Jak používat PayPal k nákupu a konverzi Bitcoin: Jednoduchý průvodce | Czech.Lamareschale.org

Jak používat PayPal k nákupu a konverzi Bitcoin: Jednoduchý průvodce

Jak používat PayPal k nákupu a konverzi Bitcoin: Jednoduchý průvodce

V současné době, a to i s rostoucím proudu znalostí a přijetí Bitcoin, koupit nebo převést digitální měny do USD může být poměrně náročný proces pro začátečníky; a troufám si říci, že pro některé středně pokročilé uživatele to může být někdy promění v reálném pomalé a ztrácet čas procesu, pokud nechcete, aby si vybrali správně.

load...

Když už mluvíme o volby, existuje celá řada proměnných, které byste měli zvážit při hledání výměny, která vám vyhovuje nejvíce, jako jsou: poplatků, obchodování párech, popularita, platební možnosti, a minimální a maximální Výplatní struktura. Ale teď se budeme držet PayPaland výměnu VirWox.

PayPal je nejjednodušší a nejrychlejší způsob internetového bankovnictví, které můžete použít dnes bezpečně dokončit své nákupy po celém internetu a současně vám umožňuje posílat a přijímat peníze ze svého bankovního účtu.

load...

Dokonce i dnes, většina z komunity stále věří, že pomocí PayPal koupit / převést Bitcoin je téměř nemožné, ale my vám ukáže jednoduchý proces, který vám umožní přístup k Bitcoin a naopak jednoduše pomocí svého účtu PayPal. Takže začněme vodítko!

1. Zaregistrujte se k účtu VirWox

VirWox je v současné době jedinou výměnu, který pracuje přímo s PayPal, takže to bude nezbytně nutné, abyste si vytvořit účet, pokud nemáte jeden. VirWox byl jeden z, ne-li první, „virtuální měna“ výměn ve světě. Pojmenovaný po iniciál VirWox - Virtual World Exchange je rakouská společnost specializující se na výměně digitálního měnu Second Life, Linden dolary (SLLs). The Linden Dollar (SLL) je považován za herní měnu stejně jako wow gold.

load...

2. Osobní údaje a aktivace účtu

Budete muset vyplnit své osobní údaje za účelem, aby se úspěšně aktivovat účet VirWox. Poté, co jste se zaregistrovali, budou informace o aktivaci účtu bude zasláno na Vaši e-mailovou adresu. Možná budete muset také zkontrolovat složku se spamem, protože automaticky generované e-maily mohou být někdy označen jako spam. V tomto e-mailu budete mít heslo; toto heslo bude platné po dobu 24 hodin pouze. Doporučuje se změnit heslo nebo váš účet bude deaktivován po uplynutí této doby. Prosím, klást zvláštní pozornost otázkám zabezpečení (vždy používat silná hesla) a aktivaci Multi-Factor Authentication MFA.

3. Vytvořte adresu VirWox Bitcoin

Budete muset vytvořit Bitcoin adresu uvnitř výměnu VirWox, aby se bezpečně deponovat Bitcoin na burzu. Na rozhraní webu VirWox najdete menu na levé straně; klepněte na možnost vkladu. Přejděte dolů do sekce „Bitcoin“ a získat svůj VirWox Bitcoin adresu. Poté, co jste vytvořili tuto adresu, můžete začít proces.

4. Přesuňte Vaše Bitcoin

Nyní budete chtít přesunout své Bitcoin na svůj účet VirWox, takže si můžete převést později na USD. Toho lze dosáhnout tím, že půjdete do svého Bitcoin peněžence a odeslání nějakou Bitcoin na vaši VirWox Bitcoin adresu. Po 6 potvrzení budete mít Bitcoin ve svém účtu VirWox.

5. Trade Vaše Bitcoin


  Bohužel, výměna VirWox stále nemá USDBTCpair k obchodování, takže budete muset vyměnit své mince pro Linden dolarů (SLL) a pak o něco později, můžete je měnit za USD.

Jedná se o jednoduchý proces: Opět platí, že v menu na levé straně budete mít část se všemi měnami párů; zvolit BTCSLLpair a obchodu mincí pro Linden dolarů (SLLs), poté, co popraven tento obchod, jděte na USDSLLpair a obchodovat své SLLs pro USD.

6. Odeslat USD na účtu PayPal

Konečně, po dokončení tohoto procesu budete jistě mít nějaký USD na účtu VirWox a posledním krokem bude jejich odesláním do svého PayPal účtu.

V nabídce na levé straně budete mít možnost stáhnout. Klikněte na něj a budete přesměrováni do sekce, kde uvidíte, kolik USD máte, a kde si budou moci zvolit způsob odstoupit, v tomto případě PayPal; zadejte svůj e-mail PayPal a je to hotovo!

Pokud nemáte PayPal účet, můžete se přihlásit do jednoho právě teď. Tato příručka je většinou zaměřen na lidi, kteří již mají svůj účet PayPal lpí na svých bankovních účtů a už přeskočil přes aktivaci a prokázání totožnosti procesu.

7. Otevřete svůj PayPal účet (nepovinné)

Po dokončení tohoto procesu můžete jít do svého PayPal účtu a potvrzení, zda již přišel váš USD!

Doplňující informace: Můžete použít přesně stejný postup pro další kryptografické měny, ale že budete muset použít OKpayservices. Pokud nemáte k OKpay účet můžete otevřít jeden právě teď a prozkoumat všechny své možnosti!

(Upozornění: Tento proces může pojmout několik více transakční náklady, než je obvyklé řešení, stále mi to velmi užitečná volba pro ty, kteří opravdu chtějí používat svůj účet PayPal zde)

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Výhody investice do Bitcoin a jak investovat do Bitcoins

Post Bitcoin

Nejlepší důlní hardware společnosti Ethereum (2018 aktualizováno)

Post Bitcoin

Jak Mine Dash, pokud jste začátečník: Průvodce Dash Mining s Antminer D3

Post Bitcoin

Hack: koupit Bitcoins s Paypal okamžitě přes kruh (pouze USA)

Post Bitcoin

NYDFS zadržuje další údaje BitLicense Do prosince, více důkazu, že základem je ztrácet čas

Post Bitcoin

Kolik peněz můžete skutečně vyrobit z Bitcoin Faucets (únor 2016 Update)

Post Bitcoin

Bitová banka Centralizace: Trh se sama stanoví

Post Bitcoin

Stanovisko: Moje motivace

Post Bitcoin

Co je soukromý klíč Bitcoin, jak ho používat, udržet ho v bezpečí!

Post Bitcoin

Argentinská centrální banka se bojí Bitcoin

Post Bitcoin

Získejte svobodnou kopii mé špinavé Bitcoin Secret

Post Bitcoin

Jak vytvořit 99,9% bezpečnou peněženku Bitcoin Paper