření Bitcoin, nový blok byl vytvořen každých 9 minut a 20 sekund v průměru a ne každých 10 minut, jak předpokládal. Jedná se o 7% vyšší než předpokládanou dobu 10 minut. Vzhledem k této skutečnosti, příští půlení bylo dne 9. Července 2016.

Jak bude Bitcoin polovinu účinku Bitcoin ekonomika?

Samozřejmě, že hlavní otázkou lidé chtějí vědět, „bude to mít vliv Bitcoin má cenu?“ a odpověď je „nikdo neví“. Existují argumenty ve prospěch dvou scénářů - buď cena se zvedne, nebo nic se nezmění.

Některé claimthat případě půlící je dobře známo, že komunity a proto nebude nikoho překvapit nebo způsobit zásadní změnu Bitcoin cena. Jiní claimthat kvůli nedostatku v „Bitcoin dodávek“ je cena vázána na vyšplhat tak poptávka zvýší. Avšak nikdo si myslí, že na polovinu může snížit cenu Bitcoin v žádném případě.

Stejný debatehappened před posledním Bitcoin půlení v roce 2012 a nic se vlastně stalo s cenou. Samozřejmě zpět v roce 2012 Bitcoin byl mnohem méně známý pro širokou komunitu.

Dne 28. Listopadu 2012 došlo k prvnímu Bitcoin půlení když blok 210,000 byl vyřešen. Zpět v čase Bitcoin je cena byla 13,42 $ a na polovinu nezdálo se, že vliv na cenu, že hodně. Krátce poté, co Bitcoin je cena špičatý do výše $ 230, ale mnoho atribut, který na Kypru záchraně.

Který uvedl, že osobně se domnívám, že Bitcoin nebylo, že široce adoptovaný, takže taková událost bude mít významný vliv na to cena, co si o tom myslíš?

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoin oficiálně legální v Kalifornii! Gov. Jerry Brown podepsal AB129!

Post Bitcoin

Bitcoin ceny na vzestupu Následující turbulentní měsíc!

Post Bitcoin

Bitcoin v hlavním proudu Část 1: Swiss Bitcoin Research Paper

Post Bitcoin

9. dubna 2015

Post Bitcoin

Bitcoin Exchange Rate Chart a Graf předpovědi obtížnosti

Post Bitcoin

Coin Brief Weekly Bitcoin Zpráva o cenách: 28. září 2014 - 4. října 2014

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: Rozloučení s fraccionálními rezervami

Post Bitcoin

Bitcoin nadace rady volby: Jim Harper, Olivier Janssens, nebo to dokonce záleží?

Post Bitcoin

Coin Brief Weekly Bitcoin Zpráva o cenách: 31. srpna - 6. září 2014

Post Bitcoin

Bitcoin whiteboard úterý - Co je to Bitcoin Mining?

Post Bitcoin

Průvodce pro začátečníky k těmto bankám

Post Bitcoin

Bitcoin proti USD (dolaru) proti zlatu: Která je lepší investice?