Kanada implementovat nařízení Bitcoin | Czech.Lamareschale.org

Kanada implementovat nařízení Bitcoin

Kanada implementovat nařízení Bitcoin

Kanadská vláda změnila výnosů z trestné činnosti (praní špinavých peněz) a teroristický čin financování z roku 2000, aby zahrnovala kus regulace Bitcoin, který by vyžadoval nějaké firmy Bitcoin, zda jsou založeny uvnitř nebo vně Kanady, následovat některé docela přísná pravidla, kdy provádění obchodních transakcí, které se překrývají do kanadských finančních oblastech. Návrh zákona o změně výnosů z trestné činnosti (praní špinavých peněz) a teroristický čin financování z roku 2000 byla poprvé představena v březnu, ale nebyl přijat do kanadského parlamentu do 19. Června. Zatímco Bitcoin bude pravděpodobně nejvíce postiženy krypto-měny, protože to je nejpopulárnější, tato změna není omezen na Bitcoin. Jazyk právních předpisů je takový, že zahrnuje veškeré kryptokrystalická měny, uvedl:

load...

„Divize 19 části 6 se mění výnosů z trestné činnosti (praní špinavých peněz) a teroristický čin financování, mimo jiné, zvyšují požadavky na identifikaci klienta, evidence a registrace pro finanční instituce a zprostředkovatele, naleznete na internetových kasin, a rozšířit oblast působnosti zákona o osoby a subjekty, které se zabývají ve virtuální měny a zahraničních peněžních podniků služeb.“

load...

Tento kus regulace Bitcoin by klasifikovat žádné firmy, které se zabývají především na obchodování s Bitcoin a dalších digitálních měn, jako peněžních služeb firmy. Po kvalifikován jako Money Services Business každá Bitcoin společnost podnikající v Kanadě by mohl být vystaven bezpočtu požadavků, jako je evidence, ověřovacích postupů, podezřelých hlášení obchodů a požadavků na registraci. Toto nařízení Bitcoin také vyžaduje každá společnost Bitcoin to provádí jakýkoliv druh Bitcoin podnikání ve sféře kanadské ekonomiky zaregistrovat s finančními transakcemi a zprávy o výsledku rozboru Centre of Canada. Nezaregistrování tohoto úřadu bude mít za následek umístění statný sankcí na podnikání v otázce. Tyto sankce zahrnují zveřejňování jmen společností, které nesplnily nařízení Bitcoin, což by bylo velmi škodlivé pro každého podnikání Bitcoin se snaží pracovat s jakýmkoli bankovních institucí v Kanadě.

load...

Potenciální dopad nařízení Bitcoin

Legislativa, která implementuje toto nařízení Bitcoin se vztahuje na každého podnikání Bitcoin, že podniká v Kanadě, bez ohledu na zemi původu společnosti. Pokud Robocoinwants instalovat Bitcoin Bankomat v kanadské město, musí být v souladu s novým nařízením Bitcoin. Je-li kanadský občan nakupuje nebo prodává od Coinbase jakékoliv množství bitcoins, pak Coinbase musí být v souladu s nařízením Bitcoin. Ohromnost tohoto nařízení Bitcoin je sám o sobě zřejmý v těchto dvou příkladech; Každý Bitcoin společnost na světě musí být v souladu s tímto kanadským předpisem Bitcoin, jinak budou v zásadě zakázány z Kanady.

To nelze říci, zda je či není Kanadský parlament schválil nařízení Bitcoin v záměrné snaze omezit šíření Bitcoin v Kanadě. Nicméně, bez ohledu na záměry kanadských zákonodárců, toto nařízení Bitcoin by mohly dát podstatnou tlumič na rychlost přijetí Bitcoin v domácí ekonomiku Kanaďana. V případě výměny a poskytovatelé ATM rozhodnout proti vstupu do Kanady, nebo ukončit své již existující kanadských podniků, bude to těžší pro ostatní místní podniky -Místní kavárny a bookstores- v kanadských městech přijmout Bitcoin jako platební prostředek pro své výrobky, protože by nemají právní způsob, jak obchodovat své bitcoins pro Fiat, které jsou v současné době mají udělat, aby pomohla pokrýt režii. Kromě toho, jakákoliv cizí Bitcoin firma snaží přilákat kanadské zákazníky bude odradit od toho, aby z důvodu regulace Bitcoin. V podstatě, toto nařízení Bitcoin stihnul tak nákladné a obtížné provádět Bitcoin obchodní aktivity, které mohou odhlásit zadávání kanadské finanční sektory dohromady.

