Beepi jde Bitcoin-Rozhovor se spoluzakladatelem Omer Savir | Czech.Lamareschale.org

Beepi jde Bitcoin-Rozhovor se spoluzakladatelem Omer Savir

Beepi jde Bitcoin-Rozhovor se spoluzakladatelem Omer Savir

Jeden z nejhorších zkušeností většina lidí bude někdy mít, je nákup ojetého vozu. Jen Myšlenka předvolání vize hladké-mluvit hucksters snaží prodat vám citron. A pokud jste někdy vlastnil více než jedno auto ve svém životě, pravděpodobně jste se musel vypořádat s jedním z těchto kluků.

load...

Jeden člověk, který měl takovou nešťastnou náhodou byl Alejandro Resnick, spoluzakladatel firmy P2P Car prodejní Beepi. Jak příběh se odehrává, Resnick a jeho žena se právě přestěhoval do Bostonu, aby se zúčastnili Grad školu a poté, co dělají svou due diligence, ocitli pěknou Jeep Liberty k nástroji kolem. Netrvalo však dlouho, než jejich nové auto začalo utrpení řadu problémů, a dealer začal ztrácet zájem o opravách vozidla by je prodal. Nakonec Resnick a jeho manželka zbavila svého džípu Tyranny a dostali své peníze zpět, ale ještě něco přišlo z tohoto zůstávaly nepříjemné zkušenosti: touha opravit vážný problém. Ale jak?

load...

Idea je Born

Alejandro mluvil s Fabrice Grinda (který se později stal výkonný předseda Beepi se) o tom, jak by mohly předělat proces nákupu ojetého vozu, aby byl spolehlivější a bezpečnější pro nezkušené. Nakonec oni vyvinuli nápad a Resnick odešel do Kalifornie, aby prezentovat svůj nápad na Stanfordu. To bylo tam že on se setkal Omer Savir, který se stal jeho spoluzakladatel.

S 5.000.000 $ od Jeff Brody z Redpoint Ventures, stejně jako účast od Fabrice Grinda, Jose Marin, Tina Sharkey, Brian Sharples a Stanford správní rady, že zahájila svou představu o tom, P2P používají autoservisu. Poprvé jsem se dozvěděl o Beepi včera ráno, když jsem viděl článek o nich v theAtlanta Business Journal, který ukazuje, jak daleko tento malý Silicon Valley start-up dostal za pouhých šest měsíců od jejich skromných začátků v oblasti San Francisco Bay.

load...

Domovská stránka společnosti je úhledný, profesionální, a rozhodně nepředvídatelný. Po zřízení telefonní rozhovor se spoluzakladatelem Omer Savir Postaral jsem se dívat na celý web přes získat cit pro daný druh lidí, které by se zabývají. Přinejmenším jsou ambiciózní. Omer neměl problémy mi říká, že plány společnosti „aby se na celém světě“ pomocí neuvěřitelně subverzivní strategii tvorby auto-nákupní zábavy. Je to těžké nápad zpracovat, ale tady je, jak to vysvětluje:

Důvod, proč jsme začali Beepi v první řadě bylo, aby nákup auta rychlé, zábavné a jednoduché. Na konci dne, kupujete auto, to má být vzrušující. Dnes se však, že nezáleží na tom, jestli kupujete od soukromého prodejce na Craigslist, nebo prostřednictvím prodejce, je to prostě není legrace. Ty by mohly být při jednání s lidmi, kteří nejsou, kdo říkají, že jsou možná auto nemusí být to, co říkají, že to je...

Takže to, co dělá Beepi speciál?

Kupovat s důvěrou

Proces prodeje auto na Beepi je velice jednoduché: půjdete na jejich stránky a poskytnout některé informace o vašem vozidle, stejně jako u mnoha jiných místech. Rozdíl však je, že Beepi pak naplánovat schůzku s vámi, aby mohli poslat jednoho ze svých techniků přes provést vyčerpávající bod kontrolní systém 2 hodiny 185. Nebudou prodávat auto, které nepropouští inspekční proces, a to je přísný test.

Oni prohlédnout doslova každý kousek vozu. Omer mi říká, že nejsou spokojeni jen s vizuální kontrolou nebo jednoduchý silniční zkoušce, a to buď. Jdou celých devět yardů a využívají optické kamery podobné těm, které používají speciálních sil a plácnout týmy, kteří se chtějí Recon potenciálně nepřátelské území. V tomto případě je blok motoru, podvozek a případné těžko přístupných místech na vozidle. Tento pečlivý přístup vede k odmítnutí 2 z každé 3 vozy, které lidé přinášejí do Beepi.

Každý Beepi Certified Technician je dána 100 hodina tréninkového programu společnosti kromě své stávající kvalifikaci techniků. Když se ptám Omer, co hledají, když dává jasně najevo, že přijímají jen to nejlepší.

