Robocoin 2.0 oznámila, nové bankovní funkce pro Bitcoin | Czech.Lamareschale.org

Robocoin 2.0 oznámila, nové bankovní funkce pro Bitcoin

Robocoin 2.0 oznámila, nové bankovní funkce pro Bitcoin

10. Června 2014, Las Vegas na bázi BitcoinATMmanufacturer Robocoin oznámila další krok v jeho vývoji, Robocoin 2.0. Společnost doufá, že se stane skutečnou bankovní služby, spíše než pouhý poskytovatel Bitcoin bankomatů. Robocoin se vyvalit online Bitcoin bankovní služby, s několika různých účtů pro různé účely; Robocoin, operátor, multisig a makléřské účty, které můžete použít podle svých potřeb Bitcoin skladování. Osoba je on-line bankovního účtu budou přístupné z jakéhokoli Bitcoin bankomatu, což znamená, že budete mít možnost vložit peníze, je stáhnout a výměna 12 různých měn pro Bitcoin, od jakéhokoliv Bitcoin bankomatu, v jakémkoli místě, aniž by musel platit více účtů. Navíc ke svému bankovnímu funkčnosti, budou nové Robocoin online účtů chovat jako on-line peněženky, který umožňuje uživatelům posílat a přijímat finanční prostředky po celém světě okamžitě. V současné době, Robocoin poskytuje své služby Bitcoin ATM do 13 zemí po celém světě a v současné době pracuje na rozšíření své služby do dalších zemí. To neznamená, že budete muset pobývat v zemi, která má Robocoin Bankomat za účelem využití online bankovnictví, nicméně. Kdokoliv může vytvořit účet a využít ji jako online peněženku.

load...

Zajímavou novinkou z bankomatů Robocoin 2,0 Bitcoin je zabezpečení účtu. Provádění biometrické technologie ověřování, bude palm scanner za jeden z „tří faktorů authentication- telefonu PIN a palmového žíly“, který bude „bezpečných zákaznických účtů proti krádežím a podvodům.“

Převrat Market Global poukazování

load...

Víme, že Bitcoin má schopnost převádět peníze mezi dvěma jedinci v libovolném místě okamžitě a s minimálními transakčními poplatky, ve srovnání s bezhotovostních převodech provedených prostřednictvím tradičních bankovních institucí. Také skutečnost, že Bitcoin lze provádět převody s mobilními telefony znamená, že Bitcoin může nahradit tradiční bankovní instituce v extrémně ochuzených zemích, kde jednotlivci využívají levné chytré telefony spíše než počítačů. Nicméně, s vývojem Robocoin 2.0 globální trh převod bude jednodušší než kdykoli předtím.

Bitcoin je již používán rodiny, kteří mají příbuzné v nerozvinutých a rozvojových zemích posílat peníze těm příbuzným, aby jim pomohla s jejich každodenní výdaje. Bitcoin je tak přitažlivé pro rodiny v těchto situacích, protože rychlost a nízké náklady na posílání peněz přes platební sítě Bitcoin na rozdíl od tradičního způsobu zapojení peněz prostřednictvím banky. Jeden z nejpopulárnějších služeb bankovního převodu používaných pro převody je mezinárodní bankovní převod služby společnosti Western Union je. K dispozici je také spuštění mezinárodní peněžní transfery, Moneygram, který je v současné době soutěží s Western Union. Tyto služby účtovat masivní transakční poplatky, které jedí tvoří velkou část peněz, které rodiny poslat do zámoří příbuznými, což je extrémně drahé pro tyto rodiny, aby pomohla svým ochuzené příbuzné. Bitcoin se osvědčil jako mnohem lepší služby než Western Union nebo MoneyGram, protože blockchain technologie umožňuje přenos poplatky zanedbatelná, nebo dokonce ‚zdarma‘, pokud jste ochotni riskovat rozšířené potvrzení krát.

load...