Mohl by se toto nařízení Bitcoin Bitcoin vliv na cenu?

Když se Čína pokusila zakázat Bitcoin úplně, cena Bitcoin reagoval velmi negativně. Přestože nařízení Bitcoin prošel Kanada pravděpodobně nebude mít tolik dopad jako čínské „zákazy“ ano, kvůli tomu, že pouze regulace, a ne přímý zákaz, mohlo by to ještě nějaký dopad na cenu Bitcoin. Jakékoli špatné zprávy v komunitě Bitcoin může mít určitý dopad na cenu Bitcoin, a tato pasáž regulace Bitcoin je docela významná novinka.

Nicméně se zdá, že tato zpráva nemá vliv na cenu Bitcoin, alespoň pro tuto chvíli. Cena Bitcoin strávil většinu dne (23 června 2014) v rozmezí $ 580, vznášející se kolem $ 588 pro většinu dne, což je o něco nižší než v rozmezí $ 590, která panovala na trzích v posledních několika dnech. Jedná se o velmi malý pokles cen Bitcoin je stěží výsledek tohoto kusu zprávy z Kanady. Vzhledem k tomu, že cena Bitcoin klesla jen pár dolarů, a neklesla dál, naznačuje, že je výsledkem normálního obchodování. Bitcoin cenové výkyvy, které přicházejí v reakci na novinové články jsou obvykle náhlý a buď velmi hluboko nebo vysoko, v závislosti na tom, zda to bylo dobré nebo špatné zprávy. Zatímco tam je vždy malá možnost, aby toto nařízení Bitcoin mít negativní dopad na cenu Bitcoin, jakmile toto nařízení Bitcoin začne skutečně vykonáno, je velmi nepravděpodobné, že by regulace Bitcoin bude mít nějaký dopad na cenu Bitcoin nebo šíření Bitcoin v Kanadě. Většina firem, které budou ovlivněny této legislativy se již pracuje na cestě stát v souladu s tímto legislation- vzhledem k tomu, že tyto společnosti mají narazil na podobnou legislativou v jiných zemích a nyní očekávají, že je přítomen v zemích, jako je Kanada. Takže je pravděpodobné, že počáteční nedostatek reakce ceny Bitcoin této zprávy svědčí o budoucích dopadů regulace kanadského Bitcoin na cenu Bitcoin, které jsou zanedbatelné v nejlepším případě.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoin - kmen Andromedy výzkumu výpočetní techniky - SMBlog

Post Bitcoin

Jak přijmout Bitcoin dary na vašem blogu

Post Bitcoin

Reakce na profesora Bitcorn: Vsadím se, že 1 z vás je špatný

Post Bitcoin

Blockchain je Online Bitcoin peněženka - bezpečnostní konfigurační výukový program

Post Bitcoin

OP-ED: Potřebujeme větší profesionalizaci na trhu analýz cen Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin IRA recenze - Tax Free Crypto?

Post Bitcoin

Bitcoin těžební v roce 2015: ASIC, těžba mraků a obtížnost

Post Bitcoin

6 restaurací, které přijímají Bitcoin

Post Bitcoin

Antonopoulos Leaves Bitcoin nadace Nad Mgmt

Post Bitcoin

Bitcoinova budoucnost závisí na vás

Post Bitcoin

Je Bitcoin anonymní? Zde je kompletní odpověď

Post Bitcoin

Jak může Bitcoin urychlit nebo omezit inflaci Fiatu