Jeffrey Tucker: Bitcoin se bude dařit v neúspěšném hospodářství | Czech.Lamareschale.org

Jeffrey Tucker: Bitcoin se bude dařit v neúspěšném hospodářství

Jeffrey Tucker: Bitcoin se bude dařit v neúspěšném hospodářství

Jeffrey Tucker, autor, ekonomické učenec a CEO / CLO z Liberty.me, sedl si minulý týden s Mo Dawoud z WallStForMainSt hovořit o stavu US-a globální ekonomice, rakouské ekonomiky, a Bitcoin'splace v chvějícím ekonomika. Oba Mo a Jeffrey byly velmi kritický hlavního proudu ekonomů a jejich inflační ekonomických doktrín. Podívejme se na hlavní diskutovaných témat v Jeffrey Tuckera WallStForMainSt rozhovoru:

load...

Řízení centrální banky úrokové sazby

Hlavním určujícím faktorem stavu americké ekonomiky byl po desetiletí, úrokové sazby Fedu. Úroková sazba stanovená podle Federálního rezervního systému slouží buď stimulovat nebo omezovat úvěrování ze strany jednotlivých členských bank Fedu. Jak? Každý člen bankovní, což je do značné míry každá banka ve Spojených státech v tomto Federální rezervní systém point-je požadováno zákonem, aby své rezervy na účtu s Federálním rezervním systémem. Fedu úroková sazba určuje, kolik zisku budou jednotlivé banky, aby tím, že drží své rezervy ve svých trezorech Fed spíše než půjčovat ven.

load...

V případě Fedu úroková sazba je, řekněme, 5%, pak její členské banky budou vydělávat získat 5% zisk na svých rezerv každoročně k pouhým držení spíše než úvěrů ven. Ale v případě, že Fed sníží své úrokové sazby na 0%, banky, aby žádný zisk z držení a jsou vysoce motivováni k půjčit své rezervy-čímž se rozšiřující nabídku peněz, což samozřejmě stimuluje investice a hospodářský růst. Evropská centrální banka se dostal do potíží stimulující úvěry i na 0% úrokovou sazbou, a zvolila pro implementaci míru negativeinterest s cílem stimulovat úvěrovou expanzi.

Další funkcí úrokové sazby Fedu je diskontní okénko Federálního rezervního systému, který je zdrojem extrémně krátkodobý úvěr, který je k dispozici členským bankám. V případě, že úroková sazba je 0%, banky mohou mít relativně malé, krátkodobé půjčky od Fedu, aby mohli zůstat solventní a bude mít pouze splatit princip. Tato „free“ úvěr pomáhá bankovnictví částečných rezerv systém zůstat solventní, a je k udržitelnosti systému, který Murray Rothbard často volal velmi důležité, „neodmyslitelně podvodné.“

load...

V rozhovoru, Jeffrey Tucker nabídl jednodušší vysvětlení Fedu kontrolu úrokové sazby. Řekl, že úroková sazba je „cena úvěru.“ A stejně jako jakékoliv jiné cenové kontroly, manipulací s úrokovou sazbu určuje ceny zboží, protože se jedná o velkou determinantou míry inflace nebo deflace v ekonomice. Říká, že změna úrokové sazby zamlžuje skutečný stav úspor v ekonomice a vytváří falešný pocit prosperity.

Tak, to je jasné, že Fed řízený úroková sazba je nezbytná pro blaho hospodářství. Nicméně, jeho svévolné manipulaci dělá mnohem více škody než užitku pro ekonomiku. Spíše než aby se úroková sazba bude stanovena volnému působení trhu, v době, kdy preference jednotlivců, Federální rezervní systém se změní úrokové sazby, aby mohly řídit ekonomiku v žádném případě si zvolí. Fed se domnívá, že má sílu, aby se zabránilo hospodářským propadům a uvaděč v nekonečném období prosperity. Ale to se nikdy nestalo, říká Jeffrey Tucker a Fed skutečně způsobil všech hospodářských recesí a depresí ve Spojených státech, protože byl vytvořen v roce 1913.

Obsažené v těchto finančních katastrof je velmi nedávný krach 2008. Tucker říká, že Fed napumpoval peníze do ekonomiky s cílem stimulovat růst, což napumpovaly masivní, neudržitelný akciového trhu a realitní bubliny. Tucker také řekl, že havárie z roku 2008 má „zlomené“ trhy úvěrů v USA, a že Fed je nyní snaží napumpovat další bublinu, protože žádný z jeho tradičních nástrojů pracují, v důsledku škody způsobené na úvěrových trzích, krach 2008. Podle Jeffreyho, všechny peníze vymrštění na břehu není vlastně vstupuje do ekonomiky díky tomuto poškození. Navíc stimulační programy Fedu brání skutečně věrný oživení a stagnují pouze aktuální stav.