Každý technik musí být absolventem obchodní školy, jako je infekce močových cest nebo mít inženýrský titul. Kromě toho budete také potřebovat pár let zkušeností v této oblasti, protože to je nesmírně důležité. Dae (Yu) náš vedoucí inspektor je ve skutečnosti ten, kdo vyvinul pre-vlastnil inspekční program pro BMW, tak samozřejmě má spoustu zkušeností. A on je ten, kdo učí a trénuje všech našich inspektorů. Máme také lidé, kteří pracovali na vozidlech v (USA) námořní pěchoty, kteří konstruované vozy pro GM... Musíte vědět, auta, milují auta, a mají zkušenosti s vozy být Beepi inspektor. 

To zjevně není jednoduchý úkol, tak jsem se zeptal Omer jaké zařízení tech přivádí ke kontrole.

Podlaha jack, mat, a tablet s naším inspekční společnost kontrolní seznam a pořadí operací. To jasně stanovuje každý šek, které musí být provedeny, v jakém pořadí mají být provedeny, a v případě, že vůz projde každý šek, technik může fotit na místě a poslat je zpět do kanceláře, takže můžeme nahrát je do site.

Jakmile se vůz prodává Beepi nabízejí 10 dnů / 1000 míle návratové politiky, pravděpodobně nejlepší v branži. Jedinou námitkou je, že vozidlo musí být ve stejném stavu, v jakém byl při zakoupení, která by měla být docela zřejmé.

Connection Bitcoin

Byl jsem říkal, že od ledna 2014 je rokem Bitcoingoes mainstream, a zatím jsem byl do značné míry pravdu. Od městě Overstock.comto, král digitální měna nevykazuje žádné známky zpomalení, i když se cena i nadále kolísat. Přesto, když jsem se neptal, proč Beepi akceptuje Bitcoin, nebudu dělat svou práci. Omer odpovídá to se smíchem.

No, jak jsem řekl, Beepi je 21st Century nákup auta, tak to má smysl pouze pro nás používat 21. Měnu století. Mluvili jsme s několika kupci aby zjistili, co by dali přednost, a od prvního dne jsme Kreditní karty, bankovní převod, zkontrolujte... Vždy jsme říkali, my jsme chtěli, aby to bylo snadné, a bez ohledu na způsob, jak jste chtěli zaplatit, jsme jeli ji přijmout. Bylo jen přirozené, že budeme akceptovat Bitcoin.

Znamená to, že Beepi mohla přijmout altcoins, jako Litecoinor dogecoin v budoucnu?

Je to něco, budeme uvažovat. Pokud existuje poptávka mezi zákazníky, s největší pravděpodobností ano.

Vzhledem k tomu, Omer jasně najevo, že byste měli být Car Osoba pracovat Beepi (nejen tech), musel jsem vědět: jaký byl jeho oblíbený vůz pro práci s tak daleko?

Porsche Carrera, že jsem to jel z bodu A do bodu B a jsem vážně nechtěl vzdát. (Směje se) Myslel jsem, že bych jen, víte, jeďte... Ať honí mě! Chlap, který ho koupil zaplatil svou kreditní kartou, a dostal jako 5 volných letů ven z obchodu.

Letmý pohled na svých internetových stránkách ukázal spoustu opravdu jemných automobilů, které oscilují od jednoduchého 2008 Inteligentní auto ($ 9,000) ke kouření hot 2013 Mustang GT (28.000 $). A po omezenou dobu Beepi dokonce dávat $ 1,000 slevu pro každého zákazníka, který nakupuje své auto v Bitcoin, takže možná budete chtít zastavit svých stránkách.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoinova budoucnost a její úspěch závisí na decentralizaci

Post Bitcoin

Rozvíjení příběhu: Pověsti USMS a FTC Raid o Butterfly Labs

Post Bitcoin

Masivní DDOS proti minci Fire probíhá

Post Bitcoin

Bitcoin vysvětlil v 3:30 minutách

Post Bitcoin

Studie: Silk Road byla paradigma Shift v obchodu s drogami

Post Bitcoin

19 milionů dolarů stojí za aukci v Austrálii - Bitcoin trh reaguje!

Post Bitcoin

Bitcoin 2.0 pokroky přinášejí decentralizaci k realitě

Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Bitcoin platby pro Newegg.ca, Apriva Partneři s GoCoin a další

Post Bitcoin

Můj první Bitcoin: Anecdote na dobrovolné výměně

Post Bitcoin

Fund Coin Fire na Bitcoin Starter!

Post Bitcoin

Nejlepší důlní hardware společnosti Ethereum (2018 aktualizováno)

Post Bitcoin

Bitcoinova budoucnost je jasná: cena a vývoj