Co je 51% útok - zjednodušený výukový program | Czech.Lamareschale.org

Co je 51% útok - zjednodušený výukový program

Co je 51% útok - zjednodušený výukový program

Možná jste slyšeli termín „51% attack“, ale co to vlastně znamená?

load...

Bitcoin minersuse výkonné počítače za účelem ověření, že každá osoba, která chce strávit Bitcoins má ve skutečnosti Bitcoins strávit i se nesnaží oklamat systém. Dělají to tak, že přezkoumá Blockchain - digitální soubor, který dokumentuje veškeré Bitcoin transakce někdy dělal. Horníci obvykle sdružuje v důlních bazénech, aby mohli spojit své těžební výkon a zefektivnit.
Síla procesu horníci ověření pochází z Je decentralizace. Například, řekněme, že tam je transakce, která prochází kladkostroje. Každá horníci přezkoumá tuto transakci, a rozhodnout, zda odesílatel ve skutečnosti má Bitcoin chce poslat. Pokud většina horníků pravidla transakce platí, že projde.

load...

Ale co kdyby někdo mohl dostat do rukou více než 50% těžební síly sítě a manipulovat se systémem pro své vlastní potřeby. Teoreticky vzato, pokud se někomu podaří rozjet takový útok mohl zdvojnásobit utrácet své peníze - to znamená, že může platit stejnou Bitcoin dvakrát nebo dokonce více.

Útočník bude také schopna zabránit transakce z právě potvrdil, a zabránit další horníky z vytváření nových Bitcoins. Ale o dvojitou výdajů a potvrzení bude přezkoumána v dalších videích.

Pro tuto chvíli, tady je živou ukázkou 51% útoku na. V lednu roku 2014 jeden z těžebních bazénů byl tak velký, že se blížil 51% z celkového těžebního výkonu. To samozřejmě vytvořil nějakou paniku v komunitě Bitcoin ale byla opravena krátce poté, co horníky, kteří odešli do bazénu, aby se vyrovnal věci.

load...

Jedna z věcí, které byste měli mít na paměti, že někdo s takovou těžebním výkonem by pravděpodobně vydělat více peněz pomocí této síly těžit legitimně než ve skutečnosti blokování transakcí nebo dvojité výdajů. Tím se snižuje riziko takového útoku podstatně.Bitcoin stojí za $ 4,000. Proč pravděpodobně nemáte vlastní - ForbesTo je důvod, proč téměř nikdo z nás by měl vlastnit Bitcoins. Bitcoin hodnota má několik slabin. Někdo by mohl zaseknout blockchain, vytvořit více Bitcoins a manipulovat hodnotu nebo prodat nelegitimní Bitcoins a uprchnout s dolary kupujících. Nebo skupiny uživatelů můžete umístit velké kupuje a prodává na Bitcoins, manipulace svou hodnotu, protože tam nejsou žádné ovládací prvky. Nebo uživatelé Bitcoin mohl jednoduše začít používat jiné kryptokrystalická měn nebo tradiční vládou vydaný měn a na trh by zcela složit, takže Bitcoins bezcenná, jak se to stalo s ostatními krypto-měny. Některý nebo všechny z těchto věcí se může stát v každém okamžiku.

Pokud nejste profesionální obchodník, nebo si prostě chcete vsadit, drž se dál od Bitcoins. Nemají žádnou inherentní hodnotu, protože se jedná o měnu, což představuje hodnotu, spíše než mít vážit sami. 

Velebení provedeny: Adam Hartung


Všechno toto Bitcoin Stuff je Fake - SplinterVšechny tyto imaginární „digitální měny“ jsou jen tvořeny falešné věci....

Co je Bitcoin? Nikdo neví. Nemyslím, že nikdo nemůže nabídnout řetězec věrohodných znějící slova, které se zdají na první pohled, jako kdyby se popisuje skutečnou věc, a platí tato slova k Bitcoin nebo dokonce „ethereum“ nebo jakýkoli jiný „digitální mince“, která je „těženy“ na počítač (falešný). Myslím, že nic z toho nedává smysl....

Na počítači máte Bitcoin. Její hodnota se pohybuje divoce z měsíce na měsíc. Máte tušení, co budete moci vyměnit za zítřek. Nemůžete si koupit burrito s ním kdekoliv. To je falešný...

Místo toho, aby mi říct počítačové slova o tom, co tyto digitální měny jsou, řekni mi toto: Je to lepší než hotovost? Že držím v ruce? Že mi burrito koupí? Že mi koupí basketbal? Že mi dům koupí? Že mi stíhačka koupí? Je to lepší než tohle? Ne to není…

Smát svůj povýšený smích vše, co chcete. Nyní mě volá ignorant. Mám burrito a vše, co musíte, je „kód.“ Jo-kód „idiot.“

Velebení provedeny: Hamilton Nolan


1. Dubna 2015Poslední aktualizace: 11:47 EDT

(Forbes) Dva z donucovacích orgánů podílejících se na zamotané multiagenturního vyšetřování Hedvábné stezky byly účtovány ministerstva spravedlnosti za krádež stovky tisíc dolarů (přinejmenším) v Bitcoin.

(CCN) Invoiced.com, fakturační služba, která umožňuje podnikům vytvářet faktury a přijímat online platby, začala umožnit svým zákazníkům přijímat Bitcoin.

(Vnitřní Bitcoins) Bývalý agent DEA, který je obviněn z vydírat správce Silk Road strašlivý pirát Roberts a krádeže finančních prostředků z bývalého on-line inzertním byl také shody při směnném Bitcoin CoinMKT během jeho času u DEA.

(Mince Fire) Payza vyjádřil zájem o kryptoměna a připravuje aktualizaci pro platformu, která přidává možnost pro obchodníky, aby začal přijímat bitcoinand jej vyměnit za jinou měnu nebo pro uložení mincí.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Coin Brief Weekly Bitcoin Zpráva o cenách: 28. září 2014 - 4. října 2014

Post Bitcoin

Miliardář Richard Branson investuje do procesoru plateb Bitcoin BitPay

Post Bitcoin

12 úžasných Bitcoin Memes

Post Bitcoin

O Bitcoin Faucets

Post Bitcoin

Denní zpráva Bitcoin: Partneři BitPay s aplikací Demandware, SpectroCoin přináší pohodlné řešení pro Evropany a další

Post Bitcoin

BTCRobot - Automatizovaný Bitcoin Trading Software Bot recenze

Post Bitcoin

Denní zpráva Bitcoin: Rumunská nadace Bitcoin Foundation, dominikánská populace, která obdržela bitcoin a další

Post Bitcoin

Jak může Bitcoin urychlit nebo omezit inflaci Fiatu

Post Bitcoin

Bitcoin News Today - Nejhorší BTC Round Up!

Post Bitcoin

Jak rychle vyskočit zisk Bitcoin s jedním krokem

Post Bitcoin

Přechod AsiaCoin na důkaz sázení

Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Canabis Road Hacked, Korbit zvyšuje 3 miliony dolarů, Bitcoin výdajů PAC a další