Robocoin 2,0 využijí extrémně levného důlních poplatků a bleskovou transakce urychlí tím, konsolidaci ATM služba, peněženku službu horké a skladovací služby studeného do jednoho Bitcoin „bankovní“ služby. Proces převod Bitcoin bude mnohem jednodušší s tímto druhem konsolidace. V současné době, kdy jedinec chce poslat nějaký Bitcoin zámoří na rodinného příslušníka, vícestupňový proces musí probíhat.

Za prvé, oba rodinní příslušníci mají stáhnout aplikaci Peněženka; a širokou škálu peněženky aplikací na výběr, může být obtížné zjistit, který z nich použít, aby bylo dosaženo správné rovnováhy mezi účinností a bezpečností, který by byl žádoucí na trhu remitencí.

Dále osoba zasílání bitcoins musí být skutečně koupit od výměny. S notoricky známý Mt. Gox debakl, udělal ještě horší nedávným vydáním Willy zprávě to nevyšlo najevo, že jakákoliv výměna Bitcoin by měly být používány s velkou opatrností.

A konečně, skutečné transakce se musí uskutečnit, což je nejjednodušší krok v tomto procesu; osoba A pošle bitcoins zámoří, okamžitě, aby osoba B. Poté osoba B bude muset jít ven a najít někoho, kdo bude obchodovat na bitcoins pro měnu dané země. Protože jsme se při pohledu na proces remitencí v extrémně chudých zemích, je nepravděpodobné, že tam bude mnoho obchodníků, kteří přijímají Bitcoin, čímž vznikne nutnost prodat bitcoins k ostatním měnám. Tento krok je nejnebezpečnější krokem v procesu remitencí Bitcoin, jako osoba snaží prodat bicoins bude náchylné k krádeže a podvody, protože budou muset spoléhat pouze na jejich důvěře v člověka, který kupuje své bitcoins.

Nicméně, tento proces zefektivnit, a také bezpečnější tím, že rozšiřování pokrytí Robocoin 2.0. Každý krok v procesu, lze nyní probíhat v Robocoin ekosystému. Oba rodinní příslušníci mohou vytvořit účet Robocoin online. Osoba může použít buď on-line služby, nebo v okolí Bankomat, bezpečně koupit bitcoins a poslat je osoba B. Poté osoba B můžete zajít do Robocoin ATM, které by se v ideálním případě se nachází v bezpečném a dobře osvětlených místech, a využít procesu ověřování tří faktorů bezpečně otočit bitcoins na jinou měnu, že on nebo ona může používat pro každodenní výdaje. S Robocoin 2.0, riskantní, multi-step Bitcoin procesu remitencí bylo mnohem jednodušší, rychlejší a bude zcela trustless.

Doufejme, že potenciál pro Robocoin 2,0 zcela přepracovat na globálním trhu remitencí budou plně realizovány v určitém okamžiku v budoucnosti. Víme, že Bitcoin může přinést prosperitu i těch nejchudších zemí tím, že zcela tlačí vládu z měnového systému. Nyní, s oznámením Robocoin 2.0, který bude k dispozici někdy v létě, tento potenciál byl masivně rozšířen.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Je Bitcoin Mining Profitable v roce 2018?

Post Bitcoin

Bitcoinův průlom je plný nesnesitelných budoucích platforem část 1

Post Bitcoin

6 restaurací, které přijímají Bitcoin

Post Bitcoin

Debunking Kipochi, Mpesa & Bitcoin ve východní Africe

Post Bitcoin

Japonsko se zdrží regulace, důsledky Bitcoin Price

Post Bitcoin

Jak vytvořit 99,9% bezpečnou peněženku Bitcoin Paper

Post Bitcoin

FBI vyšetřuje výměny Bitcoin kvůli zkoušce Silk Road

Post Bitcoin

Bitcoin Audit společnosti Bitstamp zobrazuje rezervy pro všechny vklady

Post Bitcoin

Armory Technologies uvolňuje aktualizovanou verzi své peněženky Bitcoin po zajištění investice ve výši 600 tisíc dolarů

Post Bitcoin

Mt. Gox prodává ochrannou známku Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin v hlavním proudu Část 1: Swiss Bitcoin Research Paper

Post Bitcoin

Beepi jde Bitcoin-Rozhovor se spoluzakladatelem Omer Savir