„Jsme stále snaží přizpůsobit se z krize v roce 2008, ještě!“

Volné trhy a kapitalismus

Mo a Jeffrey ukázal na velký zmatek ve veřejném mínění ohledně role volného trhu srážce 2008. Tucker poznamenat, že mnoho lidí věří, že sanace bank a miliardy dolarů bonusy rozdal na bankovní CEO byly produktem deregulace, neomezeného kapitalismu. Ale Tucker řekl, levá neuvědomuje, že všechno, pokud jde o finanční krizi v roce 2008, že vinu volné trhy se skutečně způsoben vládními zásahy do trhů. Ve skutečnosti, jediná věc, která přinesl nějaký pokrok ve světě byl průběh volného trhu! Jeffrey pak poukazuje na ekonomické ignoranci zobrazené mnoho levicových dokumentů o havárii roku 2008, stejně jako ekonomickou ignoranci přicházející z levé strany obecně.

Od Jeffrey Tucker:

„Mnoho z těchto filmů... Nechápe tržní ekonomiku.“

„Vláda nemůže vytvořit nic... Nemají vytvářet bohatství, ničí bohatství. To je velmi jasný.“

„Trh obecně je skvělý tvůrce bohatství.“

Bitcoin je místo v chvějícím se ekonomiky

A konečně, interview s Jeffrey Tuckerem uzavřel s diskusí o tom, jak Bitcoin zapadá do tohoto světa, který je formován mylné přesvědčení o schopnostech centrálních bank a povaze volného trhu.

Diskuse o Bitcoin začala spekulace o tom, jaké role státních měn by v hypotetickém světě, kde Bitcoin převzal jako přednostní prostředek směny. Oba Jeffrey a Mo se dohodli, že silná možnost pro roli národních měn by bylo pouze platit daně. Tucker poukázal na nedávné zprávy OECD o krypto-měny, a jak dospěl k závěru, že digitální měny by nikdy nahradit fiat jako zákonné platidlo, protože „lidé musí platit daně.“ Zdálo se, že Tucker zjistil, že je zábavné, že jediná role vládní měny bude mít v Bitcoin-ovládal svět bude platit daně vládě:

„V budoucnu národní Finanční prostředky budou použity na zaplacení daní, ale to je do značné míry to.“

Jeffrey Tuckera mluvit o Bitcoin a pak se obrátil na téma přijetí velkých korporací. Mo poznamenat, že Overstock precedentem pro přijetí Bitcoin velké podniky, a Tucker konstatoval, že se předpokládá, že je jen otázkou času, kdy i větší společnosti začnou sledovat

Nadměrné náskok a přijímání Bitcoin jako legitimní platebních prostředků. Dalším krokem k přijetí Bitcoin v hlavním proudu obchodním světě, řekl Jeffrey, je, když začnou podniky dělají své účetnictví, pokud jde o Bitcoin namísto nekrytých měn. Řekl, že tento posun bude

Postupně začnou dít jako Bitcoin je uživatelská základna i nadále rozšiřovat, což je jen otázkou času. Jeffrey pak mírně ustoupil a řekl, že ani neví, co „otázkou času,“ míní už když mluví o Bitcoin, protože přijetí měny roste rychleji, než by někdo mohl vůbec představit.

„Bitcoin je obrovská ve srovnání s tím, co někdo představoval, že někdy bude.“

Mo pak žádal Tuckera, co si myslí o mainstreamových médií a jejich neustálé předpovědi o smrti Bitcoin, z nichž žádný z nich se stal skutečností.

„Všechny tradiční předpovědi Bitcoin smrti bylo v pořádku.“

Jeffrey pak hovořil o nevyhnutelnosti Bitcoin soutěže s hlavním proudem, vládní měnách a jak taková konkurence může přinést nic jiného než dobré pro globální ekonomiku. Tucker řekl, že USA nemá žádné měnovou konkurenci na zhruba 160 let, takže i když konkurence mezi krypto-měn a dolaru je nevyhnutelné, nikdo ve skutečnosti neví, co se bude dít. Jen jedna věc je jistá, Bitcoin stále sílí a je to tady zůstat.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoin je nyní na Bloombergu a Yelp!

Post Bitcoin

Bitcoin Price Analysis: Zpráva Citi a Aukční aukce Silk Road

Post Bitcoin

Království Doomsday Bitcoin - NYMAG

Post Bitcoin

Bitcoin je 2016 poloviny: Co je to a proč byste měli pečovat?

Post Bitcoin

Snažíte se koupit Bitcoin se službou Paypal? Tady je to za 2 minuty

Post Bitcoin

Je těžba Bitcoin nelegální?

Post Bitcoin

Jak si koupit Bitcoin s bankovním účtem. Wire Transfer

Post Bitcoin

Mince Stručná týdenní zpráva o cenách Bitcoin: 24. - 30. srpna 2014

Post Bitcoin

Průvodce pro začátečníky k těžbě Ethereum v roce 2017 - Jak můj Ethereum na vašem PC?

Post Bitcoin

Jak používat Bitcoin peněženku k získání volných mincí

Post Bitcoin

Bitcoin ceny na vzestupu Následující turbulentní měsíc!

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvětleny: ABCs BTC (Q - U)