Bitcoin Poplatky vysvětleny - jsou Bitcoin Transakce skutečně zdarma? | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin Poplatky vysvětleny - jsou Bitcoin Transakce skutečně zdarma?

Bitcoin Poplatky vysvětleny - jsou Bitcoin Transakce skutečně zdarma?

Toto video obsahuje pokročilé koncepty, které byly vysvětleny v předešlých videí. Pokud jste novým Bitcoin je nejlepší se dívat na předchozí tutorialsbefore sledoval tenhle.

load...

Jednou z hlavních výhod Bitcoin je, že můžete pravděpodobně posílat peníze mezi libovolnými dvěma body na zemi zdarma. Ale pokud jste poslali Bitcoins jednou nebo dvakrát předtím, než jste si pravděpodobně všimli, že existují v poplatcích za transakce skutečnosti - to, co se tady děje přesně?

Než jsem se vysvětlit, jak jsou poplatky vypočítány chci vysvětlit, co Bitcoin poplatky jsou. Když objednávku transakce do blocksinside na Blockchain horníci se dostanou zaplaceno dvakrát - první splátka je tím, co byste nazvali „systém“ - což jim udělí odměnu za úspěch v zadáním jejich blok transakcí. Druhá platba poplatků uživatelům spojené s transakcí, které dostal zahrnuty v tomto bloku.

load...

Ale ne vždy musí platit tyto poplatky, existují určitá pravidla, která určují, zda a kdy budete muset zaplatit. Samozřejmě si můžete vybrat ignorovat pravidla a nelze připojit poplatek k platbě, ale pak je možné, že vaše transakce bude trvat dlouhou dobu mají být zpracovány.

Pravidlo # 1 - Menší množství zaplatit poplatek

V případě, že počet Bitcoins jste odesílání je menší než 0.01 Bitcoins budete muset zaplatit poplatek za horníků. Tento poplatek je nutné, aby se zabránilo uživatelům spam síť s mikro transakcí.

Dokonce i v případě, že celá transakce je větší než 0.01 Bitcoins ale změna se vrátíš z yourinputsis více než 0.01Bitcoins budete muset zaplatit poplatek.

load...

Zde je krátký příklad:

Řekněme, že chcete koupit hodinky na 1,999 Bitcoins. Použít vstup 2 Bitcoins a získat zpět vstup na 0.001 Bitcoins například změna. Vzhledem k tomu, změna je taková malá částka, kterou bude vyžadovat zaplatit poplatek za dodatečnou hornickou za to, jak dobře.

Pravidlo # 2 - Starší mince mají menší poplatky

V případě, že vstupy odesíláte ve vaší transakce jsou starší než tam je větší šance, že nebude vyžadovat poplatek. Staré mince znamená, mince, které nebyly přesunuty na dlouhou dobu.

Pravidlo # 3 - Menší transakce vyžadují méně poplatků

Každá transakce je vyrobena ze vstupů. Čím méně vstupy používané při sestavování transakci, bude zapotřebí tím méně poplatky. Takže pokud jste poslat 1 Bitcoin a použít 4 vstupy 0,25 Bitcoins to je více pravděpodobné, že to bude vyžadovat poplatek pak pokud jste měli poslat jen jeden vstup 1 Bitcoin.

Mějte na paměti, že většina krát nebudete mít tolik kontrolu nad tím, zda je transakce vyžaduje poplatků, či nikoliv. Vaše Bitcoin walletwill obvykle provést optimalizaci vstupů pro vás, takže se vyhnete poplatků, pokud je to možné. Dnešní horník poplatek činí 0,0001 Bitcoin, který se pohybuje kolem $ 0,06 je pravděpodobně stojí za to platit, aby se vaše transakce rychle zpracovány.

Informace v tomto příspěvku byla postavena s využitím znalostí o AlefBit (webové stránky hebrejština) a BitcoinFees- Obě úžasné zdroje pro Bitcoin informací.

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoin selhává jako měna - Engadget

Post Bitcoin

Bitcoin Arbitrage Opportunities: Krátký průvodce

Post Bitcoin

Bitcoin Block Velikost ekonomiky: objasnění a revidování argumentů

Post Bitcoin

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs a Robocoin: Chyby v Bitcoin Business

Post Bitcoin

Bitcoin těžební v roce 2015: ASIC, těžba mraků a obtížnost

Post Bitcoin

Bitcoin Price se mění směrem nahoru s bankovním záporným zájmem

Post Bitcoin

První sada bankomatů v Los Angeles tento týden

Post Bitcoin

Deflace Část 2: Je bitová cenová deflace dobrá nebo špatná?

Post Bitcoin

Bitcoin analýza ceny: Boční akce pokračuje

Post Bitcoin

Bitcoin novináři # 2: účinek záměru na etickosti vlastnictví Bitcoin

Post Bitcoin

Arbitraging Bitcoin - Jak jsem dosáhl ROI 12,12% za 1 hodinu

Post Bitcoin

Argentina Bitcoin Exchange Ztracené bankovní účty